>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PokerStars

alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
ja w ogóle nie mogę się zalogować na Poker Stars coś się stało , wie ktoś o co chodzi ? Jakaś przerwa techniczna czy coś , pierwszy raz się z czym takim spotykam
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Hehe, ja wlasnie chcialem sobie konto otworzyc a tu taki numer, myslalem ze cos z kompem mam, ale widzie nie tylko ja mam problemy, PS, z pokerstars.PL tez mozna sie rejestrowac, tak?


aha, jak bede chcial wplacic z MB kasę to nie bedzie problemow w zwiazku z ustawa hazardową?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
BONUS ZA WPŁATĘ: Otrzymaj ZA DARMO wart $5,50 bilet do turnieju na czas!
Dokonaj wpłaty w wysokości co najmniej $30, wpisując kod TIME 21 października przed 23:59 ET (22 października 05:59 CET), a dopiszemy do Twojego konta darmowy bilet do turnieju na czas wart $5,50!
Nasze nowe turnieje na czas trwają określoną liczbę minut. Po upłynięciu czasu nagrody wypłacane są na podstawie ilości posiadanych przez poszczególnych graczy żetonów. Wpisowe dostępne jest już od $1, znajdziesz je w zakładce Turnieje &gt; Wszystkie*.
PODWÓJNE GWARANTOWANE NAGRODY: Turniej na czas dostępny w ramach Saturday Line-Up!
Oferta turniejów Saturday Line-Up została poszerzona o nowy turniej na czas – The Saturday Countdown! Aby uczcić jego wprowadzenie, podwajamy nagrody gwarantowane wszystkich turniejów w ramach Saturday Line-Up w sobotę, 22 października!


Weź udział w tych nowych, wspaniałych turniejach!
Team PokerStars
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Szybko zbliżamy się do kolejnego przystanku na „Drodze do 100 miliardów” - 70 miliardów rozdań!
W ramach świętowania rozdania nr 65 miliardów rozdaliśmy uczestnikom gier stolikowych ponad $770.000, a teraz zbliża się pora przyznania kolejnych nagród. Zwycięzca Przełomowego Rozdania nr 70 miliardów otrzyma co najmniej $70.000 w gotówce, a poprzedzi je 300 innych okrągłych rozdań, odliczanych począwszy od 69.700.000.000.
Pamiętaj, że aby zyskać szansę trafienia na te rozdania, trzeba brać udział w grach stolikowych (ring games/cash games). Znajdziesz je w oprogramowaniu PokerStars w zakładkach: Hold&#39;em, Omaha, Stud i Inne. Aby zasiąść do najniższych stołów, wystarczy zaledwie 80 centów, a zyskać można naprawdę wysokie nagrody!
Numer aktualnego rozdania znajdziesz zawsze w lewym górnym rogu okna ze stołem, przy którym siedzisz. Kiedy widzisz, że zbliża się okrągłe rozdanie, warto grać więcej.


Włącz się w obchody i graj na PokerStars!
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
W ramach świętowania naszych 10. urodzin pragniemy prosić Cię o pomoc w ustanowieniu nowego rekordu, czyli wzięcie udziału w największym w historii internetowym turnieju pokerowym. Staramy się uzyskać wpis do Księgi Rekordów Guinnessa.
Próba bicia rekordu będzie miała miejsce 4 grudnia o
18:30 ET
, a pula nagród wyniesie $250.000.
Wpisowe wynosi tylko $1, a za pierwsze miejsce zapewniamy $50.000!
Turniej ten znajdziesz w oprogramowaniu PokerStars w zakładce Wydarzenia &gt; 10.
Obserwuj kolejne urodzinowe atrakcje, które zostaną ogłoszone już wkrótce...
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Specjalne lokalne darmowe kwalifikacje!
Gracze z Polski mogą też zdobyć wejściówkę do turnieju 10th Anniversary World Record za darmo, a to za sprawą lokalnych kwalifikacji! Odbywać się one będą codziennie o 14:30 ET (20:30 CET) od 7 listopada do 3 grudnia, a na najlepszych 100 uczestników każdego freerolla czekają wejściówki.
Aby zagrać w tych freerollach, wejdź w lobby PokerStars i otwórz zakładkę Turnieje &gt; Lokalne.
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Awansowal ktos do tego turnieju ?? 10th Anniversary Giveaway Freeroll Qualifier ??
On odbedzie sie dopiero 5 styczen 2012 12:00 ET ??
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
Aha, czyli final raz w tygodniu w niedziele do ktoregos tam grudnia tak??
To to 5 styczen to co to jest?? Bo wyszukalem nr turnieju do ktorego wygralem bilet i mi wyskoczyl ten 5 styczen, ale zarejestrowalem sie dzis 22.00 , czyli juz 5 styczen nieaktualny rozumiem?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
o 12 i 22 w niedziele sa finały, a 5 stycznia bodajze głowny turniej na Bahama ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ted 9,5K

ted

Forum VIP
juz odpadłem hehe ???? JQs dobrałem strita (T-A) na turnie ale chłopkowi z KK doszedł as na riverze i miał fulla xd
a wczesniej moglem donkbetem wejsc AI z 44 i zgarnac pule 13k chyba 3 alliny były
 
S 9

sebek2301

Użytkownik
juz odpadłem hehe ???? JQs dobrałem strita (T-A) na turnie ale chłopkowi z KK doszedł as na riverze i miał fulla xd
a wczesniej moglem donkbetem wejsc AI z 44 i zgarnac pule 13k chyba 3 alliny były
no ja 982 ;) 5$ ( 1000 miejsc płatnych)
120/1011 , wejście All-in koleś AQs, ja AK, flop 485 9 i Q ...
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
W tym tygodniu masz szansę skorzystać z oferty $10 za kolejną wpłatę ORAZ wziąć udział w specjalnej edycji Sunday Storm z gwarantowanym $1.000.000!

Prosty bonus - $10 za wpłatę
Jeśli do 30 listopada wpłacisz pieniądze na swoje konto, otrzymasz od nas bonus wynoszący $10! Podczas wpłaty wpisz kod „10”, a będziesz mógł skorzystać z bonusu wynoszącego 10% depozytu, uwalnianego prościej niż kiedykolwiek wcześniej – za każdego dolara wystarczy zdobyć tylko 1 VPP.

Specjalny Sunday Storm

11 grudnia w turnieju Sunday Storm gwarantowana pula nagród wyniesie $1.000.000, a zwycięzcy zapewniamy co najmniej $150.000! Zagrają w nim też członkowie Teamu PokerStars Pro, a za wyeliminowanie z gry każdego z nich otrzymać można $100 nagrody bounty. Turniej odbędzie się o 19:30 czasu polskiego, a wpisowe wynosi zaledwie $11.
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
W niedzielę 18 grudnia odbędzie się wielki turniej $10M Sunday Million, a wejściówkę do niego można wygrać za darmo. Niewątpliwie zwycięzca tego turnieju zostanie milionerem, gdyż za pierwsze miejsce zapewniamy co najmniej $2.000.000!

W dniach 14-17 grudnia PokerStars rozdawać będzie po 25 wejściówek dziennie. Będzie je można wygrać w czterech specjalnych turniejach Depositor Freerolls. Aby móc zagrać w tych freerollach, wystarczy wpłacić pieniądze na swoje konto PokerStars.

Wpłać co najmniej $20, wpisując przy tym kod 10MR, a otrzymasz otwarty bilet do WSZYSTKICH CZTERECH turniejów Depositor Freerolls.

Będziesz mógł zagrać w dowolnej liczbie Depositor Freerolls. Jeśli w dowolnym freerollu zajmiesz miejsce od 1 do 25, dostaniesz darmowy bilet do wielkiego turnieju, który odbędzie się 18 grudnia. Kwalifikacje te znajdziesz w zakładce Turnieje &gt; Lokalne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom