>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

D 18

diego18

Użytkownik
chyba lepiej jak każdy przeleje temu komuś &quot;nowemu&quot; po 2 zl na MB,wplaci sobie i bedzie gitara,grac nie musi ???? A co zrobi z kasą to jego sprawa.
 
D 18

diego18

Użytkownik
chinasky głosił że ma kogoś,gra w lidze ,więc chyba warty zaufania.Zresztą dla 20 zł by nie robił syfu jakiegoś.Każdy wpłaci dwa złote,więc to chyba nie majątek?Albo się uda i wpłaci,albo trudno ;)
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Moja &quot;oferta&quot; jest nadal aktualna ale zainteresowanych konkretnie jest nas trzech czy czterech z tego co widzę...nie wiem do kiedy jest czas na wpłate...? a czy MB ma jakąś min. kwotę do przelewu?
ps.nie mam zamiaru tu nikogo w bambuko robić dla jakiś głupich 20 zetów
 
K 0

killer19

Użytkownik
no czas zapewne się konczy... może niech ten ktos od Ciebie już zakłada konto... reszta pewnie olewa ten finał.... myśle Chinasky że i tobie zależy na tym zeby się finał odbył... najwyżej oddamy tylko część kasy skoro tylko tylu nas jest, myśle że to i tak niezły układ skoro ten ktos od Ciebie chce zacząć grać na betclicku...
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Panowie, osoba która mogłaby założyć konto zrobiłaby to tylko z uprzejmości a nie żeby grać. Tak się sklada że nie ma pojęcia ani o bukmacherce ani o pokerze :) Natomiast żeby kasę wypłacić to trzeba by depozyt podwoić albo potroić /30 zł, 15 euro/ a to dla niej czarna magia. Dlatego bez kasy konta nie będzie...to tyle wyjaśnienia, pozdrawiam i dzięki za dobre chęci niektórym.
 
D 18

diego18

Użytkownik
no daj chinasky ten adres,tylko pamietaj ze jak bedzie u ciebie na kompie zakladala osoba konto to wyszczyc w przegladarce pliki cookies.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
może po 3 wystarczy, nie wiem w końcu ile osób się zrzuci, w razie czego &quot;nadwyżki&quot; zostaną zwrócone jak 5 euro to min. ????
 
Do góry Bottom