>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w myBet/dyskusja/

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
W tamtym tygodniu poprosiłem o minimum 10 osob w turniejach z wpisowym.
Bez odzewu.
Chciałbym wszystkich zainteresowanych przeprosić za tę ligę.
Nie tak miała wyglądać ????
 
hama 11

hama

Użytkownik
Miejmy nadzieje że uda się coś z tym zrobić i jednak lige rozegramy ;/ Wszystkie turnieje prywatne u nich dostają minimum 10-25 osób i to na freerolle a my 50 na BI to jest chore ;/
 
hama 11

hama

Użytkownik
Lepsze to niż nic.
Rozumie że chodzi o całą ligę z takim minimum?
Zapisane jest ponad 40 osób więc może się uda?
No i kiedy miałoby to być powtórzone?
 
R 58

rychlik

Użytkownik
mogą być czwartki, albo wtorki. co z hasłem na dzisiejszy turniej? nie próbujemy nawet uzbierać minimum?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
3. BI:2,2E Added: 75$
21.02 20:00
Nazwa turnieju: Liga FBukmacherskie
hasło: wert4
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hama 11

hama

Użytkownik
Suchoparek przed następnymi BI jeśli np będzie brakowało 5-10 osób to może administracja da hasło jeszcze gdzieś tak jak było w przypadku poprzednich turniejów forumowych żeby jednak one się odbywały i liga mogła się spokojnie toczyć bez przekładania turniejów itp a poprostu nagrody za generalke dostaną 3 pierwsze osoby które były zapisane na forum ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
może administracja da hasło jeszcze gdzieś tak jak było w przypadku poprzednich turniejów forumowych
Tak też robie.
Hasła do naszych turkow z wpisowymi na MyBet,wrzucam na Facebooka i w kilka innych miejsc
nagrody za generalke dostaną 3 pierwsze osoby które były zapisane na forum
Oczywiście. ????
Dlatego są zapisy do lig
Jeśli tylko dostane odpowiedz, co do zaległych turkow,zaraz poinformuje w tym miejscu i zmienie terminarz
 
hama 11

hama

Użytkownik
Ciekawe czemu Mybet dał nam takie wysokie minimum przejrzałem sobie ich turnieje prywatne to zazwyczaj minimum 10 osób jest na BI a czesto i na free nie wiekszy niz 20-25 ;/
Wiadomo już kiedy powtarzamy te turnieje BI?
 
hama 11

hama

Użytkownik
Czuje w kościach że nie zmienią nam już tego minimum i nam sie liga posypie bo dziś znowu 50min stawili choć dziś freeroll to pewnie uzbieramy ale na BI będzie baaardzo ciężko
Nawiasem mówiąc już 41 zapisanych a hasła na forum nie ma ????
 
Do góry Bottom