>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Betsafe/dyskusja/

mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Ja niestety nie zdążyłem. Cały dzień w trasie, do domu dotarłem trochę za późno. Do zobaczenia za tydzień.:-|
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Dziekuje wszystkim za gre :p Wreszcie ogarnalem temat.
Gratuluje po dzisiejszym turnieju jesteś liderem ligi ????

Oby dzisiejsza niska frekwencja była przejściowa , bo 9 osób to trochę za mało. W większości pokerroomów turniej z taką pulą dodaną nie odbył by się bo minimum byłoby ustawione na co najmniej 10 osób , więc duży plus dla betsafe.

Niedługo planowane jest zorganizowanie ligi w podobnej formie w innym roomie, ale narazie chyba z tym się wstrzymamy bo tam minimum wynosiłoby w każdym turnieju po 20 osób.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wlasnie kazdy sie martwil ze nie ruszy a jednak. Frekwencja nie byla zaciekawa ale bedzie freeroll to mysle ze pojawi sie sporo ludzi ;)
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nagrodami sa koszulki i czapeczki dla top 5.Czy top 5 otrzymuje taie same nagrody?:razz:
Dokładnie nie mam tego sprecyzowanego , podałem tylko informacje jakie dostałem, ale tak to chyba trzeba rozumieć , koszulka+czapeczka dla każdego gracza z top5, chyba że będzie jakiś podział , że pojedyncze nagrody w zależności od miejsca z top5. Dowiem się i po świętach dokładnie napisze.
 
A 15

artiz5

Użytkownik
nie rozdawać hasła na chacie w betsafe i admin zaszyfruj jakoś hasło jak już miało to miejsce ???? wtedy będzie mniejsza liczba graczy zagranicznych ????
 
K 0

kalinek

Użytkownik
prosze o doprowadzenie do porzadku gracza z nickiem horba. rozdaje haslo swoim kolegom, ktorzy nie potrafia sie zachowac podczas turnieju. dzisiaj jego kumpel (pisali ze soba na czacie tak, ze latwo mozna zauwazyc ze sa kumplami) po wygranej ze mna 8 3 na moje AK nazwal mnie smieciem i kazal mi wypier... takie rzeczy chyba nie powinny sie dziac. przyznam, ze mi tez sie udzielilo, ale jezeli ktos mnie nazywa smieciem to nie zamierzam bezczynnie na to patrzec. tak wiec kolego horba, jezeli juz komus rozdajesz hasla to chociaz kaz sie zachowac normalnie swoim kumplom
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie rozumiem trochę jak można rozdawać hasło, które jest ogólnie dostępne na forum, ale to mniej ważna kwestia. Owszem takie rzeczy nie powinny się zdarzać , ale my jesteśmy od pilnowania porządku na forum , a nie podczas turniejów. Proponuje Tobie zablokować następnym razem chat podczas turniejów , bo dyskusję są zbędne i do niczego dobrego nie prowadzą. Inna sprawa , iż regulamin każdego pokerroomu mówi, że można rozmawiać tylko w języku angielskim.
Za kilka minut posty do usunięcia , bo rozwinie się zupełnie zbędna dyskusja o podobnym poziomie, jak ta którą opisałeś wyżej.
 
Do góry Bottom