>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Półfinał: Chorwacja - Anglia [11.07.2018, środa godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
S 0

snopek

Użytkownik
Osobiście widzę na ten mecz typ Anglia +5,5 rożnych. ⛔Na fortunie kurs 1.99. Przeglądając historię ostatnich meczów reprezentacji Anglii to linia ta praktycznie zawsze jest pokryta. Wyjątek z Panamą, gdzie piłka lądowała nieco częściej w siatce. Możliwe, że nie zagra Vrsaljko, więc Anglicy mogą szukać drogi do bramki właśnie tą drogą.
Jeśli chodzi o typ w meczu to moim zdaniem Anglia, kurs 2.33. ⛔Anglia konsekwentnie przechodzi do kolejnych faz turnieju stosunkowo niskimi nakładami sił. Z Kolumbią tak zwolnili w końcówce, że tak na prawdę z tego powodu stracili gola na własne życzenie i zagrali jedną dogrywkę. Jednak moim zdaniem to po Chorwatach, którzy zagrali 2 dogrywki będzie widać zmęczenie. Grali ostatnio z wybieganymi Rosjanami, mają starszy skład i na papierze słabszych zmienników. Dodatkowo Anglicy swoje bramki strzelają po stałych fragmentach (8 z 11), a Chorwaci tracą (3 z 4). Będzie to walka młodej krwi z doświadczeniem. Jest to półfinał i nie ma tu drużyn z przypadku, więc oczywiście Chorwaci nie są na straconej pozycji i bezpieczniejszy zakład - awans Anglii kurs 1.62 nie ma value, dlatego gram rożne.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Jeżeli chodzi o zmęczenie Chorwatów, które wielu tak chętnie wypomina to faktycznie grali na pełnej parze i sprint Modrica w 106 minucie meczu z Rosja robi wrażenie bo leciał jakby był na świeżości, ale myślę, że potrafią się zregenerować i dadzą z siebie wszystko w końcu to walka o finał. To nie są nasze gwiazdeczki, które pograły w systemie środa - sobota w naszej lidze i już słychać było, że ciężko, że za dużo meczy.
Anglia może mieć przewagę w tym aspekcie, ponieważ:
1) oni grają takim systemem na co dzień w Anglii i nie jest to dla nich nowum,
2) mieli jeden dzień odpoczynku wiecej,
3) powiedzmy sobie szczerze jak na razie to Anglia pokonała Tunezję, Panamę i Szwecję. Nie obrażając nikogo zmęczyli się tylko przy Szwedach. Chorwacja po dwóch dogrywkach.
Reasumując myślę, że dadzą radę i będzie mobilizacja. Podobno ma nie zagrać Subotić i Vrsalijko, a to będzie duże osłabienie. Kibicuje Chorwatom.
Jeżeli chodzi o typy na mecz:
R.Rożne:
+3,5 rr Chorwaci @1,58
+4,5 rr Anglia @ 1,47
+5,5 rr Anglia @ 1,99 (odważniej)
Kartki:
+1,5 Chorwaci @ 1,33
+2,5 Chorwaci @ 2,03
- 2,5 Anglia @1,45
Wszystkie typy raczej do dubli, typy z Fortuny.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Fajnie dało się połączyć typy z tego meczu i pograłem tak:
Liczba goli -3,5 - 1,20
Więcej żółtych kartek Chorwacja - 1,79
Więcej RR Anglia - 1,48
Anglia powyżej 1,5 spalonego - 1,98
= 6,29 efortuna
Nie liczę jakoś na dużo bramek w tym meczu. Liczba 1-2 wydaje się być taka najbardziej realna.
Chorwaci do tej pory 10 kartek w 5 meczach. Grają dość ostro. Mają charakternych zawodników i dzisiaj powinno być na boisku gorąco. Dodatkowo sędzia tez lubi się pokazać na boisku i sypnąć karteczką. Anglicy tylko 5 kartek do tej pory. Grają wyważenie i rozsądnie. Mało faulują co niektórym wydawać się może dziwne bo &#39;&#39;przecież to Wyspiarze&#39;&#39;.
O RR nie ma za bardzo co się rozpisywać bo już wyżej dużo osób podawało typy na RR.
Najbardziej obawiam się tych splaonych. W fazie grupowej w każdym meczu ANglicy po 3x łapani natomiast w fazie pucharowej tylko po razie. Chorwaci łącznie łapali rywali 6 razy na spalonym.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Podobnie jak przy pierwszym polfinale tak i tutaj nie podejme sie typowania 1X2. Ale znalazlem kilka ciekawych typow z, moim zdaniem, wysokimi kursami.
Ponownie mam nadzieje, ze nie bedzie tutaj typowo defensywnych szachow i ze tym razem troche goli tu zobaczymy. Tym bardziej, ze Anglicy raczej lubia od poczatku ruszyc do przodu, wiec przy szybko zdobytej bramce dla ktorejkolwiek ze stron mecz powinien sie otworzyc.
Z overami w pierwszych polowach na tych MS jest raczej srednio, ale kurs zacheca dlatego sprobuje delikatnie tak:
Over 1.5 1st half goals &amp; over 5.5 1st half corners @10
o rogi jestem raczej spokojny.
Poza tym gram jeszcze:
Croatia scores 1+ goals &amp; 5+ Croatia corners @3,8
Mario Mandzukic to score @4,5
E:niestety dopiero w dogrywce...
Croatia DNB @2,6 ZWROT
England over 5,5 corners @1,9
kursy z Betfair
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Wczoraj Belgia niby taki faworyt a wiadomo jak to sie skonczylo dzis widze ze znow Chorwacja:drunk: Nie wiem z kad wy to bierzecie ale dajcie pół niech ja będę mieć takie zwidy że Chorwacja ma lepszy zespół.... Może w ręczna ale napewno nie w noge..... Jedyna przewage Chorwacja ma w pomocy a reszta pozycji jest na korzyść Anglii zresztą i tak poza Modriciem i Rebiciem reszta gra slabo... Jak nie zagra Vrsalijko to zagra stary drewniany Corluka a Sterling bedzie sb robil z nim co chcial... Jesli dodatkowe 60 min na takiej intesywnosci na turnieju nie maja znaczenia to gratuluje:eek:kay:
Anglia to bierze i mamy super finał gdzie Anglicy nie będą bez szans:dance:
Anglia awans 1.57 Unibet
Pierwsza połowa X 1.91 Unibet
Under 0.5 piersza polowa 2.38 Unibet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie neguję typów na rożne tylko może być tak, że zespoły będą walczyć o środek pola i nie dopuszczać w ogóle do wchodzenia w pole karne, a Chorwacja ma na pewno zawodników, którzy umieją to robić...
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Wczoraj Belgia niby taki faworyt a wiadomo jak to sie skonczylo dzis widze ze znow Chorwacja:drunk: Nie wiem z kad wy to bierzecie ale dajcie pół niech ja będę mieć takie zwidy że Chorwacja ma lepszy zespół.... Może w ręczna ale napewno nie w noge..... Jedyna przewage Chorwacja ma w pomocy a reszta pozycji jest na korzyść Anglii zresztą i tak poza Modriciem i Rebiciem reszta gra slabo... Jak nie zagra Vrsalijko to zagra stary drewniany Corluka a Sterling bedzie sb robil z nim co chcial... Jesli dodatkowe 60 min na takiej intesywnosci na turnieju nie maja znaczenia to gratuluje:eek:kay:
Anglia to bierze i mamy super finał gdzie Anglicy nie będą bez szans:dance:
Anglia awans 1.57 Unibet
Pierwsza połowa X 1.91 Unibet
Under 0.5 piersza polowa 2.38 Unibet
Według kogo Belgia była faworytem ? Bo więcej osób na pewno typowało Francję. Mówisz, że jedyną przewagę Chorwacja ma w pomocy ale tam ma miażdżącą przewagą, a co z bramką ? Czy Subasić jest słabszy od Pickforda ? Jak dla mnie jest lepszy ale każdy ma swoje zdanie. W obronie trochę lepsi Anglicy i w ataku też jednak Kane większość bramek zdobywa po stałych fragmentach. Jeśli to Chorwaci przypilnują to z gry nie widzę dużych szans na bramkę wyspiarzy. Modrić i Rebić jedynie coś grają i ciągną ich już 5 mecz... Równie dobrze mogę powiedzieć, że w Anglii gra tylko Kane. Już widzę jak ten słabiutki na tym mundialu Sterling będzie wkręcał Chorwatów w ziemie, przecież on nawet jak znajdzie się w polu karnym to nie wie co zrobić z piłką. I skoro mówisz o 60 minutach Chorwatów to Angole też mieli ich 30 z Kolumbią więc to tylko 30 różnicy a nie zapominajmy, że odpoczywali z Islandią. Z tym drugim i trzecim betem się mogę zgodzić ale z pierwszym nie. Jak dla mnie jest value w grze na Chorwatów i nie rozumiem czemu kurs ciągle rośnie. Awans Chorwacji 2.40 Fortuna.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak dla mnie jest value w grze na Chorwatów i nie rozumiem czemu kurs ciągle rośnie.
Ja bym akurat wzrostami kursów się nie przejmował bo wczoraj też do ostatniej chwili rosły na Francję... Często na tym mundialu kursy rosną w niezrozumiały sposób...
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie wczoraj pograłem za 1k over rożnych 9,5 w meczu Francja-Belgia. I kasa poszła...........
A czy dziś jest szansa na overek ? Też chce pograć za 1k aby odrobić straty
Doradźcie ????
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Panowie wczoraj pograłem za 1k over rożnych 9,5 w meczu Francja-Belgia. I kasa poszła...........
A czy dziś jest szansa na overek ? Też chce pograć za 1k aby odrobić straty
Doradźcie ????
Gosciu ogarnij sie nikt Ci nie zagwarantuje tego ze typ na rzuty rozne wejdzie. Po za tym daj cos od siebie innym uzytkownikom tego forum i napisz cos od siebie odnosnie jakiegos typu bo jak narazie ogarniczasz sie do spamowania w kazdym dziale z prosba o to zeby ktos Ci dal jakiegos &quot;pewnego pewniaczka&quot;. Jak sam nic nikomu od siebie nie dajesz to i nie oczekuj, ze inni uzytkownicy beda Ci sypac analizami pod Twoje posty jednozdaniowe typu &quot;Pany over 9.5 rzutow roznych wejdzie bo chce pograc?&quot;. To tak na pewno nie dziala. Kolejne tego typu posty beda kasowane.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Podejście nr 2 do półfinałów. Wczoraj sie nie udało z kartkami, chociaż to sędzia spartaczył bo spokojnie kartkę Witsel i Felek powinni obejrzeć. No ale było minęło, jedziemy dalej! Chorwacja-Anglia. Zapowiada się niezła jatka. Temperamentna Chorwacja + Faworyzowani Angole + Cuneyt Cakir = Kartki. Dzisiaj znowu szukam kartki konkretnego zawodnika. Do tego zaszczytnego miana nominuję napadziora Juve, a więc Mario Mandzukicia. I jego charakterze i waleczności chyba nie trzeba wspominać. Do tego stawka meczu i jeszcze Mario czasem miewa odpięcia podczas meczów. Może jakiś łokietek, ew. spóźniony atak podczas pressingu na zawodnika drużyny przeciwnej. Nie mówię, że to jest jakiś pewniak, ale Mandzu wygląda dziś na Leonidasa Chorwacji z faworytami tego meczu jakimi są Synowie Albionu. Pozdro! ????
PS. Na szybko można dołożyć kartkę Sterlinga. Typowo na czuja. Chłopak miewa czasem diabełka na ramieniu i jakieś zagranie na czas lub wybicie piłki po gwizdku może mieć miejsce ????
Mandzukić otrzyma żółtą kartkę --&gt; 5.0 fortuna
Sterling otrzyma zółta kartkę --&gt; 6.0 fortuna
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Panowie co do kartek to lepiej zagrać na zywo , wiekszosc meczy do pierwszej polowy konczyly sie remisem. Dopóki nie bedzie gola nie spodziewam sie ostrej gry, wczorajszy przyklad, do 60minuty brak kartki. Ja zawsze sobie gram kartki po strzelonym golu wtedy gra rusza.Linia nizsza i kurs korzystniejszy, Cukira to sedzia ktory nie pokazuje sporo kartek, nie patrzcie na statystyki on jest bardzo specyficzny i uwazal bym na kartki w jego przypadku.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Vrsaljko w 1 składzie Chorwacji więc gram jego kartke. Największe obawy czy nie będzie szybko zmieniony. Ponieważ ma problemy z kolanem. Duże ryzyko trenera.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Chorwacja - Anglia
Długo zastanawiałem się, czy tykać to spotkanie...W finale zagram na Francję, bez względu na to, kto dzis wygra drugi półfinał. Ktoś słusznie napisał, że większość zawodników w ekipie Chorwackiej gra znaczące role w swoich klubach. Byli eksploatowani a do tego teraz dwie dogrywki, przy dość małej rotacji w składzie. Anglia nie gra nic wielkiego na tym turnieju...Obawiam się jednak , że to nic...może wystarczyć nawet na awans do finału...
Mecz w moim odczuci obarczony kolejnym ryzykiem dogrywki...

Anglia w meczu 1x kurs 1,33 STS

Anglia awans kurs 1,70 STS
Chorwacja po dogrywce 2:1 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij :&quot;dzięki&quot;
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja - Anglia
Długo zastanawiałem się, czy tykać to spotkanie...W finale zagram na Francję, bez względu na to, kto dzis wygra drugi półfinał. Ktoś słusznie napisał, że większość zawodników w ekipie Chorwackiej gra znaczące role w swoich klubach. Byli eksploatowani a do tego teraz dwie dogrywki, przy dość małej rotacji w składzie. Anglia nie gra nic wielkiego na tym turnieju...Obawiam się jednak , że to nic...może wystarczyć nawet na awans do finału...
Mecz w moim odczuci obarczony kolejnym ryzykiem dogrywki...
Anglia w meczu 1x kurs 1,33 STS
Anglia awans kurs 1,70 STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij :&quot;dzięki&quot;
Wiesz, że bardzo Cię szanuję i uważam za jednego z lepszych typerów, ale w każdym ostatnim meczu jak pamiętam jeszcze od czasów Argentyny grałeś przeciw Chorwacji... Czy to przypadkiem nie jakieś uprzedzenie ? Zobaczymy niebawem...
Tak się zastanowiłem nad typami pobocznymi i uderzam jeszcze w kartki. Wiadomo, że mecz o wielką stawkę. Chorwacja zmęczona. Kartki się kasują. Sędzia lubi dawać to dlaczego nie spróbować czerwonej i overu żółtych ? Dlatego:
czerwona kartka w meczu kurs: 4,3 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
pow. 4,5 żółtych kartek w meczu kurs: 2,10 buk: Fortuna ⛔⛔⛔
no jak to prawie zawsze bywa z kartkami....
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
+5,5 doliczony czas w 2 połowie @5.00 Fortuna
Dużo doliczają na tym mundialu, wczoraj 6 minut mimo, że nie było dłuższych przerw. W tym meczu powinno być więcej brutalności, przepychanek a więc są to sytuacje, które wpływają na ilość doliczonego czasu. Jeden raz użyty VAR też powinien załatwić powodzenie typu a drużyna, która będzie prowadzić będzie grała na czas. Warto spróbować po takim kursie.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Chorwacja - Anglia

Przed obiema ekipa wielka szansa spore oczekiwania w kraju i tak po prawdzie te ekipy sa wygrane.Jaki to będzie mecz nie wiem ale myślę ze Anglia ale gram troszkę nie typowo ale po super kursach...

główny bet i najmocniej po grany....i po boczne po słowie na środę :p

Pierwsza zmiana Chorwacja 1,8 Betsafe Anglicy maja młody wybiegany zespól jeśli komuś sie nic nie wydarzy myślę ze tej 1 zmiany nie będzie po ich stronie- no chyba ze jakaś ofensywna w stylu gonienia wyniku ale ja myślę ze oni to wygrają :p ale jak wszyscy wiemy internety piszą ze Hrvatsko ma więcej minut, starszy skład plus 2 z nich moze grac z kontuzja sa ta bramkarz Danijel Subasic cos tam z mięśniami było w meczu z Rosja... a jest to ważna pozycja i z piłka ma sie kontakt plus Angole to stale fragmenty i walka w powietrzu wiec moze mu sie coś trafić...2 to obrońca Atleti który zszedł w meczu z sborną Sime Vrsaljko. Plus te dogrywki karne wiec chłopaki napewno nie sa na 100% przygotowani. Anglicy potrafią grac skrzydłami szybko zdominować rywala szczególnie na początku meczu wiec...szanse sa na mój bet spore ze ta zmiana 1 pójdzie na konto Chorwatów. Na kontuzje wpływu nie mamy ale moze trawić sie obu ekipom .

To jest mundial stałych fragmentów gry obrońcy strzelają ważne bramki wiec...

John Stones strzeli bramkę głową 17,00 Betsson juz to zrobił na tym mundialu 2 razy w meczu z Panamom wiadomo Angole stoją rożnymi maja ich średnio 6-7 w meczu - świetnie je wykonują. Obroncy bardzo dobrze graja głowa włączają sie do akcji ofensywnych dobrze domykają akcje przy stałych fragmentach gry. Uwaga chorwatów będzie mocno skupiona na Kane i innych obrońcach- a jest tam kilu dobrych chłopaków w tym elemencie ...Stones Maguire.

ostatni bet to Kieran Trippier strzeli bramkę z rzutu wolnego 34.00 Betsson Liczę na wolny z ok. 20-25 metrów chłopak ma dobre techniczne uderzenie do tego bije wiekszosc stałych fragmentów gry- potrafi dobrze dograć piłkę w pole karne do napastników jak i obrońców. Bardzo aktywny w bocznych sektorach gry warto próbować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 67

ja83

Użytkownik
Powyżej 4.5 rożnych w pierwszej połowie 2.0 forbet ⛔ (wyszło 4, ale sędzia w jednej sytuacji popełnił błąd i nie zauważył muśnięcia jednego z graczy angielskich. Tak by siadło)

Wszystko zależy jak drużyny podejdą do tego spotkania. Jeśli będzie typowe macanko i wyczekiwanie na błąd przeciwnika w nieskończoność, to może być słabo. Ufam jednak, że będzie inaczej, mianowicie jedni i drudzy zagrają z impetem i po początkowym &quot;badaniu&quot; się ruszą do przodu. Oba zespoły mają kim postraszyć z przodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom