>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Półfinał: Francja - Belgia [10.07.2018, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
J 67

ja83

Użytkownik
Francja win 2.50 forbet ✅
Skłaniam się ku Francji. Skoro takie ekipy jak Walia czy Japonia potrafiły rozgryźć grę Belgów, a Brazylii wystarczyło 10 minut w szatni, to czego ma się obawiać ekipa Trójkolorowych? Ci ostatni nie są tak silni w ataku pozycyjnym jak Brazylia (która nadziała się na dwie kontry), więc to nie oni będą prowadzić grę, zatem na kontry się nie nadzieją, przeciwnie, w grze z kontry czują się jak ryba w wodzie, a z przodu dysponują graczami, którzy te kontry wykończą. Poza tym gra obronna Francji wygląda lepiej jak Belgów, którzy mają spore problemy z poprawnym ustawieniem się, LLoris to nie Kawashima. Tak bym to widział.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Śmieszą mnie teksty , ze Belgia ma farta itd .. i , ze Francja jest lepsza . Przeciez to Francuzi slizgaja sie od fazy grupowej i tylko z beznadziejną Argentyna zagrali calkiem ładnie. Jesli tak miałby wygladac przyszły mistrz świata to dzisiejsza pilka nozna zeszla by na psy... Belgia czy Anglia wyglądają o wiele lepiej, nawet dużo słabsza kadrowo Chorwacja w niczym od FrancuZów nie jest gorsza. Wiadomo , ze to półfinał i moze zdarzyć sie wszystko , jednak dawal bym tu szanse 60/40 dla Belgow
 
J 67

ja83

Użytkownik
Śmieszą mnie te wasze typy na awans lub czystą Francję lub Belgię... Może lepiej sobie rzućcie monetą... No chyba, że sobie kupicie piwko i postawicie 10zł - to wtedy tak... W tym meczu może zdarzyć się wszystko... To po pierwsze półfinał, a po 2 Francja wydaje się ciut lepsza, ale Brazylia wydawała się znacznie lepsza i wiadomo jak się skończyło. Nawet nie jestem taki pewien tych overów. Niby to oczywistość, ale drużyny mogą przyjąć strategię megamurowania i po pierwsze, po drugie i po trzecie żeby nie stracić bramki... i wtedy będą szachy choć z Lukaku i Mbape ciężko mi to sobie wyobrazić...
A mnie śmieszy Twoje wyśmiewanie typów innych userów w zamian nie dając nic od siebie. Wejść, skrytykować kogoś typ, skrytykować stawkę (chociaż takowej nikt nie podał, nie wiem skąd Ci się wzięło owe 10 zł), jakież to płytkie i niskie. Taki z Ciebie rekin bukmacherki, co to godzinę przed meczem wpadnie, i przedstawi propozycje powielone od innych, a potem prężysz klatę jaki to jesteś ą i ę bo pograłeś za 72187217829 pln.
Fajnie, że objaśniłeś ciemnogrodowi że to półfinał MŚ, doprawdy ludzie tutaj żyli w przeświadczeniu że to runda grupowa Pucharu Konfederacji. Dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Francja - Belgia
podwójna szansa 0-0 @1,62
fortuna ✅
obie strzelą @1,81 fortuna ⛔
Na ten mecz widze dwa typy, wydaje mi się, że poziom obu ekip jest tak wyrównany, że ciężko wskazać faworyta, nie ździwiłbym się, gdyby mecz nie roztrzygnął się w regulaminowym czasie i potrzebna by była dogrywka, stąd typ na podwójny remis, bardzo prawdopodobny wydaje się też remis do przerwy @2,0 fortuna, ja jednak wybieram trochę bezpieczniejszą opcję. Patrząc na obie ofensywy rozsądny byłby typ na jakiś over, jednak jak wiadomo jest to już półfinał i raczej obie ekipy najbardziej się skoncentrują na obronie,jednak jak już którejś z drużyn uda się strzelić to druga musi wszystko postawić na jedną kartę, stąd typ na obie strzelą, tak jak pisałem i jedni i drudzy mają kim straszyć z przodu. Obie ekipy strzelały bramki w każdym meczu na Mundialu, oprócz pamiętnego 0:0 Francji z Danią, ale tam wiadomo, że ten remis satysfakcjonował obie strony i był na swój sposób &quot;ułożony&quot;.
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Mbappe +0.5 spalonych fortuna 1.71
Mbappe nie będzie kalkulowal . stanie gdzieś z prawej strony boiska i bedzie czychac na kontrę . chłopaki z Belgii napewno z raz go zlapia na spalonyn bądź sam Mbappe spali
 
N 0

narvi

Użytkownik
A mnie śmieszy Twoje wyśmiewanie typów innych userów w zamian nie dając nic od siebie. Wejść, skrytykować kogoś typ, skrytykować stawkę (chociaż takowej nikt nie podał, nie wiem skąd Ci się wzięło owe 10 zł), jakież to płytkie i niskie. Taki z Ciebie rekin bukmacherki, co to godzinę przed meczem wpadnie, i przedstawi propozycje powielone od innych, a potem prężysz klatę jaki to jesteś ą i ę bo pograłeś za 72187217829 pln.
Fajnie, że objaśniłeś ciemnogrodowi że to półfinał MŚ, doprawdy ludzie tutaj żyli w przeświadczeniu że to runda grupowa Pucharu Konfederacji. Dzięki.
Ale gosciu dobrze prawi stawianie wiekszej kwoty na taki mecz to duze ryzyko, nie ma za zadna z tych druzyn przeslanek, że to ona spokojnie to wygra. Kolega dobrze napisal, że mona sobie postawic te przyslowiowe &quot;10 zloty&quot; i ogladnac przy piwku.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Francja - Belgia
typ: Belgia wygra i liczna goli over 2,5
kurs: 4,9
fortuna
Moim zdaniem w spotkaniu tym można by spodziewać się overa 2,5 i wielce prawdopodobne jest tez że Belgowie wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. W meczach Belgów na tych mistrzostwach tylko w spotkaniu z Angolami padło mniej goli niż trzy i do tego ani razu nie schodzili z boiska pokonani. . (Dania 3-0, Tunezja 5-2, Japonia 3-2, Brazylia 2-1)Podopieczni Roberto Martineza mają najwięcej strzelonych goli na Mundialu ze wszystkich ekip no i maja znakomitego Romelu Lukaku z czterema golami na koncie. Co do Francji to rozkręcają się w miarę turnieju i z każdym meczem prezentują się co raz lepiej. W trzech z pięciu spotkań nie stracili bramki. Najlepszymi strzelcami zespołu są Kylian Mbappe i Antoine Griezmann obaj mają po trzy trafienia. Jak więc widać obydwa teamy maja kim postraszyć. Zapowiada się dobry pojedynek, mam nadzieje obfitujący w bramki i moim zdaniem ze zwycięstwem Belgów.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Francja - Belgia
Przy okazji meczów grupowych, czy już później napisano chyba wszystko o obu ekipach. Bukmacherzy wyceniają ich szanse dość podobnie. Indywidualności są po jednej i drugiej stronie. I co teraz? Pozostają przeczucia albo jakieś wizje...Chyba żaden wynik nie będzie tu niespodzianką....Nie lubię zakładów długookresowych i raczej takich nie gram, ale przed mistrzostwami to widziałem dwóch faworytów do mistrzostwa...Brazylię i Francję...
Francja awans kurs 1,75 STS
wynik 1:0 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
A Ja teraz sobie w głowie ulozylem mala zemste p Cunhy który będzie dziś arbitrem głównym , i będzie dążył do wyrzucania Francji z Ms za mecz z jego rodakami czyli Urugwajem . Waznym aspektem moze byc ze Pan Andres już raz sędziował mecz Francji gdzie troszkę trojkolorowi popsuli mu nerwy ???? . A więc moze pokazać czerwoną kartkę i tu moj typ czerwona kartka typ. Tak 4.8 fortuna
Kolejny ciekawy typ . wiecej fauli typ. Francja 2.10 fortuna - a dlaczego tak moja teoria glosi przepuścić Belgie dalej będzie gwizdal byle dotknięcie francuzom a na poczynania Belgii przymykal oko póki nie poniesie Belgòw i będzie zmusozny pokazać czerwoną kartkę
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Francja - Belgia
10.07.2018 20:00
procentowe posiadanie piłki
Typ: 1
Kurs: 2.1
fortuna
Na placu boju pozostały tylko europejskie reprezentacje choć złośliwi stwierdzą że dwie pół afrykańskie. Francja z Belgią rozpoczną bój o finał mundialu a 23 zawodników z 46 którzy znajdują się w kadrze obu reprezentacji ma afrykańskie korzenie. Niestety w tym spotkaniu nie widzę zdecydowanego faworyta,obydwaj przeciwnicy maja podobnie silne wszystkie formacje i szalenie szybkie kontry. W meczu ćwierćfinałowym z Brazylią Belgowie mieli to co uwielbiają czyli szybkie kontry, natomiast Francja z Urugwajem przejęła piłkę i operowała nią w środku pola. Ogólnie byłem zdziwiony tak wystawionymi kursami na wydarzenie posiadania piłki gdyż uważam że Francja będzie zmuszona do gry pozycyjnej jak Brazylia i jeśli nie zdobędą szybko prowadzenia to typ jak najbardziej powinien wejść. Dziennikarze belgijscy przewidują że Martinez postawi na wysoki środek pola Fellaini-Witsel których głównymi atutami są umiejętności w grze defensywnej a nie w kreacji akcji ofensywnych. Idąc tym tropem uważam że planem Belgów jest oddanie piłki Francuzom i czekanie na przejęcie piłki i wyprowadzania groźnych kontr. Na tym Mundialu statystyki z występów obu ekip są niekorzystne z punktu widzenia mojego typu gdyż Francja w meczu z Peru i Argentyną miała mniejsze posiadanie, natomiast w przypadku Belgii taka sytuacja miała miejsce tylko w meczu z Brazylią. I wydaje mi się że ta chłodna kalkulacja dla buków dziś okaże się niekorzystna.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Belgia 1:0
Francja (A)
1,80
obie strzelą 1,81
Francja 2,46
obie strzelą i powyżej 2,5 2,30
Francja i obie strzelą 4,65
Ależ nam się mecz szykuje, dwie ofensywne drużyny staną na przeciw siebie. Z jednej strony Francja z Griezmannem, Mbappe czy Pogbą z drugiej strony Belgia z Lukaku, Hazardem i De Bruyne...
Francuzi nie pokazali zbyt wiele w grupie ale awansowali dość pewnie natomiast już w fazie pucharowej grają na swoim najwyższym poziomie. Najpierw pokonali po kapitalnym meczu 4:3 Argentynę a następnie rozbili Urugwajski mur i pokonali ich 2:0.
Jeśli chodzi o Belgia to w grupie strzelili najwięcej bramek z pośród wszystkich drużyn. W fazie pucharowej męczarnia z Japonią i zwycięstwo rzutem na taśmę 3:2 no i dość spora niespodzianka mimo wszystko - zwycięstwo 2:1 z Brazylią.
Dziś we Francji po znakiem zapytania stoi występ Umtitiego - środkowego obrońcy i może to być spora strata natomiast w Belgii nie zagra za nadmiar kartek boczny wahadłowy Meunier.
Stawiam w tym mecz na bramki i jednak... na Francję, jest to zespół moim zdaniem dużo bardziej stabilniejszy.
Belgia już w meczu z Brazylią pękła w drugiej połowie i jednak dużym szczęściem było to, że nie stracili 2 gola.
Francja dla mnie pokazuje najlepszy futbol całościowo.​
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A mnie śmieszy Twoje wyśmiewanie typów innych userów w zamian nie dając nic od siebie.
Nie dając nic z siebie ? Przecież w większości typy, które podałem na mundial były trafione ? Przebieg spotkań był taki jak pisałem w analizach.... A co ty dałeś od siebie ? Bardzo niesprawiedliwy tekst o mnie.... Do oceny pozostawiam innym
Wejść, skrytykować kogoś typ, skrytykować stawkę (chociaż takowej nikt nie podał, nie wiem skąd Ci się wzięło owe 10 zł), jakież to płytkie i niskie. Taki z Ciebie rekin bukmacherki, co to godzinę przed meczem wpadnie, i przedstawi propozycje powielone od innych, a potem prężysz klatę jaki to jesteś ą i ę bo pograłeś za 72187217829 pln.
Nie krytykowałem pojedynczych typów tylko sposób myślenia - czyli szukanie betów na głównych rynkach 1x2, awansie itd... Na godzinę wcześniej podawałem typy bo podawałem z fortuny, która ma happy hours. Jak więc zagrałem tak podałem... Nie rozumiem zarzutu... Tak samo niesprawiedliwe powielanie typów bo wiele z nich jak remis Hiszpania-Portugalia czy handi na Anglię w meczu ze Szwecją nie były powielone jak i wiele innych. Część była, ale co z tego ?
Fajnie, że objaśniłeś ciemnogrodowi że to półfinał MŚ, doprawdy ludzie tutaj żyli w przeświadczeniu że to runda grupowa Pucharu Konfederacji. Dzięki.
Masz jakieś kompleksy ? Jaki ciemnogród ? Na forum wchodzą często ludzie nawet nie zarejestrowani, nawet kompletnie nie znający się na sporcie... Poczytają sobie o Francji... Gdzieś tam słyszeli wcześniej jaka to Francja mocna - przecież faworyt na mistrza i postawią dwie pensje bo przecież kurs 1,70 - 70% zysku itd itd, a potem będę mieli problemy osobiste... Wiem co piszę bo ja byłem takim &quot;ciemogrodem&quot; 6 lat temu... Dokładnie taki miałem początek - też postawiłem na ME na uznaną markę i straciłem mnóstwo pieniędzy... Chciałem ustrzec inne osoby przed tym...
Nie piszę, że Francja nie awansuje bo jest duża na to szansa, ale Belgia jest równie mocna więc jak gracie to pamiętajcie o tym przy stawkach !!!
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Jak wyżej, zdecydowanego faworyta w tym meczu nie ma, jak pokazywały poprzednie mecze - wszystko może się zdarzyć i dużo będzie zależeć od dobrej dyspozycji pojedynczych zawodnikow. Francja wydaje się lekko mocniejsza, ale pełnej stawki na nią nie postawię, dlatego polecam bezpieczniej:
Francja DNB @1.7, [email protected]
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 86

dzordan89

Użytkownik
Przewidywalne składy
Francja: Lloris, Hernandez, Umtiti, Varane, Pavard, Pogba, Kante, Matuidi, Giroud, Griezmann, Mbappe
Belgia: Courtois, Vermaelen, Kompany, Alderweirled, Fellaini, Witsel, Vertonghen, Chadli, De Bruyne, Hazard, Lukaku
Belgia może przejść na 4 z tyłu. I to może ich zgubić bo cały turniej grają 3 środkowymi obrońcami. Ten skład wygląda na bardzo defensywny i chcą w ten sposób zablokować Pogbe i Griezmanna.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Tak czytam i czytam. Nie dajcie się zwieść poprzednim spotkania! Każdy mecz jest inny.
W tej fazie turnieju to są tak naprawdę pojedynki 50/50. Decydują niuanse, detale.
I tak większość goli w fazie pucharowej pada ze stałych fragmentów gry, więc nie rozumiem tej pewności co niektórych do wygrania Francji. Moim zdaniem (zresztą buków tez) jest to mecz na styku 50/50. I taki też będzie.
Wcale się nie zdziwię jak zwycięzcę wyłonią rzuty karne.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
A Ja teraz sobie w głowie ulozylem mala zemste p Cunhy który będzie dziś arbitrem głównym , i będzie dążył do wyrzucania Francji z Ms za mecz z jego rodakami czyli Urugwajem . Waznym aspektem moze byc ze Pan Andres już raz sędziował mecz Francji gdzie troszkę trojkolorowi popsuli mu nerwy ???? . A więc moze pokazać czerwoną kartkę i tu moj typ czerwona kartka typ. Tak 4.8 fortuna
Kolejny ciekawy typ . wiecej fauli typ. Francja 2.10 fortuna - a dlaczego tak moja teoria glosi przepuścić Belgie dalej będzie gwizdal byle dotknięcie francuzom a na poczynania Belgii przymykal oko póki nie poniesie Belgòw i będzie zmusozny pokazać czerwoną kartkę
Urugwaj sam sie wyeliminował, pokazując że Cavani jest nniezastąpiony jak Messi czy Ronaldo dla innych zespołów. Sędzia nie ma prawa tutaj wypatrzyc wyniku.
Diedhiou z Senegalu sędziował mecz Japonia Belgia i nie zauważyłem żeby chciał sie zemścić za to ze Japonia wyeliminowala Senegal z dalszej gry w PO.
Francja zagrała świetny mecz, Urugwaj nie miał nic do powiedzenia, Suarez nie istnual, reszta też bardzo średnio. Francja gra bardzo mądrze, wyczekuje i ukluje.. Środek pola lepszy od belgow plus fekir na ławie również moze zrobić różnice. W ataku na równo, jedynie boję sie pojedynków Hazard - Pavard ale młody widzę nie ma kompleksów.
Z*****dala do ataku i z powrotem, znajdzie lepszy klub.
Kartka Pavard @4.70
Bts @1.80
2 1 dla Francji @9.00
Francja &amp; Anglia awans @3 z hakiem
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Pavard jest dogadany z Bayernem i przejdzie za 35 mln w przyszłym sezonie. Taką kwote ma w klauzuli. Chyba że pojawi się jakaś wyższa oferta ale prezesi Bayernu i Vfl to przyjaciele więc jak się pojawi jakaś oferta to Bayern zostanie poinformowany.
Urugwaj grał w 10 a nawet 9 bo Cavani i Suarez muszą grać razem. Oddali 1 groźny strzał i nawet przy wyniku 0:1 nie było widac pomysłu na gre i potem klops bramkarz i po meczu. Urugwaj nie ma pomocy. A dziś spotykają się bardzo dobrze zoorganizowane drużyny z niesamowitą linią pomocy.

Dziś zaryzykuje szalony typ
Lloris dostanie żółtą kartke 15 bah
W betssonie na to samo tylko 8. Jeśli Francje będzie prowadzić 1:0 to dopóki nie zabije meczu bramką na 2:0 to Belgia zmusi ich do obrony i napewno będzie gra na czas. A Lloris jako kapitan będzie szczególnie starał się przedłużać wznowienia.
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Francja - Belgia 1 połowa X @ 2.05 Forbet
Dziś w Petersburgu zostanie rozegrany I półfinał. Drużyny topowe: Francja 7 rankingu FIFA a Belgia 3.
Francja pełna gwiazd ze światowych boisk, jak choćby Raphael Varane z Realu Madryt, Samuel Umtiti z FC Barcelony, Paul Pogba (Manchester United), N’Golo Kanté (Chelsea Londyn), Antoine Griezmann (Atletico Madryt), Kylian Mbappe (Paris Saint Germain) czy Ousmane Dembele (FC Barcelona). Wszystkim tym zarządza Didier Deschamps. Jak do tej pory Francuzi 4 zwycięstwa i 1 remis. Ilość bramek zdobytych 9 i 4 stracone.
Belgowie również pełni gwiazd, jak np.: Vermaelen, Kompany, Vertonghen, Fellaini, Courtois, Lukaku, Hazarda, De Bruyne. Wszystkim kieruje Roberto Martinez. Jak na razie Belgowie wszystki mecze wygrane (jak choćby z Anglią czy z Brazylią), natomiast stosunek bramek to 14-5.
Kursy na mecz w kierunku Francji. Patrząc kadrowo to drużyny wyrównane, pełne gwiazd światowego formatu. Patrząc pod względem umiejętności i zaangażowania również. Belgowie głodni sukcesu a ich najlepsze miejsce na mundialu to 4 (na pewno chcieli by osiągnąć więcej w tych MŚ), natomiast Francuzi najlepsze miejsce na mundialu to I i pewnie chcieli by ten sukces powtórzyć. Myślę że to będzie wyrównany mecz. Końcowy wynik truudno przewidzieć, dlatego lepszym typem będzie do przerwy remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
W meczu Francja - Argentyna pisałem, że Francję jeśli ktoś może pogrążyć to Pavard, który dla mnie w fazie grupowej był bardzo niewyraźny i chaotyczny. Grał trochę jak Pazdan na Euro - wywalał w trybuny i tyle. W meczu z Argentyną Francja straciła 3 bramki, a Pavard jako obrońca ponosi za to winę, choć nie wyglądał już tak źle jak w fazie grupowej. Strzelił również piękną brankę więc się zrekompensował w moich oczach.
W Belgii szykują się roszady w obronie z uwagi na kartkową pauzę Thomasa - swoją drogą obrońcy PSG.
Mając na uwadze fakt, że obie drużyny dysponują zjawiskową siłą w ataku, to skuteczność obrony będzie tu dziś miała kluczowe znaczenie. Czy zatem Belgia da radę zagrać skutecznie w defensywie, w zmienionym składzie w meczu o stawkę jaką jest finał MŚ? Moim zdaniem nie. Stawiam dziś zwycięstwo Francji w STS z handicapem 0:1 po kursie 5,20. Wyniki 2:0, 3:1 dla Francji są jak najbardziej realne.
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Tak czytam i czytam. Nie dajcie się zwieść poprzednim spotkania! Każdy mecz jest inny.
W tej fazie turnieju to są tak naprawdę pojedynki 50/50. Decydują niuanse, detale.
I tak większość goli w fazie pucharowej pada ze stałych fragmentów gry, więc nie rozumiem tej pewności co niektórych do wygrania Francji. Moim zdaniem (zresztą buków tez) jest to mecz na styku 50/50. I taki też będzie.
Wcale się nie zdziwię jak zwycięzcę wyłonią rzuty karne.
Dokładnie jestem tego samego zdania,wszyscy praktycznie są pewni że wygra Francja i większość stawia overy,bts itd. pamiętajcie że to półfinał i dopóki nie padnie pierwszy gol to będą szachy,obie drużyny nie będą chciały stracić bramki i przede wszystkim zabezpieczą tyły,bardziej bym tu widział Belgię X2 i under 2,5,typuję wynik 1:1 lub 0:1 dla Belgów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom