>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] 21:05 Olympique Marsylia - Red Bull Salzburg [26.04.2018 Czwartek]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


Kursy od: Fortuna

Obie drużyny prezentują podobny piłkarski poziom, a więc spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. W obu pojedynkach spodziewam się goli, gdyż obie drużyny lubią grać ofensywny futbol. A wy jak uważacie?. Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka LE
Godz: 21:05
Spotkanie: Marsylia-Salzburg
Typ: x/1
Kurs: 3.95
Bukmacher: Fortuna
analiza: Półfinałowe spotkanie piłkarskiej Ligi Europy w którym ekipa Francuskiej Marsylii na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Austriackiego Salzburgu. Gospodarze w tym pierwszym spotkaniu są stawiani w roli faworyta do zwycięstwa. Oba zespoły w poprzednich swoich spotkaniach ćwierćfinałowych pokazały niesamowity charakter , gospodarze odrobili z nawiązką strate z pierwszego spotkania które rozgrywali w niemieckim Lipsku, natomiast goście w kilka minut zapewnili sobie awans do połfinału w potyczce z Rzymskim Lazio. W tym meczu na pewno to Marsylia będzie dyktowała warunki a goście powinni ograniczyc się do gry z kontrataku. Obie ekipy miewają wpadki, ale na takim etapie rozgrywek żadna nie będzie chciała popełniac błędów, Myślę że goście którzy nieźle grają z kontrataku powinni tutaj przynajmniej jeden raz pokonać bramkarza swoich rywali, gospodarze według mojej oceny spokojnie jak zagrają tak jak w pierwszych spotkaniach to powinni ze 3 bramki zdobyć, więc stawiam tutaj na over bramkowy oraz myślę że gospodarze wygrają tutaj czym przybliżą się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, czyli wielkiego finału. Mój typ na to spotkanie to wygrana marsylii dokładnie 3:1 , nie liczę iż goscie będą w tym spotkaniu w stanie sprawić jakąś większą niespodziankę.
 
G 446

gringo4x

Użytkownik
Spotkanie: Marsylia-Salzburg 2:0 +++++
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet

Dosyć dobry kurs na wygraną Marsylii i myślę, że wszystko będzie zależało od nich. Duży klub, wielu wartościowych zawodników, dobra forma, własny stadion, gdzie już w tej edycji LE odprawili Bilbao, Brage i co oglądałem po świetnym meczu Lipsk, gdzie mieli wszystko pod kontrolą. Widać, że fanatyczni kibice ich napędzają i ciężko będzie sie Salzburgowi przeciwstawić.
Salzburg co prawda pokazał się z dobrej strony w tej edycji w Dortmundzie czy u siebie z Lazio, gdzie po świetnym meczu wyszarpali awans ale w Rzymie mieli spore problemy. Mają jak zawsze ciekawych zawodników jak Dabbur, Hwang, fajnie grają presingiem, ale Lipsk też tak grał a mimo wszystko Marsylia sobie radziła.
Warto wspomnieć, że spotkali się w grupie. We Francji było 0:0, w Salzburgu wygrali Austriacy ale mimo wszystko dla Marsylii to był inny etap sezonu. Na jesieni grali zdecydowanie słabiej, nie do końca wiedzieli jak traktować Lige Europejska, Payet jakos nie potrafił się rozkręcic. Teraz stawka jest zupełnie inna, dyspozycja także więc myślę, że spokojnie sobie poradzą i będą chcieli jechać na rewanż z dobrą zaliczką.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Wcale nie będę zdziwiony, jeśli RB wywiezie z Francji korzystny wynik. W drużynie gości pod znakiem zapytania stoi występ młodego pomocnika - Haidara.
U gospodarzy na pewno zabraknie Sakaiego oraz Mandanda.
Na pewno obie drużyny nie znalazły się tutaj przez przypadek. Ciężko jest coś ciekawego wybrać na powyższy mecz. Zdecydowałem się pójść w stronę rzutów rożnych oraz żółtych kartek.
Żółte kartki poniżej 4.5 @1.85✅✅
lvbet

W obu wcześniejszych spotkaniach powyższy zakład wszedł z powodzeniem.
Obie drużyny w tych rozgrywkach nie otrzymywały nie wiadomo ile żółtych kartoników.
Dzisiejsze zawody poprowadzi szkocki sędzia William Collum, który w Lidze Europy na pięć spotkań pokazał 20 żółtych kartek, co daje średnią czterech kartek na mecz.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Szczerze to Marsylia mnie zirytowala pierwszym meczem z Lipskiem kiedy od 70 minuty grała na utrzymanie wyniku. Żyje nadzieja ze odpadna.
 
C 247

corner91

Użytkownik
Dla mnie w tym meczu jak i w meczu Arsenalu powinny paść bramki z obu stron Marsylia w ofensywie ma piłkarzy,którzy pokazywali już iż bramki potrafią strzelać natomiast brak Mandandy może wpłynąć na to iż Salzburg ten fakt będzie chciał wykorzystać w 100% i wykorzystają choć jedną z szans na bramkę. Obie ekipy lubią grać ofensywnie a kurs 1.70 pokazuje iż do dubelka z Arsenalem można pograć.
Marsylia - Salzburg
Obie strzelą (tak) @ 1.70 forBet
 
N 182

nafal

Użytkownik
Skupiłem się na przejrzeniu statystyk rzutów rożnych.
Marsylia Home ostatnich 10 meczy (wszystkie rozgrywki):
3,2,6,2,5,8,7,10,3,5
ŚREDNIA: 5,1

Salzburg AWAY ostatnich 10 meczy (wszystkie rozgrywki):
6,7,5,4,5,4,4,6,8,6
ŚREDNIA: 5,5

Ile rzutów rożnych na swoim boisku pozwala nabijać Marsylia rywalom (wszystkie rozgrywki):
6,4,2,4,1,4,4,0,5,7
ŚREDNIA: 3,7
_________________________________________________

Suma rzutów rożnych w domowych meczach Marsylii w ostatnich 10 meczach (gospodarz + gość wszystkie rozgrywki)
9,6,8,6,6,12,11,10,8,12
ŚREDNIA: 8,8

2 bety rzucają mi się w oczy po tym wszystkim:
under 10,5 rr @1,60 milenium
albo
over 3,5 rr Salzburg @ 1,55 milenium (podejrzewam że to oni będą gonić wynik jeśli już)
Ktoś coś ???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom