>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Półfinał] 20:45 Real Madryt - Bayern Monachium [01.05.2018 wtorek] REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


kursy od: bah

Real Madryt w pierwszym spotkaniu nie grał wyśmienicie, ale pomimo tego udało im się ugrać korzystny wynik dla siebie. Królewscy są jedną nogą w finale i tylko katastrofa mogła by wyrzucić ich z rozgrywek. Jak myślicie, Bayern dokona niemożliwego i strzeli na Santiago minimum dwie bramki?.
Zapraszam do podawania typów!.
Luźne rozmowy macie w innym temacie.​
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
z tą katastrofą to trochę przesadziłeś, katastrofa to by była jakby juve awansowało dalej po wygraniu 3:0 w pierwszym meczu, tutaj jest dalej otwarta rozgrywka, nie szukając daleko to rok temu przecież też 1:2 było w pierwszym meczu i bayern odrobił straty doprowadzając do dogrywki
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Katastrofa? Dla mnie zbyt mocne słowo. Bayern to nie chłopcy do bicia. W pierwszym meczu było widać, że defensywie Królewskich odcina czasami dopływ prądu do mózgów. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji Bayernu i że sędzia zapomniał o gwizdku. Mimo wszystko rewanż będzie bardzo ciekawy, a awans pozostaje sprawą otwartą. Real na pewno nie może być pewien awansu.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
ibis jestes moderatorem czyli na naprawde powaznej tu funkcji i smiesz pisac takie bdzury w stylu : Królewscy są jedną nogą w finale i tylko katastrofa mogła by wyrzucić ich z rozgrywek&quot;
kolejne zdanie &quot;Jak myślicie, Bayern dokona niemożliwego i strzeli na Santiago minimum dwie bramki?. &quot;
SZOK!
piszesz ze real juz jedna noga w finale i ze tylko katastrofa moze im zabrac final? zenada...
real jest narazie blizej finalu ale nie az jedna noga.
czy naprawde to ze bayern strzeli 2 gole w madrycie to jest wrecz niemozliwe ?
no az noz mi sie w kieszeni otwiera... ????????
ciekaw jestem jestli Bayern wykorzystywalby te wszystkie okazje ktore mial w pierwszym meczu to co bys napisal ? ze bayern jest praktycznie juz w finale i ze real musi zrobic cud zeby bylo inaczej?
zejdzmy na ziemie bo to jest tylko 1;2 , sprawa awansu caly czas otwarta. tak sami bylo rok temu i w rewanzu w madrycie to bayern wygral 2;1 i doprowdzil do dogrywki
widze nawet na forum Real jest faworyzowany ale coz to juz sprawa kazdego z osobna
Bayern to nie ogorki a TOP 3 druzyna w Europie !! O ile przy Ancelottim moznaby nie wierzyc w awans o tyle przy Juppie sprawa wciaz otwarta
MIA SAN MIA !!! &lt;3
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
ibis jestes moderatorem czyli na naprawde powaznej tu funkcji i smiesz pisac takie bdzury w stylu : Królewscy są jedną nogą w finale i tylko katastrofa mogła by wyrzucić ich z rozgrywek&quot;
kolejne zdanie &quot;Jak myślicie, Bayern dokona niemożliwego i strzeli na Santiago minimum dwie bramki?. &quot;
SZOK!
piszesz ze real juz jedna noga w finale i ze tylko katastrofa moze im zabrac final? zenada...
real jest narazie blizej finalu ale nie az jedna noga.
czy naprawde to ze bayern strzeli 2 gole w madrycie to jest wrecz niemozliwe ?
no az noz mi sie w kieszeni otwiera... ????????
ciekaw jestem jestli Bayern wykorzystywalby te wszystkie okazje ktore mial w pierwszym meczu to co bys napisal ? ze bayern jest praktycznie juz w finale i ze real musi zrobic cud zeby bylo inaczej?
zejdzmy na ziemie bo to jest tylko 1;2 , sprawa awansu caly czas otwarta. tak sami bylo rok temu i w rewanzu w madrycie to bayern wygral 2;1 i doprowdzil do dogrywki
widze nawet na forum Real jest faworyzowany ale coz to juz sprawa kazdego z osobna
Bayern to nie ogorki a TOP 3 druzyna w Europie !! O ile przy Ancelottim moznaby nie wierzyc w awans o tyle przy Juppie sprawa wciaz otwarta
MIA SAN MIA !!! &lt;3
Katastrofa? Dla mnie zbyt mocne słowo. Bayern to nie chłopcy do bicia. W pierwszym meczu było widać, że defensywie Królewskich odcina czasami dopływ prądu do mózgów. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji Bayernu i że sędzia zapomniał o gwizdku. Mimo wszystko rewanż będzie bardzo ciekawy, a awans pozostaje sprawą otwartą. Real na pewno nie może być pewien awansu.
z tą katastrofą to trochę przesadziłeś, katastrofa to by była jakby juve awansowało dalej po wygraniu 3:0 w pierwszym meczu, tutaj jest dalej otwarta rozgrywka, nie szukając daleko to rok temu przecież też 1:2 było w pierwszym meczu i bayern odrobił straty doprowadzając do dogrywki
A po co taka gówno burza o jedno słowo &#39;&#39;katastrofa&#39;&#39;. Zaraz wszystkie posty lecą do kosza, bo to nie ten temat żeby go zaśmiecać.
 
larkspur 302K

larkspur

Użytkownik
A po co taka gówno burza o jedno słowo &#39;&#39;katastrofa&#39;&#39;. Zaraz wszystkie posty lecą do kosza, bo to nie ten temat żeby go zaśmiecać.
Ale dlaczego lecą? Bo ktoś napisał kilka zdań prawdy? temat od dyskusji a propo rewanżu.
Jeśli chodzi o mój typ na ten mecz to ponownie gram over rzuty różne Bayernu. ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Bayern Monachium awans @4⛔
lvbet

Pierwszy mecz na dobrą sprawę mógł zakończyć innym wynikiem. Szkoda niewykorzystanych sytuacji przez Bawarczyków oraz tego, że sędzia nie odgwizdał przewinienia na Lewandowskim w polu karnym.
Oczywiście, że Real jest bliżej finału w Kijowie, ale nie grają z żadnymi ogórkami. Tegoroczna edycja LM pokazała, że może wydarzyć się wszystko. Byliśmy świadkami jak odpadała Barcelona w meczu z Romą, a i Stara Dama była bardzo blisko wyeliminowania Realu. Po pierwszym meczu Juve - Real i wyniku 0:3, mało kto wierzył że Juventus wygra na Santiago Bernabeu. Real wcale pięknie nie gra, co pokazali w pierwszym spotkaniu. Bawarczycy również rozczarowali. Mało widoczny Robert Lewandowski, a w ekipie Królewskich bezbarwny Cristiano Ronaldo.
Oba zespoły do meczu przystąpią bez swoich gwiazd. W Realu zabraknie Carvajala oraz Isco, a w Bayernie Robbena, Vidala, Comana, Boatenga. Z ostatniej trójki trener nie mógł skorzystać w pierwszym spotkaniu.
Należy pamiętać, że Jupp w 8&#39; i 34&#39; musiał dokonać zmian z powodu urazów jego zawodników. Na pewno wczesne zmiany pokrzyżowały plany.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Real Madryt - Bayern
Real @ 2.11
BTS + over 2.5 gola @ 1.55
Ronaldo gol @ 1.78
rzuty rożne powyżej 11.5 @
Fortuna/Unibet

Moje propozycje są teoretycznie takie same jak w pierwszym spotkaniu. Z racji, że jest majówka to już dziś podaje swoje propozycje. Wielki krokami zbliża się to rewanżowe spotkanie obu drużyn. W pierwszym spotkaniu Real Madryt wygrał 2:1 i to oni są bliżej finału. Królewscy w pierwszym meczu wypadli słabo na tle dobrze zorganizowanego Bayernu. Jednak nie liczą się sytuacje bramkowe czy posiadanie piłki, liczy się to co wpadnie do siatki. Real to wyjadacz tych rozgrywek i niestety taka jest prawda. Ciężko mi jest wyobrazić sobie fakt, że mieli by przegrać i odpaść. Zaraz się ktoś znajdzie, że rok temu Bayern wygrał itd. Ale to było rok temu, teraz nie musi być podobnie ale może. Zidane świetnie w tym sezonie rotuje składem co przynosi fajny efekt. Do pierwszego składu wprowadzani są min. Asensio czy Vazquez bo to oni mają w przyszłości zadbać oto aby Real zdobywał trofea. Kibiców Realu może martwić fakt, że w rewanżu nie zagrają Isco oraz Carvajal. W miejsce Isco wskoczy Bale, który będzie miał okazje do przekonania do siebie Zidana. Pytanie kto za Carvajala?. Kovacić?, Casemiro?. Ciężko to sobie wyobrazić. Jestem ciekaw kto znowu zagra z przodu, czy Asensio po raz kolejny dostanie szansę gry od pierwszych minut. Bayern również ma problemy kadrowe przed rewanżem. Boateng wyleciał do końca sezonu, a o powrót do składu walczą Alaba i Robben. Być może kontuzje w pierwszym spotkaniu pokrzyżowały cały plan Heynckesa, ale taki jest futbol - nieprzewidywalny. Sporo winy media zrzuciły na Lewandowskiego, który podobnie jak Ronaldo wypadł słabo. Spodziewam się po raz kolejny otwartego spotkania z dużą ilością bramek. Okazji do ich zdobycia na pewno nie zabraknie. Bayern będzie dążył do tego aby jak najszybciej zdobyć pierwszą bramkę. Tak jak to zrobił Juventus. Nie wierzę, że Real nie odpowie trafienie, dlatego na strzelca gola wybrałem Ronaldo, który rzadko miewa dwa słabsze mecze pod rząd. Na pewno polecam zagrać rzuty rożne, których powinno paść dużo więcej niż pierwszym meczu. Ja pogram linię 11.5, ale czekam aż pojawią się kursy. To by było na tyle jeśli chodzi o mnie.


 
Otrzymane punkty reputacji: +27
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real vs Bayern (Real pow 1,5 goli)✅✅✅ + Roma vs Liverpool (pow 2,5 goli w meczu) kurs AKO: 2,35 buk: Totolotek
Dzisiaj wpadł mi do głowy taki pomysł. Aby Real poczuł się w miarę bezpiecznie musi strzelić 2 bramki. W takiej sytuacji żeby Bayern awansował musiałby strzelić ich aż 3 co wydaje się mało możliwe. Oczywiście piłkarsko jest to jak najbardziej w zasięgu Królewskich. Przy zaliczce 3:0 jak w meczu z Juventusem mogli pójść na mecz z założeniem żeby czekać na to co zrobi przeciwnik. Tym razem taka postawa może zakończyć się &quot;katastrofą&quot; ???? Dlatego myślę, że w założeniu taktycznym będzie właśnie strzelenie tych 2 bramek bez oglądania się na przeciwnika. Zakład nawet jednak wejdzie gdyby Bayernowi udało się strzelić te 3 bramki lub w innym szalonym scenariuszu jak w meczu Liverpool vs Roma. Wiele osób porównuje ten dwumecz do zeszłego sezonu... Myślę, że kompletnie nie ma na to co specjalnie patrzeć bo rok w piłce to wieczność... Wtedy Lewy był w masce co mu znacząco utrudniało grę, ale za to był solidniejszy środek i defensywa, a szczególnie różnicę robił Manuel Neuer w bramce. We wtorek prawdopodobnie nie zobaczymy Boatenga, Robbena. Alaba też prawdopodobnie nie zagra... To są naprawdę spore straty. Real może nawet to wygrać wysoko... Bardzo jestem ciekaw argumentacji Karciarza i ewentualnie innych osób grających na awans Bayernu... Co do 2 meczu to sprawa jest prosta: Roma aby marzyć o awansie musi strzelić 3 bramki. Z kolei Liverpool mający fenomenalnego Salaha też sam jest w stanie tyle strzelić, a zawodnik ten sam jest w stanie zrobić różnicę mając podanie nawet kiedy trzeba piłkę przeholować z połowy boiska.. Roma pokazała, że gra do końca z Barceloną więc nawet 1 bramka strzelona przez Liverpool mam nadzieję, że w razie czego nie zniechęciła by Romę do ataku.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Bayern powyżej 52.5% posiadanie piłki 1.85 Betsson

Mój ulubiony zakład posiadanie piłki , dla mnie ta linia za niska, Bayern to drużyna która zdecydowanie więcej trzyma piłkę niż Real. Najważniejsza kwestia to wynik , który wymusi na drużynie Bayernu granie piłka od początku meczu. Jedynie zagrożenie to szybkie strzelenie dwóch goli przez Bayern , liczę jednak że to Real z kontry pierwszy strzeli bramkę.
POLECAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Bayern over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.11 ✅
Bukmacher: 1xbet

Wczoraj po 2.35 w Unibet mozna bylo to pograc. Niestety znowu mnie nie chcieli wpuscic na ten kurs i musialem czekac na linie u innych bukmacherow. Czekalem, odswiezalem, myslalem az w koncu sie pojawily :dance: Oczywiscie ruskie pozaniżali w swoim stylu kursy na overy roznych gospodarzy ale wystawili dobre kursy na gosci. Dla mnie ten zakladzik to jest fajny prezencik :gift: od bukmacherow z mega kursem. Spodziewalem sie nawet nizszego kursu ale przy linii over 6.5 a tutaj takie cos.. \w/ W pierwszym meczu sam Bayern nabil 10 (sic!) roznych. Teraz musza od pierwszych minut rzucic sie do ataku i na pewno beda tluc tych cornerow na potege. 6 roznych dla Bayernu w meczu o taka stawke przy niekorzystnym wyniku z pierwszej potyczki? Ja to biore z pocalowaniem raczki. Przypominam ze tydzien temu kolo 15 minuty padl dopiero jakikolwiek rozny a i tak bylo ich w calym meczu az 13 i to glownie za sprawa Bawarczykow. Teraz sytuacja jest jasna. Real przyczajony w defensywie i czekajacy w swoim stylu na kontry a Bayern w szalonym ataku przez 90 min. Nawet gdyby Real strzelil pierwszy to i tak Bayern w dalszym ciagu musi zdobyc 2 bramki. W Unibecie juz sie opamietali i kurs spadl do 1.88. Spodziewam sie kolejnych sporych spadkow ktore juz nawet w 1xbet nastapily. Brac poki gorace bo dlugo sie nie utrzyma. Dla wiekszych ryzykantow polecam over 6.5 roznych Bayernu po kursie 3.16.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet

Wczoraj po 2.35 w Unibet mozna bylo to pograc. Niestety znowu mnie nie chcieli wpuscic na ten kurs i musialem czekac na linie u innych bukmacherow. Czekalem, odswiezalem, myslalem az w koncu sie pojawily :dance: Oczywiscie ruskie pozaniżali w swoim stylu kursy na overy roznych gospodarzy ale wystawili dobre kursy na gosci. Dla mnie ten zakladzik to jest fajny prezencik :gift: od bukmacherow z mega kursem. Spodziewalem sie nawet nizszego kursu ale przy linii over 6.5 a tutaj takie cos.. \w/ W pierwszym meczu sam Bayern nabil 10 (sic!) roznych. Teraz musza od pierwszych minut rzucic sie do ataku i na pewno beda tluc tych cornerow na potege. 6 roznych dla Bayernu w meczu o taka stawke przy niekorzystnym wyniku z pierwszej potyczki? Ja to biore z pocalowaniem raczki. Przypominam ze tydzien temu kolo 15 minuty padl dopiero jakikolwiek rozny a i tak bylo ich w calym meczu az 13 i to glownie za sprawa Bawarczykow. Teraz sytuacja jest jasna. Real przyczajony w defensywie i czekajacy w swoim stylu na kontry a Bayern w szalonym ataku przez 90 min. Nawet gdyby Real strzelil pierwszy to i tak Bayern w dalszym ciagu musi zdobyc 2 bramki. W Unibecie juz sie opamietali i kurs spadl do 1.88. Spodziewam sie kolejnych sporych spadkow ktore juz nawet w 1xbet nastapily. Brac poki gorace bo dlugo sie nie utrzyma. Dla wiekszych ryzykantow polecam over 6.5 roznych Bayernu po kursie 3.16.
Co do tych rożnych to wszystko pięknie, ładnie tylko, że trzeba by przyjąć 2 założenia: pierwsze, że Real będzie grał w defensywie czekając na kontry. Drugie: że Bayern ma kim grać z przodu żeby robić akcje. Wcale Real nie musi iść z założeniem defensywnym. Mogą chcieć od początku zdominować rywala i atakować go tak jak to oni by przegrywali 1:2. Pamiętajmy o rewanżu z Juventusem, o którym też pamięta Real. Druga kwestia: Lewy i kto dalej ? No ok. Ribery może nabić. Ale kto więcej ? W scenariuszu gdzie Real prowadzi i do I połowy strzela 3 gole, Bawarczykom może też się odechcieć grać. Snuję tylko różne scenariusze, może trochę na siłę wymyślam, ale przejechałem się wiele razy na cornerach gdzie na forum wszyscy to chwalili, a potem mecz się zupełnie niespodziewanie układał i nic nie wychodziło z tego. Dla mnie zakłady na cornery czy kartki to bety podwyższonego ryzyka bo oprócz wszystkiego innego dochodzi właśnie kwestia ułożenia meczu. Z 1x2 czy awansu wiadomo, że różnymi metodami zawsze będą do tego dążyli gracze. Overy na ilość goli też jako tako można przewidzieć, ale tu może być różnie. Samego betu nie neguję. Myślę, że ma ogromną szansę wejść, ale musiałem to napisać, żeby po prostu zwrócić uwagę na inne aspekty.
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Typ: over 2,5 bramki na mecz Kurs:1.4 fortuna ✅✅✅
Typ poboczny: obie drużyny strzelą bramkę Kurs: 1.37 fortuna ✅✅✅
Kolejny typ: awans Real&#39;u Kurs:1,2 fortuna ✅✅✅

Zapowiada się naprawdę intrygujące spotkanie. Ten mecz może być jednym z najważniejszych piłkarskich spotkań tego roku , a w szczególności dla polaczków. Oczy wszystkich kibiców z znad śmierdzącej Wisły będą skierowane w stronę naszego grającego w barwach Bayernu Monachium , czyli w Roberta Lewandowskiego , który stanie przed kolejna okazją do wywalczenia , i być może zagrania w kolejnym finale Champions League.
Zadanie jednak nie będzie takie łatwe , ponieważ ekipa z Bawarii będzie musiała nie tylko wygrać ten mecz , ale też obronić jak najszczelniej dostępu do swojej bramki , co będzie bardzo trudnym zadaniem , ze względu na Christiano Ronaldo , który być może szalać będzie w polu karnym przeciwnika .
Bramek na pewno możemy się spodziewać po obydwu stronach ,,barykady&#39;&#39; , jednak osobiście kierowałbym się w stronę awansu drużyny Królewskich.
WYNIK: 2-2
Bramki:

Dla Real&#39;u: Karim Benzema 11&#39; , 43&#39;
Dla Bayernu: Jan Kimmich 3&#39; , Jay Rodriuguez 63&#39;
WYGRANA
✅✅✅✅✅✅✅
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Janusz Hazardu widzi jutro inny Bayern. Ofensywny, w presingu i z szalonym napadem na bramkę Realu. Osobiście idę jutro w dwa typy. Over różnych i over 2,5 gola.
To profesjonaliści. Jutro podstawowe 90 min to musi być 2:1 dla Bayernu. Innej opcji nie ma.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Bayern wiecej rzutow roznych @ 2.25 Bet365 6-11 izzi,mozna bylo grac mega handi ????
ranczo0123 podpisuje się obiema rekami i nogami,tak ze nie będę się powtarzał ????
Mecz Realu z Juve powinien być dla Zidane mega lekcja,żeby nie lekceważyć przeciwnika,nawet mając korzystny wynik,wiec myślę ze skupia się bardziej na obronie,niż atakowaniu.Do Bayernu wraca Alaba; Robben nie wiadomo.Ale wciąż mamy Ribery´ego czy Lewego.U gospodarzy brak Carvajala y najprawdopodobniej Nacho. Myślę ze goście będą dyktowali tempo meczu,a Real tradycyjnie szukał okazji na kontry.Pierwszy mecz kosmiczne 10-3 w rożnych na korzyść Bawarczyków,ze nie wspomnę np meczu z PSG w Paryżu gdzie nabili 18koreczkow.Nie ma co dywagować,prezent od buków na dobry początek maja
4/10
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie: Real-Bayern
Typ: x/1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Spotkanie rewanżowe w półfinale piłkarskiej Ligi MIstrzów pomiędzy ekipami Madryckiego Realu oraz Monachijskiego Bayernu. Gospodarze już w Monachium pokazali że są faworytem do awansu do finału, bowiem wygrali 1:2 pomimo tego że pod względem piłkarskim zespołem lepszym byli gospodarze, ale Real pokazał niesamowitą dojrzałość, ogarnie na arenie międzynarodowej przetrwał ataki Bayernu i ładnie go wypunktował pomimo tego że przegrywał. W tym meczu to goście muszą zaatakować i szybko odrobić starty, muszą poszukać co najmniej dwóch bramek a niestety inaczej tego nie będą w stanie zdobić jak nie zaatakują od pierwszych minut spotkania. Ogólnie gospodarze na pewno skupią się na grze z kontry , bo to jest to co im wychodzi najlepiej i w takim stadnie najlepiej się czują. Bayern musi grać pozycyjnym i szukać tak bramek. Ja myślę że Real powinien w tym spotkaniu wygrać, ale Bayern bramkę zdobędzie. Patrząc na poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w poprzednich sezonach to real wygrywał częsciej i chyba ma patent na ekipę z Niemiec. Odnośnie osłabień to w realu nie zagrają Isco oraz Carvajal, nie wiadomo czy zobaczymy Nacho, w Bayernie natomiast na pewno nie zobaczymy Comana, Robbena, Boatenga,Vidala, pod znakiem zapytania stoi występ Neuera. Stawiam na wynik 2:1 na koniec spotkania.
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Awans Realu 1.2 fortuna Awans Madrid. Slabosc mentalna wyszla ???? tydzien temu Rafinha , dzis Ulreich . brawo ????
Lewandowski gol 2.2 fortuna

Finał będzie Realu, u siebie Real Madryt nie pozwoli sie wyeliminowac. bayern jest cienki mentalnie, liczę tylko na gola Lewandowskiego . 2:1 Real .
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie, jako kibic Realu, uważałbym z tym optymizmem o spacerze w meczu rewanżowym. Jeśli miałbym typować wynik końcowy, byłoby to 1:2 dla Bayernu. Dogrywka w takim spotkaniu to strzał w dziesiątkę pod kątem marketingowym, i wieloma innymi. Ciężko mi też uwierzyć w to, że ten nieszczęsny Bayern w spotkaniach z Realem wiecznie będzie obarczony jakimś niefortunnym zdarzeniem losowym, krzyżującym plany taktyczne. Kiedyś muszą zademonstrować pełny potencjał przeciwko Realowi. Do tego dochodzi krytyka z jaką spotkał się Robert. Umówmy się, że nie jest to dla niego zjawisko codziennie, a przy profilu zawodnika charakteryzującego się taką ambicją, powinno odnieść to pozytywny rezultat w postaci bramki.

Zakładam również, że nie zobaczymy w tym meczu zatrważającej ilości rzutów rożnych. Może i opcja oskrzydlająca w pierwszym spotkaniu nie mogła zostać optymalnie wykorzystana ze względu na kontuzję Robena, ale sam fakt, niekończących się prób Riberiego, pokazuje, że raczej nie tędy droga do Kijowa. Idąc tym tropem, liczę, że ciężar gry w rewanżu przerzuci się mocno na środek boiska. I tak po tym długim wstępie powoli wysnuję swój typ, którym jest żółta kartka dla Luki Modrica @4,30 (Totolotek). Bodajże M. Borek powiedział mądre słowa w Misji Futbol, odnośnie założeń Realu na ten mecz. To ma być awans, niezależnie od wyniku czy pięknej gry. Dodając, to co pisałem wcześniej, musi się zdarzyć opcja kontry ze strony Bayernu, którą trzeba będzie przerywać faulem taktycznym obarczonym żółtym kartonikiem, co zresztą Luka robił już niejednokrotnie.
Reasumując. Zakładany wynik po regulaminowym czasie gry 1:2. Awans: Real Madryt. Robert kończy mecz z przynajmniej jedną bramką. Luka łapie żółty kartonik i w to ostatnie zdarzenie uderzam. Życzę powodzenia. HALA MADRID!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Bayern over 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.11
Bukmacher: 1xbet

Wczoraj po 2.35 w Unibet mozna bylo to pograc. Niestety znowu mnie nie chcieli wpuscic na ten kurs i musialem czekac na linie u innych bukmacherow. Czekalem, odswiezalem, myslalem az w koncu sie pojawily :dance: Oczywiscie ruskie pozaniżali w swoim stylu kursy na overy roznych gospodarzy ale wystawili dobre kursy na gosci. Dla mnie ten zakladzik to jest fajny prezencik :gift: od bukmacherow z mega kursem. Spodziewalem sie nawet nizszego kursu ale przy linii over 6.5 a tutaj takie cos.. \w/ W pierwszym meczu sam Bayern nabil 10 (sic!) roznych. Teraz musza od pierwszych minut rzucic sie do ataku i na pewno beda tluc tych cornerow na potege. 6 roznych dla Bayernu w meczu o taka stawke przy niekorzystnym wyniku z pierwszej potyczki? Ja to biore z pocalowaniem raczki. Przypominam ze tydzien temu kolo 15 minuty padl dopiero jakikolwiek rozny a i tak bylo ich w calym meczu az 13 i to glownie za sprawa Bawarczykow. Teraz sytuacja jest jasna. Real przyczajony w defensywie i czekajacy w swoim stylu na kontry a Bayern w szalonym ataku przez 90 min. Nawet gdyby Real strzelil pierwszy to i tak Bayern w dalszym ciagu musi zdobyc 2 bramki. W Unibecie juz sie opamietali i kurs spadl do 1.88. Spodziewam sie kolejnych sporych spadkow ktore juz nawet w 1xbet nastapily. Brac poki gorace bo dlugo sie nie utrzyma. Dla wiekszych ryzykantow polecam over 6.5 roznych Bayernu po kursie 3.16.
Obieram podobny kierunek co ranczo0123 , tutaj nie ważny będzie przebieg meczu, gdyż każdy wynik powoduje że Bayern musi atakować, nie ważne czy będą do przerwy przegrywać, wygrywać czy remisować. Grają na Bernabeu, i dopiero 3-4 strzelone bramki dałyby im względny spokój, a zakładam że Real nie da sobie w Mardycie zaaplikować takiego worka bramek.
Kursy już mocno poleciały n/a te zakład, ale uważam ze dalej warto grać poniższe linie:
Bayern over 6,5 RR @ 1,95 Forbet 7/10✅✅✅
Bayern over 7,5 RR @ 3,30 Forbet 5/10✅✅✅

W pierwszym spotkaniu Bayern nabił 10 cornerów, przed rokiem po przegranym spotkaniu na Alianz Arena gdzie nabili 8 rogów, i musieli atakować w Madrycie padło ich 10.....
Także w 3 ostatnich spotkaniach z Realem Bawarczycy nastukali 28 rożnych co daje ponad 9 na mecz, nie sądzę by dziś miało być inaczej.
Poza tym biorąc pod uwagę ilość szans bramkowych stworzonych przez Bayern w pierwszym meczu, uważam że zobaczymy dziś lepszą skuteczność Niemców, dlatego proponuję również zakład:
Bayern over 1,5 gola @ 1,94 Fortuna 5/10✅✅✅
Bayern wygra 1 lub 2 połowę @ 1,75 Forbet 6/10⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Bayern Monachium 2:2
powyżej 2,5 i obie strzelą 1,51
Real i obie strzelą 3,20
1 i 2 drużyna strzeli gola w obu połowach 6,30 (Typ dodatkowy kto lubi zaryzykować)
Przed nami walka o wielki finał już jest na samym końcu, pozostał tylko 1 mecz i właśnie w tym meczu wszystko się rozstrzygnie. W pierwszym meczu to Real okazał się minimalnie lepszy wygrywając na wyjedzie 2:1 ale nie jest to wynik, który może zapewnić 100% pewność, że to Oni właśnie znajdą się w finale.
Real w ćwierćfinale wygrał na wyjeździe z Juventusem 3:0 by u siebie ulec 1:3 i to właśnie ten mecz moim zdaniem nauczył Real, że nie mogą sobie pozwolić na luźne podejście mimo dużej przewagi i tego błędu drugi raz nie popełnią.
Real będzie w tym meczu skoncentrowany na 200% a Bayern musi odrabiać stratę 2 bramek, tzn musi strzelić minimum 2 gole bo wygrana 0:1 im nic nie daje.
Oczywiście to Bayern za pewne będzie prowadził grę zwłaszcza prawą stroną gdzie nie zobaczymy prawego obrońcy Realu D. Carvajala. W jego miejsce powinien wskoczyć Nacho ale on także miał kontuzję i nie wiadomo czy będzie na 100% gotowy do gry jeśli nie to na obronie zagra Lucas. Nie zagra również Isco ale tutaj na szczęście w Realu jest kim go zastąpić chociażby M. Asensio.
Bayern także przyjeżdża do Madrytu osłabiony... Nie zagrają J. Boateng, A. Robben, A. Vidal i K. Coman. Zwłaszcza A. Robben i Coman są sporą stratą bo Bayern nie ma kim straszyć na drugim boku. Na prawym jest Ribery ale czy zagra drugi tak dobry mecz?
Wydaje mi się, że bramki są w tym spotkaniu pewniakiem i zobaczymy ich minimum 3 natomiast wydaje mi się, że Real ten mecz rozegra taktycznie i to Oni przypieczętują awans do finału i powalczą o Historyczny wyczyn 3 zwycięstwa z rzędu...
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom