>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] 20:45 Real Madryt - Bayern Monachium [01.05.2018 wtorek] REWANŻ

Status
Zamknięty.
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Przed rokiem Bayern nabił 10 roznych na Santiago bernabeu, ale po 120 minutach. W regularnym czasie nabili 7 RR.
Ja zaatakowałem mocno Bayern więcej RR po 2.10 (bez podatku dziś ) w totomixie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
joaqim84 13

joaqim84

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: 0:0 do przerwy.
Kurs: 4,0
Bukmacher: Totolotek

Witam,
moim typem na wieczorny mecz LM jest remisik 0:0 do przerwy. Z początku zastanawiałem się nad całym meczem 0:0 (kurs 23.00), ale natchnienie i rozsądek poprowadził w stronę bezbramkowego remisu do przerwy. Bayern przypuści atak od początku meczu, jednak muszą zachować rozwagę i nie odsłaniać się za bardzo aby było o co grać. Zidane spodziewa się tego a patrząc na grę Realu w ostatnich tygodniach to jadą delikatnie na farcie wykorzystując błędy rywali. Liczę na to iż Bayern będzie przeważał, ale przygotowany Real będzie chciał ich zmęczyć w pierwszej połowie więc nastawi się na defensywny styl gry i będzie chciał użądlić z kontry. Dopóki Bayern nie strzeli to nie będą się spinać, więc w pierwszej połowie jest duża szansa na ten wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lewandowski złapany na spalonym ?
Typ:
TAK
kurs 1,85
Unibet
Wchodzę w to śmiało, rozpisywac się nie będę, ale Bayern lubi ostatnio grać długimi pilkami, nie mają nic do stracenia w tym meczu. Lewy na bank będzie szukał urwania się od ostatniego obrońcy Realu
Pozycja 9 głównie polega na tym żeby uciec obrońcy i wyjść na czystą pozycję. Liczę że tak będzie dzisiejszego wieczoru . Typ wliczany jest również w przypadku dogrywki
 
hifon 23

hifon

Użytkownik
zawodnik otrzyma żółtą kartkę: Rodriguez James (Bayern M.)
Typ: TAK
kurs:4,7
Bukmacher: Totolotek

W ostatnim meczu James zebrał świetne noty, grał bardzo solidnie i na tle całego zespołu wypadł bardzo dobrze. Rodriguez dziś powróci na madrycki stadion, na którym grał w latach 2014-2017 i będzie chciał udowodnić Zizou, że potrafi grać i napsuję krwi królewskim. Sędzia meczu jest Cuneyt Cakir, a jak wiadomo słynie on z przedziwnych akcji w meczu i chyba lekko faworyzuję Hiszpańskie kluby. Myślę, że będzie chciał podciąć skrzydła Jamesowi kartką.
Dobrym typem też jest Gol Rodrigueza po kursie @ 4. W Lidze Mistrzów nadal czeka na swoje premierowe trafienie. Lepszego momentu niż mecz z Realem nie mógłby sobie wymarzyć.
 
T 30

themanimal

Użytkownik
Bardzo dobry typ. Sam go zagrałem w uni po kursie @5.50. Również uważam, że James będzie chciał udowodnić coś kibicom na Santiago Bernabeu i bardzo prawdopodobne jest przerwanie jakiejś kontry Realu i kartonik dla Rodrigueza. Od siebie polecam żółtą kartkę dla Roberta Lewandowskiego. Po ostatniej krytyce jaka spłynęła na niego po pierwszym meczu dzisiaj myślę że nie będzie odstawiał nogi. Robert lubi grać agresywnie, prawdopodne jest jakieś spięcie z Ramosem, czy innym zawodnikiem, albo.. celebracja po zdobytej bramce i żółta kartka za zdjęcie koszulki ;)
Lewandowski otrzyma żółtą kartkę TAK @4.75 uni
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Spotkanie: Real Madryt - Bayern Monachium
Typ: Bayern over 1.5 gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: LVBET
Witam. Sporo już zostało napisane o tym meczu, zatem w skrócie... Mój typ to w sumie nic nowego, każdy z &quot;nas&quot; ma swoją wizję na te spotkanie... Myślę, iż warto przede wszystkim ze spokojną glową podejść do tego meczu i...zostawić sympatię czy antypatię gdzieś w szufladzie... Kibicowanie drużynie to jedno, praca - obstawianie - drugie... Nie neguję typów powyżej, zaś przedstawiam tylko swoje spojrzenie. Dobrze wiemy jak obie ekipy graja z przodu, natomiast defensywa u jednych jak i drugich nie jest czymś nadzwyczajnym... Braki kadrowe, gorszy dzień, błędy,sedzia To jest piłka, wszystko może się wydarzyć. Over 1.5 gola Bayernu sam zagrałem za 10j (1-10) i to samo proponuję tutaj Wam, uważam że jak najbardziej do wzięcia. 2 gole Bayernu to dużo i nie dużo, pytanie co z gospodarzami, którzy też coś zapewne strzelą... Scenariusz być może zna ktoś tam u góry... nam natomiast zostaje tylko czekać na pierwszy gwizdek z niecierpliwością i liczyć, że zawodnicy warci kosmiczne pieniędze sprostają zadaniu i zagrają...&quot;kosmiczne&quot; spotkanie dzisiejszego wieczoru, czego oczywiście sobie i Wam życzę. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Real Madryt - Bayern Monachium Real więcej celnych strzałów 1,864 1xbet główny bet⛔

i coś do taśmy dubla w yogano mam jakieś drobne wymieniłem pkt to gram Real więcej spalonych po 1,5✅ i ponowna proba....

LICZBA RZUTÓW ROŻNYCH Realu W 1 POŁOWIE TYP: 4+ 2,95 ⛔forBET - Grałem juz ten bet w 1 meczu i po 30 minutach Real miał 3 kornery i się zaciął dzisiaj będzie inaczej i sytuacja sie nie powtórzy....

Chłopaki juz chyba wszystko na temat tego meczu napisali bądź prawie -to ja wrzucę bety swoje sugestie przemyślenia-Myślę ze nie powtórzy sie sytuacja z rewanżu z Juve bo tam chyba królewscy lekko odpuści a potem było bardzo ciężko wrócić. Nie pisze mowie ze bawarczyków nie stać na wygrana w tym meczu moze i awans ale Real to taki wyrafinowany bokser wagi ciężkiej potrafi poczekać na rywala skontrować go i wypunktować.Gra bezlitośnie czasem wręcz brutalnie i szczęśliwie jak w ostatniej akcji meczu z Juventusem....Troszkę inaczej sędziowie spoglądają na takie kluby napewno nie zabraknie walki emocji i rzutów rożnych Realu u siebie nawet jak nastawi sie na kontrę a robi to wybornie to zrobi te 5-6 rogów nie powtórzy sie sytuacja z Monachium gdzie dali sie całkowicie zdominować i odpuści swoja gre tylko i wyłącznie czekają na błędy rywala. Zizu mówił o cierpieniu ze trzeba być cierpliwym i Real taki będzie(byl w Niemczech) ale statystycznie patrząc Bayernowi gra sie w hiszp ani bardzo ciężko maja kłopoty z taka piłka pamiętam jak kiedyś męczyli sie strasznie z Getafe.....Bayern musi cos zrobić musi dać sobie szanse wykreować jakieś sytuacje dla Lewego...obie ekipy bardzo dobrze wyglądają na skrzydłach Real bajeczny w kontrze gdzie fajnie gra do skrzydła potrafi strzelać z każdej pozycji Ronaldo pazerny na wszystko jak zawsze piłkarsko Zizu ma lepszy zespól ma więcej możliwości Real moim zdaniem stawia kropkę na i wygrywają pewnie widzi mi sie 3-1 .Bayern będzie miał piłkę przy nodze prowadził gre i będzie raz po raz dostawał kontry.Kartki wydaja sie być dobra opcja ale patrząc na 1 mecz jak sędzia reagował to...czasem warto odpuścić mecz w którym buki mocno zaniżają na linie rożnych bramek i kartek a czasem pograć inne bety typu strzały spalone itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom