>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał: Chorwacja - Anglia [11.07.2018, środa godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Chorwacja - Anglia

Przed obiema ekipa wielka szansa spore oczekiwania w kraju i tak po prawdzie te ekipy sa wygrane.Jaki to będzie mecz nie wiem ale myślę ze Anglia ale gram troszkę nie typowo ale po super kursach...

główny bet i najmocniej po grany....i po boczne po słowie na środę :p

Pierwsza zmiana Chorwacja 1,8 Betsafe⛔ Anglicy maja młody wybiegany zespól jeśli komuś sie nic nie wydarzy myślę ze tej 1 zmiany nie będzie po ich stronie- no chyba ze jakaś ofensywna w stylu gonienia wyniku ale ja myślę ze oni to wygrają :p ale jak wszyscy wiemy internety piszą ze Hrvatsko ma więcej minut, starszy skład plus 2 z nich moze grac z kontuzja sa ta bramkarz Danijel Subasic cos tam z mięśniami było w meczu z Rosja... a jest to ważna pozycja i z piłka ma sie kontakt plus Angole to stale fragmenty i walka w powietrzu wiec moze mu sie coś trafić...2 to obrońca Atleti który zszedł w meczu z sborną Sime Vrsaljko. Plus te dogrywki karne wiec chłopaki napewno nie sa na 100% przygotowani. Anglicy potrafią grac skrzydłami szybko zdominować rywala szczególnie na początku meczu wiec...szanse sa na mój bet spore ze ta zmiana 1 pójdzie na konto Chorwatów. Na kontuzje wpływu nie mamy ale moze trawić sie obu ekipom .

To jest mundial stałych fragmentów gry obrońcy strzelają ważne bramki wiec...

John Stones strzeli bramkę głową 17,00⛔ Betsson juz to zrobił na tym mundialu 2 razy w meczu z Panamom wiadomo Angole stoją rożnymi maja ich średnio 6-7 w meczu - świetnie je wykonują. Obroncy bardzo dobrze graja głowa włączają sie do akcji ofensywnych dobrze domykają akcje przy stałych fragmentach gry. Uwaga chorwatów będzie mocno skupiona na Kane i innych obrońcach- a jest tam kilu dobrych chłopaków w tym elemencie ...Stones Maguire.

ostatni bet to Kieran Trippier strzeli bramkę z rzutu wolnego 34.00 Betsson ✅ Liczę na wolny z ok. 20-25 metrów chłopak ma dobre techniczne uderzenie do tego bije wiekszosc stałych fragmentów gry- potrafi dobrze dograć piłkę w pole karne do napastników jak i obrońców. Bardzo aktywny w bocznych sektorach gry warto próbować...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
P 254

pablo95

Użytkownik
Nie mogę pisać w dziale &quot;Na żywo&quot; wieęc piszę tutaj mimo iż 2minuta spotkania to już Lingard dwa razy upomniany przez sędziego. Gram jego kartkę po 5,00 u ruskiego 1xbet. I polecam
 
A 397

adam1890

Użytkownik
Chorwacja - Anglia

Przed obiema ekipa wielka szansa spore oczekiwania w kraju i tak po prawdzie te ekipy sa wygrane.Jaki to będzie mecz nie wiem ale myślę ze Anglia ale gram troszkę nie typowo ale po super kursach...

główny bet i najmocniej po grany....i po boczne po słowie na środę :p

Pierwsza zmiana Chorwacja 1,8 Betsafe Anglicy maja młody wybiegany zespól jeśli komuś sie nic nie wydarzy myślę ze tej 1 zmiany nie będzie po ich stronie- no chyba ze jakaś ofensywna w stylu gonienia wyniku ale ja myślę ze oni to wygrają :p ale jak wszyscy wiemy internety piszą ze Hrvatsko ma więcej minut, starszy skład plus 2 z nich moze grac z kontuzja sa ta bramkarz Danijel Subasic cos tam z mięśniami było w meczu z Rosja... a jest to ważna pozycja i z piłka ma sie kontakt plus Angole to stale fragmenty i walka w powietrzu wiec moze mu sie coś trafić...2 to obrońca Atleti który zszedł w meczu z sborną Sime Vrsaljko. Plus te dogrywki karne wiec chłopaki napewno nie sa na 100% przygotowani. Anglicy potrafią grac skrzydłami szybko zdominować rywala szczególnie na początku meczu wiec...szanse sa na mój bet spore ze ta zmiana 1 pójdzie na konto Chorwatów. Na kontuzje wpływu nie mamy ale moze trawić sie obu ekipom .

To jest mundial stałych fragmentów gry obrońcy strzelają ważne bramki wiec...

John Stones strzeli bramkę głową 17,00 Betsson juz to zrobił na tym mundialu 2 razy w meczu z Panamom wiadomo Angole stoją rożnymi maja ich średnio 6-7 w meczu - świetnie je wykonują. Obroncy bardzo dobrze graja głowa włączają sie do akcji ofensywnych dobrze domykają akcje przy stałych fragmentach gry. Uwaga chorwatów będzie mocno skupiona na Kane i innych obrońcach- a jest tam kilu dobrych chłopaków w tym elemencie ...Stones Maguire.

ostatni bet to Kieran Trippier strzeli bramkę z rzutu wolnego 34.00 Betsson Liczę na wolny z ok. 20-25 metrów chłopak ma dobre techniczne uderzenie do tego bije wiekszosc stałych fragmentów gry- potrafi dobrze dograć piłkę w pole karne do napastników jak i obrońców. Bardzo aktywny w bocznych sektorach gry warto próbować...
brawoo za ten ostatni bet:highhive:✅ chorawacja bez szans tak jak myslalem poza modriciem nikt tam nie gra a raktitic to co zrobil w tej ostatniej akcji bez komentarza:drunk: dobija angole w 2 polowie i pozniej żabojadow ograja w finale ????
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Adamo80: Czy zauważyłeś że w większości Chorwatów ogrywałem, ale tylko w regulaminowych 90 minutach? Dziś też przewidywałem awans Angoli..po dogrywce lub karnych...Czekamy...
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
brawoo za ten ostatni bet:highhive:✅ chorawacja bez szans tak jak myslalem poza modriciem nikt tam nie gra a raktitic to co zrobil w tej ostatniej akcji bez komentarza:drunk: dobija angole w 2 polowie i pozniej żabojadow ograja w finale ????
Jak tam ? ;)
Chorwacja zostanie mistrzem świata . Zobaczycie ????
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Brawo Chorwacja! Nie ma co należało im się tyrali przez dwie dogrywki i przyszła trzecia teraz musiało się udać ???? Może nie grali bajecznie ale za to skutecznie. Jak Niemcy w różnych turniejach po bardzo nędznych grach przechodzili dalej albo wyrywali to sporej liczbie się to podobało. Z jakiś czas nikt nie będzie pamiętał tego że styl był średni tylko że zdobyli finał.
Bukovina obyś miał racje! :eek:kay:
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ten mecz był bardzo zaskakujący. Nie w sensie awansu Chorwacji, bo tu szanse były dość wyrównane, ale każdy spodziewał się, że druga część meczu będzie lepsza w wykonaniu Anglii, a już w ewentualnej dogrywce będą dużo lepsi. Było na odwrót. Pierwsza połowa była świetna w wykonaniu Anglików. Strzelili szybko gola, mieli dobre szanse na 2:0, zwłaszcza Kane. W drugiej połowie trudno powiedzieć co się stało. Czy to Anglia postanowiła bronić tego 1:0 czy Chorwacja wrzuciła drugi bieg... Druga połowa to dominacja Chorwacji(choć Anglia miała dobrą szansę na 2:1), dogrywka też lepsza w ich wykonaniu, ogólnie zasłużyli na awans.
Wyglądało to tak, jakby to Anglicy wysiedli fizycznie. Może narzucili zbyt szybkie tempo w pierwszej połowie, a Chorwaci lepiej rozłożyli siły?
Kluczem do katastrofy Anglików chyba była niewykorzystana okazja Kane na 2:0, a szansa była ogromna, taki napastnik po prostu nie mógł jej zmarnować... Takiego prowadzenia by już nie oddali.
W meczu o trzecie miejsce Belgia powinna rozjechać Anglików. Wątpię, żeby ci podnieśli się psychicznie po takim półfinale.
 
P 0

psi_wentyl

Użytkownik
Oj jacy oni będą teraz zmęczeni po 3 dogrywkach!!!!!!!!!!!!! To jest nieprawdopodobne zmeczenie dla ludzi którzy od dziecka grają w piłke. Wątpie zeby weszli w ogole o własnych silach na boisko.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie Chorwacja to bohaterowie tych mistrzostw... Już teraz mogę to powiedzieć... Są jak weterani wojenni i patrząc na to ile wnieśli w to wysiłku to w dosłownym znaczeniu tego słowa... Jak się okazało miałem rację i nie widać było specjalnego zmęczenia... Bramkę stracili po stałym fragmencie gry i pięknym golu Anglików... Potem nie mogli sobie ułożyć gry, ale to nie wynikało ze zmęczenia tylko po prostu słabej gry. Anglia znowu raziła nieskutecznością co wcześniej już było widoczne w wielu meczach... Chorwacja od momentu strzelenia bramki wyrównującej zaczęła grać już świetnie, za to Anglia stanęła jak by traciła awans, a przecież to było tylko wyrównanie... I tu myślę, że duże znaczenie odegrało doświadczenie i wiek zawodników chorwackich, którzy nie spanikowali po stracie pierwszej bramki i grali swoje... Śledzę ich uważnie od samego początku bo miałem ciągle jakieś grube bety na Chorwację... Tak wychodziło... I w mojej ocenie mistrzostwa jednak już nie zdobędą... I wreszcie Baltazar_Gąbka spotkamy się w finale ze zbieżnymi typami w meczu w którym gra Chorwacja ???? Francja myślę, że ich pokona i to w czasie reg. Po prostu wcześniej na drodze Chorwacji nie stawały drużyny mające taką jakość w ofensywie z równoczesnym zbilansowaniem środka i defensywy. Ciągle coś zawodziło, a to obrona jak w Argentynie mimo świetnej ofensywy, a to z kolei brak jakości z przodu jak w przypadku Danii, a to brak doświadczenia jak w przypadku Anglii. Francja to wszystko ma... Po za tym zmęczenie w końcu może dać o sobie znać bo nawet moi bohaterowie nie są ze stali...
I krótko co do betów - ani rożne pow. 8,5 czy pow 5,5 dla Anglii czy pow. 3,5 dla Chorwacji nie weszły. Kartki były tylko 2 i to mimo sędziego... Wbrew pozorom takie bety poboczne są trudne do grania bo wszystko jest zależne od wyniku spotkania i przebiegu meczu... Pewno gdyby nie było wyrównania na 1:1 kartki by się posypały...
I jeszcze dodam, że buki albo celowo wpuściły ludzi na minę malejącymi kursami na Anglię albo się pomyliły, ale raczej to pierwsze... bo np. okazało się, że gra jednak Vrsaljko co było wzmocnieniem, a kursy podskoczyły na Chorwację... Zresztą wczoraj też na Francję zaczęły rosnąć w ciągu dnia przed meczem... ???? Więc taka mała podpowiedź jak grać w finale i w meczu o 3 miejsce...
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Zgadzam się Chorwacja to bohaterowie mistrzostw. Piękna wola walki, co do Anglików to wg mnie przegrają z Belgia. Kurs na Belgię trochę rośnie ;).
Anglia jak dziś oglądałem utwierdziła mnie w przekonaniu że są ciency jak siki pająka i taka skonfliktowana Argentyna by ich spokojnie odesłała z kwitkiem. Jeśli Belgowie nie oleja meczu o 3 miejsce to pokonają Angoli a co do finału to piękny będzie mecz ale pewnych rzeczy nie da się ukryć czyli chorwaci mają w nogach dużo więcej niż francuzi, mają słabszych zawodników na kilku pozycjach ale ich wygrana byłaby piękna historia.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pany, zawarłem zakład, że Lovren, Ali i Maguire popełnią razem over 3,5 faula @ 41 i @ 27 w Unibet. Lovren zanotował 3 przewinienia, Ali 1, razem 4. Unibet rozliczył to, jako minus. Ali co prawda, za zagranie ręką, ale to też przewinienie, zresztą FIFA w oficjalnych statystykach rozlicza to, jako faul committed. Jazda z nimi? Szanse są?
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Kluczem do katastrofy Anglików chyba była niewykorzystana okazja Kane na 2:0, a szansa była ogromna, taki napastnik po prostu nie mógł jej zmarnować... Takiego prowadzenia by już nie oddali.
Mylisz się, kluczem do katastrofy Anglików było ich zachowanie w drugiej połowie, a także dogrywce. W zasadzie anglicy stanęli, nie mieli żadnego pomysłu na grę, a Chorwacji się powoli rozkręcali i zauważyli, że na boisko po przerwie wyszedł ale zupełnie inny rywal niż z 1. połowy.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Nie wierzę że był taki kurs na to zdarzenie Panowie. Chodziło pewnie że każdy z nich powyżej 3.5 faule i błąd w tłumaczeniu by tylko. Kto by dał taka linię gdy sam lovren co mecz fauluje co najmniej 2krotnie ? Na taki zakład to kurs 2.50 bym wystawił nie 41... nikt tam głupi nie pracuje. Zdarzają się pomyłki ale nie takie wielbłądy.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Pany, zawarłem zakład, że Lovren, Ali i Maguire popełnią razem over 3,5 faula @ 41 i @ 27 w Unibet. Lovren zanotował 3 przewinienia, Ali 1, razem 4. Unibet rozliczył to, jako minus. Ali co prawda, za zagranie ręką, ale to też przewinienie, zresztą FIFA w oficjalnych statystykach rozlicza to, jako faul committed. Jazda z nimi? Szanse są?
A to nie jest czasem zakład, że każdy z nich musiał popełnić min. 4 faule?
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Pany, zawarłem zakład, że Lovren, Ali i Maguire popełnią razem over 3,5 faula @ 41 i @ 27 w Unibet. Lovren zanotował 3 przewinienia, Ali 1, razem 4. Unibet rozliczył to, jako minus. Ali co prawda, za zagranie ręką, ale to też przewinienie, zresztą FIFA w oficjalnych statystykach rozlicza to, jako faul committed. Jazda z nimi? Szanse są?
Na 99% blad w tlumaczeniu, tak jak napisali koledzy wyzej pewnie chodzilo o over 3.5 faulu poplenionego przez KAZDEGO zawodnika.
Jednak napisac maila zawsze mozesz, nic przeciez nie tracisz ????
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
No ale to już widać po kursie, że się nic nie wskóra. 41 kurs na 4 faule, gdzie w trójce zawodników jest Lovren?
 
S 0

snopek

Użytkownik
Krótki komentarz co do meczu. Wczoraj było widać, że jednak zmęczenie to żadne ograniczenie przy ogromnej woli walki. Bramka dodała skrzydeł Chorwatom, Anglików sprowadziła na ziemię i w taki oto sposób mamy Chorwatów w finale. Myślałem, że to nie możliwe, a jednak...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom