>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker Blog by maciekpoland

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Tak dokładnie w tych dwóch gra najwiecej pofesjonlnych graczy, szczególnie PS.
akurat ja gram tylko tam, szczególnie turnieje z wpisowym 26$,w full tilt w którym ostatnio udało mi się wyciągnąć 2,5k$ za 5miesjce na 1700gracz, po za tym dosyć regularnie gram Sunday Milion na Pokerstars, bez większych wygranych ale też jestem do przodu jak ostatnio patrzyłem swoje statystyki to byłem prawie 4000$ na plus, ok zgodzę się to nie duża kasa.
Po za tym traktuje to raczej jako rozrywkę, i stawiam na drugim miejscu, zarabiam większe piniądze w inny sposób, i nie jest to w ogóle z hazardem czy czymś w tym stylu... a do Pragi jesli będe miał czas to też się wybieram, tyle że z tym będzie problem.
Na live nie gram za często, tylko z kolegami, grałem między innymi z kumplem z mojego miasta Żelikiem, nie na duże stawki ale tylko tak w gronie kumpli.
Nie mam zamiaru prowadzić blogu bo i po co?
Dam ci dobrą radę myśl o czym innym i postaraj się o dobrze płatną pracę, bo drugi Góral to Ty nie jesteś, ale nie twierdzę też że jesteś kompletnym Fishem.
Co masz na mysli pod pojęciem grubych pieniądzy? widzę że mamy trochę inne wyobrażenia o tym pojęciu, jednym słowem jesli wygrasz ze 100tysięcy ojo to będziesz mógł napisać że wygrałeś sporą kase... a nie 800$ czy 1600pln, bo to jest co najwyżej tygodniówka w lepszej pracy...
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Zgadzam sie z Toba. Dla kogos 100 dolarow jest ogromna suma, dla innych sa to drobne. Nie napisalem przeciez ze wygrywajac te 800 jest to mega kasa, jednak sa to jakies pieniadze ktore zarobilem poprzez rozrywke. Nie podniecam sie tym uwazam to tez tylko i wylacznie za rozrywke w wolnych chwilach. Co do pracy narazie studiuje i skoncze studia i na pewno znajde dobrze platna. No i koniec tematu. Smacznego jajka
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Edit
Wczesniejsze posty usunalem .Kazdy moze zalozyc swoj blog i tam sobie pisac o swojej grze i swoich przemysleniach

Jabys widzial duzo rzeczy to bys nie pisal takich głupot w kompletnie nieodpowiednim temacie, to blog maciekpoland a nie miejsce na wyzalanie sie.
maciek jak masz jakies ciekawe rozdania to mozesz wkleic mysle ze pojawia sie jakies komentarze
Pozdrawiam
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
stanowisko sumy wygranych jest tez liczone pod wzgledem wlozonego stacka.. mozesz wygrac i 400 ale wstawisz 100, albo wygrac te dane 1600 we freerollu, nie o to tu chodzi czy w danym turze wybalaganil jakas sume ,ktora dla ciebie jest mala kwota a dla niego duza, tylko o to ze to jest jego pasja,hobby a przy tym grajac rozne tury sie uczy i rozwija przede wszystkim pod wzgledem pokera, chce sobie prowadzic blog ,zeby moze jakies porady dawac, opowiadac o bad beatach czy cos w tym stylu i chwala mu za to.. pare razy go spotkalem na stole niekoniecznie w forumowych turach i gra ciekawie, wiadomo ze szczescie tez jest jakims tam elementem gry w pokera,ale trza miec tez umiejetnosci i jezeli uwaza ,ze moze przez owego bloga przekazac jakies info to tylko mu przyklaskac ;]
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Dzieki wielkie, tez pamietam spotkalismy sie nieraz ???? Nie pisalem przez jakis czas bo strasznie zabiegany bylem. Przedwczoraj zaczalem grac na PKR. Sa rozne opinie. Ja jestem jak najbardziej pozytywnej opinii o tym pokerroomie. A chodzi oczywiscie o grafike. Dla osob nie grajacych tam przypomne ze jest to najlepiej rozbudowany graficznie pokerroom - wedlug mnie. Chodzi o cala gre - przypomina gre live. Mozna wydawac rozne okrzyki GL,TY,NH etc. Mozna wstac od stolu przy all- in a spogladanie na swoje karty wyglada jak na turnieju live ???? Mnie to osobiscie nie przeszkadza a tymbardziej pomaga lepiej grac. W koncu mozna sie poczuc jak w prawdziwym turnieju i dlugie godziny przy takiej grze szybko przelatuja. Postaram sie po smutnym dla nas wszystkich weekendzie napisac cos wiecej o samej grze. Pozdrawiam
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ehh to bylo kiepskie... Pierwszy taki wiekszy turniej za mna. Gralem jakies 20 minut totalna porazka. Pewnie wszystko przez stres... Co ja pokazalem swoja gra to szkoda gadac...
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Niekoniecznie! Wielu pokerzystów grających rewelacyjnie w pokera online nie potrafi odnaleźć się w graniu na żywo. Jest to kwestia przyzwyczajenia się i zebrania większego doświadczenia. Nie mówię że jest tak w każdym przypadku ale też nie ma co uogólniać. Poza tym słabiutki ten blog skoro po powrocie z pokerowej imprezy masz do napisania tylko, że &quot;porażka&quot; i &quot;stres&quot;. pozdrawiam
 
itachi 0

itachi

Użytkownik
Niekoniecznie! Wielu pokerzystów grających rewelacyjnie w pokera online nie potrafi odnaleźć się w graniu na żywo. Jest to kwestia przyzwyczajenia się i zebrania większego doświadczenia. Nie mówię że jest tak w każdym przypadku ale też nie ma co uogólniać. Poza tym słabiutki ten blog skoro po powrocie z pokerowej imprezy masz do napisania tylko, że &quot;porażka&quot; i &quot;stres&quot;. pozdrawiam
Do grania online zazwyczaj potrzeba trochę wiedzy i umiejętności. I to na większość przeciętnych graczy i fishów wystarcza. Co to turniejów na żywo to trzeba mieć wiedze, umiejętności, szczęście i spore jaja. Zwykły gracz online nie ma tam czego szukać. Profesjonalnie gracze od razu takiego wyczają i rozszarpią jego stack.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
Ehh to bylo kiepskie... Pierwszy taki wiekszy turniej za mna. Gralem jakies 20 minut totalna porazka. Pewnie wszystko przez stres... Co ja pokazalem swoja gra to szkoda gadac...
moze opowiedz cos wiecej o tym, widzisz jakie zainteresowanie jest ;]
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
No to moze zaczne po kolei. Moneyfun tak jestem zwyklym ciulem. Gdybym nie mial zielonego pojecia to po co bym tam jechal?. Idac dalej zauwazylem ze przez pokera moje zycie troche sie zmienilo. Zaniedbalem wiele rzeczy. Jadac tam napisalem ze zezarl mnie stres raczej to nie byl stres za zdenerwowanie i multum mysli w glowie. Przed weekendem musialem wybrac albo wyjazd na taka impreze albo zycie osobiste, ktore w ten wlasnie weekend mialo sie cos wydarzyc ale to juz moja sprawa. Wybralem Prage przez co nie dalo mi to spokoju. Tak wiec to nie byl stres bo ogolnie jestem bezstresowy. Tak mi sie napisalo. Tyle dni myslalem jak grac ze w koncu gowno z tego wyszlo. Przed samym startem spoko wszystko ok zostalem wprowadzony co i jak ma wygladac. Gdy usiadlem nagle ogarnela mnie pustka. Dostalem karty i sie patrzylem przez chwile jakbym pierwszy raz w zyciu w to gral. TOTALNA pustka. Na dzien dobry przegralem 2 kola, pozniej troche odrobilem mocne karty dochodzily powoli zaczynalem jakos grac. Zanim zaczalem kogokolwiek rozpracowywac juz bylo po mnie. Przegralem wszystko majac 3 jopki. To mnie ze tak powiem zalamalo. Podsumowujac niepotrzebnie tam pojechalem nie zalatwiajac wszystkich swoich spraw. Nie stawiajcie pokera ponad wlasne zycie. Zrobilem blad za ktory teraz place......

Licze teraz na wyjazd do Zlotych Piaskow ale pod warunkiem ze wszystko ogarne na miejscu. Prace, kobiete i tym podobne. A takie komentarze jak ten pierwszy sa zbedne. Nie znasz mnie i od razu oceniasz, gratuluje.

Dodam ze dostalem jakiegos bonusa na Titanie i na Cake cos pogram i napisze wiecej.

Pozdro
 
M 0

moneyfun

Użytkownik
Nie napisałem ani nie uważam, że jesteś ciulem.
Uważam tylko, że wozisz się tutaj jaki to niby nie jesteś pokerzysta, a wyników nie widać. Czytając Twój blog widać , że nawet nie znasz podstawowych określeń.

Według mnie ten turniej idealnie zweryfikował Twoje umiejętności.

20 minut ...
 
Do góry Bottom