>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

D 18

diego18

Użytkownik
ja przeleje troszkę później wieczorem albo jutro rano jak dostanę kasę ????
Tylko chinasky pamietaj aby osoba nie zakladala konta np. teraz i wplaca jutro kase.Musi to byc w tym samym dniu bodajże.
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
nie wiem jak dzisiaj ale wczoraj turniej w lobby był.
tom, to załóż konto MB jak nie masz, prostsze to niż budowa cepa;)
 
T 0

tom3k5

Użytkownik
najpierw to chcialbym sie zarejestrowac do turnieju. On jest za 5+0.5 E i normalnie jest w lobby w turniejach multi? dlaczego dla mnie jest niewidoczny&gt; o co moze chodzic?
 
W 0

wojadawid

Użytkownik
Panowie gram teraz na innym koncie czy mogę grać na tamto konto ponieważ mam tam jakieś już inne punkty czy muszę zarejestrować się od nowa do ligi na inny nick ?????
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
na razie bez zmian od wczoraj czyli 10 zł to chyba juz gucio z tego będzie jak do dzisiejszego turnieju trzeba depo zrobić
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
To co, ogólnie była taka nagonka, a koniec końców tylko ja z Pulsem przesłaliśmy po &quot;piątce&quot; ???? ?
 
K 0

killer19

Użytkownik
ja pisałem że nie miałem zapewnionego miejsca w finale, dopiero po dzisiejszym turnieju jestem w &quot;finale&quot; (o ile się odbędzie) jeśli zrobiłeś ten depozyt to mów kiedy będziesz grał na betclicku to oddam ci swoją część
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
parę dni temu inaczej pisałeś killer, cytuję: &quot;chętnie się zrzuce na to 20zł, chociaż ja jeszcze nie mam zagwarantowanego miejsca w finale...&quot; po co było mieszać jak co innego myślałeś? ale mniejsza z tym już teraz, depo nie zrobiłem, zagrałem &quot;check&quot; i poczekałem na Wasz ruch no i za mało osob weszlo w rozdanie haha ;) pozdrawiam i zwracam kase 2 osobom
 
Do góry Bottom