>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerStars konfiskuje pół miliona dolarów

piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Tuż po zakończenie jubileuszowego turnieju Sunday Milion w sieci pojawiła się taka informacja.
Zdobywca szóstego miejsca w jubileuszowym Sunday Million. Gracz &quot;zeurrr&quot; wygrał $518,000, ale szybko okazało się, że ma on tylko 17 lat. Sprawa wyszła na jaw po tym, gdy holenderscy dziennikarze chcieli przeprowadzić wywiad ze zdobywcą szóstego miejsca. Do gry na tym koncie przyznał się jednak jego ojciec, chociaż wszystkie ślady pozostawiane na pokerowych forach i serwisach społecznościowych wskazywały na to, że za kontem &quot;zeurrr&quot; kryje się jednak jego syn.
W związku z takimi informacjami swoje oddzielne dochodzenie przeprowadził też PokerStars. Według oświadczenia wydanego przez holenderskiego przedstawiciela PokerStars potwierdzono, że konto &quot;zeurrr&quot; należało do 17-latka, który grał w Sunday Million. W związku z tym, że złamany został regulamin serwisu postanowiono skonfiskować całą, wynoszącą $518,402 wygraną &quot;zeurrra&quot;.
W obronie nieletniego pokerzysty stanęła pokerowa społeczność, głos w tej sprawie zabrał m.in. Tom &quot;durrrr&quot; Dwan. Większość twierdzi, że zbyt młody wiek nie daje żadnej nielegalnej przewagi w czasie gry i dlatego też wygrana &quot;zeurrra&quot; powinna zostać mu zwrócona.
Wygląda jednak na to, że PokerStars pozostanie nieugięty i złamanie regulaminu zostanie surowo ukarane. Skonfiskowane pół miliona dolarów ma zostać podzielone pomiędzy graczy, którzy ukończyli turniej na miejscach płatnych.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Z tego co widzę w necie minimalny wiek, żeby brać udział w grach &quot;hazardowych&quot; w Holandii to 18 lat, także nic dziwnego. Chociaż z artykułu wynika, że to Starsy nie chcieli odpuścić bo tak mają w regulaminie ;P
No chyba, że u nich poker to nie hazard ;)
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
jego wiek to 17 lat, wiec jest nieletni, chodzi o to,ze na starsach podal ze ma 19 lat.. ja nie wiem jak on to chcial zrobic,przeciez nawet jak nie ten dziennikarz to skarbowka by sie do niego dobrala, a teraz mlody bedzie odpowiadac przed sadem najprawdopodobniej.. najsmieszniejsze jest to ze sie nie zgadzal na ugode bo chcial wiecej kasy ;p teraz ani kasy i bedzie miec problemy z prawem ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Pierwszy jego błąd to to, że założył konto na fikcyjne dane zamiast na tego ojca.
Dwa, miał sporo żetonów, grali już 12h i nawet lider po jednym przegranym flipie mógł kończyć na ostatnim miejscu(40tys$) przy 1.65mln$ za pierwsze, więc każdy mu odpalił te kilka tysięcy. Jakbym był na jego miejscu też bym pewnie tak zrobił, odpuszczą mi po 3k$ i mam na dobre auto, on chciał chyba zamiast 500k$ chyba 600k$
Trzy, niepotrzebnie chwalił się na forach i rozmawiał z tymi dziennikarzami.
Problemów z prawem miał chyba nie będzie, gorzej z psychiką, jeszcze jakąś głupotę zrobi.
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
nikt mu nic nie dal,wszyscy zaczeli go jechac,ze zaczna grac przeciw niemu i skonczy z 40 tys i chlopak sie opamietal, grali ponad 14h plus jeszcze ft o lambo grali i jak sam przedstawiciel holenderskiego poker stars powiedzial,ze zarejestrowal sie na falszywe dane ,jako 19 latek wiec moze zostac postawiony przed sadem.. tu masz wiecej..
Link
Troche szkoda gościa-dostał sie z satelity za 2$
O rok za pozno się urodził ;)
Można sie załamać: miał poł miliona,by po chwili... :-|
Sunday Million 5th Anniversary Results for 03/06/11*:
1st place: Luke &quot;Bdbeatslayer&quot; Vrabel ($671,093.81 &amp; Lamborghini Gallardo)
2nd place: sheppyshape ($465,647.02)
3rd place: wrzr123 ($844,209.87)
4th place: guccyka ($411,090.13)
5th place: Syndrome1977 ($799,842.09)
6th place: zeurrr ($518,402.33)
7th place: nhar818 ($441,541.06)
8th place: Jan10004 ($311,023.33)
9th place: Battmeister ($263,888.06)
* After nine-handed chop
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Niby czytałem o przebiegu stołu finałowego i myślałem, że coś tam więcej sobie wskórał.
A co do tego sądu to myślę, że PokerStars go o nic nie oskarży, po co mają sobie psuć wizerunek. I tak w tej sprawie, jak czytam na wielu forach, zdania są podzielone.
Chłopak by odpadł 20 miejsc wcześniej, wygrałby sobie kilkanaście tysięcy, które i tak dla niego byłyby wielką jak dla niego kasą i nikt byśmy nawet o tym nie wiedzieli.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
ewidentnie jest tutaj błąd tego chłopaka bo po co rejestrował konto na siebie (ma 17lat) a zarejestrował jakby miał 19. Na początku były podejrzenia że grał na koncie ojca i to dla niego byłoby lepsze gdyż miałby nadal pół miliona dolarów, bo to jest nie do udowodnienia ;)
 
Do góry Bottom