>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Połfinał] 20:45 Liverpool FC – AS Roma [24.04.2018 wtorek]

Status
Zamknięty.
@ 199

@2.00

Użytkownik
Ty na poważnie piszesz?
Jesli tak to radzę zaczerpnąć więcej wiedzy. Atlwtico dało du** z karabachem a ich dwumecz z Roma to 0-0 w Rzymie i 2-0 w Madrycie dla Atletico.
I z tą psychika też Cie poniosło bo na ten moment to Liverpool ma największą psychiczną przewage bo czytalem przed losowaniem, że to właśnie drużyny Kloppa każdy chciał uniknąć
Może i masz rację - kto wie?
Tak czy siak, mam nadzieję, że chociaż jeden z nas zarobi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Liverpool vs AS Roma (AH:-1) kurs: 10 buk: LVBet ⛔
Liverpool vs AS Roma kurs: 6,5 buk: LVBet ⛔
Liverpool vs AS Roma (awans) kurs: 2,70 buk: Totolotek
Liverpool vs AS Roma + Bayern vs Real Madryt kurs AKO: 23,36 buk: LVBet ⛔
Liverpool vs AS Roma (pow. 2,5 goli w meczu) + Bayern vs Real Madryt (awans) kurs AKO: 2,71 buk: Totolotek
Liverpool vs AS Roma (pow. 2,5 goli w meczu) + Bayern vs Real Madryt (2x) kurs AKO: 2,79 buk: Totolotek
Ta LM powinna nas już przyzwyczaić do wielkich sensacji. Nie ma faworytów !, a na pewno nie w przypadku 2 drużyn, które od lat marzą o LM. Kogo niby ze światowej piłki pokonał Liverpool żeby dawać na niego 1,46 ? A Roma wygrała 3:0 z Barceloną. Można zawsze mówić o kiepskiej formie Barcelony, bo tak było, ale nawet i to trzeba umieć wykorzystać. Roma od początku gra mądrze w LM, a nie tylko z Barceloną. Piłka angielska to nie jest piłka hiszpańska. Liverpool to nie PSG, Real Madryt, Barcelona czy Bayern żeby dawać na Romę kursy rzędu 10 czy 6,5 ! Dla mnie oba zespoły o podobnej charakterystyce. Awans Romy pograny mocniej, na dzisiaj w kierunku Romy skromniej, ale nie ominę tych kursów spokojnie. Główny bet to awans Realu i pow. 2,5 goli w meczu w Anglii i pow 2,5 goli w Anglii i 2x na Real.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
a Man City to nie zespół ze światowej czołówki ? A City nie gra obecnie gorzej niż Barcelona, Katalończycy się zbłaźnili w drugim meczu z Romą, tego nie da się wytłumaczyć, Liverpool rozbił City, gają lepiej od Romy, to i tak nieporozumienie że Roma jeszcze tu jest, granie handi na Romę czy na ich zwycięstwo nie ma sensu, oni będą szczęśliwi jak uda im się dowieźć remis, pewnie na więcej nie liczą, Oba zespoły o podobnej charakterystyce, no to tu już dałeś do pieca, nawet nie wiem co odpisać na takie głupoty, te drużyny grają całkiem inaczej, i siła ofensywna jest nieporównywalna, w tym elemencie Pool miażdży Rzymian, The Reds jest drużyną o co najmniej klasę lepszą, dla mnie to pewniak do awansu i wcale bym się nie zdziwił jak by wygrali w tym roku LM.
Liga Włoska to dno, nie wierzę że jakaś drużyna z Seria A zagra w najbliższych latach w finale LM.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Ja przypominam że Liverpool wygrał w tej edycji już dwukrotnie po 7:0, raz 5:0 i dwa razy po 3:0 w tym z ManCity :/ tylko szaleńcy albo liczący na farta zagrają coś w stronę Romy . Klop zna na pewno tez pewna ciekawa statystyke, mianowicie Roma u siebie w tej edycji nie stracila jeszcze z nikim gola! Tu nie ma co kalkulowac ze jest jeszcze rewanz bo mozna zaliczyc znowu zonka, trzeba zagrac jak final i pocisnac na maxa. Mysle ze jedni i drudzy czuja juz Kijow na wyciagniecie reki i to na pewno niesamowicie mobilizuje. Mam szacunek do tego co zrobila Roma w 1/4, ale to jednak Liverpool wyglada znacznie stabilniej, to nie sa rycerze jednej potyczki, graja kosmiczny futbol od poczatku sezonu bardzo konsekwetnie. Angielska gra to kolejny mocny argument, tam sie gra zupelnie inaczej niz na &quot;lądzie&quot;. Pelna %&amp;#@@*€ caly mecz, do tego niesamowity Egipcjanin na czubie z sezonem zycia i chyba najlepszy trener na swiecie obecnie. Mieszanka wybuchowa, nie potrafie sobie wyrysowac w glowie ze odpadna z Roma po skasowaniu City i takim sezonie. Licze ze zamelduja sie w finale i nawet wygraja bo po prostu dobrze sie ich oglada i zasluguja na puchar w tym roku.
Liverpool -1 @2.25 Betrally
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 182

nafal

Użytkownik
Świetny bet na rogi Romy moim zdaniem gdyż uważam że to im przyjdzie gonić wynik dziś. A są maszynką do ich klepania.
over 3,5 rr @ 1.52 10/10
over 4,5 rr @ 1,95 7/10
edit: kursy z milenium na godzine 19:47
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
a Man City to nie zespół ze światowej czołówki ? .
No faktycznie czołówka - byli w tym wieku w finale LM kiedykolwiek ? Nawet nie chce mi się sprawdzać. A w tym sezonie pokonali takie potęgi jak: Basel, Feyenoord, Shaktar ( a sorry z Shaktarem przecież przegrali... ???? )
Być może Liverpool awansuje, nie przeczę, ale dla mnie obie drużyny 50/50 - nie ma żadnych przesłanek do ustawienia Liverpoolu jako faworyta. Boisko nie długo zweryfikuję.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Liga Włoska to dno, nie wierzę że jakaś drużyna z Seria A zagra w najbliższych latach w finale LM
Chyba nie oglądasz Serie A ani CL, bo tak się składa, że Juventus grał w finałach w 2015 i 2017 roku, a angielski zespół był tam widziany ostatnio w 2011 roku, ale nie miał nic do powiedzenia z Barceloną.
Pieniądze są w angielskiej piłce, ale są one marnowane, a najlepszym przykładem Mourinho, który poza zakupami nie może się niczym pochwalić. Klopp akurat nie jest rozrzutny, ale to chyba wyjątek potwierdzający regułę.
Jestem przekonany, że gdyby we włoskiej czy hiszpańskiej piłce była choć 1/4 takiej kasy, jaka jest u angoli, to nie jeden by napisał, że wyspiarski futbol to nie tylko dno, ale kupa mułu na dodatek.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja przypominam że Liverpool wygrał w tej edycji już dwukrotnie po 7:0, raz 5:0 i dwa razy po 3:0 w tym z ManCity
A ja przypominam, że jakoś ten &quot;brutalny wyspiarski futbol&quot; Roma ogarnęła z Chelsea - 3:3, 0:3.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Typy:
Liverpool powyżej 56,50 % posiadania piłki @ 1,80⛔⛔⛔
Liverpool handicap 0:1 @ 2,10✅✅✅
Powyżej 55 punktów kartkowych @ 2,45⛔⛔⛔
Liverpool liczba rzutów rożnych 7+ @ 1,95✅✅✅
Liverpool i powyżej 1,5 gola w 1 połowie @ 3,50✅✅✅
ForBET
Znamy już składy, więc mniej więcej można domyślić się w jaki sposób będzie toczyła się gra. Di Francesco ustawił swój zespół bardzo defensywnie, nastawiony na stracenie jak najmniejszej liczbie goli. Ustawienie Romy z trzema środkowymi defensorami, Manolasem ustawionym centralnie, Federico Fazio na pół prawym stoperze i z Juanem Jesusem na pół lewym. Mamy dwóch defensywnie usposobionych wahadłowych: Florenzim i Alexandrem Kolarovem. W środku Kevin Strotman i Daniele de Rossi, czyli dwaj defensywni pomocnicy. zazwyczaj ustawiany w środku pola Radja Nainggolan gra za plecami Edina Dzeko. O sile ofensywy Romy będzie stanowić duet Cengiz Under i Edin Dzeko. wątpię aby większą liczbą Giallorossi próbowali się podłączać. Di Francesco postawi duży nacisk na stałe fragmenty gry. O dośrodkowania z powodzeniem mogą walczyć Edin Dzeko, Kolarov, Manolas, Fazio czy Jesus a do rzutów wolnych groźny będzie Naingollan. Roma ustawi się dość głęboko, na 30 metrze i tam będzie próbowac wypychać The Reds. Liverpool od początku będzie chciał objać kontrolę nad tym meczem i to raczej podopieczni Jurgena Kloopa będą więcej operowac piłką w środku pola. Sadio Mane i Mo Salah powinni mieć sporo szans na dośrodkowania, czy akcje indywidualne w bocznych sektorach boiska, ponieważ w środku pola będzie bardzo ciasno a po odejściu Philippe Coutinho Liverpool musi grać częściej skrzydłowymi, bowiem Brazylijczykdawałdużo kreatywności, której Henderson czy Milner nie mają. Propo tej dwójki. Sa oni w jedenastce, nie tylko dlatego że są w dobrej formie, zwłaszcza James Milner. Obaj dobrze potrafią operować piłką, dobrze grają długim podaniem, lepiej niż Gio Wijlnaldum, kna którego zazwyczaj stawiał Kloop. Stawiam na na spotkanie pod dyktando Liverpoolu, stąd moje typy na posiadanie piłki oraz rzutów rożnych. Częsta gra skrzydłami i dośrodkowania w pole karne sprzyjają sporej ilości rzutów rożnych . Stawiam równiez na ostre spotkanie. Salah i Mane to szalenie szybcy zawodnicy, którzy pewnie raz po raz będa uciekać czy to Frorenziemu czy przede wszystkim Kolarovovi, który jest zawodnikiem raczej wolnym i statecznym. Dodatkowo &quot;rozjemcą&quot; tego spotkania jest Felix Brych, który lubi miec spotkanie pod kontrolą i stosunkowo często sięga po kartki.
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Roma over 1.5 gola 3.70 ✅
BTTS 1.75 ✅
Moje propozycje, za pol stawki. Nie ma co sie rozpisywac poprzednicy wyczerpali temat ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
prawda jest taka, ze do 80 minuty to byl gwałt na ogorkach z Romy. zszedl Salah, Roma poczula sie pewniejsza i jakims cudem 2 gole wbili. w rzymie niech Salah gra do konca. powtorki z Barca nie bedzie bo Liverpool jakiegos gola właduje na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
3 bramka ewidentny spalony, czy sędziowanie CL w normie
Tej ręki tez mogl nie gwizdac sedzia, moze i zmienil kierunek lotu ale byl to przypadek.
Roma nie istniala caly mecz a ockneli sie jak Salah zszedl i tyle.
Zostawic na chwilę samych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
prawda jest taka, ze do 80 minuty to byl gwałt na ogorkach z Romy. zszedl Salah, Roma poczula sie pewniejsza i jakims cudem 2 gole wbili. w rzymie niech Salah gra do konca. powtorki z Barca nie bedzie bo Liverpool jakiegos gola właduje na wyjeździe.
Też tak myślę... Mam pograny awans Romy, ale raczej nie wierzę w szansę... Liverpool bez Salaha jak dzieci we mgle... Jak mu się przytrafi jakaś kontuzja do rewanżu wtedy można pograć awans Romy. W ogóle dziwny mecz - momentami Roma grała swoje - pierwsze i ostatnie 15 min. Liverpool też popełniał sporo błędów w obronie... Na pewno Livepool na rewanż nie pojedzie jak Barcelona. Inna sprawa, że jak Roma tak zagra cały mecz jak z Barceloną i dzisiaj te ostatnie 15 min to może zdarzy się cud. Liverpool wypuścił z rąk pewniaka 5:0 bo po tym Roma by się na pewno nie podniosła..., ale 3:0 czy 4:1 szansa minimalna jest.
Tym nie mniej 5:0 a 5:2 to zasadnicza różnica na korzyść Romy... Do grania w rewanżu będzie wg mnie znou to co dzisiaj czyli over i BTS
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Tej ręki tez mogl nie gwizdac
Teoretycznie mógł nie gwizdać, ale decyzja prawidłowa, bo piłka leciala na bramkę.
Gdyby rywalem Romy był Real, to z pewnością karnego by nie było. Przykładem bardziej ewidentna ręka i brak karnego w jednym z ostatnich meczów Realu.
VAR w CL obowiązkowy, bo bez tego lepiej oglądać Take me out jutro na Polsacie ????
Ubaw po pachy i brak niepotrzebnych nerwów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
@ 199

@2.00

Użytkownik
prawda jest taka, ze do 80 minuty to byl gwałt na ogorkach z Romy. zszedl Salah, Roma poczula sie pewniejsza i jakims cudem 2 gole wbili. w rzymie niech Salah gra do konca. powtorki z Barca nie bedzie bo Liverpool jakiegos gola właduje na wyjeździe.
Jeden nie przesądza, bo 4:1 to dalej awans Romy. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Liverpool - AS Roma
Każda drużyna powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @ 3.10 ⛔ zabrakło jednego rzutu rożnego w pierwszej połowie
powyżej 2 bramek,powyżej 3 kartek, powyżej 10 rzutów rożnych @ 3.70 ✅
iforbet

Ja dzisiaj spróbuję pograć trochę inaczej. Pierwszy Typ to rzuty rożne. Liverpool wykręca dość niezłą linię rożnych w spotkaniach domowych, ale też zdarza się, że nie mają ich w ogóle. Dziś myślę, że będzie to wyglądać trochę inaczej. Gospodarze będą chcieli rozstrzygnąć losy tego dwumeczu już dziś, ale na pewno nie będzie to takie łatwe jak w spotkaniu z City. Roma pokazała swój charakter w pierwszy spotkaniu z Barceloną jak i w rewanżu. Zespół ten nie będzie miał zamiaru się bronić, a stałe fragmenty gry będą dla nich okazją do zdobycia ważnej bramki na wyjeździe. Dlatego spodziewam się otwartego widowiska, gdzie jedna jak i druga drużyna będą atakować, a co za tym idzie, że rzuty rożne będą się szybko nabijać dla jednych jak i drugich.
Kolejnym typem są bramki, kartki i rzuty rożne o których wspomniałem wyżej. Dziś zapewne emocji jak i sytuacji po których powinny paść gole nie zabraknie. Po jednej stronie świetny w tym sezonie Salah, a po drugiej nieobliczalny Dżeko. Liverpool i Roma to nie tylko Ci dwaj panowie, tu można wymienić po pół składu z każdej drużyn, bowiem każdy z zawodników grających na boisku wnosi coś od siebie do gry zespołu. Jestem zdania, że na tym poziomie goli nie zabraknie, a po obu stronach ma je kto strzelać. Drugim typem w tym zestawieniu są kartki. Sędzią tego pojedynku będzie Niemiec Felix Brych. Sędzia, który w tym sezonie nie schodzi poniżej trzech kartek na mecz jeśli chodzi o europejskie puchary. W obu klubach mamy zawodników, którzy potrafią pokazać swój charakter. Nie chcę napisać, że spodziewam się ostrej gry, ale każdy z zawodników przystępuje do tego spotkania z czystą kartą, a więc w niewygodnej sytuacji będą się ratować faulami. O rzutach rożnych napisałem trochę wyżej. Średnia Liverpoolu w spotkaniach domowych to: 4,4. Roma na wyjeździe nabija ich nie co więcej bo aż: 5,6. Liczę, że obie drużyny nas nie zawiodą, a pierwszy raz zagrane przeze mnie takie kombinacje będą rozliczone wieczorem na plus. Powodzenia!
Mam nadzieje, że ktoś skorzystał. Świetny pojedynek na Anfield. Wynik hokejowy, a to półfinał. Przy stanie 5:0 było by pozamiatane, a tak Roma zmartwychwstała i kto wie co wydarzy się za tydzień. Świetny mecz, świetne widowisko. Salah kandydatem do Złotej Piłki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom