>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Połfinał] 20:45 Bayern Monachium - Real Madryt [25.04.2018 środa]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


kurs od: Fortuna

Obie drużyny znają się bardzo dobrze i ciężko znaleźć tu faworyta. Sam jestem ciekaw czy Bayern przeciwstawi się Realowi, który kocha te rozgrywki. Przed nami świetne widowisko, a ja już dziś zapraszam do podawania typów popartych analizą.
Przypominam, że temat służy tylko i wyłącznie do podawania typów popartych analizą.
Luźne rozmowy odnośnie półfinałów macie w linku poniżej:
KLIK

 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: over 11.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.28 ✅
Bukmacher: Unibet

Jeszcze kilka dni temu mozna bylo zlapac u nich kurs na to wydarzenie w wysokosci 3.00. Czailem sie od poczatku na ten zaklad gdy tylko dowiedzialem sie ze obie druzyny zmierza sie ze soba w polfinale. Teraz kurs troche spadl ale dalej jest to moim zdaniem najlepsza opcja do grania na ten mecz. Korki, korki i jeszcze raz korki. Tak w skrocie mozna zdefiniowac usposobienie obu druzyn w kazdym meczu. Obie druzyny rowniez tłuką ich naprawde w duzych ilosciach. Mozna powiedziec ze produkcja roznych w meczach tych druzyn odbywa sie tasmowo. Otwierajace kursy to byla jakas kompromitacja ze strony Unibetu ale niestety nie dane mi bylo z tego prezentu skorzystac ze wzgledu na to ze od pewnego czasu u nich nie jestem osoba mile widziana. Zgodnie z moimi przewidywaniami kursy polecialy mocno w dol ale moj zamysl do skorzystania i pojscia w ten rynek zostal. Ja moze po prostu teraz przytocze statystyki obu druzyn w kwestii nabijania roznych i podam jak one wygladaly w 5 ostatnich meczach (rzuty rozne uzyskane tylko i wylacznie tych dwoch druzyn):
Bayern Monachium: 7, 6, 6, 9, 6
Real Madryt: 16 (sic!), 7, 7, 11 (sic!), 6

Bilans rzutów rożnych pomiedzy obiema druzynami z ubieglorocznego cwiercfinalu (regular time):
12.04.2017r. Bayern Monachium - Real Madryt @ 8 - 4
18.04.2017r. Real Madryt - Bayern Monachium @ 6 - 7

Matematyke i oszacowanie szans oraz rachunek prawdopodobienstwa zostawiam juz wam robaczki. W tym sezonie Real Madryt moim zdaniem jest jeszcze lepszy pod wzgledem uzyskiwania rzutow roznych anizeli mialo to miejsce w sezonie ubieglym. Zadna druzyna nie bedzie sie tutaj murowac i kazda bedzie chciala wywiesc z pierwszej potyczki jak najlepszy rezultat dla siebie. Pojscie w stronie korkow uwazam za jedyne sluszne wyjscie w tej sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Tutaj wiekszosc widzi super forme Bayernu. Pare lat wstecz bylo podobnie a Real ich zniszczyl. Wg mnie jutro bedzie podobnie czyli wygrana Realu . Real ma lepsze mecze, gorsze mecze ale to wciaż Real madryt i juz w pierwszym spotkaniu, tak jak to bylo w Turynie beda chcieli kilka bramek trafić. Idę w Real bo nie zawodzi w pierwszych meczach , czasem dają ciała jak mają pewny wynik a tutaj pierwszy mecz, wiec Real. 3.7 fortuna 2:1 na luziku ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Bayern-Real M
Typ: x
Kurs: 3.83
Bukmacher: Fortuna
Ewentualna analiza: Drugie spotkanie półfinałowe piłkarskiej Ligi Mistrzów , ekipa Monachijskiego Bayernu na własnym stadionie podejmowała będzie ekipę Madryckiego Realu. Gospodarze są w tym meczu stawiani przez bukmacherów w roli faworytów do zwycięstwa, ja po spotkaniach ćwierćfinałowych nie pokuszę się na stawianie kto tutaj będzie faworytem bowiem na tym etapie ekipy pokazały iż każdy może wyeliminowac każdego i tu może być podobnie, sądzę jednak iż z takimi ofensywami będzie to spotkanie w którym zobaczy kilka bramek . Goście są w dobrej formie, potrafią w każdym spotkaniu w ostatnich meczach strzelać po 2 czasem 3 gole, Gospodarze natomiast u siebie na boisku również są zespołem, ktory może wygrać z każdym , oba zespoły przez Ćwiećfinały nie przeszły jednak gładko, Real w pierwszym meczu rozbił Juventus, ale w drugim miał spore problemy i dopiero na koniec zapewnił sobie awans , Bayern miał słabszego przeciwnika, ale i sevilla w rewanżu napsuła krwi Bawarczykom , bowiem miała okazję do zdobycia bramki. Ogólnie w spotkaniach pomiędzy bayernem a realem rozegranych w poprzednich latach częsciej triumfowała ekipa z Madrytu. Myślę że w tym meczu możemy zobaczyć remis ze sporą ilością bramek, Stawiam na dokładny wynik po 2 po końcowym gwizdku sędziego.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Witam wszystkich, widzę że mało kto jak na razie próbuje zarobić na tym meczu. Może to i dobre wyjście bo takie mecze to są jednak do oglądania. Ja mam kilka sugestii z Unibetu,które warto moim zdaniem poruszyć.
1. Isco powyżej 0.5 celnego strzału 1.85
Gość odkąd gra pierwsze skrzypce u Zidane jest naprawdę w formie. Wyjdzie w pierwszym składzie, jako zawodnik mega ofensywny szanse na jego strzał są ogromne. Ostatnio 2 strzały z Juve, z PSG też strzelał.
2. Najwięcej strzałów w światło bramki - Real 2.50
Jestem kibicem Realu i naprawdę ten mecz może się różni potoczyć ale chciałbym zauważyć jedno. Bayern by oddać strzał potrzebuje dobrej,składnej akcji którą będzie budował przez dłuższy czas. Nikt tam nie strzela bez przygotowanej pozycji. Co w Realu? No jest Ronaldo,który potrafi uderzyć z każdej pozycji, jest mnóstwo wrzutek, widzę tutaj szanse po niezłym kursie.
3. Kto przebiegnie więcej - Bayern 1.33
Tutaj to moim zdaniem pewniak bo po prostu albo się biega albo nie. Real czy wygrywa czy przegrywa to biega przeważnie mniej od przeciwnika. Przyznam szczerze,że oglądając mecze nie widziałem tego, to chyba znaczy,że dobrze poruszają się po boisku? No nie wiem w każdym razie, Bayern ogrywając nawet Celtic u siebie 3:0 i mając piłkę prawie przez 60% czasu przebiegł tyle samo co drużyna która biegała za piłką - 114 km. Real rzadko kiedy przekracza 110 km. Moim zdaniem powinno łatwo wejść.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Rzuty rożne Drużyna 2, rzut rożny w przedziale 1-15 minut? - Tak
Bukmacher: 1xbet
Kurs: 1.91

Mysle ciekawy szybki bet na to spotkanie. Real Madryt ogrom akcji rozgrywa po skrzydlach i konczy wrzutkami plus sporo oddaje strzalow co konczy sie rogami. Jest to troche zasluga Ronaldo ktory strzela z kazdej pozycji. W pierwszych 15 min Real mialby nie miec przynajmniej jednego rzutu roznego? Jakos nie chce mi sie w to wierzyc. Kurs przyjemny i moim zdaniem powinno byc easy ????
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Witam, odnośnie &quot;przedwczesnego finalu&quot; mam tylko jeden zakład, ponadto gram go bardziej dla zabawy niż samego zarobku. ;)
Według szerokiej opinii typerów i nie tylko, spotkanie to niema obecnie faworyta a kurs oferowany przez buka na zwycięstwo Bayernu, jest zwyczajnie źle oszacowany
(spokojnie, to tylko moja skromna opinia). Obydwie ekipy mają ogromną siłę rażenia przede wszystkim w formacji ataku a więc można spodziewać się kilku bramek.
( może niekoniecznie tylu co wczoraj, lecz wynik na Anfield był bliski temu co wam poniżej zaproponuje).
Mecz dopiero za około 11godzin, lecz już pomału można co nieco wyczytać o jakiś ewentualnych absencjach w tym półfinale. Najprawdopodobniej będzie ich więcej akurat w drużynie faworyzowanej, bo zabraknie tam kontuzjowanego Vidala i Comana. Pojawiają się również niepotwierdzone informacje iż może nie zagrać także Alaba,Tolisso (ale równie dobrze może to być ściema) :cool:
obie strzelą w obu połowach @ 8.50 ⛔Unibet ( ale było baaardzo blisko )
( od wczoraj poleciał z 9.50 więc kto wie )
Ps. Chyba wy również uważacie że po takim kursie warto pograć ten bet za drobne...
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
James Rodriguez kartka @ 6.0 bet365 / WH /niestety/
W tym sezonie w lidze 2 kartki, LM-1szt
Bayern gra skrzydłami, więc ktoś musi asekurować środek pola, myślę że Kolumbijczyk może gdzieś coś się spóźnić czy też przerywać kontrataki Realu faulując.
Linia na kartki ustawiona na 5, także buki sugerują zacięte spotkanie
Tak na szybko Pany, ładny kurs,min stawka
0.5/10
Pzdr
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Bayern - Real Madryt
BTS + over 2.5 gola @ 1.74
Real Madryt win @ 3.70
over 11.5 rzutów rożnych @ 2.25

powyżej 2 bramek, powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych @ 3.00
każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @ 2.50

Fortuna/iforbet

Spotkanie na miano finału, tak można nazwać pojedynek Bawarczyków z Królewskimi. Pierwszym typem na to spotkanie są bramki. Bayern wyjdzie na to spotkanie mocno zdeterminowany aby zrewanżować się za półfinałowy pojedynek sprzed roku. Gospodarze z pewnością nie będą się bronić, bo dobrze wiedzą, że korzystny wynik ugrany u siebie przybliży ich do upragnionego finału. Okazji do zdobycia goli tu na pewno nie zabraknie, a forma zawodników jacy wystąpią w tym widowisku napawa mnie tylko optymizmem. Lewandowski cały czas potwierdzą swoja dobrą dyspozycję nawet wchodząc z ławki. Podobnie jest z Mullerem czy Jamesem. Robben i Ribery przechodzą drugą młodość, a obrona również spisuje się nienagannie. Gospodarze dziś bez Neuera, Comana oraz Vidala.Niestety nadal nie wiadomo czy ujrzymy od początku Alabę oraz Tolisso. Bawarczycy muszą uważać na kontrataki jak i na stałe fragmenty gry ekipy gości. Ronaldo pokazuje, że jest w mega formie, a w każdym spotkaniu co występuje strzela minimum jedną bramkę. W ataku zapewne zagra Benzema, ale jego skuteczność dalej jest słaba. Tu pojawia się przecieki, że od pierwszych minut ma zagrać ktoś z dwójki Asensio/Vazquez. Jednak przypomina mi się spotkanie, gdzie wszyscy narzekali na Benzema, a ten w pamiętnym meczu z Atletico pokazał na co go stać ratując swój zespół!. Ciekaw jestem na kogo postawi Zidane z dwójki Isco/Bale, bowiem trójka Casemiro, Modrić i Kroos są nie do ruszenia. Obrona również w pełnym zestawieniu, a więc Zidane odpala swoje najlepsze działa. Tu goli nie może zabraknąć.
Drugim typem jest wygrana Realu. Bayern co prawda jak walec miażdży w lidze i wygrywa spotkanie za spotkaniem, ale w meczu z Sevillą nie wyglądali tak dobrze jak w pojedynkach ligowych. Niewiem czy było to spowodowane korzystnym wynikiem z pierwszego meczu, czy była to zasłona dymna na półfinał. Heynckes musi znaleźć jakiś sposób na Królewskich, a przede wszystkim musi odciąć Isco i Ronaldo, bowiem to Ci dwaj panowie są motorem napędowym Realu. Królewscy zostali niedocenieni przez bukmachera i ja to biorę. W weekend goście odpoczywali i oby ten odpoczynek nie wybił ich z rytmu. Real ma patent na wygrywanie z Bayernem i myślę, że tym razem po raz kolejny to potwierdzą. Zidane świetnie rotuje składem i przynosi to oczekiwany efekt w postaci wypoczętych zawodników. Tak jak wspomniałem wyżej, Real jest dalej groźny z kontrataku, a to ze względu na to, że ma szybkie skrzydła i bardzo szybko przedostaje się pod pole karne rywala. Stałe fragmenty gry to również ich atut, bowiem Ramos, Varane,Ronaldo świetnie grają głową. Jestem zdania, że Real jutro to bierze, a wynik ugrany na wyjeździe bardzo przybliży ich do awansu.
Trzecim typem są rzuty rożne. Obie drużyny to maszyny do ich nabijania. Bayern podobnie jak Real, gdy mecz nie idzie po ich myśli są w stanie nabijać rzut rożny za rzutem rożnym. Ciągle są pod bramką rywala i próbują odwrócić losy meczu. Myślę, że linia 12 rożnych jest do pokrycia. Sędzią spotkania będzie Holender Bjorn Kuipers, który również ma fajną średnią kartek czterech na mecz. Podobnie jak wczoraj dziś również liczę na świetne widowisko, które na długo zostanie nam w pamięci!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Pojawiają się również niepotwierdzone informacje iż może nie zagrać także Alaba,Tolisso i Neuer.(ale równie dobrze może to być ściema) :cool:
Akurat brak tego ostatniego mógłby nam pomóc w powodzeniu proponowanego betu.
Nie wiem czy wiesz ale Neuer nie gra od wrzesnia.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ribery kartka @4.25
Lewy kartka @4.75
Muller kartka @4.5
Ramos kartka @2.4
Kimmich kartka @2.7
Ronaldo kartka @4.7
Martinez kartka @3.2
Rzut karny w meczu @3.5 unibet

Dziś postanowiłem zapolować sobie na karteczki kilku zawodników. Większość to zawodnicy Bayernu, zwłaszcza ci ofensywni. Może trochę pokrótce o każdym bo wiadomo że tego typu zakłady trudno przeanalizować. Ribery chyba zawodnik najbardziej temperamentny z napadu Bayernu, do tego myślę że najbardziej kreatywny. Mogą pojawiać się jakieś zgrzyty z defensorami realu ze względu na zapewne agresywną grę, oraz to że real ostatnio bayern eliminował, także to na pewno dodaje pikanterii temu meczu, idę w napad bayernu a nie obronę Realu bo lepsze kursy. W Lewego idę dlatego że będzie dziś on celem numer jeden do neutralizacji, z pewnością wszystkimi środkami, to powoduje irytację zwłaszcza w meczu o takiej randze, mogą puścić nerwy. Muller dlatego że on lubi się zachować dziwnie na boisku i łapie przypadkowe kartki, jest też moim zdaniem pechowcem nader często pada ofiarą błędów sędziowskich i łapie karteczki. Javi Martinez dlatego że jest to łącznik między formacją ofensywną a defensywną, Bayern przypuszczam będzie grał dziś piłką więcej niż Real, ten nastawi się raczej na szybką grę z kontry, trzeba będzie kasować w zarodku akcje i karteczka może wpaść. Do tego kimmich bo to zawodnik młody a odpowiedzialny będzie za skrzydło, którymi szarżować lubi przede wszystkim Marcelo, bardzo często widzimy akcje przeprowadzane w tym sektorze boiska właśnie przez Brazylijczyka albo przez Isco, który moim zdaniem posiada najlepszy drybling w całym zespole Realu ale to tylko moje zdanie. Także zadanie również trudne na jego barkach. Sergio Ramos - no tutaj to chyba nie trzeba nic pisać. Ronaldo dlatego że ostatnio często próbuje naciągać sędziego na kartkę, nie dostał jej pewnie dlatego że jest tym kim jest, ale nie każdy sędzie będzie traktować go tak pobłażliwie. Poza tym wiadomo, również cel numer jeden do upilnowania przez Bayern. Poza tym lubi ściągnąć koszulkę przy brameczce ???? A na koniec w związku z zaszłością jaka jest między tymi drużynami, rangą spotkania, umiejętnościami indywidualnymi niemal każdego zawodnika na boisku, oraz agresji która towarzyszy w zagraniach wielu z nich idę w stronę rzutu karnego, kurs standardowy jak na tego typu wydarzenie a w spotkaniu tych dwóch drużyn myślę że prawdopodobieństwo jest trochę wyższe.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Marcelo żółta @4.50⛔
Carvajal żółta @2.00⛔
Uni

Z jednego powodu. Będą musieli zatrzymać Robbena i Riberego. Co wcale łatwe nie musi być. Defensorzy Realu do świętych nie należą, i jak trzeba to potrafią w dość ostry sposób zatrzymać zawodnika drużyny przeciwnej. Bayern na pewno będzie bazował i rozprowadzał grę poprzez wcześniej wspomnianych obrońców, a co za tym idzie, to skrzydłowi Realu będą mieć sporo pracy.
Do tego dochodzi waga tego pojedynku, więc wątpię aby zawodnicy się klepali po plecach.
Carvajal w LaLiga w tym sezonie otrzymał 11 żółtych, a w Lidze Mistrzów żółty kartonik oglądał cztery razy.
Kartka dla Marcelo to bardziej na czuja, a z drugiej strony kurs zachęca, bo sam zawodnik w tym sezonie rzadko kiedy jest karany żółtym kartonikiem.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bayern Monachium - Real Madryt 1:2 izzzziiiiiii
Real i obie strzelą 4,85 Fortuna
Wczoraj Liverpool pokazał co niektórym niedowiarkom, że Roma w półfinale to jednak przypadek... Liverpool już praktycznie w finale, wygrali 5:2 grając dużo lepiej niż Roma ale teraz nie o tym...
Bayern podejmuje u siebie Real.
Dziś w ekipie gospodarzy nie zobaczymy - M. Neuer, A. Vidal, D. Alaba, K. Coman, C. Tolisso
Przede wszystkim brak Vidala i Alaby będzie problemem dla Bayernu.
Real dziś ma wszystkich ważnych graczy do dyspozycji co jest dobrą wiadomością.
Na formę Realu w lidze Hiszpańskiej nie ma co patrzyć bo już dawno odpuścili sobie ligę na rzecz Ligi mistrzów. W gupie jeszcze nie wyglądało to za ciekawie ale już faza pucharowa to Real z najwyższej półki, ogranie PSG i Juventus to zdecydowanie lepsze drużyny niż przeciwniki Bayernu czyli Besiktas i Sevilla.
Dużo się mówi, że Real gra słabo a Bayern kapitalnie a ja zapytam w którym meczu Bayern zagrał tak kapitalnie? Pokonując 6:0 Dortmund? Który jest najsłabszy od lat... Praktycznie w lidze Niemieckiej nie ma przeciwnika dla Bayernu, który zbliżył by się do poziomu Bayernu. W lidze mistrzów natomiast PSG w grupie rozbiło Bayern 3:0. Co prawda Bayern praktycznie nie przegrywa meczu ale ten dzisiejszy mecz będzie najważniejszym testem w tym sezonie a każdy wie jak Real gra w lidze mistrzów - poziom do którego mało kto się zbliża i myślę, że Bayern nie jest na tyle mocny by się mógł zbliżyć.
Stawiam, że Real już w pierwszym meczu pokaże kto będzie w finale... Na pewno nie zagrają tak rozluźnieni jak w meczu z Juventusem u siebie - 2 razy tego błędu nie popełnią.
C. Ronaldo dziś także wskoczy na poziom na jakim poziomie był wczoraj M. Salah.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie mogę przejść obok takiego kursu na Ronaldo strzeli +2 gole
To usiądź, ale postaw coś :p
M. Neuer, A. Vidal, D. Alaba, K. Coman, C. Tolisso
Przede wszystkim brak Vidala i Alaby będzie problemem dla Bayernu.

Przede wszystkim to problemem będzie brak Manuela Nauera !!!!!
Obecny bramkarz może się spalić w tak ważnym meczu, w którym o wyniku decydować będą szczegóły
Pisałem w dyskusjach, że z tym bramkarzem to Bayern może pójść na grzyby, ale ktoś wykasował.
W dalszej kolejności brakować będzie Alaby i Comana, bo Ribbery i Roben to już nie ta bajka, nie oszukujmy się!
J. Heynckes jakoś to połata, ale tylko połata i będzie świecić oczami
Prawdę powiedziawszy, to Real ma przewagę w każdej formacji i przewagę w rozgrywaniu tak ważnych spotkań.
Nie wiem, kto sędziuje, bo tymi rozgrywkami za bardzo się nie pasjonuje (niskie kursy, mnóstwo błędów sędziowskich i ewidentnych wałków), ale w przypadku Realu koniecznie trzeba zwrócić na to uwagę.
No i jakiś przepał z kasowaniem kartek! To się pytam, po ch... one w ogóle są, jak do niczego nie służą, bo oprócz tego jest wiele świętych krów, którym kartek się nie pokazuje.
Bayern już ostatnio przegrał u siebie z Realem i dziś widzę powtórkę z rozrywki.
Nie poradził sobie z lepszym materiałem ludzkim Guardiola, to i Heynckes nie da rady, nie liczyłbym tu na dziadka.
Nie ma obecnie w Bayernie zawodnika pokroju Bastiana Schweinsteigera czy choćby Philippa Lahma, którzy potrafili ogarnąć pozostalych, gdy coś nie szło.

Dla mnie czysta 2 po kursie b. atrakcyjnym (którego nie podaję, bo 12% bukmacherów w żaden sposób wspomagać nie zamierzam
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Real DNB @2,42 Fortuna ✅ ✅
Ronaldo strzeli gola @2,2 Fortuna ⛔ ⛔
Ja na dzisiaj mam 2 typy czyli wygrana Realu (remis=zwrot) i gol CR7. Za trochę więcej pogram sobie gola Ronaldo. Mecz jak dla mnie typowo 50/50 i nie jestem za tym że Bayern jest faworytem. To że grają u siebie niczego nie zmienia, może i i nie przegrywają od kilkunastu meczy ale dużo zespołów z Bundesligi potrafiło zdobyć gola w Monachium, a Real nie należy do klubów które nie potrafią grać na wyjeździe. Wydaję mi się że dla nich to nie jest żaden problem i presja jest taka sama jak u siebie. Prócz tego każdy chyba wie że Realowi została LM i tam ciągle widzimy inny zespół niż u siebie w lidze. Wielu mówi że Bayern ma teraz wszystko aby pokonać Real, ale tak jest ciągle że Bayern to, tamto i musi a kończy się inaczej. Sytuacja trochę podobna do City, są niesamowici gracze, Mistrzostwo bez większych problemów ale w LM zawsze pójdzie coś nie tak. City dostało jednak trudniejszego rywala (Liverpool) i patrząc na sytuację Liverpoolu (gra,Salah) to nie jest jakaś ogromna niespodzianka. Bayern natomiast wylosował Besiktas który przeszedł bez problemu gdzie liczyłem na więcej ze strony Turków, następnie Sevilla z którą Niemcy wygrali i zremisowali co dało awans do półfinału. Jednak w tym meczu nie widziałem mocnego Bayernu, Lewy wyłączony z gry w obydwu meczach i gdyby Sevilla coś więcej potrafiła zrobić to mogli by awansować dalej. Czy ten Bayern jest na prawdę tak silny ? Według mnie nie, mają kim straszyć rywali ale nie w każdym meczu ci piłkarze grają idealnie. Lewy niby strzela ale można go odciąć od piłek kolegów i wtedy nie ma naszego napastnika. Dzisiaj będzie Ramos i Varane którzy mogą to zrobić. Ronaldo natomiast robi różnicę i on potrafi sam zrobić coś z niczego. Wiadomo Lewy to typowy egzekutor ale nie róbmy z niego Boga, szanuję Roberta, bardzo go lubię i kibicuje mu ale on w większości goli często tylko dołoży tylko nogę. Oczywiście potrafi strzelać wolne,karne czy główkować jednak dużo goli to po prostu strzelanie na pustaka. Dlatego pojedynek Lewy - CR7 jest moim zdaniem trochę na wyrost, bo Ronaldo robi o wiele wiele więcej dla klubu i myślę że w tym dwumeczu znów pokażę jak ważny jest dla Realu, co robił dotychczas w LM.
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik


Zawodnik otrzyma żółta kartkę
R. Lewandowski 4.00
⛔
Dziwny mecz, sędzia pozwalał na ostrą grę.

forBET

Robert będzie miał gorącą głowę dzisiaj.

To zrozumiałe, grają przeciwko Realowi który przecież w zeszłym sezonie wykopał ich w 1/4.
Jestem pewien że z każdą kolejną minutą gry będzie się rozpychał na boisku
i kartkę dzisiaj w prezencie dostanie.
Oczywiście życzę mu strzelonej bramki, kto wie może przyszłemu klubowi.​
 
el_mago 43

el_mago

Użytkownik
Powtorka z przed roku. Okazja do rewanzu dla Bayernu wysmienita. Arcymecz. Ktos tu napisal, ze nie poradzil sobie Guardiola to i Heynckes nie da rady. Bzdura. Nie porownywalbym tych trenerow. To Guardiola nie podolal i wsypal troche &#39;piasku&#39; w tryba wielkiej machiny jaka byl Bayern 2013 skonstruowany przez Heynckesa. Wg mnie najsilniejszy zwyciezca Ligi Mistrzow wraz z Barcelona z 2015. Mam na mysli przebyta droge do finalu i styl w jakim odprawiali kolejnych rywali.
To jest 4sezon Heynckesa w Lidze Mistrzow, za kazdym razem sie meldowal w finale. I nie inaczej bedzie w tym sezonie. 2razy wygrywal, 1 polegl (Real 1998, Bayern 2013 - Bayern 2012).
Bayern jest piekielnie silny i nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze Real na kazdej pozycji ma lepszych grajkow, a juz Benzema to jest 2-3 razy slabszy od Lewego. Real wygral lawka w poprzednim sezonie. Morata i James, wchodzili i zawsze blyszczeli lub jak grali w lidze od poczatku. Oddanie Moraty a zostawienie Benzemy uwazam, ze duzy blad, patrzac dlugofalowo. No ale wiadomo kto za taka decyzja stal.
Ulreich ma fenomenanalny sezon, jesli ktos sledzi Bundeslige. Braku Neurera nikt nie odczuwa poki co. James odzyl w Bayernie tak jak i Muller i Javi Martinez, notorycznie pomijani przez &#39;Carlitosa&#39;.
Lewy zapytany co sie zmienilo od przyjscia Heyncesa odpowiedzial, ze zostaly poprawione pewne niejasnosci, maja bardziej klarownie &#39;wytluszczone&#39; zadania do zrobienia itp. (sam slyszalem ten wywiad ;-) ).
Ribery? Zgadzam sie, slaby, coraz slabszy. Robben tez. Jednak doswiadczenie ogromne a i pewnych walorow z wiekiem sie nie traci. Nie ma tego przyspieszenia i szybkosci, ale technika, kreatywnosc dalej ogromna i Heynckes wie jak to wykorzystac. Potrzebne jednak beda zmiany po sezonie, bez watpienia.
Jak bedzie? Zwryfikuje boisko.
Osobiscie pogralem awans Bayernu maksymalna stawka 10/10, 1.95 fortuna.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
A pisolem bierzcie Real po 3.7 to nieee ???? bayern jest za slaby mentalnie, Hummels wyglada jakby gral za karę, jedynie dzis Ribery cos pogral, james tez nieźle, super zagral Rafinha ???? dzieki za gola na 2:1 dla Realu ???? Marcelo nie zawiódł jak zwykle, Ronaldowi sie forma skonczyla po meczu w Turynie ..
Bayern zagral lepiej jesli chodzi o gre pilka ale Real to Real . A bayern to ogórki jak graja z Realem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Co jak co ale mocno przewidywalne były te mecze. Real już drugi sezon wygrywa każdy pierwszy mecz dwumeczu LM, w fazie pucharowej. W rewanżu już chyba Bayern nie da rady, za dużo kontuzji dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom