>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podwójna szansa

rts 55

rts

Użytkownik
Podwójna szansa w totomixie. Mam pytanie dot. tego oznaczenia. Zawsze typowałem podwójna szansa, to miałem napisane na kuponie np. x2, 1x oraz kursy były stosunkowo niskie jak np dla kursu 3.00. Natomiast obstawiłem sobie dzisiaj przez neta kupon i podwójna szansa wygląda tak:
Metalurg Skopje - FK Qarabakh Typ: 2 (2,20) Podwójna szansa
Teraz pytanie, czy to jest to samo obstawienie co niegdyś, czyli remis oraz wygrana na tych co stawiam, czy coś innego, bo brakuje mi tego 0-a lub x-a przy 2-e. Dodatkowo dziwi mnie kurs, bo stawiałem również na wygraną gości i kurs wyniósł 2,80, więc dlaczego kurs z podpórką jest tak wysoki?
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
To nawet niewiesz na co inwestujesz swoje pieniądze? ???? W ziemniakach podwójna szansa oznacza że musi być taki wynik do przerwy lub na koniec meczu. Dałeś karabak 2, czyli goście muszą prowadzić do przerwy lub wygrać cały mecz aby ci weszło. Jeden z tych warunków musi być spełniony
 
panti1801 29

panti1801

Użytkownik
podwójna szansa
Należy wytypować, czy dany wynik padnie do przerwy lub/i jako końcowy, gdzie:
1 – oznacza, że drużyna podana na pierwszym miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu
0 – oznacza, że remis będzie do przerwy lub/i na koniec meczu
2 – oznacza, że drużyna podana na drugim miejscu będzie wygrywać do przerwy lub/i na koniec meczu


najprościej byłoby przeczytać sobie oznaczenia na stronie internetowej ????
 
Do góry Bottom