>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] 21:05 Atletico Madryt -Arsenal Londyn [3.05.2018 Czwartek] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
REWANŻ

kursy od: bah

Arsenal pomimo tego, że od dziesiątej minuty grał w przewadze jednego zawodnika to nie potrafił odnieść zwycięstwo. Atletico po raz kolejny pokazał moc w obronie wraz z bramkarzem Oblakiem. Przed rewanżem Arsenal nie stoi na straconej pozycji, lecz czy uda mu się rozbić ten mur?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atletico @1.76✅✅
lvbet

sniffybet może i jestem śmieszny, ale najważniejsze że typ jest na plus

Arsenal spieprzył sprawę awansu w pierwszym meczu. Atletico od 10 minuty grało w osłabieniu. Mimo, że Arsenal zdobył gola na 1:0, to i tak nie zdołali tego wyniku dowieźć do końca. Zagrali fatalnie przeciwko drużynie, która grała w osłabieniu. Mam nadzieję, że rewanż to czysta formalność i ekipa z Madrytu pokaże gdzie jest miejsce Papcia i jego chłopaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
W przypadku jesli Atletico zagra w finale z Marsylia I wygra to kto zagra w LM ??? Marsylia mimo porazki z Atletico czy 5 druzyna La Liga ?????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ani to ani to. Zwycięzca ma przywilej grania w LM. Jeżeli już zakwalifikuje się poprzez ligę, to z ligi nie wchodzi więcej do LM. Finalista jeżeli nie wchodzi z ligi, to do LM nie wchodzi. We Francji 3-cia drużyna gra w eliminacjach, więc jeżeli Marsylia wygra LE, to zagra od razu w fazie grupowej.
W lidze jest możliwość, by grało więcej drużyn w LM, tylko jeżeli w nie awansuje poprzez rozgrywki ligowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adisun 76

adisun

Użytkownik
Jestem mega ciekawy tego spotkania. Niby mówi się, że Arsenal nie potrafił wykorzystać przewagi, u siebie, ale to wcale o niczym nie musi świadczyć. Wystarczy dyspozycja dnia, szybko strzelona bramka i może być ciekawie, mam nadzieję, że będą zdeterminowani. Spodziewam się dość otwartego spotkania od początku, Kanonierzy będą chcieli tę bramkę zdobyć szybko. Jeśli już bym kierował typ to na Arsenal, nie wiem, takie to moje przeczucie jakieś w głębi..
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Atletico @1.76
lvbet

Arsenal spieprzył sprawę awansu w pierwszym meczu. Atletico od 10 minuty grało w osłabieniu. Mimo, że Arsenal zdobył gola na 1:0, to i tak nie zdołali tego wyniku dowieźć do końca. Zagrali fatalnie przeciwko drużynie, która grała w osłabieniu. Mam nadzieję, że rewanż to czysta formalność i ekipa z Madrytu pokaże gdzie jest miejsce Papcia i jego chłopaków.
Nie bądź śmieszny. Stwierdzenie że Arsenal zagrał fatalnie przeciwko Atletico w pierwszym meczu jest zwyczajną nieprawdą.
Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że Arsenal zagrał tam jeden ze swoich najlepszych meczów w tym nieudanym póki co totalnie sezonie - 29 strzałów na bramkę, 8 celnych, ponad 70% posiadania piłki - dla Ciebie jest to fatalny mecz? Zdominowali rzeźników z Madrytu w każdym aspekcie na boisku, i nie ma tutaj większego znaczenia że ekipa Simeone grała przez większość meczu bez jednego zawodnika.
Ekipa Wengera może jak najbardziej powalczyć z Atletico jak równy z równym - Lacazette złapał formę i na boisku jest niezwykle groźny pod bramką przeciwnika, no i najważniejszą informacja jest to że do składu wraca Mkhitaryan, który w ofensywie Arsenalu wnosi bardzo, bardzo dużo dobrego - zarówno w kreacji, jak i wykończeniu. Özil też może nareszcie w swoim dawnym mieście obudzi się ze snu zimowego i zaskoczy - przecież potrafi, jak najbardziej.
W życiu nie grał bym na Atletico po takim kursie, w Londynie pokazali kompletną kaszanę na boisku i nie usprawiedliwia ich że grali w osłabieniu. W Madrycie będzie im oczywiście łatwiej, ale grają przeciwko Arsenalowi który do stracenia nic nie ma a do udowodnienia w ostatnich sezonie Wengera bardzo wiele, przeciwko Arsenalowi który naprawdę mimo wszystko ma ogrom jakości w swoim zespole, przeciwko Arsenalowi który całkowicie zdominował ich w pierwszym meczu.
Główny typ na ten mecz
BTS @2,00 - etoto

Typ poboczny, można próbować za drobniaki
Awans - Arsenal Londyn @3,80 - etoto
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
afcman 18

afcman

Użytkownik
Więcej rzutów rożnych w pierwszej połowie - Arsenal, 2.95 Forbet
Ja gram tak, Arsenal będzie chciał szybko strzelić bramkę i pewnie rzucą się na Athletico od pierwszych minut, a przy tym na pewno nabiją kilka kornerów.
 
S 112

spojler7

Użytkownik
Wszyscy tak w ten Arsenal laduja... Atletico będzie grać w 11 a nawet w 12... To będzie inny mecz. Moim zdaniem pewny win Atletico... Patrząc na tamten mecz Arsenal psuł sytuację ale i Atletico mogło jeszcze im wbić... U siebie są o wiele mocniejsi... Sprawdźcie sobie mecze na Wanda Metropolitano... Moim zdaniem ładowanie w Arsenal to strata kasy ale życzę powodzenia... Jak pokazał półfinał LM to tylko &quot;sport&quot;...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie bądź śmieszny. Stwierdzenie że Arsenal zagrał fatalnie przeciwko Atletico w pierwszym meczu jest zwyczajną nieprawdą.
Pokusiłbym się nawet o stwierdzenie że Arsenal zagrał tam jeden ze swoich najlepszych meczów w tym nieudanym póki co totalnie sezonie - 29 strzałów na bramkę, 8 celnych, ponad 70% posiadania piłki - dla Ciebie jest to fatalny mecz? Zdominowali rzeźników z Madrytu w każdym aspekcie na boisku, i nie ma tutaj większego znaczenia że ekipa Simeone grała przez większość meczu bez jednego zawodnika.
Właśnie to zdanie jest prawdziwe... Grając u siebie w przewadze od 10 min po stanie 1:0 pozwolili nawet na wyrównanie. Właściwie to może nie tyle słabość ofensywy Arsenalu tylko świetna defensywa Atletico i Oblak pozwoliły na taki wynik. Podajesz suche statystyki, a oglądałeś pierwszy mecz ? Ja bardzo dokładnie i powiem Ci, ze to oczywiste, że są takie statystyki jak się gra w przewadze 1 zawodnika. Arsenal porażał nieskutecznością w wymiarze o wiele większym niż wczoraj Bayern. Widać było na boisku przewagę taktyczną i lepszą dyscyplinę taktyczną Atletico w obronie i środku

W życiu nie grał bym na Atletico po takim kursie, w Londynie pokazali kompletną kaszanę na boisku i nie usprawiedliwia ich że grali w osłabieniu. W Madrycie będzie im oczywiście łatwiej, ale grają przeciwko Arsenalowi który do stracenia nic nie ma a do udowodnienia w ostatnich sezonie Wengera bardzo wiele, przeciwko Arsenalowi który naprawdę mimo wszystko ma ogrom jakości w swoim zespole, przeciwko Arsenalowi który całkowicie zdominował ich w pierwszym meczu.
Jak można pisać, że pokazali kaszanę jak na wrogim terytorium grając od 10 min. w osłabieniu wywieźli remis .... ??? Przecież oni neutralizowali wszystkie ataki Arsenalu. Arsenal był bezradny. Owszem kursy słabe na Atletico, ale buki mają oczy... ???? Ja tam gram w AKO 1x i awans Atletico. Oglądając już pierwszy mecz chciałem żeby Arsenal wygrał, tylko po to, żeby złapać lepszy kurs na awans Atletico w rewanżu... Nawet to się nie udało Arsenalowi... Momentami ta bezradność Arsenalu była po prostu straszna.
Bałem się, że Atletico może nie zależeć bo i tak mają LM, ale widać było w pierwszym meczu, że zależy im tak samo jak Arsenalowi. A dodatkowo dla Arsenalu jest presja bo oni muszą awansować aby marzyć o LM więc mogą być bardziej spięci...
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Ostatnia drużyna która wbiła gola na Wanda Metropolitano to Girona 20 stycznia !!! :O Oj będzie under 2.5 coś czuję. Atletico nie będzie atakować ale skontruje Arsenal i po meczu. Kurs 1.75 nawet uczciwy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Arsenal strzeli gola . Nie . 2.34 fortuna izzi ???? 1:0 ????
Ledwo gola strzelili u siebie a gdzie na wyjeździe. Atleti na wlasnym terenie traci bardzo bardzo malo bramek i spodziewam sie tu wygranej Atletico 2:0 .
Dla mniej odważnych . Atletico awans 1.34 fortuna.
Arsenal grajac w 11 na 10 dało sobie strzelić gola wiec cudu nie bedzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Atletico Madryt - Arsenal Londyn
Typ: Arsenal over 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.50
Bukmacher: Totolotek

Pobieram niziutka linie na rozne w tym meczu z kilku powodow. Po pierwsze Atletico znane jest ze swojego minimalizmu i do szalenczych atakow z pewnoscia sie nie rzuca. Po drugie Arsenal w pierwszym meczu byl druzyna dominujaca i sami nabili 11 korkow w stosunku do 0 druzyny hiszpanskiej. Po trzecie to Kanonierom bardziej bedzie zalezec na strzeleniu gola bo to oni maja niekorzystny wynik po zeszlotygodniowym remisie u siebie 1:1. Zdobycie gola na Wanda Metropolitano to nie lada wyzwanie bo Rojiblancos to jedna z najlepiej broniacych druzyn wiec Arsenal sporo bedzie musial sie nameczyc zeby do jakiejs dogodnej sytuacji dojsc. Linia 4 roznych w sytuacji gdzie to druzyna Wengera musi atakowac mysle ze powinna spokojnie zostac pokryta.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madryt - Arsenal Londyn
Typ: Atletico over 1.5 gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: LVBET

Witam ponownie. Myślę, że nerwy niepotrzebne tutaj... boisko jak zawsze zweryfikuje nam dyspozycję zawodników... Poraz kolejny powtarzam, iż kibicowanie drużynie to jedno, a praca i ogrywanie buka drugie... Bardziej obawiam się o pracę sędziów, którzy w LM ostatnio pokazali co potrafią... Ktoś już grał ten typ w dziale dnia, ja popieram i również polecam typ over 1.5 gola gospodarzy w tym meczu. Czy Arsenal coś &quot;wtoczy&quot; do bramki? To jest piłka, więc różnie może być natomiast o Atletico jestem spokojny...i sam gram za 10j (1-10). Wysokich wygranych! Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 182

nafal

Użytkownik
A ja idę w swoje ulubione rzuty rożne i tak jak w rewanżach LM tak samo tutaj idę w stronę drużyny która stoi w gorszej sytuacji i musi wykazać się bardziej w ofensywie jeżeli coś chce wskórać.
Arsenal rr handicap -0.5 w pierwszej połowie @ 2,45 forBet 3:1 ⛔⛔⛔
Arsenal rr handicap -0.5 w meczu @ 2,35 forBet 3:1 ⛔⛔⛔
Arsenal rr handicap -1,5 w meczu @ 3,61 Milenium
Powyżej 4,5 rr w pierwszej połowie @ 1,95 forBet 4 ⛔⛔⛔
Powyżej 9,5 rr w meczu @ 1,80 forBet
Taką drogą szedłem w meczach rewanżowych ligi mistrzów i to się opłaciło (polecam sprawdzić w sekcji Kupony &quot;Statystyczne rzuty rożne&quot;). Uważam że Atletico w tym meczu jako pierwsze strzeli gola i Arsenal będzie zmuszony do odrabiania. Z resztą od samego początku są zobligowani do tego aby bramkę strzelić i atakować trzeba.
edit: Arsenal. baj baj...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Atl. Madryt vs Arsenal L. (pow. 2,5 goli w meczu) + RB Salzburg vs Ol. Marsylia (pow 1,5 goli w meczu) kurs AKO: 2,26 buk: Totolotek ⛔ Jednak jakieś zabawy &quot;pod prąd&quot; i pseudo kontrowanie nie było potrzebne...
Wiem, że idę pod prąd z overem w Madrycie bo wszyscy gracie under. Sam mam już pograne 1x i awans Atletico w innych betach (tylko to zostało na kuponach) więc troszeczkę traktuję to jako skontrowanie. Jednak tylko troszeczkę bo jak sam pisałem Arsenal porażał nieskutecznością. Jednak... ilość strzałów na bramkę i sytuacji była tak ogromna, że myślę, że co najmniej jedną bramkę wcisną, a wtedy... Atletico musi zareagować i niekoniecznie grając tylko na dogrywkę. W innym scenariuszu Arsenal, który musi się otworzyć nadzieje się na kontrę i wtedy przy stanie 1:0, nadal Arsenal będzie dążyć do remisu, który da im dogrywkę bądź nadzieje się na kolejną kontrę Atletico... Formacja ofensywna w Arsenalu jest w miarę silna, choć mało skuteczna, ale poprawić ją mogą. Pamiętajmy, że to jest tylko 1:1. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Atletico awansuje, ale w LM było już sporo niespodzianek... Samo Atletico ma niezłych grajków w przodzie i teoretycznie może zrobić samo 3:0. I teraz statystyki: Arsenal w prawie każdym z meczy w tym sezonie coś strzelał, w wielu był pokryty over 2,5. Atletico rzeczywiście gra minimalistycznie, ale i ono w połowie spotkań w LE i LaLiga miało pokryty taki over. Myślę, że mecz zakończy się wynikiem 2:1 dla Atletico. Co do 2 meczu nie oglądałem, kompletnie nie wiem, ale jak większość gra over 2,5 ja zagram bezpieczniejszą linię 1,5. Do doprowadzenia do dogrywki Salzburgowi wystarczy 2:0.
Dodam jeszcze, że zdaję sobie sprawy, że w LE są najczęściej remisy i undery i wystrzegam się tych rozgrywek, ale półfinały potrafią być tak dobre jak te które już widzieliśmy w poprzednich sezonach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom