>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[Połfinał] 20:45 Bayern Monachium - Real Madryt [25.04.2018 środa]

Status
Zamknięty.
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Pare slow ode mnie na temat tego meczu...
Tak tak wiem ze Wy wszyscy tzn wiekszosc fanow Realu stawialiscie wlasnie na nich i osiagneliscie swoj cel w postaci wygranej. Moim skromnym zdaniem w naszym kraju jakies 80% (jesli nie wiecej) to zwolennicy Realu. , ja w druga strone bo przyznam otwarcie kibicuje Bayernowi i sie tego nie wstydze.
Co do przebiegu samego meczu to patrzac obiektywnie Real nic tak naprawde nie pokazal , nic wielkiego , blyskotliwego. Tak wlasnie tak , nie bojmy sie tego powiedziec wprost.
Pierwsze minuty spotkania to fakt, przewaga Realu mimo ze poczatek byl szarpany nierowny to jednak przez te kilka pierwszych minut Real prezentowal sie lepiej. Az do czasu bramki dla Bayernu , ktory naprawde gola zdobyl z niczego. Szybkie wznowienie bramkarza pyk pyk podania do przodu do Kimmicha ktory z nie tak prostej pozycji zdobyl gola. Od tego momentu Bayern wygladal zdecydowanie lepiej , zaczal tworzyc sobie sporo akcji podbramkowych ktore byly naprawde grozne. Caly czas mowilem sobie zeby tylko dowiezli to 1;0 do przerwy...no i wykrakalem 42 min gol Marcelo po dosyc przypadkowej asyscie Carvajala. Tuz przed przerwa do doliczonym juz czasie Bayern ponownie stworzyl sobie 100% sytuacje z ktorych jednak gol nie padl.
Po przerwie jednak to znow Real przejal inicjatwe. Gol nr 2 to doslownie mowiac PREZENT od Rafinhi. Popelnil beznadziejn prosty blad ktory bez problemu wykorzystal Real. I tak oto z 1:0 zrobilo sie 1:2. Reszta spotkania to akcja za akcje Bayernu jednak ponownie bez efektow. Lewandowski , Ribery ... i nic.
A teraz w lekkim podsumowaniu :
Wg mnie mecz ustawily bardzo szybkie kontuzje Robbena i Boatenga. Ich wykluczenie z gry spowodowaly ze Jupp musial szybko wykorzystac juz dwie zmiany co zaburzylo plan na dalsza czesc meczu oraz ewentualna rotacje w drugiej polowie.
Spotkaly sie tutaj dwa rowne sobie kluby. W meczu ewidentnie dominowal Bayern ale grajac przeciwko Realowi tak nieskutecznie jak dzis tak wlasnie sie skonczylo - porazka. Bayern mial tyle 100% sytuacji z czego wykorzstal niestety tylko jedna a grajac przeciwko Realowi poprostu musisz wykorzystywac takie akcje.
Co do sedziego? Bayern w pierwszej polowie mogl miec smialo pretensje do arbitra. Na 2 zolte kartki Real ewidentnie zasluzyl. Ilez to razy Bawarczycy byli faulowani a sedzia nawet nie gwizdal. Carvajal pierwszy kandydat do kartki - nie dostal. Skonczylo sie ze na tym ze Bayern skonczyl mecz z 2 zoltymi a Real tylko z 1.
Godni pochwaly?
Napewno Ribbery ktory ciagnal akcje za akcja do przodu. To on napedzal praktycznie kazda z nich i byl bardzo niebezpieczny w polu karnym Realu. Zdecydowanie widac bylo brak Robbena. Gdyby nie szybkie wykluczenie to gra moglaby potoczyc sie inaczej zupelnie. Na skrzydlach dwoch pilkarzy o podobnym usposobieniu , drybling , akcje sam na sam , szybkosc.
Takze bardzo dobry mecz Jamesa. Duzo akcji sam na sam , przerzuty , dokladne podania.
Lewandowski vs Ronaldo?
Jesli ktos powie mi ze Ronaldo zagral dobry mecz to bede w szoku i to niemalym. Bardzo malo widoczny. Malo akcji sam na sam . Lewandowski doszedl do paru sytuacji ale glownie cofal sie , bardziej rozgrywal.
NA KONIEC:
Ten mecz byl poprostu duzym brakiem szczescia i brakiem wykonczenia przez Bayern . Gdyby choc polowa tych stworzonych dogodnych sytuacji zostala zamieniona na gola wynik zamiast 1;2 dla Realu spokojnie mogl wygladac 5:2 dla Bayernu. Jeszcze przy stanie 1:0 niewykorzystana szansa sam na sam z bramkarzem Ribberiego kiedy odskoczyla mu pilka. Dla mnie 1000% szansa na 2:0.. Zamiast tego losy meczu odwrocil Rafinha swoim kuriozalnym bledem podarowal gola Realowi .
Tak to widze. Bayern byl dzis druzyna lepsza , mowie to otwarcie. Maja wynik 1:2 ale nie stawia ich to w beznadziejnej sytuacji. 1 maja rewanz w Madrycie a wiec pilka wciaz w grze i wszystko sie jeszcze moze zdarzyc.
MIA SAN MIA ???? !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom