>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker to tylko sucha nazwa...

komarr 4

komarr

Forum VIP
Witam,

Chcialbym sie nauczyc grac wpokera od podstaw, jak wy sie nauczyliscie? macie jakies poradniki, e - booki ? Od czego zaczac? Jakas strona zporadami dla zielonych? Prosze sypac tutaj linkami wszelkiego rodzaju zwiazanymi zpokerem zeby sie nauczyc co i jak pokolei.


Pozdrawiam, ????
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Polecam PokerStrategy oraz dla sportu pograc trochę na Wirtualnej Polsce w Pokera. Zacznijcie od Texas Hold&#39;em - najpopularniejszej odmiany Pokera. Mozna też troche poobserwować innych, np. jak gra sie w turniejach (kanały TV znajdziecie w tym temacie ). Zanim zaczniencie grać za swoja kasę radziłbym pograć na darmowych turniejach, tzw. freeroll&#39;ach. Reszta przyjdzie sama. Powodzenia na stołach!
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
zagrajcie sobie we freerolach bo tylko w praktyce sie mozecie nauczyc grac... ja tak zaczynalem w sumie nie majac pojecia o czym chodzi w Texas Holdem... a teraz smigam juz calkiem niezle a gram od miesiaca
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
ale przynajmniej da sie poznac zasady gry strategie itp... wg mnie lepiej uczyc sie za free niz przegrywac kase z braku znajomosci zasad!
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
hmm w każdym poker roomie mozna grac bez kasy , i nietylko we freerollach ale i na zwykłych stołach kilku osobowych - mysle ze tam nie gra po to by zarobić , wiec najwiecej mozna sie nauczyc, nawet można w kilka osób z tego forum usiąść i pograć, a przy okazji młodszym w stażu potłumaczyc na czacie ???? ????
 
K 18

klakson

Użytkownik
ja wiem po sobie ???? jak napoczatku grałem w holdema to nie wiedziałem ze jest cos takiego jak kolor i zawsze sie denerwowalem ze to on wygrywa a nieja ???? wiec mozna sie umowic i pocwiczyc cos na unibecie czy tam partypokerze ???? rozsadnie a nie all in i juz ????
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
tylko wlasnie mozecie mi juz powiedziec co tam drzeba robic z tymi kolorami itd, zeby nie tracic czasu i sie nie denerwowac to kto smoglby wypisac w punktach tak ocb z pokerze itd ????
 
K 0

kerek

Użytkownik
Ten: umow sie ze znajomkiem jakims, zagrajcie na zywo i niech Ci wszystko wytlumaczy (bo nie imo z netu to mozna tylko mozna sie dowiedziec podstawowych zasad itd..). Ja zaczalem grac jakos we wrzesniu z poczatku tylko na zywo ze znajomymi wieczorki pokerowe, a pozniej juz i na necie od stycznia..i czlowiek wciaz nie gra w tego pokera tak jakby chcial.. It&#39;s just poker: )
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
to chociaz podajci ejakiegos aktualnego freerolla bo sciagnalem jakies party4poker czy cos i dopiero mecze za 18h a reszta platne :p
 
C 0

czarna

Użytkownik
najlepsza jest praktyka, ale oczywiscie nie ma co tracic kasy na przyuczanie ???? dlatego polecam opcje Play For Fun na Betfair...dodam ze wszystkie gry posiadaja taka opcje lacznie ze zwyklym obstawianiem meczy...powodzenia :spokodfhgfh:
 
Do góry Bottom