>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Podwójne przewalutowanie przy wypłacie

L 234

lalus85

Użytkownik
Jak zlecacie wypłate na konto walutowe w euro , to bank robi Wam podwojne przewalutowanie , czy taka kwote jaka wyplacam dostane na konto w pelni ?
Dla przykladu jak robie wyplat na konto polskie to mi przelicza po frajer kursie euro i 5 euro za sam przelew , zastanawia mnie jak bedzie jak bede mial konto w tej samej walucie , czy przeliczy mi na zlotowki a pozniej na euro czy w euro wplynie i zostanie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli przelew przychodzący jest w euro, i wypłacasz na konto prowadzone w euro. To oczywiście dostaniesz taką kwotę euro, jaką zlecasz od bukmachera/kasyna.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jeśli przelew przychodzący jest w euro, i wypłacasz na konto prowadzone w euro. To oczywiście dostaniesz taką kwotę euro, jaką zlecasz od bukmachera/kasyna.
No wlasnie tak nie jest . Stad moje pytanie . Zlecilem na proble 1000 euro wyplaty i na konto weszlo 970 , 5 mi ukradla prowizja od przelewu w obcej walucie to mam napisane , a pozostale 25 na co poszlo ? BZWBK nie umie mi odpowiedziec , bo w historii nie ma zadnej trasnakcji stad pytam tutaj . Moze ktos bedzie wiedzial
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Jak zlecacie wypłate na konto walutowe w euro , to bank robi Wam podwojne przewalutowanie , czy taka kwote jaka wyplacam dostane na konto w pelni ?
Dla przykladu jak robie wyplat na konto polskie to mi przelicza po frajer kursie euro i 5 euro za sam przelew , zastanawia mnie jak bedzie jak bede mial konto w tej samej walucie , czy przeliczy mi na zlotowki a pozniej na euro czy w euro wplynie i zostanie
Skoro wypłacasz w euro na konto walutowe w bzwbk w euro to te 5 euro za sam przelew reszte zabrał Unibet w takim wypadku i to tam musisz kierować swoje zapytania, skoro bzwbk nie potrafił odpowiedzieć.
 
Do góry Bottom