>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podróże/turystyka

jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Witam,
W tym roku chcemy się wybrać wraz ze znajomymi (łącznie 4 osoby) do Chorwacji, a dokładniej do Makarskiej. Czy jest ktoś wstanie polecić jakiś nocleg, którego cena/jakość jest zadowalająca? Czy polecacie rezerwować coś szybciej czy może jechać w ciemno i znaleźć coś na miejscu. Może ktoś był i z czystym sumieniem jest wstanie polecić konkretnego gospodarza? Ceny z tego co widzę są bardzo zróżnicowane, lecz zakładam że za 20 euro/os za dobę jesteśmy wstanie znaleźć coś przyzwoitego.. Zależałoby nam na bliskości plaży oraz miejsc tętniących życiem.
20e i Makarska w dodatku blisko plaży,nie łudziłbym się. W ciemno zależy w jakim terminie. Przy drodze zawsze coś znajdziecie pytanie czy satysfakcjonujące.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Długo się do tego zbierałem, ale w końcu się udało. W poniedziałek wyruszam w swoją pierwszą autostopową przygodę życia. Przymierzałem się do tego od dobrych kilku miesięcy, a w ostatnich tygodniach obmyślałem trasę z wszelkimi inspirującymi miejscówkami.

Wiedziałem już na samym początku, że Hiszpania i Portugalia musi być na tej liście, a co do reszty to jest to po prostu powiew fantazji. Research zrobiłem taki, że pewnie Cejrowskiego bym zagiął, ze dwa razy.

Dlaczego to robię? Pomijając aspekt odwiedzania miejscówek, które nie są oblegane przez turystów (takie też będą), postawiłem sobie jakiś cel, który chcę zrealizować. Wiecie - zaplanować i zrobić. W dzisiejszych czasach planujemy mnóstwo rzeczy, mówimy że coś zrobimy za miesiąc, rok czy dwa, a tak naprawdę 90% tych rzeczy nie dzieje się wcale. Z wiekiem przychodzi czas na zmianę priorytetów i żałujemy rzeczy, których nie zrobiliśmy.

https://goo.gl/maps/VWZrd

Postaram się co jakiś czas wrzucić jakieś zdjęcie lub krótką relację. Dużo zależy od internetu i chęci. Chcę się trochę wyłączyć na ten czas. Będąc w Hiszpanii raczej zaliczę jakiś meczing (najbardziej prawdopodobna opcja to któryś mecz Barcelony z Bilbao). Reszta zależy od czasu.
 
A 0

asiula65

Użytkownik
Ja lubię podróże różnego typu. Najbardziej te weekendowe i długie w egzotyczne miejsca. Szukam właśnie na takie wyprawy teraz plecaka, bo jest wygodny na różne podróże. Takie plecaki damskie , potem się przydają też na inne ciekawe wyprawy. Wiele takich oglądałam w sklepie galanteryjnym supergalanteria może pomożecie coś wybrać?
 
Do góry Bottom