>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PokerStars - Klub Forum.Bukmacherskie

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Wszystko pięknie ładnie, ale nie lepiej było zacząć np od jutro ?
Ledwo skończyły się zapisy, dopiero co wylosowane zostały grupy, a tu juz trzeba grać.
Za mało czasu na ogarnięcie info.
Jutro jest czwartek,po nim piątek i święta ????
W święta nie pogramy,po świętach wiele osób nie będzie miało czasu na granie (wyjazdy i przygotowanie do Sylwestra)
Miała to być szybka,świąteczna liga.
Możemy taką lige zorganizować po przerwie świątecznej.
Co Wy na to?
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Okres przedświąteczny też trochę niewygodny sporo ludzi się przygotowuje - zakupy sprzątanie itp. Myślę, że po Nowym Roku można coś zorganizowac i będzie więcej chętnych ...
Wiem coś o tym ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Jutro jest czwartek,po nim piątek i święta ????
W święta nie pogramy,po świętach wiele osób nie będzie miało czasu na granie (wyjazdy i przygotowanie do Sylwestra)
Miała to być szybka,świąteczna liga.
Możemy taką lige zorganizować po przerwie świątecznej.
Co Wy na to?
Wydaje mi się, że jest to najlepsze rozwiązanie. Skoro za coś się już bierzemy, to postarajmy się to robić porządnie. Wyszedłeś z fajną inicjatywą Suchy, są nagrody, jest lud chętny do gry, więc szkoda byłoby to zmarnować, czyli zagrać i mieć to już z głowy.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Ja bym grał jutro i w pt, w swieta przerwa i od wtorku do sylwka, tak na przetarcie ( nagrody tylko dla zwyciezcy,czy tam jakos mniej) zeby troche osob sie dowiedziało o turnieju,a od nowego roku od początku zaczac juz normalnie z tymi nagrody
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
ja dopiero z pracy wrocilem. Patrze jestem w grupie A i turniej juz ruszyl o 20.30.... srednio mialem czas zeby dolaczyc... widze jutro jakis turniej. To niby to jest ten pierwszy turniej grupy A?
 
Do góry Bottom