>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Półfinał] 21:05 Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia [3.05.2018 Czwartek] REWANŻ

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
REWANŻ

kursy od: bah

Marsylia dość pewnie wygrała w pierwszym spotkaniu 2:0 i ma dobrą zaliczkę przed rewanżem. Jednak Salzburg pokazał swoją moc w poprzedniej fazie odwracając losy meczu w kilka minut. Czy teraz dokonają tego ponownie?
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:05 Salzburg - Marseille
over 2.5 gola @ 1.72
Salzburg @ 2.11
Salzburg awans @ 6.6
Fortuna

W pierwszym spotkaniu ekipa z Francji wygrała 2:0 i to oni są bliżej finału. Goście przyjeżdżają z dość niezłą zaliczką,a jeśli do tego dodamy fakt, że nie stracili gola u siebie to ta zaliczka jest naprawdę solidna. Salzburg pokazał swoją moc w rewanżowym spotkaniu z Lazio odwracając losy dwumeczu w kilkanaście minut, lecz tam strzelił dwie bramki na wyjeździe, które mają zawsze duże znaczenie. Kibice drużyny gospodarzy zapewne liczą na powtórkę i na kolejny cud, dlatego idę tutaj w stronę gospodarzy, którzy w pierwszym spotkaniu pomimo porażki pokazali się z bardzo dobrej strony. W drugiej połowie mieli kilka okazji, które mogli zamienić na gola, lecz zabrakło szczęścia i skuteczności. Rywal gra ofensywnie co powoduje, że często miewa spore kłopoty w obronie i to min. zapewne będą chcieli wykorzystać piłkarze gospodarzy. Salzburg na pewno musi uważać na kontry, i na Payeta, który potwierdza swoją wysoką formę przed MS. Ciężko jest powiedzieć czy goście zagrają tak mocno ofensywnie jak zawsze, czy po prostu skupią się na kontratakach. Jedna taka kontra po której padnie gol może zabić to widowisko i gospodarzom ciężko będzie na odwrócenie losów meczu. Liczę jednak, że zobaczymy kolejny świetny mecz w wykonaniu gospodarzy. Być może nie uda im się awansować, ale na pewno zrobią w tym kierunku wszystko i pozostawią po sobie bardzo dobre wrażenie, tak jak wczoraj Roma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: PIłka LE
Godz: 21:05
Spotkanie: Salburg-Marsylia
Typ: 1/1
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
analiza: Rewanżowe spotkanie w półfinale piłkarskiej Ligi europy. Salzburg na swoim stadionie podejmował będzie Marsylię. Gospodarze są faworytem do zwycięstwa w tym drugim spotkaniu, w pierwszym ponieśli porażkę 2:0 i cięzko im będzie im odrobić ten wynik , ale nie jest to niemożliwe, bowiem w tych rozgrywkach już pokazywali że u siebie są zespołem niezwykle mocnym , który nawet lazio wbił 4 bramki, dlatego ja tutaj ich nie skreślam i myślę że mogą zrobić kolejną niespodziankę tym bardziej iż nawet w Marsylii byli zespołem lepszym i stworzyli sobie więcej sytuacji podbramkowych, niestety tam zabrakło skuteczności. Gospodarze na chwilę obecną wystąpią bez żadnych osłabień to jest dla nich kolejny plus, do tego dochodzi jak wspomniałem wcześniej atut własnego stadionu gdzie w poprzednich spotkaniach bardzo rzadko ponosili porażki a nie jednokrotnie wbilijali rywalom nawet po 4 czasem 5 bramem i więcej, wiem że jest to spotkanie półfinałowe, ale jak na razie overy dobrze w nich siadają jak spojrzymy na Ligę mistrzów, tu liczę na wygraną gospodarzy do połowy spotkania jak i na koniec meczu, stawiam na wynik 1: 0 po pierwszych 45 minutach oraz 3:0 na koniec. Myślę że Marsylia na wyjeździe może nie strzelić nawet bramki i to ekipa Salzburga zamelduję się w tegorocznym finale.
 
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Red Bull Salzburg - Olympique Marsylia
Drużyna gospodarzy lubi grać ofensywnie ich mecze zwykle kończą się overem goli.
Grając u siebie na prawdę rzadko odnoszą porażki, bez różnicy czy na krajowym podwórku, czy grając w Lidze Europy.
Ostatniej porażki doznali w połowie stycznia, towarzysko grając ze szwajcarskim zespołem Young Boys.
Jeśli ktoś pomyśli a gdzie tam strzelą tyle bramek takiej ekipie jak Marsylia... ,,??? Przypominam ile strzelili goli drużynie Lazio w rewanżu, gdzie Włosi także byli faworytami do dalszego awansu było 4:1!
Przed tygodniem piłkarze Olympiqu zdołali wygrać przed własną publicznością 2:0 i dziś zagrają z dość spokojną głową lecz i to może okazać się zbyt małą zaliczką... Ciężko przewidzieć samego zwycięzce, lecz pomimo tego dylematu wybiorę opcję bramki powinna się sprawdzić jak w LM.
Ponadto jeśli mieliście okazję obejrzećpierwszy mecz (ja wybrałem właśnie ten)
to sami widzieliście że sytuacji było na tyle, aby spokojnie pokryć powyższy bet...
Wydaje się samo przez się że grając dziś
na własnym stadionie przy pełnych trybunach, okazji będzie nieco więcej.
... alternatywnie idąc w bramki;
- gol w obu połowach do dubla @ 1.58 ⛔
- drobniej BTS w obu połowach @ 11 ⛔
* po dość obfitej LM czarny czwartek :facepalm:
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W tym spotkaniu idę w kartki, jak tydzień temu.
Liczba żółtych poniżej 4.5 @2.00⛔
lvbet

Pozwolę sobie nawet skopiować moją wypowiedź z zeszłego tygodnia.
W obu wcześniejszych spotkaniach powyższy zakład wszedł z powodzeniem.
Obie drużyny w tych rozgrywkach nie otrzymywały nie wiadomo ile żółtych kartoników.
Dzisiejsze zawody poprowadzi rosyjski sędzia Sergey Karasev, który w Lidze Europy na trzy spotkań pokazał 13 żółtych kartek.
Powyższa linia tydzień temu na plus, po kursie 1.85.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
W tym spotkaniu idę w kartki, jak tydzień temu.
Liczba żółtych poniżej 4.5 @2.00
lvbet

Pozwolę sobie nawet skopiować moją wypowiedź z zeszłego tygodnia.
W obu wcześniejszych spotkaniach powyższy zakład wszedł z powodzeniem.
Obie drużyny w tych rozgrywkach nie otrzymywały nie wiadomo ile żółtych kartoników.
Dzisiejsze zawody poprowadzi rosyjski sędzia Sergey Karasev, który w Lidze Europy na trzy spotkań pokazał 13 żółtych kartek.
Powyższa linia tydzień temu na plus, po kursie 1.85.
W totolotku jest linia under 5.5@ po kursie 1,65. Też do grania ????
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ja z rożnymi swoimi ukochanymi &lt;3
Idę w kierunku Salzburga. Ekipa overowa w tej statystyce. Mają do odrobienia 2 bramki więc jeśli coś chcą zdziałać to są zmuszeni do atakowania. Myślę że coś ustrzelą dziś. Francuzi pewnie ustawią się na granie z kontry bo mogą sobie na to pozwolić. Ja mam takie oto propozycje.
Over 4,5 rr w pierwszej połowie @1,85 forBet 1:1 ⛔⛔⛔
Salzburg rr handicap -1,5 w pierwszej połowie @ 1,95 forBet 1:1⛔⛔⛔
Salzburg rr handicap -1,5 w meczu @ 1,75 Milenium
Salzburg rr handicap -2,5 w meczu @ 2,15 Milenium
edit: ŁO PAANIE A COŚ TO SIE DZIEJE W TYM MECZU ?!
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Typ 1
Spotkanie
: FC Salzburg - Marsylia
Typ: Karny w meczu
Kurs: 3.25
Bukmacher: LVBET

Typ 2
Spotkanie
: FC Salzburg - Marsylia
Typ: Czerwona kartka w meczu
Kurs: 3.30
Bukmacher: LVBET

Tym razem trochę inaczej i bardziej ryzykownie... Kilka słów już zostało napisane o tym meczu na forum, nie ukrywam iż nie podchodzi mi ten mecz jeśli chodzi o standardowe &quot;granie&quot;, dlatego z innej strony próbuje i za połowę stawki obydwa typy. Zdaję sobie sprawę, iż jest to trochę wróżenie z fusów, ale próbuje i dzielę się z Wami analizą...
Dzisiejszy mecz rewanżowy sędziuje 38 letni Sergey Karasev z Moskwy. W sezonie 17/18 jak do tej pory był arbitrem:
16 spotkań w Rosji ( 3 karne / 1 czerwona kartka)
2 w LM (0/0)
5 w LE (3 karne / 2 czerwone )

Zatem skupmy się tylko nad rozgrywkami LE... i lig w których drużyny grają na co dzień...
Marsylia.
W LE Marsylia już otrzymała raz czerwoną kartkę od tego arbitra dokładnie 23/11/17 w zremisowanym w ostatniej minucie meczu z Konyaspor... Chwilę wcześniej bo dokładnie 2/11/17 (już nie od tego arbitra) otrzymała 2 czerwone w przegranym meczu z Vitoria Guimaraes... Obydwa spotkania na wyjeździe... W Ligue 1 jak do tej pory tj w obecnym sezonie... 2 czerwone. Dużo i nie dużo w sumie... Chcę jednak zwrócić uwagę na jeden fakt: gdy są pod ścianą Panowie popełniają błędy i łapią czerwień... Dołożmy do tego 6 podyktowanych karnych dla Marsylii oraz 6 przeciwko nim...
Salzburg
.
W LE w obecnym sezonie 1 czerwona kartka (11/07/17) w meczu pierwszej rundy z Hibernian. Natomiast w lidze jak do tej pory 2 czerwone (10/12/17 i 11/03/18). Do tego w sumie w obecnym sezonie dla dzisiejszych gospodarzy zostało podyktowanych 10 rzutów karnych, a 4 przeciwko nim.
Mały szczegół... Jednego karnego już w obecnych rozgrywkach LE drużyna z Salzburga &quot;otrzymała&quot; od dzisiejszego arbitra... Dokładnie 22/02/18 w wygranym meczu (2:1) z drużyna Real Betis.
Kończąc moje &quot;wypociny&quot;... Myślę, że warto się zastanowić nad karnym w meczu i czerwoną kartką... Jeśli się nie mylę, dostanie dziś ja drużyna gości... Ale tak jak już pisałem na początku... To trochę wróżenie z fusów... Oczywiście sam zagralem rzut karny w meczu za 5j (1-10) jak i czerwoną kartkę również za 5j.
Zaznaczę na koniec, by nie było pretensji... Każdy gra za swoje a ja podałem Wam swoje spojrzenie - propozycje, z którą nie musicie się zgadzać...
Ps. Dobrze byłoby obejrzeć tego karnego nie w 90 minucie meczu ( Roma x2) a wcześniej...
Wysokich wygranych!
Pozdrawiam
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Ale wycykali Salzburg ???? Nie powinno byc rzutu roznego bo pilka trafila gracza Marsylii. Przyznano jednak rzut rozny i po tym roznym gol dla gosci i Atleti vs Marsylia w finale, troche szkoda widowiska przez ta sytuacje i zrobilo sie gorąco.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom