>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podstawy Bukmacherstwa

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie jestem tak naiwny aby nie wiedzieć iż mecze są ustawiane* , ale i nie jestem z kolei tak naiwny , aby wierzyć w upubliczniane tego przez kogoś faktycznie maczającego palce w tym procederze...

Oszuści oraz dzieciaki piszą różne rzeczy pod hasłem &quot;fixy&quot; i czasem wchodzą przecież nawet największe niespodzianki , ale trudno na takich bzdurach opierać swoją grę i traktowac to poważnie.

* http://wiadomosci.wp.tv/i,Nowe-fakty-ws-korupcji-w-swiecie-pilki-noznej,mid,1350108,index.html?ticaid=611c66
 
xenus 281

xenus

Użytkownik
Witam, czy jest jakiś buk do którego mogę wpłacić pieniądze, ale z konta bankowego o innych danych niż te na buku ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam, czy jest jakiś buk do którego mogę wpłacić pieniądze, ale z konta bankowego o innych danych niż te na buku ?
Teoretycznie w regulaminie kazdego bukmachera jest napisane ze nie mozesz wplacac z innego niz twoje konto. W praktyce jednak 99,9% ma w metodzie wplaty opcje przelewy24,bo z tradycyjnych metod wplaty przelewem bezposrednio do bukmachera malo kto korzysta, taki przelew idzie ok 2,3 dni. p24 jest posrednikiem przy wplacie tak wiec do p24 mozesz wplacic z byle jakiego konta.
Teoretycznie nie możesz wpłacić do żadnego, w praktyce możesz do wszystkich.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Witam,
Nie chciałem zaśmiecać i tworzyć nowego wątku, dlatego piszę tutaj i liczę na Waszą odpowiedź. Mianowicie mam pytanie o NIBY ustawione mecze. W sensie, że na jakiejś stronie jest człowiek, który za jakaś kwotę podsyła Ci fixy po kursach ~20,30. Obcojęzycznych stron tego typu jest cała masa, więc nie będą wrzucał, każdy chyba wie o co chodzi.
Jak Wy się na to zapatrujecie? Ja raczej do naiwnych nie należę i ciężko mi w coś takiego uwierzyć. Myślę, że 99,9 % to ściema, bo inaczej każdy by zarabiał. Jaka jest Wasza opinia i czy macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Proszę tylko nie bluzgać, że temat bez sensu i że na 100 % fake. Pewnie tak jest, ale chcę wiedzieć co bardziej doświadczeni ode mnie o tym sądzą.
Pozdro.
 
G 27

gumos

Użytkownik
Zastanow się czy jeżeli ktos rzeczywiście mial informacje o ustawionym spotkaniu sprzedawalby ja za jakies marne 20 ojro/30 ojro a nie wyciagalby z tego spotkania tyle ile się da? ;-) Wiadomo, ze sport nie jest &quot;czysty&quot; jednak wszystkie te strony, które podają niby ustawione mecze to oszusci nic więcej
 
Z 6

zibicojest

Użytkownik
Witam, mam problem z azjanem, nie rozumiem go do końca jak mam rozumiem taki zakład w pinnacle pk and +0.5 ? Czyli jeśli będzie remis lub wygrana wchodzi cały zakład ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tu masz: http://www.covers.com/postingforum/post01/showmessage.aspx?spt=36&amp;amp;sub=101364038
bo i niektórzy też mieli ten sam problem...

W Pinnacle pk oznacza handicap 0, czyli DNB.
Jeśli więc mamy handicap: pk and +0.5 wtedy jest to jednoznaczne z handicapem +0.25 gdyż 1/2 Twojej stawki jest obstawione na handicap 0 a 1/2 na 0.5

Handicap 0:1/4
(0.25) lub (0 &amp; 0.5)

Milan -0,-1/2
Juventus +0,+1/2

Stawiając na Milan (-1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Milan wygra; jeśli będzie remis to połowa Twojej stawki przegrywa a połowa jest zwracana; natomiast, jeśli Milan przegra to cały Twój zakład przegrywa.

Stawiając na Juventus (+1/4) cały Twój zakład wygrywa, jeżeli Juventus wygra; jeśli będzie remis to pół Twojej stawki wygrywa a pół jest zwracane; natomiast, jeśli Juventus przegra to cały Twój zakład przegrywa.



.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 0

durioner

Użytkownik
ja mam pytanie apropos handicapów. Wczoraj stawiałem dwa mecze:
Jagiellonia- GKS, 2 0,-1/2
i Lazio- Cagliari, 1 -1/2, -1. Zgodnie z tym, co jest tu na forum napisane, powinienem oba zaklady wygrac, a tak sie nie stalo. dlaczego?
 
T 0

the8tbag

Użytkownik
Mam takie pytanie kiedy się wygrywa a kiedy przegrywa w takim zakładzie i w jakiej kategorii wgl można znaleźć ten zakład na unibet?
Przykład: Maribor U19 - Chelsea U19
Typ: 1 drużyna - połowa z najwyższym wynikiem - remis
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie tylko remis wchodzi w grę. Ogólnie podany typ (przykład) polega na tym, że gospodarz w obydwu połowach zdobędzie tyle samo goli lub nie zdobędzie żadnego. Po pierwszej połowie może być 0:1, a na koniec meczu 1:1. Wtedy zakład jest rozliczany: gospodarz więcej bramek w 2 połowie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak to jest z tymi handicapami azjatyckimi w dublu w takiej sytuacji:
1. Alfa - Omega
Omega +0,75
Wynik 1:0
2. Beta - Gamma
Gamma
0:1 ✅
Stawka: 10
W pierwszym pół stawki jest zwracane i pół przegrywa, ale drugi mecz nam wchodzi. To tracimy wtedy 50% stawki czyli -5, czy tracimy tylko połowę z 1 typu czyli -2,5. Jesteśmy wtedy na -2,5 (Saldo 7,5) ? Czy na -5 (Saldo 5)?
Tyle lat z zakładami, a ja nadal zielony ???? .
Dobra już wiem edi8, tracimy w takim wypadku tylko 25% czyli -2,5 przy stawce 10.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A spread w
NBA?
http://forum.bukmacherskie.com/f57/spread-13011.html
http://www.wincomparator.com/pl-pl/services-tips/faq/rozne-typy-zakladow-porownywane-przez-wincomparator/typy-zakladow-zaprezentowane-przez-wincomparator-spread-betting.html
Z netu:
Pointspread - handicap lub spread
Stosuje się w sportach amerykańskich. Pointspread to nic innego jak handicap, czyli punktowa, startowa przewaga drużyny underdog, a zarazem osłabienie faworyta, nadana w celu wyrównania szans uczestników zdarzenia i &quot;dowartościowania&quot; samego zakładu.
Push
Remis, zakład nie rozstrzygnięty. Nie ma zwycięzcy (oczywiście, zwycięzcy w zakładzie), dlatego też wszystkie zakłady stają się nieważne a wniesione stawki zwrócone.
...............
&quot; Spread betting, to tak naprawdę obstawianie handicapów na zdarzenie dotyczące najpopularniejszych amerykańskich dyscyplin – koszykówki, footballu amerykańskiego i baseballu. Jak to wygląda w praktyce, przedstawimy na poniższym przykładzie.
Załóżmy, że obstawiamy mecz footballu amerykańskiego między drużyną A i drużyną B. Faworytem są Ci drudzy.
Spread może więc wyglądać następująco:
Drużyna A +8,5 - 110
Drużyna B –8,5 - 110
Sprawa jest prosta, jeżeli wybieramy opcją +8,5 – 110 zakładamy się, że drużyna A może przegrać mecz, ale nie więcej niż 8 punktami. Liczba - 110, oznacza wysokość kursu. Żeby wygrać na czysto 100 dolarów, gracz musi postawić 110.
Jeżeli wybierzemy opcję –8,5 – 110 zakładamy, że drużyna B wygra mecz co najmniej 9 punktami. Jeżeli tak się stanie, to za 110 postawionych dolarów wygrywamy 100.
Gdyby któryś kurs określony byłby np. jako + 110, oznaczałby to, że za każde 100 postawionych dolarów graczy wygrywa 110 dolarów.
A co się stanie, jeżeli w spread w tym meczu określony byłby jako +8 – 110 i – 8 – 110? Wtedy, jeśli faworyt wygra różnicą dokładnie 8 punktów, mamy do czynienia z sytuacją, którą amerykanie określają jako „PUSH”. Zakład zostaje nierozstrzygnięty.
Oczywiście im wyższy „spread” (co można tłumaczyć jako rozpiętość), tym mniej możemy wygrać, bo zwiększamy swoje szanse&quot;.
.
 
Do góry Bottom