>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerowa liga w Burro Poker/dyskusja/

Status
Zamknięty.
chris7 7

chris7

Forum VIP
Najlepiej będzie zakończyć temat . Za tydzień będzie kolejny turniej.

Gratuluje wygranym. Nie rzucajmy wzajemnych oszczerstw , bo do niczego to przecież nie prowadzi , ktoś poczyta kilka naszych postów wstecz , to raczej nie zobaczy tutaj wysokiego poziomu.

Jedyny plus z tej sytuacji , to że wywiązała się wreszcie jakaś dyskusja czyli to do czego głównie służy forum.
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Zgadzam się z Zico. Pomysł z powtórzeniem tez nie jest fair bo jednak turniej się odbył i trzeba było poświęcić te parę godzin na grę.
Tak samo zażenowani moga się czuć ci którzy byli dzisiaj w kasie.
Edit : sprawa rozwiązana to niepotrzebnie się udzielam . Do deletu
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Tak samo zażenowani moga się czuć ci którzy byli dzisiaj w kasie.
Zgadza się , chociaż nie koniecznie , bo nie wiadomo czy wszystkie turnieje buy in się odbędą i wtedy żadna klasyfikacja nie jest konieczna , bo klasyfikacja ligi zostaje anulowana.

Edit : sprawa rozwiązana to niepotrzebnie się udzielam . Do deletu
Nic nie szkodzi, ale na tym zakończmy już temat , bo wygląda na to , że same problemy z tą ligą burro poker .
 
mik 53

mik

Użytkownik
Dodam jeszcze parę słów od siebie aby pomóc trochę oczyścić atmosferę.

Nie podlega żadnej dyskusji, wkład w ten dział modów takich jak Chris czy Mark. Mark nie żywię do Ciebie żadnej urazy, po prostu ja napisałem jedno słowo za dużo za co przepraszam. Staram się brać udział w każdym turnieju, werbuję znajomych bo zależy mi tak samo na rozwoju tego działu na tym forum jak wam. Nie przeciągając - wydaje mi się, że wszyscy wyciągnęliśmy jakieś wnioski z tego zamieszania na przyszłość.

Jeszcze raz przepraszam i życzę wszystkim takiej postawy jaką prezentuje Chris.

Peace
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
noz kur.. albo ja jestem jakis dziwny albo mam pecha albo nie wiem. Przed chwilą wpałcilem tam 100$, kase mi przyjęlo, transakcja zrealizowana wszytsko niby ok i nagle mnie wywalilo a teraz nie moge się zalogować i pisze o jakims &quot;invalid code 212 please contacnt suport&quot; noz kurde, gdzie tam wogóle gada się z kim kolwiek
Przez tą długą dyskusję przeoczyłem ten post. Napisz czy sytuacja się wyjaśniła czy dalej masz jakiś problem z nimi?
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Spoko Chris chodziło chyba oto, że obecnie przebywam na terenie UK i stąd wpłacąłem kase. Wysłałem do nich skan karty i dowodu i odblokowali konto. Mam nadzieje, że wypłaty teraz będą bez problemu
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Firma jest ok,mi wypłacili na moneybookers bez problemu,po 40 godzinach miałem kasę na koncie.Żadnych problemów nie robią,mogę z czystym sumieniem ich polecic.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
fazi3. Prosze Cie, korzystaj ze slownika bo mnie az w oczy kole. Zreszta watpie zeby ktos kto robi takie bledy ma wymagania wiekowe co do grania w pokera. Pozdrawiam
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
a nie blo czasem 3 turniejow? pierwszych dwoch nie zagralem wiec nie wiem,ale pisze w terminarzu ze 3 byly a wyniki sa z 2 tylko..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom