>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] 20:45 AS Roma - Liverpool [02.05.2018 środa] REWANŻ

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


Kursy: fortuna
Zapraszam wszystkich na rewanżowe stracie pomiędzy AS Roma - Liverpool. Pierwszy pojedynek zakończył się wysokim zwycięstwem The Reds 5:2. Kapitalne spotkanie rozegrał Salah, który dwa razy trafiał do siatki przeciwnika.
Czy Rzymianie sprawią drugi raz niespodziankę i awansują do finału? Czy może Liverpool potwierdzi swoją klasę drugi raz pokonując swojego rywala?

Proszę pamiętać o rozliczaniu swoich typów!
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Roma over [email protected] 1xbet
Z 10 jednostek przeznaczonych na maj,kładę na ten typ 0,25j.,czyli 25 euro. Tak się złożyło,że grają ze sobą moje dwie drużyny,którym kibicuję od przedszkola,czyli od stanu wojennego,a miłość do obu zespołów odziedziczyłem po tacie.I normalnie nie pomyślałbym nawet,żeby próbować zarobić coś lub stracić na tym meczu,ale zachęcił mnie do tego sam Zbigniew Boniek,z którym przez chwilę rozmawiałem o tym rewanżu,na który zresztą wybiera się osobiście.&quot;Awans jest realny&quot;-zapewniał.Aż taki przekonany do tego nie jestem,ale żeby to zrobić trzeba strzelać,a Roma ostatnio znowu serwuje u siebie gradobicie.Z Liverpoolem popełniła moim zdaniem błąd w ustawieniu,grając trzema obrońcami,choć podobne ustawienie u siebie z Barceloną dało 3:0.Trzeba się będzie napocić,żeby przebić się w środę przez obronę Liverpoolu,który pewnie wystawi 4 obrońców i bardziej będzie pilnował przewagi niż starał się ją powiększyć.Roma nie ma wyjścia - musi strzelać! A że jest forma i nie ma presji po porażce w Liverpoolu...
Co do rozmowy z Bońkiem,odbyłem ją w piątek w Świebodzinie na meczu Pogoni z Budowlanymi Lubsko,na który zjawił się wraz z całą świtą z PZPN.Na Pogoń chodzę od stanu wojennego i gościliśmy już paru znakomitych piłkarzy (kojarzycie np. Kobylańskiego? Czasami zajeżdżał do nas z Cottbus i obstawiał mecze w Totomixie,a my się dziwiliśmy,skąd zna wyniki meczów 2 ligi polskiej na kilka dni naprzód? ???? ),ale po raz pierwszy taką sławę.
Pozdrawiam i zapraszam jutro na Pogoń. Gramy z liderem i mam już typ na ten mecz,ale kursy wyjdą pewnie dopiero jutro.Skrobnę coś wtedy w odpowiednim dziale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Roma-Liverpool
Typ: 1
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Ewentualna analiza: Rewanżowe spotkanie w którym Roma na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Liverpoolu. Gospodarze w pierwszym spotkaniu dzięki dwóm bramkowym zdobytym w ostatnich minutach meczu zachowali szanse na awans , co prawda są one niezwykle małe, ale jeszcze jakieś są , popatrzmy nawet na poprzednie spotkanie z Barceloną gdzie chyba tylko niewielki procent stawiał na awans Rzymian, po tym spotkaniu można jednoznacznie stwierdzić że Barcelona Romę zlekceważyła i dlatego odpadła, Liverpool moim zdaniem takiego błędu nie popełni i to ona awansuje do finału Ligi Mistrzów. Roma u siebie jest zespołem groźnym , stwarzającym sobie mnóstwo okazji do zdobycia gola , moim zdaniem dwie bramki będzie w stanie wbić ekipie gości, którzy mają przecież nie raz momenty dekoncentracji, co pokazywali niejednokrotnie w lidze. Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy na pewno nie zobaczymy Perottiego, Karsdorpa, oraz Defrela, nie wiadomo natomiast czy zagra Strootman. Liverpool natomiast zagra bez : Cana, Gomeza, Lallany, Matipa, oraz Oxlada. Pomimo tego stawiam iż goście pojadą na finał do Kijowa, Stawiam dokładny wynik 2:1 dla gospodarzy w tym spotkaniu.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:045
Spotkanie: Roma - Liverpool
Typ: powyżej 1,5 RR w pierwszych 5 minutach meczu ⛔ 1 rożny w 4 minucie
Kurs: 8.0
Bukmacher: 1xbet
Analiza: Rewanżowe spotkanie o awans do najważniejszego meczu w Europie, czyli finału Ligi Mistrzów. Ten mecz już został wcześniej rozpisany na wiele sposobów, bramki, rożne, kartki itd. Dlatego postanowiłem poszukac na ten mecz jakiegoś ciekawego typu i wydaje mi się, że takowy znalazłem. Wiadomo jak się skończył pierwszy mecz. Liverpool wygrywał już 5:0 i wydawało się, że nic złego się już nie może stać, jednak w końcówce Roma strzeliła 2 gole na wyjezdzie i wlała w serca swoich kibiców nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. W poprzedniej rundzie podobna sytuacja miała miejsce w ich meczu z Barceloną, mimo przegrania pierwszego mecze 1:4, w drugim udało im się wygrać 3:0 i awasnować dalej, dzisiaj mimo wszystko uważam, że drugi raz tego nie powtórzoną, ale jednego czego można być pewnym to to, że na pewno spróbują i powalczą o to, nie mają już czego kalkulować, więc od początku muszą się &quot;rzucić&quot; na LFC, co mam nadzieję, że przyniesie rzuty rożne już w pierwszych minutach meczu. Typ jest dość ryzykowny, ale za drobne myślę, że warto spróbować. Wczoraj fajnie mi siadły wszystkie opcje na rzuty rożne w meczu Real - Bayern (zainteresowanych zapraszam do mojego tematu z typami), dzisiaj mam nadzieję na kontynuację dobrej passy. Z fartem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
AS Roma - FC Liverpool
Liverpool i obie strzelą 3,60 Fortuna
No to znamy już finał Real vs Liverpool (chyba nie zabraknie nam tutaj bramek).
Mówię, że znamy już finał bo nie wierzę, że Rome stać na powtórzenie &quot;cudu&quot; i odrobienie 3 bramek straty.
Liverpool kompletnie zdominował Rzymian u siebie, prowadząc już aż 5:0 troszkę zdjęli z gazu i skończyło się tak jak się skończyło - 2 bramki stracili w końcówce.
Dziś Liverpool nie podejdzie do meczu tak jak Barcelona, na luzie. Klopp na to nie pozwoli.
Salah, Mane i Firmino to chyba na ten moment najmocniejsze trio w zespole i dziś to też udowodnią, zwłaszcza, że Roma musi się otworzyć już od 1 minuty - co daje Liverpoolowi pewnie dużo okazji na szybki kontratak. A Mane i Salah to zawodnicy stworzeni do tego.
Roma jako zespół też jest dużo słabszy od Liverpoola, to że awansowali do półfinału to już jest wielki sukces, którego pewnie nie powtórzą przez dłuższy czas....
Liverpool dziś powinna wygrać drugi raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom