>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
po ch... bylo podawac ten temat

Nie zarejestrowalem sie bo za pozno zobaczylem gdzie jest haslo i dane w my account musialem wpisac:;/:
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Dzisiejszy sie nie liczy do ligi .


Zawsze bedzie jeden temat z haslami tam gdzie byl od poczatku .
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jesli nie wiesz to widocznie tak sie interesujesz tym gdzie podajemy zawsze hasla .


Ja nie mam najmniejszego zamiaru sie tym denerwowac bo nie po to poswiecamy czas by ktos mial wielkie zale o to ze nie zagra w turnieju z taka pula .Czesc osob nie aktywowala kont wiec dla nich jeszcze lepiej ze turniej sie nie liczy do klasyfikacji.

Dla mnie koniec tematu .Wyszlo jak wyszlo i tyle .Chris opisywal lige a ja nie widzialem ze zrobil dodatkowy temat tutaj . Hasla zawsze beda podawane w jednym miejscu .
 
mik 53

mik

Użytkownik
Tylko krzywdy sobie nie zrob z powodu freerolla z pula 50 $ ????
Nie żartuj sobie, wyszło jak wyszło, na jednym freerollu świat nie stoi ale mógłbyś się zachować inaczej. Po prostu napisać mea culpa i było by po rozmowie a zupełnie nie rozumiem tych cwaniackich docinek.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie rozumiem Was...
Małe nieporozumienie- które się czasami zdarzają, nikt nie cwaniakuje z tego powodu...
Moderatorzy działu Poker załatwiają dla Was tyle rzeczy, że praktycznie codziennie każdy może grać w jakimś turku, lidze itp.
Modzi starają się jak tylko mogą, mają takie możliwości, że póki co nie mogą nawet rozwinąć skrzydeł bo userzy forum nie są w stanie tego &quot;przerobić&quot;.
Dział w ciągu ostatnich 3 miesięcy tak się zmienił i rozwinął jak chyba nie było nigdy na tym forum w Pokerze.
Pierwsze małe nieporozumienie a Wy już obrzucacie błotem modów... Czy któryś zachował się po chamsku? Pomylił się. Zdarza się, przyznał się do tego.
Może jeszcze go ukamienować? :|
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wedlug mnie jakby ktos troche pomyslal to wystarczylo cofnac sie do poprzedniego dzialu i bylo haslo kilka minut przed rozpoczeciem turnieju. Rozumiem Ci co teraz najbardziej sie burza byli 20.50 w dziale tego turnieju i naciskali co pol sekundy f5 zeby refreshowac. Wydaje mi sie ze wczesniej w tym turnieju betsafe tez byly hasla w glownym dziale turniejow pokerowych. Ale coz i tak co turniej w chwili rozpoczecia go jest 10-15 postow gdzie jest haslo. To tyle z mojej strony. Pozdrawiam
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Wyszło małe zamieszanie, jeżeli ktoś z tego powodu nie zagrał w turnieju to przepraszam również . My też uczymy się na błędach , więc od dzisiaj każde hasło będzie w jednym temacie bez podziału na ligi : http://forum.bukmacherskie.com/f220/haslo-na-dzisiejszy-turniej-ligowy-w-burro-poker-40792.html#post1425080 lub ewentualnie wysyłane na PW . Nie ma sensu bez powodu się denerwować , jeszcze będzie okazja nie jeden turniej zagrać . Staramy się, żeby to wszystko dobrze wyglądało , kodujemy hasła. Możemy przecież podać, jak to na niektórych forach hasła nawet kilka dni wcześniej , wtedy będzie wszystko jasne i widoczne , ale freeroll z małą pulą zagra dużo osób .
Ja ze swojej strony spróbuje załatwić, żeby ten turniej został powtórzony , wytłumaczę dokładnie sytuacje i dam znać jeżeli coś się uda . Nie muszę tego robić , ale spróbuje dla osób , które czują się pokrzywdzone ????
 
tomo121 127

tomo121

Użytkownik
Ja sie nie zarejestrowalem przez ten 2 temat ale nie czuje zadnej urazy, a nawet bylbym iditom jesli bym ja czul.

Turniejow jest tyle ( dzieki Wam) ze wszyscy jeszcze beda rz..ać pokerem:grin::grin:
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Ja nie wiem po co się tu tłumaczycie jeszcze kilku kretynom.Jak ktoś ma iq&gt;80 to nie sprawiło mu problemu znaleźc temat z hasłem,a teraz inwektywami będą co mniej rozgarnięci rzucać.Chris spytaj teraz tych co największe &quot;ale&quot; mają ilu z nich zagra jak będzie turniej z buy-in.Zagrało 17 osób na 38 zapisanych jak na moje dlatego,że co niektórzy zapomnieli,że trzeba konto na prawdziwe pieniądze założyć.Hasło było podane 5 minut wcześniej i trzeba było dokonać dużej sztuki,żeby go nie znaleźć.Także skończcie błaznować,bo rónwnie dobrze ja mógłbym podnieść tu lament,że wygrałem turniej i żadnych punktów nie dostanę,bo ktoś nie potrafi w ciągu pięckiu minut hasła znaleźć/odczytać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom