>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podstawy Bukmacherstwa

G 0

grzes12311

Użytkownik
witam...
Jako &quot;świeżynka&quot; w tych sprawach mam takie pytanko, a mianowicie:
Był sobie mecz Bulleen Lions U21 v St Albans Saints U21 na który postawiłem &quot;(Bieżący wynik 3-0) - Bulleen Lions U21 -0.5&quot; połowa zakończyła się wynikiem 3-0, a na rozliczeniu wyskoczyła przegrana. Jesli dobrze rozumiem to Bulleen Lions U21 zostanie odjęte 0,5 bramki, wiec i tak wygrywa połowę więcc powinna być wygrana. Jeśli jestem w błędzie proszę o sprostowanie mojego toku myślenia.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ten zakład dotyczył tylko tego, co się wydarzy od momentu jego zawarcia , czyli zaczynałeś zabawę od stanu 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

grzes12311

Użytkownik
tak rozkminialem, mógłbyś jeszcze mnie rozjaśnić z tym?
mecz Cruz Azul v Santos Laguna (Bieżący wynik 2-0) - Santos Laguna 0,0,-0,5 (1. połowa - Alternatywne azjany) i połowa skończyła się 2-1 i tutaj wygrałem czy rozliczyło mnie pozytywnie dlatego, że miałem handi 0,0?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Od momentu zawarcia zakładu ( czyli od stanu 0:0 ) tylko 1 drużyna zdobyła bramkę , tak więc Santos Laguna wygrał w ramach beta 1:0 i do ich wygranej nie byłby tu potrzebny nawet ten handicap 0,0
 
piotrstce 19

piotrstce

Użytkownik
Witam niechciałem zakładać nowego tematu dlatego pytam tutaj...chodzi mianowicie o surebety...chciałbym się spytać jaka kwota jest minimalną do w miarę możliwego korzystania z surebetów...skąd najlepiej pobierać surebety i czy w ciągu dnia zdążymy pograć kilka typów czy np tylko jeden? i grając np stawkami 1k f po jakim czasie dostaniemy limit u buka? i czy ktoś miał przypadek że grał sura 4-5% to buk mu anulował i przegrywał hajs? czy warto grać np all inem czy częścią kwoty ? bo niebędę owijał w bawełnę potrzebuje z 1000f zrobić 500f zysku z jak najmniejszym ryzykiem ...dzięki z góry za odpowiedzi jak coś to zapraszam na pw
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
1. Możesz dostać limit i po jednym podejrzanym zakładzie. Wszystko zależy jak bardzo byłeś podejrzany.
2. Stron jest dużo, nie graj tych za darmo, bo tak wpadniesz od razu.
3. Oczywiście, że można przegrać a drugi anulować!
4. Z tego też powodu all in jest idiotyczny nawet przy sure.
 
R 16

rumba11

Użytkownik
Chciałbym ,żebyście mi chłopaki wytłumaczyli ,bo nie za bardzo rozumiem co to oznacza.
Tromso - Inter Baku [-2] ,i jak dałbym 2 to jest kurs 1.40 . O co kaman ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak generalnie jest to oznaczenie typu z handicapem , czyli grając na 2 zakładasz iż goście wygrają pomimo odjęcia im 2 bramek , czyli wynikiem np. 0-3 ; 1-4 itd.

ale odnoszę wrażenie że - patrząc na konkretnie wymienione drużyny - coś tu pomieszałeś z tym typem na 2 , bo przecież to TROMSO jest faworytem! - więc albo błąd u buka albo u Ciebie, gdyż typowanie wygrania underdoga czyli gości i to pomimo odjęcia im 2 bramek jest tu nieporozumieniem - przy takim kursie.
Sam meczowy typ na Inter Baku na 2 jest u buków bardzo wysoki - a cóż dopiero na ich wygrana po odjęciu im 2 bramek....
Więc dobrze to sprawdź - ew. wklej screena.
...............

.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tromso - Inter Baku (0:2) ,2 Kurs 1.35
To ten typ wchodzi nawet jak 2 przegra Inter ?
Teraz podałeś typ na handicap dodatni +2 do wyniku Baku , czyli mogą zremisować lub przegrać 1 bramką np. 1-0 czy 2-1 , gdyż po dodaniu im tych 2 bramek z handicapu wynik meczu będzie miał postać dla nich korzystną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
to ja mam takie może i głupie pytanko, ale nie czaje takich dziwnych zapisów. Obserwowałem sobie vip typy i czaje się na stawkę np. &quot;1j&quot; albo &quot;9/10j&quot; i że wygrana np. &quot;3j&quot;. O co chodzi z tym &quot;j&quot;? Nie mogę tego nigdzie znaleźć. Jeśli gdzieś było na forum to przepraszam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Wobec tego że waluty którymi posługują się różni gracze to zarówno PLN , U$ czy € - podaje się stawki/wygrane w uniwersalnych jednostkach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Stawka w ramach przyjętej zarówno waluty oraz jej wymiaru.
Czyli jeśli jednostką gracza jest np. 10€ , to 1/10j. oznacza że dany typ gra za 1€ a stawka 9/10j. że za 9€
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To jest pole najczęstszych oszustw na początkujących graczach - gdyż pod tym terminem , oznaczającym po polsku &quot;pewniak&quot; tu w znaczeniu że wynik jest znany przed meczem bo spotkanie jest NIBY ustawione przez różnych tam &quot;Fryzjerów&quot; - ci w/w oszuści sprzedają tę swoją domniemaną o tym wiedzę naiwniakom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
To jest pole najczęstszych oszustw na początkujących graczach - gdyż pod tym terminem , oznaczającym po polsku &quot;pewniak&quot; tu w znaczeniu że wynik jest znany przed meczem bo spotkanie jest NIBY ustawione przez różnych tam &quot;Fryzjerów&quot; - ci w/w oszuści sprzedają tę swoją domniemaną o tym wiedzę naiwniakom.
A jeżeli coś takiego jest za darmo to też nie wzorować się na tych typach?
 
Do góry Bottom