>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Betsafe/dyskusja/

chris7 7

chris7

Forum VIP
Przypominam, że jutro jest powtórzony turniej , który się ostatnio nie odbył . Turniej jest już w lobby , rejestracja zostanie otworzona dzisiaj o 20:00. Oczywiście hasło jest takie same jak te podane na 10.03 czyli : fbliga2
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak to jest , jak ufa się programowi liczącemu bez sprawdzenia czy dobrze policzył . Przy sortowaniu pomieszały się wyniki drugiego turnieju.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
troszeczkę nie miło jest.
Biore udział w BI a nie dostaje pkt.
byłem 11.
wydaje mi sie, ze w turkach BI pkt powinna byc dla całej ekipy.
ktos zdobedzie pkt we free, a ktos kto gra w BI, nie.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
W turniejach buy in punkty są mnożone x2, ale są tak samo jak we Freerolach od 10 miejsca. Teraz już w trakcie ligi nie można tego zmienić, ale jeżeli uważacie , że nasza punktacja w ligach jest zła to można w kolejnej zrobić inną . Trzeba chyba zrobić specjalne tematy do dyskusji , bo my organizując ligi czy turnieje nie wiemy , jakie są upodobania zainteresowanych graczy.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wydaje mi sie ze to jest dobre. W darmowych moze zagrac kazdy. Moze ktos wygrac calkiem przypadkowo. Powiedzmy buyin 5,5 o czyms swiadczy ze nie kazdy w nim zagra, liczy sie szczescie ale i umiejetnosci dlatego jest podwojnie liczone tak mi sie wydaje.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Turniej za 45 minut , a tylko 6 osób zapisanych . Ostatnio znacznie więcej osób grało , może zapomnieliście o turnieju . Hasło: fbliga , pula dodana 150$ , wpisowe 5.50$ .
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie jestem pewien , to zależy od tego czy ustawili tam minimum 10 osób czy zostawili standardowo . Nawet się nie zastanawiałem i nie pytałem , bo wydawało mi się, że problemu z 10 osobami w tych turniejach nie będzie .
 
Do góry Bottom