>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podsumowanie sezonu zasadniczego w Holandii oraz pary play off

Status
Zamknięty.
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Holandia - Play-Off
Mistrzostwo - PSV Eindhoven
Baraże o Ligę Mistrzów - Ajax , NAC Breda , Twente , Heerenveen
Spotkania A i B (numery 2 do 5 w tabeli)

Czwartek 1 maja 2008
spotkanie A (5-2)
14.30 sc Heerenveen - Ajax
spotkanie B (4-3)
14.30 FC Twente - NAC Breda

niedziela 4 maja 2008
rewanz spotkania B (3-4)
14.30 NAC Breda - FC Twente

rewanz spotkania A (2-5)
Ajax - sc Heerenveen *
* data i czas jeszcze nieznane, kluby sa w trakcie ustalania terminu

Baraże o Puchar UEFA/Puchar Intertoto - Feyenoord , FC Groningen , NEC , Roda Kerkrade
Spotkania C i D (numery 6 i 9 w tabeli)

jezeli Feyenoord zdobedzie puchar KNVB:

Czwartek 1 maja 2008
spotkanie C (10-7)
14.30 FC Utrecht - FC Groningen
spotkanie D (9-8)
19.30 Roda JC - N.E.C.

niedziela 4 maja 2008
rewanz spotkania C (7-10)
14.30 FC Groningen - FC Utrecht
rewanz spotkania D (8-9)
14.30 N.E.C. - Roda JC
jezeli Roda JC zdobedzie puchar KNVB:

Czwartek 1 maja 2008
spotkanie C (10-6)
14.30 FC Utrecht - Feyenoord
spotkanie D (8-7)
14.30 N.E.C. - FC Groningen

niedziela 4 maja 2008
rewanz spotkania C (6-10)
14.30 Feyenoord - FC Utrecht
rewanz spotkania D (7-8)
14.30 FC Groningen - N.E.C.



Baraze o europejskie puchary - druga runda

Spotkania G (zwyciezca A przeciw zwyciezcy B)

Wyzej sklasyfikowany w tabeli koncowej Eredivisie po 34 kolejkach gra najpierw na wyjezdzie a nastepnie w domu.

Schemat rozgrywek;
niedziela 11 maja 2008
spotkanie G 12.30 lub 14.30
niedziela 18 maja 2008
rewanz spotkania G 12.30 lub 14.30

Spotkania H (przegrany A przeciw przegranemu B)


Wyzej sklasyfikowany w tabeli koncowej Eredivisie po 34 kolejkach gra najpierw na wyjezdzie a nastepnie w domu.

Schemat rozgrywek;
sroda 7 maja / czwartek 8 maja 2008
spotkanie I 18.30 lub 20.00
sobota 10 maja / niedziela 11 maja 2008
rewanz spotkania I 19.30 lub 20.00 / 12.30 lub 14.30

Spotkania I (zwyciezca C przeciw zwyciezcy D)


Wyzej sklasyfikowany w tabeli koncowej Eredivisie po 34 kolejkach gra najpierw na wyjezdzie a nastepnie w domu.

Schemat rozgrywek;
sroda 7 maja / czwartek 8 maja 2008
spotkanie I 18.30 lub 20.00
sobota 10 maja / niedziela 11 maja 2008
rewanz spotkania I 19.30 lub 20.00 / 12.30 lub 14.30


Baraze o europejskie puchary - trzecia runda

Spotkania J (przegrany H przeciw przegranemu I)


Schemat rozgrywek;
czwartek 15 maja 2008
spotkanie J 18.30 lub 20.00
niedziela 18 maja 2008
rewanz spotkania J 14.30
Baraże o awans do Eredivisie
Pierwsza runda:
Wtorek 22 kwietnia
Go Ahead Eagles - ADO Den Haag
TOP Oss - Helmond Sport
Niedziela 26 kwietnia
ADO Den Haag - Go Ahead Eagles
Helmond Sport - TOP Oss

Druga runda:
Czwartek 1 maja
Go Ahead/ADO - VVV Venlo
MVV - RKC Waalwijk
FC Zwolle - FC Den Bosch
TOP Oss/Helmond - De Graafschap
Niedziela 4 maja
VVV Venlo - Go Ahead/ADO Sptk. A
RKC Waalwijk - MVV Sptk. B
FC Den Bosch - FC Zwolle Sptk. C
De Graafschap - TOP Oss/Helmond Sptk. D
Ewt. trzecie spotkanie: Czwartek 7 maja

Trzecia runda:
Niedziela 11 maja
Zwyciezca sptk. A - Zwyciezca sptk. B
Zwyciezca sptk. C - Zwyciezca sptk. D
Czwartek 15 maja
Zwyciezca sptk. B - Zwyciezca sptk. A
Zwyciezca sptk. D - Zwyciezca sptk. C
Ewt. trzecie spotkanie: Niedziela 18 maja
 
ostry_83 0

ostry_83

Użytkownik
Jesli chodzi o Baraże o Puchar UEFA/Puchar Intertoto - Feyenoord , FC Groningen , NEC , Roda Kerkrade. Nadal bede grał na NEC są na gazie i mam nadzieje że ta mała przerwa w rozgrywkach nie wybije ich z formy jaka prezentowali, pod koniec sezonu. (mniej więcej ostatnich 10 kolejek:-D)
W tych meczach ciągle bede grał na NEC, niezależnie czy kurs bedzie 2,00 czy 4,80 (bo i takie z NEC już wchodziły) :
Jeśli Feynoord wygra puchar
Czwartek 1 maja 2008
19.30 Roda JC - N.E.C. typ 2

niedziela 4 maja 2008
14.30 N.E.C. - Roda JC typ 1

jezeli Roda JC zdobedzie puchar KNVB:

Czwartek 1 maja 2008
14.30 N.E.C. - FC Groningen typ 1

niedziela 4 maja 2008
14.30 FC Groningen - N.E.C. typ 2


Wszystkie te drużyny zarówno z którymi gra Nec jak i pozostałe pary grały z NEC w ostatnich 10 kolejkach Erdivise i wszystkie dostały baty:spokodfhgfh::spokodfhgfh:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
No i mamy eredivisie za sobą. Moim zdaniem PSV jak najbardziej zasłużenie zdobył mistrzostwo. To drużyna poukładana, która stoi na wysokim europejskim poziomie. Może na finały LM to jeszcze za mało, ale w PUEFA już im nieźle idzie. Ajax swoją drogą 2 miejsce zajmuje również zasłużenie. Może po letnich zmianach kadrowych sie pozbierają i wtedy będzie ich stac na walke z odwiecznym rywalem PSV. Co do pozostałych miejsc to troche szkoda mi Alkmaaru no, ale przedsezonowa wyprzedaż zrobiła swoje. Excelsior się żegna z extraligą, ale myśle, że najbardziej na spadek zasługiwała... Sparta :p Patrząc przyszłościowo to bardzo obiecująco zapowiada się klub Heerenveen. Zbudowany z młodych zawodników i jeżeli władze klubu nie będą patrzec na kase to maja spore szanse na wielką kariere. Jeżeli chodzi o to kto jeszcze opuści eredivisie to myśle, że VVV da sobie rady i pozostanie, a Superfarmerzy do wylotu, ale pożyjemy- zobaczymy ????
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Ja nie bym był taki zdecydowany mówić ,że PSV zasłużenie zdobyło tytuł.Owszem środek sezonu należał do nich ale już początek jak i koniec to niezbyt efektowna gra.Mieli też szczęście bo najpierw po równi pochyłej zjechał Feyenoord potem Ajax i Groningen.
Co do Ajaxu to wg mnie oni powinni być mistrzem.Grali niby najładniej dla oka,ale po sezonie znowu wyprzedaże ,odejdzie najlepszy zawodnik Heitinga za marne 10 mln E do Atletico.Tak klasowej drużyny zbudować się nie da.Myślę jednak ,że nowy trener od sezonu 08/09 Marco van Basten coś wymyśli.
Breda to rewelacja jesieni i myślę ,że całych rozgrywek.Świetna ofensywa ,solidna pomoc to atuty NAC.Wydaje mi się ,że Victor Sikora i spółka powalczą o LM.
Twente Enschede i Heerenveen.Przed sezonem wiadomo było ,że miejsca 4-8 będą dla nich i też tak się stało.Bez zaskoczenia dla mnie postawa Heer ale mogli bardziej postarać się w Pucharze Uefa.Twente dzięki napastnikowi N&#39;Kuffo może powalczyć o LM.Jeżeli po tym sezonie odejdzie to Twente może się rozpaść.Co do Heer to jestem spokojny.Odszedł Alves ale jest Yilidirm na przykład.
Feyenoord i Groningen - dla mnie dwa największe rozczarowania.Feye bo na 100-lecie klubu miało być mistrzostwo.Jest dopiero 5.miejsce ale i jest szansa na KNVB Beker czyli Puchar Kraju.Groningen bo jesienią mieli szpital w zespole a byli w ścisłej czołówce.Niestety okienko transferowe pokazało ,że FCG to mało stabilny klub.Odeszli m.in.czołowy pomocnik Lindgren czy najlepszy obrońca Silva i zamiast Ligi Mistrzów ,może być jedynie puchar pocieszenia czyli Intertoto Cup.
NEC i Roda.NEC po jesieni w strefie spadkowej a tu proszę , kapitalna postawa wiosną - &#39;rycerze wiosny&#39;.Wygrywali z każdym i wszędzie.Rozbili NAC i Feyenoord, urwali punkty PSV na wyjeździe.Dla mnie największy faworyt baraży o Puchar Uefa.
Roda - grała niemrawo ale wystarczyło to na baraże.Przemek Tytoń może wywalczy 1 skład.
Reszta ekip prezentowała marny poziom.AZ to zagubione dziecko w lesie ,Sparta i Excelsior w kompleksach przez Feyenoord a Venlo raz kapitalnie a raz żenująco.De Grafschaap i Willem II - dwie zagadki, dziwne zespoły.Myślę ,że baraże jak co roku będą ciekawe.
Zapraszam do dyskusji !
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Top Oss - Helmond @ 1 - 2,21 - 5/10 ⛔| 1x - 1,29 - 8/10 ✅
Baraże o awans do Eredivisie czas zacząć.22-04 pierwszy mecz ,4 dni później rewanż.Stawiam 1 i 1x.Dlaczego ? Top Oss jest po prostu w lepszej dyspozycji.Helmond powinno dziękować opatrzności ,że jest dla nich miejsce w barażach.Jeszcze 2-3 kolejki i by ich nie było.Zwycięzca tego dwumeczu zagra z Venlo.
Goście przegrali ostatnie 2 mecze sezonu zasadniczego 5-1 i u siebie 0-2 z Zwolle.Wcześniej tylko zremisowali ze słabą Fortuną i ledwo co pokonali Dordrecht.Wydaje mi się ,że Helmond jest w lekkim kryzysie co Top Oss powinno wykorzystać ponieważ....
....ponieważ gospodarze grają ostatnie mecze bardzo dobrze.Tak,przegrali z Volendam 3-0 ale Volendam prezentuje o klasę wyższy poziom.Potem było już tylko lepiej.4-1 z Haarlem ,1-0 na ciężkim terenie z RBC i 3-1 z EW Eindhoven.
H2H między tymi drużynami pokazuje ,że mecze były wyrównane.Ostatnio jednak Top Oss wygrało 1-0 a wcześniej zremisowało 1-1.Teraz wobec swojej dobrej formy i kryzysiku gości także powinni wykonać plan minimum i co najmniej zremisować.
 
E 0

esq

Użytkownik
Wlasnie mnie tez dziwi polityka transferowa Groningen. Sprzedają w srodku sezonu kluczowych zawodnikow, a pozniej oni strzelają im 2 bramki. Bruno Silva poszedl do ajaksu wedlug mnie za grosze, najlepszy bocnzy obronca w Eredivisie, 6 asyst w Groningen, gra bardzo ofensywnie. mialem nadzieje ze w tym roku Groningen zajmie miejsce na podium. Co do Ajaksu rowniez popieram Twoje zdanie. Odejda kluczowi zawodnicy i znowu bedzie trzeba czekac za nim nowi gracze sie zgraja i beda tworzyć dobrze rozumiejący sie zespol. Zobaczymy co przyniesie nam nowy sezon ;--)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Twente Enschede - NAC Breda 3-0
Pierwszy mecz barażowy który zdecyduje o tym kto zagra w LM a kto w PU.W pozostałej parze jest Ajax i Heerenveen.Póki co jesteśmy w Enschede.Mam parę propozycji na to spotkanie i uważam ,że jest duża szansa na powodzenie.
Twente u siebie piekielnie silne.Pokazał to sezon zasadniczy w którym gospodarze potrafili wygrać m.in z Ajaxem 2-1 czy z Heer 1-0.Gwiazdą Twente jest potężny napastnik ze Szwjacarii Blaise N&#39;Kuffo oraz Luke Wilkshire , pomocnik z Antypodów.
Tu też pojawia się kwestia trenera Twente.Otóż Fred Rutten od przyszłego sezonu będzie szkoleniowcem Schalke 04 i nie wiadomo jak to zadziała na zawodników.W kuluarach mówi się ,że Holender będzie chciał zabrać ze sobą 2-3 najlepszych piłkarzy.
Ważna kwestia to to ,że mecz odbędzie się w Emmen a więc na neutralnym terenie.
Competitie 10-11-2007 FC Twente NAC 1-1 (1-1)
Competitie 29-04-2007 FC Twente NAC 2-1 (1-0)
Beker 24-01-2007 FC Twente NAC 1-2 (0-1)
Competitie 10-03-2006 FC Twente NAC 1-0 (0-0)
Competitie 17-12-2004 FC Twente NAC 0-0 (0-0)
Powyżej historia spotkań pomiędzy tymi zespołami.Jak widać 3/5 to under 2,5.
Co się tyczy Bredy.To rewelacje sezonu zasadniczego.Jako ,że skończyli sezon na 3.miejscu można powiedzieć ,że to najlepszy wynik tego klubu od paru ładnych lat.NAC posiada bardzo wyrównany skład oraz szeroką ławkę rezerwowych , która w kluczowych momentach była skuteczna.

Ja mimo wszystko stawiam na gospodarzy oraz under 2,5.Pierwszy typ ze względu na brak urazów w zespole Tukkers , under bo NAC zagra defensywnie z nadzieją ,że w rewanżu pokażą swój futbol.Gospodarze zagrają we wtorkowym meczu w najsilniejszym składzie. Wśród gości zabraknie Patricka Zwaanswijka (30 meczów i trzy gole w sezonie zasadniczym - ze względu na kontuzję nie zagra przez półtora miesiąca), a pod znakiem zapytania stoi występ Anthony Lurlinga (29/5) i rezerwowego pomocnika Tima Gilissena.
Moje typy:
Poniżej 2,5 bramek ⛔
Twente win ✅
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik

Zacznę może od baraży o Ligę Mistrzów.W pierwszym meczu Twente rozniosło NAC 3-0 i jest jedną nogą w finale.Rywalem w finale będzie ktoś z pary Ajax - Heerenveen.
Na pewno faworytem będą vice mistrzowie Holandii.Ajax mimo ,że z kilkoma kontuzjami ma tą przewagę ,że rewanż gra u siebie.Ewentualny korzystny wynik będzie dla nich cenny.Może być jednak o to bardzo trudno.Heerenveen bowiem to bardzo nieobliczalny zespół ,mający w swoich szeregach kilku bardzo ciekawych piłkarzy.Objawieniem jest na pewno Sulejmani(34/14 - 10 asyst) który jednak nie wystąpi z powodu kontuzji,świetnie gra Amerykanin Bradley oraz Yilidirim.Czy to wystarczy na Joden ? Moim zdaniem tak.
U siebie Fryzowie są naprawdę mocnym zespołem.W 17 meczach sezonu zasadniczego strzelili aż 56 bramek.Sezon zakończyli 5-0 z Excelsiorem na Abe Lenstra , u siebie potrafili także wyjść ze stanu 0-3 z Rodą na 4-3 oraz ograć NAC Brede 3-0.
Goście będą mocno osłabieni w obronie.Mowa tu o parze podstawowych obrońców Thomasie Vermaelenie (kontuzja) oraz Janie Vertonghenie (zawieszony).Zastąpić powinni ich mało grający w sezonie Kuffour oraz powracający po kontuzji Lindgren.
Ajax na pewno ma mały patent na Heerenveen.Podopieczni A.Kostera wygrali w lidze 4-2(away) i 4-1(home) a w KNVB Beker wygrali 3-1(home).
Teraz to jednak decydująca faza sezonu i wątpię by cały wysiłek zespołu Heerenveen poszedł na marne.Może piłkarze z Abe Lenstra nie są jeszcze zespołem na Ligę Mistrzów ale przegrać dziś nie powinni.Stawiam więc z czystym sumieniem 1x.Co do typów na under/over to zaryzykował bym over
ale po wczorajszej wpadce z Twente wolę zostawić to w spokoju.
SC Heerenveen - Ajax Amsterdam
@ 1x @ 1,51 @ 8/10⛔
@ 1 @ 2,80 @ 2/10⛔

Kolejny pojedynek to mecz Rody z NEC Nijmegen.W tej parze zdecydowanie stawiam na gości.NEC zaliczyło kapitalną końcówkę sezonu dzięki czemu znalazło się w gronie zespołów walczących o Puchar Uefa.NEC ostatecznie zajęło tylko jedną pozycję wyżej niż Roda ale biorąc po uwagę fakt ,że w połowie sezonu byli w strefie spadkowej należy uznać to za dobry wynik.
Na pewno teren w Kerkrade jest bardzo trudny.Roda tylko 4-krotnie przegrała u siebie.Między innymi przegrali z NEC właśnie 2-0 4 kwietnia.Czyli jednak można.Jetem optymistą tym bardziej ,że Cesarscy wygrali 5 ostatnich wyjazdów a drużyny na rozpisce nie byle jakie bo Heerenveen,Feyenoord,Breda oraz Venlo i Roda właśnie.Do tego dochodzi fakt ,że goście zagrają w pełnym ustawienie , bez większych kontuzji.
W ekipie Górników nie zagrają Vincenta Lachambre, Yulu-Matondo ,Dietera van Tornhouta.Oglądając skróty meczu w finale Pucharu Holandii z Feyenoordem , Roda nie miała praktycznie nic do powiedzenia.Z zapowiedzi zdobycie trofeum wyszły tylko puste słowa.
Uważam ,że z pojedynku z NEC , Roda nie ma szans wyjść zwycięsko.Jeśli goście utrzymali dotychczasową formę to na pewno wygrają.
Roda Kerkrade - NEC Nijmegen
@ x2 @ 1,56 @ 8/10✅
@ 2 @ 2,95 @ 2/10✅
W kolejnej parze walczącej o Puchar UEFA Utrecht zagra u siebie z Utrechtem.Mecz bardzo ciekawy bo Groningen to zespół z dużym potencjałem.Na początku i w środku sezonu wydawało się ,że mogą walczyć o Ligę Mistrzów jednak kontuzję + sprzedaż Lindgrena , Silvy spowodowały dopiero 7.miejsce.Utrecht od początku sezonu plasował się w środku tabeli i na jej koniec zajął 10.miejsce.
Co ciekawe w spotkaniach ligowych górą są gospodarze.W poprzednim sezonie wygrali 3-0 i 2-0 a w tym 2-0 i 1-0.Natomiast rok temu gdy obie ekipy zagrały w play - offach to biało - zieloni zwyciężyli 2-0 i 2-1.Wg mnie historia się powtórzy i baraże znowu będą dla Groningen.
Należy tylko wspomnieć o tym ,że do składu gości wraca najlepszy napastnik Markus Berg , wracają także podstawowy obrońca F.Stenman a także Gibril Sankoh.U gospodarzy też dobrze.Po odbyciu kary zawieszenia ponownie do dyspozycji będzie miał Gregoora van Dijka i Leroya George&#39;a.
Jak pokazały mecze na obiekcie w Utrechcie , gospodarze potrafią urwać punkty mocarzom ale są też w stanie przegrać np. z Venlo 1-4.Groningen na wyjazdach umie pokazać kawał dobrej piłki o czym przekonali nas nie jednokrotnie.Oto moje typy na ten mecz.
FC Utrecht - FC Groningen
@ x2 @ 1,56 @ 6/10✅
@ x @ 3,20 @ 2/10✅


 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


SC HEERENVEEN- AJAX AMSTERDAM
Typ : over2,5
Kurs : 1,50
bwin ✅✅ WYNIK 1:2 ✅✅

Na Abe Lenstra przyjezdza ekipa Ajaxu a więc dwumecz o Lige Mistrzów czas zacząc. Gospodarze jak i goscie to dwie najbardziej bramkostrzelne ekipy w tym sezonie zasadniczym. Mecze pomiedzy tymi zespolami konczyly sie zwyciestwami Ajaxu 4:1 i 4:2 w lidze, a także 3:1 w pucharze kraju. Tak wiec jak widzimy w bezposrednich starciach kibice zobaczyli az 15bramek w trzech meczach!!! Srednią latwo policzyc jest to 5bramek na mecz !!!

Gospodarze do meczu przystąpią bez najlepszego gracza sezonu zasadniczego Miralema Sulejmani, ktory to strzelil 14 bramek i zaliczyl 10 asyst a wiec bedzie to kolosalne oslabienie. Na boisku nie zobaczymy również Henrico Drosta.
W zespole Ajaxu dzisiaj nie wystąpia zawieszony za kartki Jan Verthonghen i kontuzjowany Thomas Vermaelen.Takze przeniesiony do rezerw Jurgen Colin dzisiaj nie zagra. Takze nie zagra Szwedzki pomocnik sprowadzony w przerwie zimowej z Groningen Rasmus Lindgren.

W tym sezonie Ajax zaliczyl jedynie 7 underow w calym sezonie zasadniczym!!! Overow bylo az 27 co daje 79,4% spotkan z duzą iloscia bramek. Zespol Heerenveen zaliczyl jedynie 10 underow a 24 overy co daje 71% takich meczy!!! Warto rownize dodac ze na Abe Lenstra w tym sezonie jedynie dwuktotnie padal wynik z iloscia goli ponizej 2,5.
Ajax w calych rozgrywkach strzelil 94 gole a Heerenveen 88 !!
Jedni maja w skladzie Huuntelaara ,a drudzy w skutek kontuzji Sulejmaniego muszą liczyc na Bradley&#39;a.

Wydaje mi sie ze druzyny te prezenrują najbardziej overowy styl w Eredivisie i dzisiaj bedzie potwierdzenie mojej tezy;)
Mecz live pokaze Polsat Sport Exstra od 14.30 ????
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Spotkanie: Heerenveen - Ajax
Typ: over 3,5
Kurs: 2,30
Bukmacher: betway
Analiza:
Dzisiaj o 14:30 odbędzie się pierwsze spotkanie w fazie play-off, w której stawką jest gra w Lidze Mistrzów. Naprzeciw siebie staną drużyny Heerenveen i Ajaxu Amsterdam. Serca zakończyły sezon zasadniczy na 5 miejscu mając tyle samo pkt do Feyenord, jednak dzięki bardzo dobremu bilansowi bramkowemu, który wynosi 88-48 udało im się zakwalifikować do walki o CL. Ajax zakończył sezon na drugim miejscu tracąc 3 pkt do PSV. Heerenveen u siebie gra bardzo ofensywnie, średnia bramek wynosi aż 4,82. Ajax również więcej uwagi przykłada ofensywie, ich średnia na wyjeździe to: 3,65. W ostatnich 4 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami przekraczano linię 3,5: 4-0, 4-1 i 2-4. Wszystkie te spotkania wygrał Ajax. Dzisiaj w ekipie gospodarzy zabraknie najlepszego strzelca gospodarzy Miralema Sulejmana, który w tym sezonie zdobył 14 bramek i zaliczył 10 asyst, dodatkowo gospodarze wystąpią bez podstawowego obrońcy Henrico Drosta, który niedawno przeszedł operację. W ekipie Ajaxu zabraknie dwóch podstawowych obrońców Thomasa Vermaelena oraz Jana Vertonghena, nie wystąpi także pomocnik Rasmus Lindgren. Wystąpi za to najsilniejsza ofensywa Ajaxu, na czele z najlepszym strzelcem Eredivisie Klaasem Janem Huntelaarem, który zdobył w sezonie zasadniczym 33 gole. Obie drużyny pod koniec sezonu osiągnęły bardzo wysoką formę. Piłkarze Ajaxu będą bardzo zmotywowani, gdyż od dwóch sezonów nie zagrali w Lidze Mistrzów. Gospodarze również powinni wykorzystać swój największy atut, czyli ofensywę i wobec osłabień Ajaxu na pewno stać ich na strzelenie kilku bramek. Typuję over 3,5.
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
NAC Breda - Twente Enschede ( rewanż , pierwszy mecz 0-3 , 1/2 play-off o LM )
Przed tym meczem postawiłem się w sytuacji trenera Bredy.Pierwszy ,przegrany w żenującym stylu mecz 3-0 + 2 czerwone kartki dla Mtiligi i Ronniego Stama.Dodatkowo urazy wykluczyły z gry Matthew Amoaha i Joonasa Kolkkę.Myślę ,że gracze Ernie Brandtsa powalczą mimo wszystko u siebie.Nie takie rzeczy działy się w futbolu.
I mimo ,że ich sytuacja nie jest dobra do ataku do jednak mam nadzieję ,że pójdą na całość.W sumie to i tak zostanie jeszcze nadzieja na Puchar Uefa co też byłoby dobrym wynikiem.Są też i dobre newsy.Anthony Lurling i Fouad Idabdelhay. W wyjściowym ustawieniu powinniśmy zobaczyć także Tyrone Lorana, Sandera van Gessela oraz Csaba Fehéra.Skład więc jako taki jest ,widownia będzie od początku wspierać żółto-czarnych.
Co do Twente to są w pozycji bardzo dobrej.3-0 u siebie , bez kontuzji i dobre morale.Myślę ,że jadą do Bredy strzelić 1 bramkę która już doszczętnie dobije Bredą.Rutten raczej nie ustawi ofensywnie zespołu jak w 1 meczu ,co nie oznacza ,że Tukkers będą ograniczać się tylko do obrony.Mam nadzieję ,że kilka groźnych kontr skończy się chodź jednym golem.
Liczę więc tu na sporą ilość bramek.Tak jak napisałem Breda jeżeli ma jeszcze jakiekolwiek nadzieje na odrobienie 3 bramek musi od początku &#39;powiesić&#39; się na Twente.A Twente ? Myślę ,że 1 kontra da im bramkę.
Moje typy na to spotkanie
~
Obie drużyny strzelą - TAK - 1,67 Expekt
~ Powyżej 2,5 bramek - 1,95 Expekt
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Moje typy na to spotkanie
~
Obie drużyny strzelą - TAK - 1,67 Expekt✅
~ Powyżej 2,5 bramek - 1,95 Expekt
✅
Suche typy dziś bo nie mam czasu.
Groningen - Utecht
1 2,00 ✅✅✅
Bramki w sumie - 2 lub 3 - 2,05⛔⛔⛔
---
NEC - Roda
1 2,00✅✅✅
goście strzelą bramkę - NIE - 2,90✅✅✅
---
Obyło się bez niespodzianek.NEC potwierdziło ,że koniec sezonu należy do nich.Gdyby grali w barażach do LM to sądzę ,że mieliby duże szanse.Groningen z kolei wykorzystało doświadczenie Markusa Berga i 3-1.
 
D 0

dominik-i

Użytkownik
Ajax Amsterdam - SC Heerenveen
Typ: 1
Kurs: 1,50
Sportingbet
Jest to drugie, kolejne spotkanie pomiędzy obiema drużynami.Ajax po bardzo dobrym wystepie w lidze tym razem walczy o kwalifikacje do LM by przypieczętowac swój sukces.Teraz czeka ich mecz u siebie,lecz rownie jest on ciezki jak na wyjexdzie.Ajax swoje ostatnie mecze ( 5 ostatnich ) zagrał fantastycznie wygrywajac wszytskie 5,w tym raz w lidze własnie z Heerenven na wyjedzie 4:2 oraz w Playffach rowniez na wyjexdzie 2:1.Herenven zas troszke odstaje poniewaz na 5 ostatnich meczy wygrało zaledwie 2 i dała sie pokonac słabej Sparcie Roterdam.Ajax jest na tyle silną drużyną,że na własnym stadionie przy dopisngu własnej publiczości nie powinien miec kłopotu z łatwym zwycięstwem nad swym rywalem.Ajax od 6 spitkan rozgrywanych u siebie jest niepokonany,zas Herenveen na ostatnie 6 spotkan na wyjexdzie wygrało zaledwie dwa i to po ciężkim boju z taka druzyna jak Willem.Stawiam nma pewne zwycięstwo Ajaxu.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Ajax - SC Heerenveen✅✅✅ 3:1
W Holandii toczą się walki o puchary, dzisiaj w Amsterdamie Ajax podejmie Heerenveen. Ajax ukończył ligę na na 2 miejscu tuż za PSV natomiast goście 3 lokaty niżej bo na 5. Obie ekipy są bardzo overowe jednak ja tutaj stawiam na zwycięstwo gospodarzy niż over, mają Oni lepszą ekipę na czele z Huntelarem, który podobne chce dostać pozwolenie na transfer do lepszego klubu ale myślę że jeszcze w tym meczu pomoże swojej ekipie. Ostatnie 7 meczy pomiędzy tymi ekipami kończyły się zwycięstwami Ajaxu dlaczego dzisiaj miało by być inaczej ? W końcu Ajax to dobra firma i chce grać w Lidze Mistrzów, Heerenven myślę że jeszcze będą musieli trochę poczekać. Moim zdaniem wygrana gospodarzy i awans do Champions League :spokodfhgfh:
Ajax - SC Heerenveen || Typ : Ajax || Kurs : 1,5 ✅✅✅ 3:1
pozdROWienia ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Mecz: SC Heerenveen - NAC Breda
Typ: 1✅
Kurs: 1.90
Buk: Sportingbet

Pierwszy mecz w walce o Puchar UEFA. Dodam, że zespół który wygra rywalizacje zapewni sobie miejsce w PUEFA. W oby dwóch meczach w tym sezonie gospodarze wygrywali zdecydowanie (3:0 u siebie oraz 5:1 na wyjeździe). W tym meczu faworytem są zdecydowanie piłkarze Heerenveen. W poprzedniej rundzie play-off gospodarze przegrali ze słynnym Ajaxem w dwumeczu i sądzę że nikt się nie spodziewał innego wyniku jak awans Ajaxu do następnej rundy. Zespół z Bredy przegrał z innym pretendentem do walki o miejsce w LM, a mianowicie z Twente. Do zespołu z Heerenveen powraca Roy Beerens, natomiast nie zagra jeden z lepszych zawodników tego zespołu Michael Bradley. W drużynie gości nie wystąpią: Victor Sikora, Edwina Zoetebiera, Gertjana Tamerusa i Patricka Zwaanswijka. Powracają natomiast Patrick Mtiliga i Ronnie Stam oraz prawdopodobnie Matthew Amoaha, którego występ jest jak na razie niepewny. Moim zdaniem mecz ten powinna wygrać drużyna Heerenveen i tak też stawiam.
wynik 2:0✅
 
C 0

cantona78

Użytkownik
mecz: SC Heerenveem - NAC Breda
typ: Heerenveen -1
kurs: 3.05
bukmacher:bet-at-home

Walka o przedostatnie miejsce w PUEFA, przegrany z tej pary bedzie mial jeszcze szanse w walce o ostanie miejsce ze zwyciezca pary NEC Nijmegen - FC Groningen. W pierwszej rundzie kwalifikacji SCH przegrali z Ajaxem 1;2 i 1:3 natomiast NAC zostali wrecz rozbici przez Twente 0:3 i 1:5 wiec widac ze forma z sezonu zasadniczego a w szczegolnosci z rundy wiosennej gdzies im przepadla.NAC wystapi oslabione brakiem Sikory - czerwona kartka, kontuzjowanych Zoetebiera, Tamerusa i Zwaanswijka. W lidze oba mecze wygrali dzisieji gospodarze 5:1 i 3:0. w histori spotkan miedzy tymi druzynami rowniez wyraznie lepsi sa gospodarze. Rewanz zostanie rozegrany w poniedzialek ale juz dzis mysle ze Heerenveen zapewni sobie spokoj wygrywajac 2 lub 3 bramkami
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Moje typy na dziś :

Heerenveen - Breda NAC - 1 - 1,90 - 8/10 ✅
NEC Nijmegen - FC Groningen - 1 - 1,90 - 9/10 ✅

Co do meczu Heer to chyba już się pozbierali po porażce z Ajaxem.U siebie Frzyowie sa bardyo mocni o cyzm swiadcyz np. fakt ,ze wygrali z Breda 5-1 i 3-0 w sezonie zasadniczym.Przyjezdni osiagneli dno w meczu z Twente w rewanzowym meczu
( 1-5 ).Dostali w tych meczach 3 czerwone kartki ( Stam,Mtiliga i Sikora ) urazy leczy Amoah ważny napastnik a nie zagraja także Edwin Zoetebier, Gertjan Tamerus i Patrick Zwaanswijk.U gospodarzy nie wystąpi tylko Bradlay.

Jeśli chodzi o NEC to 8.miejsce w sezonie zasadniczym może wystarczyc do Pucharu Uefa i dobrze bo NEC w tej chwili jest w kapitalnej dyspozyci.W meczu z Rodą jak widziałem kontrolowali cały mecz i wyprowadzali skuteczne kontry.Gronongen niby wygrało ostatnio 3-1 ale z dużym szczęsciem.Dodatkowo dzis nie zagra kilku ważnych zawodników jak Lovre np.Goście stoja Markusem Bergiem i jak nie on to raczej nikt nie pociągnie druzyny.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS


AJAX AMSTERDAM - TWENTE ENSCHEDE
Typ : (handicap 0:1 ) 1
Kurs : 2,15
bwin ⛔⛔WYNIK 0:0 ⛔⛔

Na Arena Amsterdam przyjedzie Twente które po pierwszym meczu ma zaliczke 2:1, bo takim wynikiem zakonczyl sie pierwszy mecz pomiedzy tymi zespolami. Stawka napewno jest duza bo dla Ajaxu jest to mecz o bardzo wazny cel . Kibice napewno nie beda zadowoleni jak po raz trzeci z rzedu ich klubu zabraknie w fazie grupowej Champions League. Twente to zespół spisujący sie dobrze, ale czy wytrzyma dzisiaj presje na nich ciążącą z racji ze są w tej chwili blizej gry w elitarnych rozgrywkach ?! Sądze ze raczej nie.

Zespół Ajaxu dzisiaj jak nie popelni jakis głupich błedów w obronie powinien spokojnie wygrac i zapewnic sobie udzial w kwalifikacjach LM.
W ich zespole dzisiaj zabraknie van der Wiela,Verthongena i Vermaelena. Pod znakiem zapytania stoi występ Emmanuelsona ale Ajax to przede wszystkim Heitinga,Perez i Huntelaar.
Heitinga dizsiaj rozegra swój ostatni mecz w barwach Joden i z pewnościa zrobi wsyzstko aby sie godnie pozegrac z kibicami. Po tym sezonie przechodzi on do Atletico Madryt. Huntelaar to klasa sama w sobie. Strzela bramki na zawolanie. Jesli do tego dolozymy błyskotliwego Suareza, który potrafi zakrecic obrońcą i jezeli bedzie skuteczny, bo to jest jego najwieksza bolączką wlasnie to o wynik raczej jestem spokojny. W pomocy zawsze groźny i bramkostrzelny Perez. Na skrzydłach wspomniany Suarez i Gabri. No i w bramce powolany przez van Bastena na Euro2008 Stejekengburg pewny w swoich interwencjach.

W zespole Twente w dzisiejszym meczu nie wystąpi zawieszony za kartki Dannebom. Reszta jest zdolna do gry z N&#39;Kufo na czele. To wlasnie on strzelil oba gole Ajaxowi w pierwszym meczu wiec defensywa musi na niego uwazac.

Na drodze to tego finału play off Ajax mial trudniejszego rywala SC Heerenveen którego pokonal dwukrotnie 2:1 na wyjezdzie i 3:1 u siebie.
Twente w tym czasie rywalizowalo z NAC Breda wygrywajac gładko 5:1 i 3:0. Jednak uwazam ze mecze z Heerenveen byly trudniejsze od spotkan z Breda.

W dzisiejszym meczu Ajax mysle ze od początku sie rzuci do odrabiania strat i szybko strzelona bramka doda wiecej swobody w poczynania Joden a kolejne bramki będa tylko kwestią czasu. A czy Twente cos dzisiaj strzeli?! Hmmm wydaje mi sie ze nie ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom