>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Ladbrokes /dyskusja/

fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Witam
Widze, że to jest ta sama siec co Unibet... Kiedyś wyczytałem, (możliwe, że to plotka), że mozna mieć jedno konto w tej sieci... a kiedyś grałem na Unibecie. Jak to wygląda?
dzięki za odp
pozdrawiam
Edit: gramy NL? ????
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Nigdy nie bylo tak by mozna miec tylko jedno konto w sieci microgaming .Dawniej nickname trzeba bylo miec ten sam w kazdym ,ale teraz jest to tez juz zniesione

Gramy NL
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Nagrody rzeczowe są dla najlepszych w klasyfikacji generalnej czy rozdawane będą zgodnie z kolejnością w turnieju finałowym?
 
bialy1711 0

bialy1711

Użytkownik
Nie macie problemu z odpaleniem softa Ladbrokes?? bo u mnie ładuje sie do połowy i zawiecha...i tak cały czas :/ Nie wiem czy problem tylko u mnie??
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
U mnie też tak było ale wyłączyłem i przez chwilę w której się ładował nie robiłem nic przez chwilę i od razu poszło &lt;1min
 
bialy1711 0

bialy1711

Użytkownik
U mnie nie może sie połączyć z serwerem Microgamig.....ale np. na Ubinet-a normalnie moge wejść ;/
Edit :Trzeba będzie grać przez przeglądarkę ????
 
A 0

astralproject

Użytkownik
Nie podpowiadajcie, staracie się by zorganizować turniej,
to niech wykażą troszkę własnej inicjatywy i poszukają :] 10 razy mówisz Mark gdzie jest;)
Pewnie nie zagra dużo osób, skoro jest problem z softem (Ladbrokes ma ten problem też w kasynie, spowodowane jest to obciążeniem przez brytoli ???? )
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Ci co nie mogą się logować przez soft niech grają przez przeglądarkę ????
Ja przed chwilą sprawdzałem i wszystko ładnie śmiga przez stronke ????
PS. Szkoda że turek w czasie meczu Polski
 
Do góry Bottom