>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podnoszenie ciężarów

doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
To zaczynamy zabawę. Na &quot;dzień dobry&quot; mamy rywalizację pań w kategorii do 48 kg i panów - do 56 kg.
Wszystkie kursy z STS:
Michel - Andries 2.06✅
Obie panie awizowane 180 kg. Francuzka była 8. na ostatnich MŚ w Annaheim. Zaliczyła tam 175 kg w dwuboju. Na tej samej imprezie Rumunka była 6. z wynikiem 177 kg w dwuboju. Co przemawia za Eleną Ramoną Andries? Pierwsza sprawa to wiek (rocznik 1994 vs. 1988). Przed Rumunką na pewno dużo więcej lat dźwigania i większe perspektywy zrobienia progresu. Druga sprawa to rywalizacja przed własną publicznością i chęć osiągnięcia jak najlpszego rezultatu na swojej ziemi. Poza tym biorąc pod uwagę zeszłoroczne MŚ to dziś po stronie Rumunki powinna być także waga.
Pandova - Pagliaro A. 1.67✅
Wydaje mi się, że taki kurs w tym zestawieniu na Bułgarkę Danielę Pandovą jest podyktowany ostatnimi mistrzostwami świata, gdzie spaliła ona wszystkie próby w podrzucie.Jeśli chodzi o awizowane ciężary to o trzy lata starsza Pandova zgłosiła 171, zaś Włoszka - 163. Śmiem wątpić żeby obie dobiły do tych rezultatów. Pod koniec ubiegłego roku Pagliaro dźwigała na krajowych zawodach 154 kg w dwuboju i 141 kg w dwuboju. Pandova 160 kg powinna zrobić na dużym luzie. Myślę, że dziś będzie zdecydowanie lepsza od Alessandry.
Zacharek - Gulam 1.25✅
Złapane 1.25, które zbili z początkowego 1.30. To i tak znakomity kurs na dokładkę i tutaj nie może być innego rozstrzygnięcia niż pewna wygrana Polki w tej parze. Agnieszka jest przygotowana do dźwigania 160 kg. Brytyjka też zgłosiła 160, ale to tylko zasłona dymna. Do ubiegłego roku startowała w kategorii do 52 kg. Po zbiciu wagi do niespełna 48 kg notowała tak &quot;bajeczne&quot; rezultaty w dwuboju jak 143 i 145 kg. Polka będzie lepsza.
Do tego: Zacharek przynajmniej 87 kg w podrzucie: TAK za 1.70⛔
Co prawda Agnieszka osiąga, po zbiciu wagi do limitu, nieco słabsze wyniki co jest rzeczą naturalną. Jednak 87 kg spokojnie powinna podrzucić.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Berdelidze - Ciotoiu 1.80✅
Obaj awizują po 250 kg. Zdecydowałem się zagrać na Rumuna. Mam takie przeczucie, choć gdyby sugerować się wyłącznie PB to Gruzin wydaje się tutaj być faworytem. ALE, no właśnie najlepsze wyniki Goderdzi osiągał w kategorii wagowej wyżej. Po zbiciu do 56 kg wystąpił tylko w jednych zawodach. W październiku zeszłego roku zajął 3 miejsce na ME do lat 23 osiągając 246 kg w dwuboju. Na tych samych zawodach drugi był...Ciotoiu, który zaliczył w dwuboju 9 kg więcej od Gruzina. Liczę na powtórkę także podczas dzisiejszych zawodów.
Luca - Rusev 1.75⛔
Bardzo wyrównane zestawienie. Dzielą ich dwa lata i dziś na pomoście będą decydowały detale. Obaj to melodia przyszłości (roczniki 1999 i 2001). Na pewno nie będą dziś rozdawali kart. To dla nich kolejny start na łapanie seniorskiego doświadczenia. Podobnie jak w zestawieniu, które podałem powyżej obaj zmierzyli się w bezpośrednim pojedynku na zeszłorocznych ME do lat 23. Wtedy górą z tego pojedynku wyszedł Rumun dźwigając mizerne 234 kg w dwuboju. To wystarczyło na Angela Ruseva, który zakończył tamte zawody z wynikiem 228 kg. Dziś też zwycięsko z tego H2H powinien wyjść Marian Cristian Luca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
retoox 414

retoox

Użytkownik
Luca - Rusev 1.75
Bardzo wyrównane zestawienie. Dzielą ich dwa lata i dziś na pomoście będą decydowały detale. Obaj to melodia przyszłości (roczniki 1999 i 2001). Na pewno nie będą dziś rozdawali kart. To dla nich kolejny start na łapanie seniorskiego doświadczenia. Podobnie jak w zestawieniu, które podałem powyżej obaj zmierzyli się w bezpośrednim pojedynku na zeszłorocznych ME do lat 23. Wtedy górą z tego pojedynku wyszedł Rumun dźwigając mizerne 234 kg w dwuboju. To wystarczyło na Angela Ruseva, który zakończył tamte zawody z wynikiem 228 kg. Dziś też zwycięsko z tego H2H powinien wyjść Marian Cristian Luca.
Ładne analizy, gratuluje skuteczności, ale z powyższym się nie do końca zgadzam. Po pierwsze jak sam zauważyłeś obaj są młodzi a Rusev to jeszcze dzieciak i to on będzie robił większy progres w najbliższych latach. Na ME U23 owszem Luca dźwignął więcej, ale warto dodać tu, że Rusev spalił więcej prób i dźwignął więcej od Rumuna w podrzucie. Luca dźwiga u siebie to może teoretycznie pomóc, ale dla młodego i niedoświadczonego zawodnika to raczej bardziej dodatkowa presja niż pomoc... No i ciekawie wyglądają awizowane ciężary: wstępnie obaj awizowali po 240kg a potem pozmieniało się to dość mocno Luca - 230kg a Rusev - 243kg. Wg mnie granie na młodego Rumuna więc jest tutaj po tym kursie nie opłacalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Ładne analizy, gratuluje skuteczności, ale z powyższym się nie do końca zgadzam. Po pierwsze jak sam zauważyłeś obaj są młodzi a Rusev to jeszcze dzieciak i to on będzie robił większy progres w najbliższych latach. Na ME U23 owszem Luca dźwignął więcej, ale warto dodać tu, że Rusev spalił więcej prób i dźwignął więcej od Rumuna w podrzucie. Luca dźwiga u siebie to może teoretycznie pomóc, ale dla młodego i niedoświadczonego zawodnika to raczej bardziej dodatkowa presja niż pomoc... No i ciekawie wyglądają awizowane ciężary: wstępnie obaj awizowali po 240kg a potem pozmieniało się to dość mocno Luca - 230kg a Rusev - 243kg. Wg mnie granie na młodego Rumuna więc jest tutaj po tym kursie nie opłacalne.
Dziękuję za miłe słowo i cenne uwagi. Mam nadzieję, że też będziesz dzielił się swoimi spostrzeżeniami podczas kolejnych dni rywalizacji, bo tak naprawdę dzięki Tobie ten dział zaczął tętnić życiem ;) Co do typu, to fakycznie pozmieniało się i tak jak mówisz propozycja, którą wybrałem to mocne pół na pół. Mając na uwadze sferę mentalną, to bardziej obawiałbym się jednak Ruseva. Na zawodach międzynarodowych Bułgar zaliczył bodaj tylko jedne zawody, w których nie spalił prób w rwaniu i w podrzucie. Zazwyczaj pali po jednej minimum, a nie rzadko i dwie. I awizowane 243 kg w jego przypadku mocno na wyrost, w mojej opinii. Aczkolwiek może akurat przygotował formę na &quot;życiówki&quot;. Już niedługo się przekonamy.
Jednak miałeś nosa, chociaż Luca zawalił podrzut.Marne 125 kg...
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Piszę z telefonu, więc podam suche typy. Analizy pojawią się później.
Łochowska uzyska przynajmniej 87 kg w rwaniu TAK 1.70✅
Aśka najmocniejsza na papierze. Powalczy o złoto. Jest przygotowana do dźwigania 89 kg i myślę, ze na tym ciężarze zakończy rwanie. Nie wydaje mi się żeby wyrwala mniej.
Hernandez - Lorentz 1.70⛔
1.70 na brązową medalistkę ze Splitu w zestawieniu z Francuzką, która palila wszystkie próby w rwaniu podczas dwóch ostatnich największych imprez międzynarodowych. Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki.
Ako z rywalizacji panów: przyjemne 2,14 po odjęciu podatku, easy!✅
Mishvelidze - Urumov 1.45✅
Urumov miał dobry 2016 rok,kiedy wywalczył brązowy medal ME w norweskim Forde. Od tego czasu zaliczył regres. Pod koniec listopada ubiegłego roku zaledwie 275 kg w dwuboju na MŚ w Annaheim. To nie napawa optymizmem. Cztery lata młodszy Shota ustabilizował podrzut i liczę, że tutaj dźwignie dużo więcej od Bułgara.
Grozdev - Shamilishvili 1.40✅
Gruzin Ramini ma rekord życiowy 270 kg. Grozdev dźwigał już 280 kg. Notabene taki wynik dał mu brąz na ME w Splicie. Stilian Grozdev to ogromny talent i jeszcze wiele dobrego przed nim, wszak ma dopiero niespełna 19 lat.
Ilie - Manea 1.20✅
Formalność. Dwóch Rumunów jednak różnica między nimi będzie znacząca.
Oczywiście Wszystkie kursy z STS.
 
Q 50

qwasek

Użytkownik
Piszę z telefonu, więc podam suche typy. Analizy pojawią się później.
Łochowska uzyska przynajmniej 87 kg w rwaniu TAK 1.70
Aśka najmocniejsza na papierze. Powalczy o złoto. Jest przygotowana do dźwigania 89 kg i myślę, ze na tym ciężarze zakończy rwanie. Nie wydaje mi się żeby wyrwala mniej.
Hernandez - Lorentz 1.70
1.70 na brązową medalistkę ze Splitu w zestawieniu z Francuzką, która palila wszystkie próby w rwaniu podczas dwóch ostatnich największych imprez międzynarodowych. Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki.
Ako z rywalizacji panów:
Mishvelidze - Urumov 1.45
Grozdev - Shamilishvili 1.40
Ilie - Manea 1.20
Oczywiście Wszystkie kursy z STS.
I po balu
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Takie życie. Nie ukrywajmy, że Lorentz miala furę szczęścia. Francuzka wróciła z dalekiej podróży ratując się w ostatniej próbie. Hernandez dała ciała. Pod koniec ubiegłego roku 105 kg wciągała nosem, nie mówiąc o 103 kg, a dziś nawet tych 103 nie dala rady. Najważniejsze, że Łochowska zrobiła swoje.
do usunięcia
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Piszę z telefonu, więc podam suche typy. Analizy pojawią się później.
Łochowska uzyska przynajmniej 87 kg w rwaniu TAK 1.70✅
Aśka najmocniejsza na papierze. Powalczy o złoto. Jest przygotowana do dźwigania 89 kg i myślę, ze na tym ciężarze zakończy rwanie. Nie wydaje mi się żeby wyrwala mniej.
Hernandez - Lorentz 1.70⛔
1.70 na brązową medalistkę ze Splitu w zestawieniu z Francuzką, która palila wszystkie próby w rwaniu podczas dwóch ostatnich największych imprez międzynarodowych. Biorę taki kurs z pocałowaniem ręki.
Ako z rywalizacji panów: przyjemne 2,14 po odjęciu podatku, easy!✅
Mishvelidze - Urumov 1.45✅
Urumov miał dobry 2016 rok,kiedy wywalczył brązowy medal ME w norweskim Forde. Od tego czasu zaliczył regres. Pod koniec listopada ubiegłego roku zaledwie 275 kg w dwuboju na MŚ w Annaheim. To nie napawa optymizmem. Cztery lata młodszy Shota ustabilizował podrzut i liczę, że tutaj dźwignie dużo więcej od Bułgara.
Grozdev - Shamilishvili 1.40✅
Gruzin Ramini ma rekord życiowy 270 kg. Grozdev dźwigał już 280 kg. Notabene taki wynik dał mu brąz na ME w Splicie. Stilian Grozdev to ogromny talent i jeszcze wiele dobrego przed nim, wszak ma dopiero niespełna 19 lat.
Ilie - Manea 1.20✅
Formalność. Dwóch Rumunów jednak różnica między nimi będzie znacząca.
Oczywiście Wszystkie kursy z STS.
Podsumowując udany dzień. Joasia była poza zasięgiem rywalek. Jej wygrana była niezagrożona. Lombardo zgodnie z przewidywaniami sięgnęła po srebro. Pozytywnie zaskoczyła mnie Russo. In minus - Hernandez. Tak jak pisałem powyżej - pod koniec ubiegłego roku 105 kg wciągała nosem, nie mówiąc o 103 kg, a dziś nawet tych 103 nie dala rady. Lorentz uciekła katu spod topora. Po dwóch spalonych w podrzucie szczęście uśmiechnęło się do niej w ostatniej próbie. Pasjonująco przebiegała rywalizacja o złoto u mężczyzn. Mishvelidze pokazał klasę kończąc rywalizację wynikiem 165 kg. Ukłony należą sie też 18-letniemu Grozdevovi. W tym zawodniku drzemie ogromny potencjał. Sześć &quot;czystych&quot; podejść zaliczył Ilie i dało mu to brąz, choć wielu widziało na najniższym stopniu podium Urumova. Rozkręcają się te mistrzostwa. Czekam na kolejne dni.
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Suche typy z telefonu. Analizy pojawią się później. Wszystkie kursy z STS.
Penciu - Liukkonen 2.25⛔Penciu 9 kg więcej w rwaniu od życiówki. W podrzucie podobnie życiówka pobita. W zastraszająco szybkim tempie zrobiła formę.;)
Obie awizują 190 kg i uważam, że żadna z nich takiego rezultatu nie osiągnie. O 9 lat starsza Finka (rocznik 1991) nie ukończyła rywalizacji w dwuboju podczas zeszłorocznych ME w Splicie paląc tam wszystkie próby w rwaniu. Mam nadzieję, że dziś zaliczy przynajmniej jedną. Ma lepszy podrzut i tam powinna załatwić sprawę. Dodam tylko, że dla Rumunki będzie to pierwszy start w seniorskiej imprezie rangi międzynarodowej w kategorii do 58 kg (zaczynała od 48 kg, a jeszcze w zeszłym roku startowała w kat. do 53 kg).
Lovind Arsten - Waaler S.A. 1.80✅easy work, Dunka spaliła wszystkie próby w rwaniu...
Przy wyrównanych kursach w tym H2H postanowiłem zagrać na Norweżkę Waaler. Sol Anette to sztangistka, która do niedawna próbowała swoich sił w Crossficie. Nie ma na koncie zbyt wielu startów. Podczas styczniowych Mistrzostw Kraju osiągnęła 178 kg w dwuboju (77 kg + 101 kg). Wydawałoby się, że to niewiele. W mojej opinii Dunka Lovind nie jest przygotowana do dźwigania nawet takich ciężarów. W grudniu podczas ME do lat 23 zaliczyła marne 165 kg w dwuboju. Myślę, że dziś też będzie gorsza od crossfiterki z Norwegii.
Calja - Sanchez 1.50✅
Wielkich pieniędzy na Albańczyka nie zagram, z prostej przyczyny. Ten 28-letni sztangista potrafił zająć 5 miejsce na IO w Rio, 4 na zeszłorocznych MŚ w Annaheim, by z drugiej strony nie ukończyć rywalizacji na trzech ostatnich imprezach Mistrzostw Europy, w których uczestniczył. W 2013 roku w Tiranie spalił wszystkie próby w rwaniu, w 2016 roku w Forde nie zaliczył żadnej próby w podrzucie, podobnie jak przed rokiem w Splicie. Mimo tego postanowiłem zaufać Albańczykowi wybierając go w zestawieniu z Davidem Sanchezem. Hiszpan do tej pory porywających rezultatów nie osiągał. 313 kg w dwuboju na zeszłorocznych ME w Splicie dało mu 4 miejsce. Tam Calja spalił wszystkie próby w rwaniu, choć zaliczenie przynajmniej jednej dałoby mu wyższą pozycję od Hiszpana. Mam nadzieję, że dziś z głową Albańczyka będzie wszystko ok. Przy jego potencjale nawet zaliczenie po jednej próbie w rwaniu i podrzucie mogłoby mu pozwolić na zwycięstwo w tych zawodach, mając na uwadze jego rekordy życiowe.
Joachim - Zanni 1.67✅
Rywalizowali bezpośrednio na zeszłorocznych ME w Splicie. Tam lepszy okazał się Niemiec (317 vs. 305 kg). Podobnie było na MŚ w Annaheim, gdzie Robert zaliczył 311 kg w dwuboju, zaś Mirko - 309 kg. Zanni zaliczył od tego czasu kilka gorszych występów. Myślę, że sprawa rywalizacji w tej parze rozstrzygnie się w podrzucie, gdzie PB Zanniego wynosi 165 kg, przy 176 Joachima. Jeśli doświadczony Niemiec dźwignie podobny ciężar nie będzie miał problemów z pokonaniem Włocha.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
retoox 414

retoox

Użytkownik
DonCorleone - zgadzam się z Twoimi typami, no ale znów mam pewne ale...
Liukkonen miesiąc temu dźwigała u siebie 187kgwiec w mojej ocenie 190kg jak najbardziej jest w stanie zrobić. Rumunka wg mnie stawiana tu w roli faworytki to jednak było przegięcie i typ sam w sobie był super.
O Lovind ciężko było znaleźć informacje i mam wrażenie, że do kilku rzeczy sie nie dokopałeś... Przytoczyłeś bowiem jej najsłabszy start w ostatni okresie a trzeba na nią spojrzeć raczej w takim kontekście: http://cforslund.dk/lifterpopup.aspx?id=1030356 Mimo tego myślę, że w tej parze górą będzie Waaler (choć różnice będą minimalne).

Celja
- tu ze wszystkim sie zgadzam, Joachim i Sanchez w mojej ocenie sa o klase słabsi więc Albańczyk się nie będzie mocno spinał dźwignie swoje i spokojnie dziś wygra. Osobiście dla mnie (Celja vs Joachim i Sanchez) to był podstawowy typ na dziś obok Liukkonen i Kohy.
Joachima nie wiem dlaczego zagrałeś. Joachim w Bundeslidze w ostatnim czasie bardzo regularny 300-305kg i wg mnie dzis bedzie dźwigał podobnie (okolice 310kg). Zanni jest w stanie zrobić ten rezultat w mojej ocenie więc w @1,67 nie widze kursu wartego zagrania.
Żeby nie tylko komentować dodam jeszcze coś od siebie co wgmnie jest, źle oszacowane:
Sanchez D. - Chkheidze G. @2,52 (warto do @2,1)
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Jeden typ z ubogiej oferty STS na dzisiejsze zawody pań.
Shatova - Leskinen 1.60✅
Bułgarka młodsza, bardziej perspektywiczna i z lepszym podrzutem, który w mojej ocenie zadecyduje o jej wygranej w tej parze.
-------------------------------------------------
Widze value w pierwszych dwóch propozycjach. Nie szaleję że stawkami, trudne zawody do typowania.
Qerimaj - Martin 2.15 ZWROT Albańczyk nie przystąpił do rywalizacji
Po stronie Qerimaja doświadczenie i mnóstwo medali zdobytych w rywalizacji na Mistrzostwach Starego Kontynentu. Idę w młodszego Razvana Martina Constantina, bo już nie raz pokazał, że dźwigać potrafi, a dziś wyjdzie na pomost przed własną publicznością. Ostatnimi miarodajnymi zawodami, podczas których obaj panowie mieli okazję rywalizować między sobą były zeszłoroczne ME w Splicie. Tam osiągnęli oni identyczny rezultat (348 kg w dwuboju), a Martin wygrał srebro wagą ciała. Albańczyk lubi &quot;palić&quot; próby. Nie raz zdarzało mu się nie kończyć rywalizacji podczas ważnych imprez. Moim zdaniem może i Erkand jest minimalnym faworytem tej pary, ale nie takim by nie przejść obojętnie wobec kursu 2.15 na młodszego Rumuna.
Muller - Bajer 2.25⛔
24-letni Nico Muller czy rok młodszy Daniel Bajer. Moim zdaniem to para 50 na 50 i różnice między nimi będą minimalne. Kursy powinny tutaj rozłożone moim zdaniem raczej równo po 1.80 vs. 1.80. Bajer w tym roku ustabilizował formę. Sztangista Tarpana Mrocza zaliczył 335 kg w lutym na zawodach przed własną publicznością, a w styczniu dźwignął w Zamościu kilogram mniej. Muller jakimś wirtuozem sztangi nie jest, a po zejściu wagę niżej jego najlepszym rezulatem jest 333 kg w dwuboju osiągnięte podczas zeszłorocznych MŚ w Annaheim. Dlaczego więc nie zaryzykować w tym zestawieniu na Polaka...
Mata - Muller 1.32⛔:mad:
Moim zdaniem formalność. Hiszpan dźwignie na luzie ponad 340 kg. Dla Niemca to raczej bariera nie do przeskoczenia.
Bajer uzyska przynajmniej 150 kg w rwaniu TAK 1.60✅ 154 kg, good job!
Na wspomnianych wyżej zawodach w Zamościu wyrwał 151 kg, zaś w Mroczy dokładnie 150 kg. Jeśli nie zacznie za nisko powinno być ok.
 
doncorleone 345

doncorleone

Użytkownik
Hulpan F. S. - Piechowiak 1.45
Piechowiak uzyska przynajmniej 95 kg w rwaniu NIE 1.80
Nie zdążyłem z analizą. Niestety skuteczność spadła. Pozytywnie zaskoczyła mnie Piechowiak. Zaczęła wysoko i nie spaliła żadnej próby w rwaniu. Nie oglądałem zawodów, ale Rumunka musiała mieć jakiś problem. Dwie próby spalone. Do trzeciej nawet nie podeszła i zakończyła rywalizację, więc tutaj akurat duży pech.
----------------------------------------------------------------
Kłos uzyska przynajmniej 148 kg w rwaniu NIE 1.80
Typ ryzykowny. Kacper ma już na swoim koncie wyrwane nawet 150 kg, ale ostatnio kończył na 140 kg paląc próbę na 147 kg. Wszystko zależy od taktyki, jak zacznie wysoko i rozpocznie zawody od mocnego akcentu w pierwszym podejściu to typ może być zagrożony.
Zwarycz - Davitadze 2.46
To mój główny bet na dziś zagrany grubo. Nie wiem dlaczego faworytem w tej parze jest Krzysiek. Z całym szacunkiem dla niego, ale osiem lat młodszy Davitadze najlepsze czasy ma dopiero przed sobą i myślę, że na takich imprezach jest w stanie bić rekordy. Zwarycz ostatnio w nieco gorszej dyspozycji. Pod koniec lutego jedynie 335 kg w dwuboju podczas zawodów w Polkowicach.
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Oglądałem całość. Rumunka spokojnie ograła by piechowiak. Ale doznała poważnej kontuzji łokcia w pierwszej próbie. Nie wyszła na 2 kolejne. Pechowy typ.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
witam jesli ktos zna jakiegokolwiek buka ktory ma oferte na mistrzostwa swiata ktore sie zaczynaja na dniach niech da znac. ja chwile poszukalem i nic nie znalazlem niestety.

e
znalazlem jednak buka ale limity po 40 euro zysku. i kursy widze dobrze powystawiane
 
Do góry Bottom