>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podsumowanie jesiennej rundy (1-20 kolejek) rozgrywek Ekstraklasy 2018/2019

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zachęcam do podsumowania. Co was zaskoczyło, co było do przewidzenia?
Zachęcam też do wyboru kluczowych piłkarzy oraz &#39;11&#39; rundy.
Kto leci z hukiem ligę niżej, a kto zagra w pucharach i wreszcie kto będzie mistrzem.


Podsumowanie aktualnie dotyczy I rundy sezonu 2018/19
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Dla mnie Mistrzem będzie Legia(niemal jak co roku ostatnio) Zawsze słaby początek sezonu, potem goni i wygrywa. W pucharach w dupę od Mołdawii, Luksemburga a i tak jest Top1. To tez świadczy jak ta liga jest słaba... A kto spadnie?? Wisła Kraków Jakoś nie wierzę w ten przelew 12mln do 28 grudnia 2 osob z branży hotelarskiej bez gruntów wokół stadionu(o czym nie wiedzieli, podpisując umowę) gruntów, wartych nomen omen 100mln. Już podobny przelew szedł do Kielc bodajże z Singapuru i idzie do dzisiaj
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Walka o tytuł - 3x L. Lechia, Legia, Lech. Słabsze ostatnie mecze spowodowały, że nie ma tu Jagiellonii, ale myślę , że będzie liczyć się w walce o miejsce w TOP3. Legia zaczęła standardowo, natomiast później już regularnie punktuje. Podobnie Lech, który pod wodzą Nawałki i dobrze przepracowanej zimie może do końca rywalizować o tytuł. Moim zdaniem małą niespodzianką jest lider dla Lechii. Wprawdzie mają tam spore ambicje, ale wiemy jak to co roku wychodziło. Zresztą ten sezon znów zaczęli bardzo słabo. Dlatego Piotrowi Stokowcowi należy się uznanie za to co zrobił z tym zespołem. Tutaj podobnie jak u Kolejorza. Jeśli dobrze spożytkują przerwę mogą do końca walczyć o tytuł.
Wisła ... tu jest temat rzeka... Mówienie o spadku nie jest prawidłowe ponieważ zajęli 8 lokatę. Ogłoszenie upadłości to już całkiem inna para kaloszy. Jeśli rzeczywiście nie będzie mega wałka, a wypłacone pieniądze, do tego dojdą zapowiadane 3-4 wzmocnienia i utrzymanie tych piłkarzy to ten zespół sportowo na pewno włączy się do walki o puchary.
Spadek? Tak jak twierdziłem na początku sezonu, Górnik Zabrze, który obecnie zajmuje miejsce premiowane spadkiem. Nie sądzę, aby po zimie zespół nagle odpalił. Nie ma tam takiego potencjału. Drugi faworyt to Zagłębie Sosnowiec, gdzie widać, że ta drużyna mimo wszystko odstaje od poziomu Ekstraklasy.
 
Do góry Bottom