>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker770

artur202 4

artur202

Użytkownik
O co pytaja jak dzwonia?? Szczerze to moj angielski nie jest na najwyszym poziomie, wiec nie wiem czy sie dogadam ;/ nie ma jakiejs innej mozliwosci weryfikacji?
Wyplate chcialbym zlecic na MB.
Najpierw zapyta cię czy nazywasz się (imię i nazwisko) powiesz yes, potem bedzie coś mówila na temat weryfikacji twojej wypłaty i za każdym razem jak skończy zdanie zapyta cię ok? to odpowiesz jej &quot;ok&quot; i jeśli znowu będzie coś mówić to ponownie po zdaniu zapyta cię ok? odpowiesz jej kilka razy ok i to wystarczy, tak było w moim przypadku. Ona mówi o twoim koncie wypłacie i dla weryfikacji,że się z nią zgadzasz pyta słowem ok?? i odpowiadasz jej ok albo yes.
 
P 1

poker770polska

Użytkownik
Weryfikacja jest rutynowym procesem w Poker770. Nawet bez dobrej znajomości języka angielskiego w łatwy sposób można ją odbyć. ???? Nie ma się czego obawiać.
 
B 0

birkoff

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie do przedstawiciela &quot;Poker770Polska&quot; - Proszę o informację czy zamierzają państwo uruchomić swój serwis pokerowy (portal www + poker klient) w języku polskim ? Dodam iż jestem państwa klientem, jednak &quot;razi&quot; mnie brak strony w naszym języku ????
Proszę o informację.

PS. Przydała by sie również metoda płatności &quot;Przelewy24&quot; ;P

Pozdrawiam,
Birkoff770
 
simons 646

simons

Forum VIP
Przelewy24 są dostępne m. in. przez Moneybookers. Wystarczy wybrać wpłatę przez MB, zalogować się i w oknie &quot;CHOOSE A PAYMENT METHO&quot; wybrać swój bank, lub Pay Via Internetowy Przelew Bankowy.
MB nie pobiera prowizji za tego typu opłaty.
 
B 0

birkoff

Użytkownik
Doskonale wiem co to jest MB i jak działa ???? ale bardzo dziękuję za info ;)
Chodziło mi bardziej o to że firma przeprowadza internetową kampanie reklamową / prowadzi swoją stronę na facebook&#39;u / wprowadza ligę i freerolle tylko dla polaków a nie &quot;udostepnia&quot; ani swojej witryny, anie strony www w naszym ojczystym jezyku polskim, a ponadto od dłuższego czasu nie wypowiada sie ani nie komentuje tego na &quot;naszym forum&quot;.
Sorry ale coś jest na &quot;rzeczy&quot;.
Pozdrawiam,
Birkoff770
Pro Player ????
 
P 1

poker770polska

Użytkownik
birkoff, przerpaszam za brak odpowiedzi na Twoje pytanie, jednak chwilę mnie tutaj nie było. Tak, są takie plany odnośnie wprowadzenia polskiej wersji językowej, kwestia kilku miesięcy max. O wszystkim będę informować.
 
P 1

poker770polska

Użytkownik
Turnieje Bounty Pro770
Do rozpiski turniejowej na Poker770 dołączyły codzienne turnieje &quot;Bounty Pro770&quot;. Są one rozgrywane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, a wpisowe do nich wynosi zaledwie €5. To właśnie dzięki tym turniejom każdy gracz może stać się członkiem Poker770 Team PRO.

Oto członkowie Poker770 Team PRO, których będziecie mogli spotkać przy turniejowych stolikach:
• Paco &quot;ElTren&quot; Torres
• Julian &quot;julianherold123&quot; Herold
• Koen &quot;LALAPALOOLAL&quot; De Visscher
• Cyntia &quot;princesse84&quot; Foresti
• Jamel &quot;Jmo770&quot; Maistriaux
• Jonathan &quot;JonathanThonon&quot; Thonon
Cash hunter
Druga promocja Poker770 daje Wam szansę uzyskania do 50% bonusu od kolejnego depozytu (oferta ta wyklucza bonus powitalny). Dotyczy to wpłat w wysokości $20 - $100.
Od momentu dokonania takowego depozytu, specjalny licznik punktów lojalnościowych (Points770) zostanie wyzerowany. Jeśli uda się Wam zdobyć odpowiednią liczbę punktów bez dokonywania kolejnego depozytu (który wyzeruje licznik) to załapiecie się na bonus gotówkowy. Oto wysokości bonusów w zależności od liczby uzbieranych Points770:
 
P 1

poker770polska

Użytkownik

Nastąpiła długo wyczekiwana chwila, możemy oficjalnie ogłosić zwycięzcę I edycji Ligi &#39;Polskie Granie&#39; w Poker770.

Triumfatorem cyklu 11 turniejów został gracz &#39;InstalFOLDaces&#39;! Przypieczętował swoje ligowe zwycięstwo zajmując pierwsze miejsce w ostatnim turnieju ligi. Rywalizacja była zacięta do samego końca, gratulacje należą się wszystkim graczom. Mamy nadzieję, że forma rywalizacji jaką wybraliśmy spełnia Wasze oczekiwania.


Oto top 10 Ligi:


InstalFOLDaces 485 150$ + wejście do GCOP final satellite (wartość 55 euro), token do ‘Lothar Matheus Final’
Szuleri89 415 90$ + wejście do GCOP final satellite (wartość 55 euro), token do ‘Lothar Matheus Final’
OlszarR99 409 70$ + wejście do GCOP daily satellite (wartość 11 euro), token do ‘Lothar Matheus Final’
LX7777 403 60$ + wejście do GCOP daily satellite (wartość 11 euro), token do ‘Lothar Matheus Final’
Szakal3k 361 50$ + wejście do GCOP daily satellite (wartość 11 euro), token do ‘Lothar Matheus Final’
IMOLotto 282
Hurgol 265
mundeuszek1988 245
martinooo666 234
rob4ever 216

Jak widać nasz zwycięzca osiągnął sporą przewagę nad przeciwnikami. Walka o miejsca 2-4 była bardzo zacięta, co widać dobitnie po punktacji.

Łącznie w lidze sklasyfikowanych zostało 98 graczy! Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji rozgrywek!O terminie rozpoczęcia poinformujemy niebawem, podobnie sytuacja wygląda z listą uprawnionych graczy do udziału w specjalnym freerollu $150 za min 50% frekwencji w turniejach Ligi.

Pamiętajcie, w Poker770 gra jest zawsze przyjemnością! Do zobaczenia przy stołach Poker770!


KLIKNIJ i zarejestruj się na www.Poker770.com
 
simons 646

simons

Forum VIP
Liga fajna, spoko się grało ... szkoda tylko że na akceptację wypłaty czekam chyba 5 dzień (weryfikacje dawno mam za sobą). Ciekawe ile jeszcze wypłata będzie szła jak zaakceptują ... w każdym bądź razie tempo wypłat straszne.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Wiadomo już jak będzie wyglądała 2 edycja ligi? Może by tak zlikwidować freerolle albo zmniejszyć ich ilość?
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Nie gralem tu dawno. Sciaganlem soft i zalogowalem sie. Wyskoczyly dwa okna najpierw ze dostalem bonus 10e a pozniej 7e. Nie wiem o co chodzi bo w lobby mam 0e a gdy wejde w cashier, tam u gory jest balance i widnieje 17e lecz nie moge grac za te pieniadze
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nie ma jak przelac.Jak bedziesz mial normalnie pokazane w balance to dopiero wtedy mozesz ich uzyc na pokerze.Dawno tam nie gralem ,ale raczej tak jest
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom