>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Połfinał] 20:45 Liverpool FC – AS Roma [24.04.2018 wtorek]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna

Pierwsze spotkania dopiero za dwa tygodnie, ale już dziś poznaliśmy kursy na to zdarzenie. Zapewne już powoli głowicie się nad tymi na to spotkanie, dlatego już zapraszam do ich podawania.
Przypominam, że temat służy tylko i wyłącznie do podawania typów popartych analizą.
Luźne rozmowy odnośnie półfinałów macie w linku poniżej:
KLIK
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Roma
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie półfinałowe piłkarskiej Ligi MIstrzów, ekipa Liverpoolu po wyeliminowaniu zespołu Manchesteru City na swoim stadionie podejmowała będzie drużynę Romy, która sprawiła sensację i wyrzuciła za burtę Barcelonę, na pewno nikt takiego obrotu spraw się nie spodziewał i mysle że kazda z tych ekip jest już zadowolona że gra w półfinale a któraś z nich ma szanse na wielki finał i przejście do historii, Liverpool grał tam kilka lat wcześniej a Roma? no właśnie nawet nie pamiętam czy Roma w ostatnich latach grała na takim etapie Ligi Mistrzów. Gospodarze są w tym meczu na pewno faworytem do zwycięstwa, z resztą wiadomo że Roma na wyjazdach gra znacznie słabiej a Liverpool na własnym stadionie jest bardzo mocny, dlatego myślę że przyjezdni nastawią się w tym spotkaniu na grę z kontrataku i będą chcieli zdobyć tutaj przynajmniej jednego gola, żeby na własnym stadionie byli w stanie odrobić starty z pierwszego spotkania, bowiem jestem pewien że jeśli gospodarze zagrają tak jak w spotkaniach z Manchesterem City to spokojnie ograją ekipę gości. Mój typ na to spotkanie to wygrana Liverpoolu i over 3.5 bramki w meczu, myślę że wynik 3:1 jest jak najbardziej prawdopodobny.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Salah strzeli @1.62✅✅
lvbet

Salah to prawdziwy kocur. Wybrany najlepszym piłkarzem na Wyspach. 31 bramek w lidze. 8 bramek w Lidze Mistrzów. W polu karnym nie można zostawić go samego na kilka sekund, bo to może skończyć się bardzo źle, o czym zresztą przekonali się piłkarze City. Strzela bramki, jak na zawołanie. Jeśli nadarzy się okazja, to jestem pewien, że ją wykorzysta.
 
A 5

aliszja123

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Liverpool-Roma
Typ: 2/+3,5
Kurs: 17
Bukmacher: fortuna
Widze ogromne value w powyzszym typie. W ostatnim meczu ligowym cala Roma odpoczywala. Nie gral Dzeko, De Rossi, Kololarov, Florenzi, Under. W Anglii wszyscy wyjda w podstawie. Razem ze Strootmanem i Nainggolanem, ktorzy skonczyli mecz ze Spal po 60 minutach. Jedenastke uzupelnia Alisson, Manolas i Fazio. Liverpool w weekend zagral praktycznie pelnym skladem i w drugiej polowie mocno sie nameczyli remisujac finalnie z West Brom 2:2. Wracajac do Romy mecz w Barcelonie byl mocno nieszczesliwy, a praktycznie cala pierwsza polowa pod dyktando Rzymian. Di Francesco lubi miec pilke, a Kloop grac z kontry i tak widze jutrzejsze spotkanie. Liverpool zaskoczony wysokim pressingiem Romy, gubiaca sie defensywa i slaby bramkarz to przynajmnien dwa gole do przerwy. Typuje 2:0 do przerwy dla Romy, a w drugiej 2:1 dla gospodarzy. Jak dla mnie wynik bedzie zaskoczeniem i obstawiam 1:3, 2:3. Mysle, ze kluczowa bedzie rotscja Wlochow oraz mentalnosc po zwyciestwie z Barcelona. Widze ich w finale.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Nie no ludzie nie przesadzajmy ... Roma cudem jest w półfinale i to raczej przez głupote Barcy niż ich wielkość.. Liverpool gra swietny sezon i jestem pewien, że zniszczą Rome na Anfield. Włosi ledwo przeszli Ukraińców w 1/8 Liverpool od fazy grupowej do teraz gra fenomenalnie i każdy mniejszy wynik niż 2-0 dla The Reds będzie dla mnie zaskoczeniem . Jeśli jakimś cudem w finale znalazła by się Roma to byłby to głupi i nudny finał i można by majątki stawisc na ich porażkę.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Liverpool vs Roma. Liverpool 1.48 fortuna 5:0 i mi stream zacial. musialbyc dzis gwałt, Roma to ogórki. liverpool good work.
5:2 . Salah zszedł , liverpool stracil 2 gole, ostatnie 10min Romy, ale w rewanzu miejmy nadzieje, ze sie nie sfrajerza jak Barca i niech klopp nie zdejmuje Salaha w rzymie.

Tutaj Liverpool u siebie powinien zdominowac to spotkanie. ROma cos tam pogrywa ale na tym trudnym terenie i z rozpedzonym Liverpoolem za duzych szans nie maja. Liverpool to weżmie może nawet dwoma lub trzema bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Liverpool - AS Roma
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @ 3.10 ⛔ zabrakło jednego rzutu rożnego w pierwszej połowie
powyżej 2 bramek,powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych @ 3.70 ✅
iforbet

Ja dzisiaj spróbuję pograć trochę inaczej. Pierwszy Typ to rzuty rożne. Liverpool wykręca dość niezłą linię rożnych w spotkaniach domowych, ale też zdarza się, że nie mają ich w ogóle. Dziś myślę, że będzie to wyglądać trochę inaczej. Gospodarze będą chcieli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu już dziś, ale na pewno nie będzie to takie łatwe jak w spotkaniu z City. Roma pokazała swój charakter w pierwszy spotkaniu z Barceloną jak i w rewanżu. Zespół ten nie będzie miał zamiaru się bronić, a stałe fragmenty gry będą dla nich okazją do zdobycia ważnej bramki na wyjeździe. Dlatego spodziewam się otwartego widowiska, gdzie jedna jak i druga drużyna będą atakować, a co za tym idzie, że rzuty rożne będą się szybko nabijać dla jednych jak i drugich.
Kolejnym typem są bramki, kartki i rzuty rożne o których wspomniałem wyżej. Dziś zapewne emocji jak i sytuacji po których powinny paść gole nie zabraknie. Po jednej stronie świetny w tym sezonie Salah, a po drugiej nieobliczalny Dżeko. Liverpool i Roma to nie tylko Ci dwaj panowie, tu można wymienić po pół składu z każdej drużyn, bowiem każdy z zawodników grających na boisku wnosi coś od siebie do gry zespołu. Jestem zdania, że na tym poziomie goli nie zabraknie, a po obu stronach ma je kto strzelać. Drugim typem w tym zestawieniu są kartki. Sędzią tego pojedynku będzie Niemiec Felix Brych. Sędzia, który w tym sezonie nie schodzi poniżej trzech kartek na mecz jeśli chodzi o europejskie puchary. W obu klubach mamy zawodników, którzy potrafią pokazać swój charakter. Nie chcę napisać, że spodziewam się ostrej gry, ale każdy z zawodników przystępuje do tego spotkania z czystą kartą, a więc w niewygodnej sytuacji będą się ratować faulami. O rzutach rożnych napisałem trochę wyżej. Średnia Liverpoolu w spotkaniach domowych to: 4,4. Roma na wyjeździe nabija ich nie co więcej bo aż: 5,6. Liczę, że obie drużyny nas nie zawiodą, a pierwszy raz zagrane przeze mnie takie kombinacje będą rozliczone wieczorem na plus. Powodzenia!
konferencja prasowa
Jurgen Klopp: Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie większość ludzi obstawiała, że w tym półfinale spotkają się Manchester City i Barcelona. Nie chodzi tutaj o losowość w piłce nożnej. Roma wywalczyła ten awans i my również to zrobiliśmy. Uważam, że obie drużyny na to zasłużyły. Po naszym rewanżu na Etihad, kiedy schodziłem po schodach ktoś powiedział mi, że Roma wygrała 3:0. W pierwszej chwili pomyślałem: ,,to niemożliwe”, ponieważ grali przeciwko Barcelonie. Kocham ten sport, ponieważ tutaj wszystko może się wydarzyć. My zrobiliśmy coś podobnego w starciu z City. W tym sezonie prezentowali się fantastycznie, lecz my zasłużenie wygraliśmy z nimi. Roma zmagała się w lidze z Juventusem i Napoli, a my z Manchesterami. Teraz nie ma to znaczenia.
Eusebio Di Francesco: Moje pierwsze wrażenie z Anfield? W tym momencie możemy sobie wyobrazić jaka atmosfera będzie tutaj panować podczas jutrzejszego meczu – to będzie coś, czego nie możemy doświadczyć zbyt często we Włoszech. Będziemy mieć wsparcie ze strony naszych kibiców. Będziemy potrzebowali być jeszcze bardziej drużyną, niż miało to miejsce w spotkaniu z Barceloną( 3:0). Liverpool jest innym zespołem w porównaniu do ekip z Hiszpanii w zakresie tempa i intensywności. The Reds nie czekają, tylko są bardzo ofensywnie nastawieni. Mają odpowiednie umiejętności, żeby przenosić piłkę do przodu w szybkim tempie. Lubie filozofię Kloppa jest podobna do mojej, ale osiągnął na ten moment zdecydowanie więcej niż ja.
Przypuszczalny skład Liverpoolu:
Karius
Alexander-Arnold Lovren Van Dijk Robertson
Milner Henderson Oxlade-Chamberlain
Salah Firmino Mane

Kontuzjowani: Matip, Emre Can, Lallana
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -

Przypuszczalny skład Romy:
Alisson
Fazio Manolas J.Jesus
Florenzi De Rossi Strootman Kolarov
Under Nainggolan
Dzeko


Kontuzjowani: Karsdorp, Defrel
Zawieszeni: -
Zagrożeni zawieszeniem: -
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
R. Nainggolan otrzyma żółtą kartkę 3.4 forbet
Radja lubi łapać kartoniki, a dziś w wyjazdowym starciu z Liverpoolem, gdzie Roma wyjdzie z zamiarem obrony jak najkorzystniejszego wyniku na pewno będzie miał ku temu wiele okazji. Jest on wiceliderem rzymian pod względem ilości napomnień w tym sezonie. Więc ten kurs 3.4 przy 2.55 na &quot;żółtko&quot; De Rossiego (który ma ledwie 1 kartonik więcej) wydaje się być małym value.
A. Oxlade-Chamberlain zaliczy asystę 4.0 forbet
Wystarczy spojrzeć na ilość asyst piłkarzy Liverpoolu w tym sezonie, aby potwierdzić słuszność tego typu
9 - Salah
7 - Firmino, Mane i właśnie... &quot;Ox&quot;
Łączna liczba popełnionych fauli – (powyżej 23.5) 1.85 forbet
Nawet w TOWARZYSKIM meczu tych drużyn ujrzeliśmy 3 żółte kartoniki, więc w półfinale LM będzie jeszcze większa &quot;rąbanka&quot;. Widzi mi się mecz ze sporą ilością przewinień w środku pola=byleby nie dopuścić rywala pod własną bramkę. Szkoda, że nie ma linii na ilość fauli gości (spotkaliście może w jakimś polskim buku?)
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Salah strzeli @1.62
lvbet

Salah to prawdziwy kocur. Wybrany najlepszym piłkarzem na Wyspach. 31 bramek w lidze. 8 bramek w Lidze Mistrzów. W polu karnym nie można zostawić go samego na kilka sekund, bo to może skończyć się bardzo źle, o czym zresztą przekonali się piłkarze City. Strzela bramki, jak na zawołanie. Jeśli nadarzy się okazja, to jestem pewien, że ją wykorzysta.
Popieram typ, dodam że w każdym z meczu rundy finałowej LM w którym grał od początku strzelał bramkę. W milenium na to zdarzenie kosmiczny kurs 1,80.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Brak Bts
2.10 @ Bwin
Liverpool bedzie chcial zachowac czyste konto,spoglodajac w ostatnie cuda Romy z Barca.tak samo Roma chce to wygrac do zera lub zremisowac.
Kursy na to zdarzenie spadaja.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liverpool gra swietny sezon i jestem pewien, że zniszczą Rome na Anfield
W tej parze miały spotkać się Barcelona i Manchester City, ale stało się inaczej. Barcelona dołączyła do największych frajerów Ligi Mistrzów obok... PSG. Czerwoni wyeliminowali Obywateli, choć przy poprawnym sędziowaniu w obu meczach rywalizacja mogła potoczyć się inaczej. Ale nie umniejszam osiągnięcia Liverpoolu, bo bez ich świetnej gry, w półfinale grałby City.
Niemal wszyscy widzą tu mocnego faworyta w dzisiejszym meczu, ale również do awansu, w drużynie Czerwonych. Ja osobiście uważam, że kursy na dzisiejszy mecz są mocno przesadzone.
Uważam, że Liverpool nie jest jeszcze na tyle klasową drużyną, by dawać takie kursy. Ta drużyna dopiero raczkuje w Lidze Mistrzów (historię pomijam, bo to zupełnie inny zespół niż ten, który święcił sukcesy). Liverpool ma dziś nie tylko wygrać, ale zapewnić sobie odpowiednią zaliczkę przed rewanżem. Może zabraknąć doświadczenia i zimnej krwi.
Lepiej by było, gdyby Czerwoni nie byli w roli faworyta.
Szkoda, że ich rywalem nie jest Barcelona, bo wbrew pozorom grałoby im się łatwiej, ale dla nas typerów byłaby to gratka, bo zamiast mizernych kursów 1,45, dostalibyśmy przynajmniej 2.5 na zwycięstwo gospodarzy.
Roma po wyeliminowaniu Barcy urosła, a jest to zespół świetnie ułożony taktycznie z mocniejszą linią obrony (łącznie z bramkarzem) od dzisiejszych gospodarzy. Nie ma tu co patrzeć na wcześniejsze mecze, bo Rzymianie zwietrzyli okazję i dziś zagrają z ogromną determinacją i sercem. A Włosi serce do piłki mają jak mało kto! Roma to zespół cwany i wcale nie będzie łatwo ją pokonać Liverpoolowi, który mocny w ataku nie jest. Czerwoni grają wertykalny futbol, a dziś nie dostaną zbyt wielu okazji, bo goście wpuszczą jad w maszynę Kloppa i to Roma będzie grać z kontry. Liverpool będzie bić głową o mur, bo nie jest to zespół mocne w ataku pozycyjnym. Ja bym nie liczył na to, że komuś wyjdzie strzał życia lub że któryś z zawodników gospodarzy będzie mieć dzień konia.
Reasumując: widzę tu wynik w okolicach remis lub minimalne zwycięstwo gospodarzy. Jeszcze nie zdecydowalem się, co grać, więc typu i kursów nie daję.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Uważam, że Liverpool nie jest jeszcze na tyle klasową drużyną, by dawać takie kursy. Ta drużyna dopiero raczkuje w Lidze Mistrzów (historię pomijam, bo to zupełnie inny zespół niż ten, który święcił sukcesy). Liverpool ma dziś nie tylko wygrać, ale zapewnić sobie odpowiednią zaliczkę przed rewanżem. Może zabraknąć doświadczenia i zimnej krwi.
To samo można było pisać parę lat temu gdy Dortmund z Kloppem wygrywał Bundesligę czy grał w finale LM. Do tego od razu nasuwa się pytanie czy Roma ma te zalety, których według Ciebie zabraknąć może ekipie z Liverpoolu? A więc czy Roma ma doświadczenie na takim poziomie rozgrywek, zachowa zimną krew? Mi się wydaje, że klub z Włoch, a także ci piłkarze mogą pochwalić się podobnymi osiągnięciami, a więc wszystko się wyrównuje.
Bardzo duże znaczenie dla tego meczu będzie miał własny teren. Liverpool ze swojego stadionu zrobił twierdze gdzie ciężko wyjechać z remisem. Roma w Hiszpanii wcale nie pokazała dobrej obrony. Gdy Barca przyśpieszała zaraz trafiały się okazje bramkowe, z tego też wynikły dwa gole samobójcze czy bramka Suareza. Z Szachtarem także przegrali spotkanie wyjazdowe. Roma u siebie jest w stanie powalczyć ale na wyjazdach nie prezentują się najlepiej. Niech nie rozmywa całej rzeczywistości mecz rewanżowy z Barceloną, bo to nie Roma zagrała super mecz, a Barca mocno poniżej swojego minimum przyzwoitości.
Liverpool do tej pory starał się załatwiać sprawę awansu już w pierwszym meczu i sądzę, że dziś minimalna wygrana nie będzie ich satysfakcjonować tym bardziej, że piłkarze z Rzymu pokazali co potrafią grać u siebie. Sam oczekuję, że gospodarze wygrają większą ilością bramek.
Liverpool wygra 1,53 Totolotek ✅
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
czy Roma ma te zalety, których według Ciebie zabraknąć może ekipie z Liverpoolu? A więc czy Roma ma doświadczenie na takim poziomie rozgrywek, zachowa zimną krew? Mi się wydaje, że klub z Włoch, a także ci piłkarze mogą pochwalić się podobnymi osiągnięciami, a więc wszystko się wyrównuje.
Roma jest dziś w o tyle lepszej sytuacji, że nie jest faworytem. Nie musi wypracować sobie zaliczki przed rewanżem i to będzie jej atutem. Zgadzam się, że pod względem doiadczenia jest podobnie. Zobaczymy jaki dziś będzie wynik, bo w rewanżu role mogą się zmienić.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja Janusz Hazardu pamiętam ten DUDEK dance w finale LM. Liverpool, tak to drużyna na finał.
Radzę założyć ciepłe skarpety, klapki i zaopatrzyć się w jakiś solidny czteropak z Biedry, bo dziś emocji nie będzie.
Ja Janusz Hazardu widzę tu dziś ostre murowanie Romy i walenie głową w mur przez Liverpool. Taka taktyka sprzyja nabijaniu rożnych. W ostatnich spotkaniach Liverpoolu padały 9 i wyżej rzutów rożnych przy czym Liberpool był stroną prowokującą więcej rzutów rożnych niż rywale. W takim meczu jak dziś liczę na ostre bombardowanie bramki Romy i heroiczne wybicia gdziekolwiek. Roma bije zdecydowanie mniej rożnych, jednak zdarzają się takie mecze, jak z Barceloną, w których pada grubo ponad 12 rzutów rożnych.
Mój tym na dziś w STS to +9,5 rzutu rożnego w meczu po kursie 1,55. Wydaje się pewny do AKO z jutrzejszym meczem Bayernu z Realem.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Mohammed Salah strzeli gola Kurs: 1.7 fortuna ✅✅
Co jak co ,ale były zawodnik Romy powinien znać swój były zespół jak własną kieszeń,. W końcu spędził on całe dwa sezony , zanim przeszedł do Liverpool&#39;u oraz zna styl grania niektórych swoich byłych kompanów z boiska , którzy grają obecnie w składzie Gialloross&#39;ich , co być może będzie mu trochę pomagać przy ustawianiu się w polu karnym oraz strzelaniu bramek .

WYNIK: 5-2
Bramki:

Liverpool : MOHAMMED SALAH 36&#39; ,45+1&#39; , Mane 56&#39; , Firmino 61&#39; , 69
AS Roma: Dzeko 81&#39; . Perotti 85&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅
 
lukas88 299K

lukas88

Forum VIP
Obserwuję że spora większość użytkowników forum liczy na dosyć łatwą przeprawę Liverpoolu, ja jednak uważam że to wcale nie musi być łatwy i jednostronny pojedynek. Owszem faworytem niewątpliwie jest zespół The Reds, ale wystawianie kursów na poziomie 1,48-1,52 w półfinale Ligii Mistrzów to nieporozumienie. Mimo tego że faworytem są gospodarze to osobiście wolałby zagrać Romę z handicapem + 1,5 bo kurs jest na poziomie 1,65.
Miałem przyjemność oglądać wszystkie cztery ćwierćfinałowe pojedynki Romy i Liverpoolu i nie zgadzam się z tezą że Roma awansowała niezasłużenie, fartem itd. Pierwsze spotkanie na Camp Nou to był festiwal błędów i kumulacja pecha po stronie zespołu z Rzymu. Roma grała bardzo mądrze do momentu straty drugiego gola, później przyszło małe załamanie, trudno zresztą się dziwić gdy strzela się dwa gole a przegrywa się 0-2, ale po kolei prześledźmy przebieg spotkania:
- pierwsza połowa zaczęła się zgodnie z przewidywaniami od kontroli gry przez Barcelonę, stwarzali sobie sytuacje, jednak większa część z nich były to niecelne strzały z 15-20 metra. Przez pierwsze 30 minut Roma stworzyła jedną kontrę, która przy lepszym wykonaniu Florenziego mogła przynieść jakiś pożytek, jednak się nie udało. Mimo bierności w ataku, Roma kapitanie ustawia zespół w defensywie uniemożliwiając stważanie klarowanych sytuacji Barcelonie
- pierwsza bramka dla Barcy, 38 minuta, wszystko zaczyna się od błędu Pellegriniego przy wyprowadzaniu piłki na 25 metrze, zawodnicy Barcelony przejmują piłkę, szybka klepka w trójkącie Rakitić, Messi, Iniesta, ten ostatni wystawia piłkę Messiemu, którego ubiega De Rossi i to on świetnym strzałem wyręcza Messiego i pokonuje własnego bramkarza i mamy 1-0.
- do przerwy sytuacja nie ulega zmianie, Barca kontroluje przebieg gry
- tuż po przerwie Roma pokazuje że nie zamierza się poddawać i w 46 minucie Perotti marnuje setkę nie trafiając w bramkę z 5 metrów po świetnym dośrodkowaniu z prawej strony boiska, od tej chwili robi się niezwykle ciekawie, można powiedzieć akcja za akcję po obu stronach boiska
- jak mówi stare piłkarskie przysłowie niewykorzystane sytuacje się mszczą, w 55 po małym pokazie bilarda w polu bramkowym Allisona piłka odbija się od kolana bezradnego Manolasa i mamy 2-0.
- ta bramka odebrała chwilowo ochotę do gry piłkarzom Romy i po 4 minutach po braku asekuracji we własnym polu karnym Pique dobija strzał Suareza na pustą bramkę i jest 3-0.
- dopiero kwadrans przed końcem zawodnicy Romu przebudzili się i poderwali się do walki, najpierw w 78 świetnie strzelał Perotti, chwilę później Dzeko i spółka mocno przycisnęli Ter Stegena w polu bramkowym, i powinna być bramka, jednak fatalnie zachował się w prostej sytuacji jeden z zawodników
- co nie udało się chwilę wcześniej udało się w 80 minucie Edinowi Dzeko, który świetnie wykorzystał dogranie Perottiego i zrobiło się 3-1.
- w 86 kolejny babol zawodnika Romy, który zamiast wybijać na hejnał piłkę z własnego pola karnego próbuje ją przyjmować w otoczeniu zawodników Barcy co wykorzystuje Suarez strzelając na 4-1.
Podsumowując pierwsze spotkanie zakończone 4-1, gdzie dwie a rzekłbym nawet że trzy (z czterech) bramki strzelili zawodnicy Romy. Do tego nie wykorzystali dwóch setek. Owszem Barcelona była zespołem lepszym, ale Roma nie zasługiwała z przebiegu gry na taki wynik. 2-1, 3-2 takie wyniki bardziej odzwierciedlałyby sytuacje na boisku.
Z kolei drugie spotkanie to już zupełnie inna historia, nie będę się już rozpisywał jak przy spotkaniu na Camp Nou, ale gdyby Barcelona przegrała w Rzymie 6-0 to nie mogłaby mieć pretensji. Schick mógł spokojnie mieć 2-3 bramki i Dzeko podobnie. El Sharaawy też powinien strzelić gola w 2 połowie ale Ter Stegen wyczyniał cuda między słupkami.
Faktem jest że Barca nie wyszła na to spotkanie z szatni, byli już myślami przy półfinale, jednak mecz się sam nie wygra. Jednak takie zespoły jak Barca, Real czy Bayern nawet słabe mecze potrafią wygrać. Dlatego nie można nic ujmować Romie bo nie wygrali 3-0 dlatego że Barca grała słabo tylko oni zagrali świetne spotkanie.
Liverpool z kolei zagrał świetną pierwszą połowę w pierwszym meczu z City i dobrą drugą połowę w rewanżu. City tak naprawdę gdyby zagrało skuteczniej w pierwszej połowie rewanżu i gdyby sędzie nie ukradł im gola na 2-0 przed przerwą to mogło być różnie. Jednak stało się jak się stało, Liverpool wygrał zdecydowanie wewnątrz angielski pojedynek i dziś zagrają z Romą.
Patrząc na wystawione kursy nie zdecyduję się grać po tak marnym kursie na Liverpool, który ma świetny sezon (Manchester City też miał świetny sezon aż do spotkania z Liverpoolem). Wcale nie zdziwię się jak Roma ugra dziś chociaż punkt na Anfield, już w fazie grupowej w Londynie pokazali że gra na Wyspach nie jest im straszna. Uważam że gdyby Roma nie strzeliła sobie przynajmniej tego drugiego swojaka na Camp Nou to ten mecz mógłby wyglądać podobnie jak przez pierwsze 37 minut, czyli ataki Barcelony skutecznie rozbijane przez włoską defensywę.
Dziś rang spotkania ogromna, oba zespoły stoją przed ogromną szansą na ponowne po wielu latach zaistnienie w Europie. Dlatego też spodziewam się raczej badania rywala w pierwszych minutach, Roma zapewne zagra swoje catenaccio, a Liverpool też się nie odkryje bo stracona bramka mocno skomplikuje im sprawę o czym przekonała się Barcelona.
Ja jednak zdecydowałem się pójść w nieco innym kierunku, mianowicie postanowiłem zagrać dwa zakłady na bramki.
Pierwszy zakład:
pierwszy gol minuta 28+
kurs: 2,29
Fortuna
Stawka 7j

drugi zakład:
Under 3
1,90
1xBet
Stawka 6j

nieco delikatniej można zagrać:
gol Romy w przedziale minut 1-72 @ 1,92 Fortuna 4/10
remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,06 Fortuna 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Łączna liczba popełnionych fauli – (powyżej 23.5) 1.85 forBet
Nawet w TOWARZYSKIM meczu tych drużyn ujrzeliśmy 3 żółte kartoniki, więc w półfinale LM będzie jeszcze większa &quot;rąbanka&quot;. Widzi mi się mecz ze sporą ilością przewinień w środku pola=byleby nie dopuścić rywala pod własną bramkę. Szkoda, że nie ma linii na ilość fauli gości (spotkaliście może w jakimś polskim buku?)
Mówisz - masz ???? LVBET ma linie na faule Romy i prezentują się one tak:
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Pisałem w nocy co sądzę o grze w kierunku Romy i zdania nie zmieniam. Owszem z Barcelona zaprezentowali się całkiem dobrze ale to w głównej mierze zalsuga Barcy, która myślala, że awansuje przechodząc obok meczu, no i się przeliczyli ???? drużyna z Rzymu nie zachwyca w tym sezonie ligowym co potwierdza rozpaczliwa walka o ligę mistrzów między rywalem zza miedzy i Interem, najkorzystniejszy terminarz ma jednak Roma więc tylko przez własną głupote moga skonczyc na piątym miejscu. Jeśli chodzi o występy w lidze mistrzów to faze grupowa przeszli w świetnym stylu i zajęli piwrwsze miejsce ale trzeba przyznać że w głównej mierze to zawodzili ich przeciwnicy, no i potem przyszła 1/8, gdzie prawdę mówiąc Szachtar według wielu bardziej zasłużył na awans i przegrał ten dwumecz minimalnie, ja jestem zdania że jeśli Roma ich ograła to była poprostu lepsza ale na Liverpool to będzie za mało. Gracze Romy już niejednokrotnie w tym sezonie udowadniali, że potrafią grać z kontry i całkiem nieźle im to wychodzi ale z Liverpoolem będzie im ciężko, każda drużyna prowadzona przez Kloppa gra w ten sam sposób czyli dużo gry piłka i bardzo wysoki pressing dzięki czemu ograli Manchester City 3 razy w tym sezonie.. Od transferu VAN Dijka The Reds zdecydowanie poprawili grę w obronie i nie popełniają już tyłu błędów niestety kontuzjowany jest Matip i będzie za niego grał Lovren, który jest już zła sława owiany w tym sezonie ale ostatnie mecze ma dużo lepsze tak jak i Loris Karius, który od transferu Holendra zdecydowanie poprawił się w bramce The Reds. Uważam, że Liverpool ma więcej jakości i do tego lepszego Trenera, który już od czasu wylosowania Romy obmyslal plan na ten mecz. Tak jak pisałem Roma gra przeciętnie w tym sezonie i ciężko im będzie na Anfield gdzie kibice są dwunastym zawodnikiem w dosłownym tego słowa znaczeniu . Uważam, że gospodarze wyjdą zwycięsko z tego pojedynku ale nie jednym golem a minimum dwoma. Sądzę jeszcze, że przy takiej jakości jaka ma Liverpool z przodu napewno zobaczymy kilka żółtych kartek i uważam, że jedna z nich obejrzy Kolarov, który będzie odpowieznialny za Mohameda Salah czyli gościa, który w tym sezonie nie jest w niczym gorszy od Messiego czy Ronaldo . Napewno też powinniśmy zobaczyć sporo rzutów różnych ponieważ Roma w ten sposób też będzie szukała okazji do zdobycia bramki a wychodząc z kontrami można się spodziewać kilku kornerow dla Gosci ale nie zapominając o gospodarzach, którzy pewnie będą dominować do póki nie Strzela minimum dwóch bramek, można pograć poprostu Overek różnych. Do tego uważam że dziś Salah może nie zdobyć bramki, po piwrwsze w Rome znają go bardzo dobrze, po drugie będzie dzisiaj zdecydowanie najbardziej pilnowany. A kurs na to, że nie strzeli jest aż śmieszny więc próboje bo uważam, że jeśli będą dziś strzelać napastnicy Liverpoolu to będą to Firmino i Mane a u Salaha można poszukać asysty bo to też mu bardzo dobrze wychodzi . Myślę, że można też próbować grać posiadanie piłki ponieważ jeśli Liverpool nie strzeli szybko przynjamniej dwóch goli to będą dominować i raczej Roma będzie szukała jedynie kontr dlatego Typ powinien wejść jeśli Anglicy nie zdadzą szybkich ciosów.
Wydaje mi się, że przy tym ile zamieszania robi Liverpool w polu karnym rywali można poszukać rzutu karnego w tym meczu bo zawsze jest szansa, że dostaną go goście . Możecie się śmiać, że podaję tyle betow na jeden Mecz ale w champions league wolę pograć w ten sposób niż gdy mamy fazę grupowa i w 5 na 8 meczy są niespodzianki...

Liverpool (-1) win @2,21 Fortuna✅✅✅
Liverpool win/under 3,5 @2,41 Fortuna⛔⛔
Kolarov kartka @3,00 Forbet⛔⛔
Over 10,5 różnego @1,85 Fortuna✅✅✅
Salah nie strzeli @1,91 Fortuna⛔⛔
Salah asysta @3,10 Forbet✅✅✅
Mane strzeli gola @3,00 Fortuna✅✅✅
Rzut karny w meczu @3,09 STS✅✅ ????
Posiadanie piłki Liverpool powyżej 56,5% @ 1,80 Forbet⛔⛔

 
@ 199

@2.00

Użytkownik
Roma awansuje, bo:
1. a) w LM jadą na psychice (tak jak Real), a w tych rozgrywkach jest to coraz bardziej kluczowe.
b) odprawiła już Atletico, Chelsea i Barcelonę.
2. Klopp lubi przegrywać gdy jest faworytem.
3. Taka niespodzianka kapitalnie by się sprzedała.
4. Real to bity faworyt, ale nieobliczalność Jurgena i forma Salaha nie pozwalają na ryzyko dopuszczenia Liverpoolu do finału.
Co do meczu na Anfield, to Roma powinna wpakować jedną, lub dwie bramki, które będą kluczowe dla dwumeczu.
Jakiś konkretny zakład? Nie wiem. Chciałem tylko podzielić się przemyśleniami. Możliwe, że w ogóle odpuszczę ten mecz i dam tylko bet na awans Włochów.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Roma awansuje, bo:
1. a) w LM jadą na psychice (tak jak Real), a w tych rozgrywkach jest to coraz bardziej kluczowe.
b) odprawiła już Atletico, Chelsea i Barcelonę.
2. Klopp lubi przegrywać gdy jest faworytem.
3. Taka niespodzianka kapitalnie by się sprzedała.
4. Real to bity faworyt, ale nieobliczalność Jurgena i forma Salaha nie pozwalają na ryzyko dopuszczenia Liverpoolu do finału.
Co do meczu na Anfield, to Roma powinna wpakować jedną, lub dwie bramki, które będą kluczowe dla dwumeczu.
Jakiś konkretny zakład? Nie wiem. Chciałem tylko podzielić się przemyśleniami. Możliwe, że w ogóle odpuszczę ten mecz i dam tylko bet na awans Włochów.
Ty na poważnie piszesz?
Jesli tak to radzę zaczerpnąć więcej wiedzy. Atlwtico dało du** z karabachem a ich dwumecz z Roma to 0-0 w Rzymie i 2-0 w Madrycie dla Atletico.
I z tą psychika też Cie poniosło bo na ten moment to Liverpool ma największą psychiczną przewage bo czytalem przed losowaniem, że to właśnie drużyny Kloppa każdy chciał uniknąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom