>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podpis

malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dałem ten temat tutaj bo nie za bardzo wiedzialem gdzie. Mam do was prośbe. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak np. w podpisie zrobić aby zamiast linku widniał tam napis np. moje kupony i gdy sie na to kliknie to sie wyświetla dana strona :?: W podpisie ma to wiele osob na tym forum wiec mysle ze ktos bedzie umial mi to wyjasnic ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
@malkolm, to jest proste, wystarczy zastosować odpowiedni TAG

Czyli tak, kliakmy odpowiedź i u góry widzimy m.in opcje : B, i, u, Quuote, Code, List, Img (wstawiamy obrazek) i URL( wstawiamy link, o to nam chodzi). Klikamy URL, wyskakuje okienko, tam wpisujemy opis, który ma znajdować się w podpisie, np. Móje kupony lub Moje pewniaki itd. Następnie wpisujemy adres tego odnośnika, czyli http://www.forum.bukmacherskie.......

Czyli tak to ma mniej/więcej wyglądać[.URL=http://odra.wodzisław.pl]MÓJ KLUB[/URL.]
P.S bez . (kropki) przy URL

Taki będzie efekt końcowy: MÓJ KLUB

Oczywiście, możemy się pobawić, by link ładniejm wyglądał, np. większa czcionka, pogrubienie linku, zmienić kolor linku itd itp...

pOzDRAwiam
 
S 0

salvatore33

Użytkownik
A ja mam takie pytanko, a jak zrobić, żeby w podpisie znajdował się nick użytkownika który jest zalogowany, wiecie o co chodzi, np jak patrze na podpisy nikektórych userów , to mają salvatore33 zobacz moje typy....
Też bym tak chciał...
 
L 45

laha

Forum VIP
jeśli wejdzie regulamin w życie to to będzie zabronione i dlatego tego Ci niepowiem

A regulamin już blisko ????

P.S Np. chodziło Ci o to :?:

[you:d14f964dad] zobacz moje typy !!

To własnie będzie zabronione
 
S 0

salvatore33

Użytkownik
Ale czemu ma to być zabronione, przecierz to fajnie wygląda.... i nikomu nie przeszkadza, ale mam nadizje, ze jak tego nie bedize zabronionego w regulaminie to mi powiesz :p
pozdro
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Mi tez to nie przeszkadza ale moze ktos sobie takiego czegos nie zyczy... Ja nic juz nie mowie bo w sumie nie wiem czemu to ma byc zabronione ????
 
Do góry Bottom