>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Stoczniowiec-GKS Tychy
1 OT 3.55⛔
1X 2.65✅
1 hc+1,5 1.85✅
Dlaczego tak??
Tychy w środę 10.10 graja z Bolzano w CHL co jest priorytetem dla klubu i kibicow żeby wkońcu klub z naszej ligi zdobył jakiś punkt. Wiadmomo ze lekko nie będzie i zapewne dzisiaj tyszanie zaczną sie oszczędzać a w szczególności grać żeby nie złapać kontuzji i tutaj upatruje szanse dla gospodarzy. Mysle ze kursy warte za nie wielką stawkę.
Niestety zagrałem tylko pierwszy typ:facepalm: szkoda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lukpol 67K

lukpol

Użytkownik
Cracovia - Polonia Bytom
Typ: over 5,5
Kurs 1.72
Spotkanie dwóch drużyn z &quot;problemami&quot; ... Cracovia cień drużyny z zeszłego sezonu , Polonia boryka się już nie pierwszy raz z finansami czego skutkiem jest odejście trenera w ubiegłym tygodniu. Ostatni mecz drużyn e piątek w bytomiu zakończył się zwycięstwem Cracovii 8-3 . Liczę że będzie dzisiaj podobnie
Po głowie chodzi mi jeszcze typ Polonia +2,5 1,8 za drobne Ale to ewentualnie na live ...
✅✅ 3-4 po dogrywce
izzi ;)
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jak dla mnie to Tychy na mecz wejdzie napewno. Będzie to rewanż za niedawna porazke moze nawet minus 1.5 zaryzykuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jedyny problem jaki może być to zmęczenie zawodników po meczu z Bolzano 3 dni temu i powrocie. O motywację można być spokojnym bo właśnie po tamtym przegranym spotkaniu chłopaki dostaly zjebke od Gusova, odstrzelil z drużyny Dorofeyeva i zapowiedział że nie będzie tolerować &quot;slizgawki&quot; a w szczególności na własnym lodzie i jeszcze jeden taki mecz to polecą następni zawodnicy.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tychy mogą trochę odczuć tą podróż. Całą noc jechali do Bolzano i powrót też zaraz po meczu. Chociaż fakt jest taki, że Gusov im wyrażnie ostatnio &quot;wytłumaczył&quot; jak należy grać w takich meczach i drugiej takiej wpadki nie powinno być. Można pobierać -1,5 na GKS. Ja też spróbuję w stronę Cracovii. Ostatnio Orlik ich ograł w Krakowie po dogrywce. Pomimo problemów ze składem chłopaki starają się walczyć, ale Cracovia powinna wziąć rewanż. Próbuję też -1,5 na Cracovie po kursie 2,1 (Etoto)
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Polecam dubel Tychy , i Oswiecim z X. Tychy chca sie zrewanzowac na pewno, a Unia u siebie zmotywowana zeby wygrac , uwazam ,ze kursik value. Themar pokręci. Pozdro
 
D 24

daro7781

Użytkownik
21.10.2018 godz. 18.30
Cracovia - Oświęcim
typ X2
kurs: 2,01
Buk: STS
W Oświęcimiu spore wzmocnienia finansowe klubu , w końcu są pieniądze i to nie małe. Teraz punkty muszą wpadać. Pobierać typ.
EDIT
wynik 5:3 ⛔⛔⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 17 Polonia vs GKS Katowice hokej typ: GKS -2,5 kurs 1,99 oraz over 6,5 kurs 1,82 (Etoto) Polonia dostaje ostatnie u siebie niemiłosiernie a dzisiaj do nich przyjeżdża lider. Ja tutaj nie widzę innego wyniku jak pewne zwycięstwo gości. Polonia dalej z problemami i skład też nie prezentuje się zbyt dobrze. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 82

chriskola

Użytkownik
W torolotku handicapy na:
GKS Tychy -2.5 ⛔
I Katowice -2.5 ✅
Po kursach @2, w pt można bez podatku
Kursy lecą w dół mocno pewnie przed meczami się zatrzymają na 1.65
Edit:
Sam już do kolejnych kuponów musiałem dorzucić kurs 1.06 bo zeszło na 1.95 a później 1.93.
Ogólnie któryś raz już w meczach GKS Tychy/Katowice właśnie z Polonia lub orlikiem zaraz po wystawieniu kursów są ciekawe handi.
Jakiś miesiąc temu (to chyba tez wrzucałem) kilka dni przed meczem Tychów z Polonia kurs na azjana -3 był w dniu wrzucenia kursów aż 2.2 w lv bet.
Natomiast w dniu meczu handi -3.5 był po 1.9, a -2.5 były nawet po 1.5-1.55.
Ogólnie dobrze jest obserwować te zespoły bo linie we wszystkich spotkaniach które były wchodzą bardzo łatwo. A kursy dalej można łapać po około 2 (już po podatku właśnie). Lv bet tez jeszcze wczoraj miał po ponad 2 handi i dziś rano już były ostre zjazdy i praktycznie kursy się obróciły.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
28.10.2018 godz 17.00
Zagłębie - Polonia
Typ Under 5.5
Kurs 2.35
Forbet

Wynik 6:2
W piątek oba zespoły wygrały Swoje mecze ???? Polonia wygrała z Tychami 4:2 co pewnie nie jednemu zepsuło kupon ???? Zagłębie wygrało na ciężkim terenie w Gdańsku. W pierwszym meczu Zagłębie wygrało w Bytomiu 1:0 dziś Polonia pewnie będzie chciała wygrać ale w tym meczu może być Wszystko ???? Liczę na podtrzymanie formy przez Krausa i dobry dzień w jego wykonaniu po drugiej stronie Radziszewski i tutaj raczej można być spokojny o formę ???? PHL zaskakuje ale oby dziś było na Plus ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.10.2018 godz. 18.00
JKH GKS Jastrzębie - GKS Katowice
typ Under 5,5
kurs: 1,7
Fortuna

Wynik 0:2
Goście w tym sezonie idą po Swoje 12 wygranych z rzędu musi robić wrażenie dziś w Jastrzębiu na pewno nie przyjdzie im łatwo o zwycięstwo gdyż gospodarze to nie wygodny przeciwnik dla Wszystkich ???? ja w tym meczu idę w under na 15 meczy rozgrywanych w tym sezonie JKH miało tylko 4 over 5,5 co ciekawe wszystkie u siebie i do tego w 3 ostatnich meczach pokryli over a zatem czas na under na własnym lodzie we wrześniu w Katowicach padł wynik 3:2 po dogrywce dla GKS-u dziś spodziewam się podobnego wyniku i pokrycie undera ????
30.10.2018 godz. 18.30
Orlik Opole - Zagłębie Sosnowiec
typ 2
kurs: 2,16
Fortuna

Wynik 4:5
Kurs na zwycięstwo w regulaminowym czasie jak dla Mnie zawyżony jeśli hokeiści z Sosnowca potrafili wygrać na bardzo ciężkim terenie w Gdańsku to nie uda im się w Opolu ?? W ostatnim meczu w drużynie z Opola zabrakło doświadczonego obrońcy Bychawksiego. Oczywiście to tylko PHL a tutaj wszystko jest możliwe ale po takim kursie warto spróbować ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
30.10.2018 godz. 18.00
Polonia Bytom - Toruń
typ 2 (-1,5)
kurs: 1,75
Forbet

Wynik 3:6

Niedobre wiadomości dla Polonii wczoraj odszedł z zespołu kapitan Salomon do Tych do tego kontuzjowany jest Stoklosa mówi się że kolejny zawodnik Kukuszkin jest dogadany z innym klubem a zawodnicy nie mają wypłat na czas... to wszystko na pewno nie sprzyja Goście na fali Wygrana w Sosnowcu i Derbach pomorza ???? dziś na pewni nie popełnią błędów z pierwszego meczu w Bytomiu gdzie przegrali 5:4 co będzie zobaczymy ale wydaje mi się że nie powinni mieć problemów z wygranie min 2 bramkami
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Zgadzam się co do typów, sam wcześniej po kursie 2,3 zaatakowałem Zagłębie dziś mam nadzieję że nie zawiodą bo ostatnie dobrze to wygląda z ich strony. Z Polonii odszedł ich najlepszy strzelec Salamon, przeszedł do Tychów. Widać że drużyna powoli się wyprzedaje i może braknąć środków za niedługo na dalsze granie. Toruń jak najbardziej powinien sobie z nimi poradzić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.11.2018 godz. 18.30
Stoczniowiec - Polonia Bytom
Typ 1 (-1,5)
oraz Tercja z największą ilością goli - 3 tercja
kurs 1,95, 3,30
buk Forbet
Wynik 3:4 po karnych
Stoczniowiec od 4 meczy nie potrafi wygrać spotkania jutro będzie miał okazję na przełamanie tej passy ponieważ do Gdańska przyjdzie ekipa Polonii która potrafi wygrać z Mistrzem Polski by w następnej kolejce przegrać z Zagłębiem. Mecz na przełamanie dla Gospodarzy w pierwszym meczu Stoczniowiec wygrał w Bytomiu 3:2 w ostatnich dwóch meczach widać że Polonii starcza sił tylko na 2 tercję ???? w 3 już brak sił to i sporo bramek wpada w tej tercji Będzie co ma być ????
Powodzenia ????
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
2.11.2018 godz. 18.30
Toruń - Orlik Opole
Typ 1 (-1,5)
kurs 1,70
buk Forbet
Wynik 2:4

Ekipa gości od 6 meczy nie potrafi wygrać spotkania i na dzień dzisiejszy zamykają ligową tabele (ekipę SMS nie biorę pod uwagę) z drugie strony gospodarze którzy wygrali 4 z 5 rozegranych meczy w ostatniej kolejce Toruń po 2 tercjach tylko remisował w Bytomiu 2:2 ale w ostatnich 20 minutach strzelił 4 bramki i wygrał mecz Orlik postawiło się Zagłębiu ale uległo 4:5 Gospodarze cały czas w czubie tabeli i na pewno będą chcieli w nim pozostać w pierwszy meczu wygrana w Opolu 4:2 jutro liczę na powtórkę ;)
2.11.2018 godz. 18.00
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
Typ Under 5,5
kurs: 2
buk Forbet

Wynik 3:4 po karnych
Ostatnio pisałem że ekipa z Jastrzębia to drużyna która jest nie wygodna dla Wszystkich ???? do tego mają tylko 4 over 5,5 w tym sezonie ;) ciekawie wygląda h2h z GKS Tychy ????
25.09.18 PHL JKH GKS GKS Tychy 3 : 2
(2 : 2)
04.02.18 PHL GKS Tychy JKH GKS 4 : 0
07.01.18 PHL JKH GKS GKS Tychy 3 : 2
(2 : 2)
27.12.17 CUP GKS Tychy JKH GKS 3 : 2
(2 : 2)
05.11.17 PHL GKS Tychy JKH GKS 3 : 0
19.09.17 PHL JKH GKS GKS Tychy 1 : 4
17.02.17 PHL GKS Tychy JKH GKS 6 : 1
27.01.17 PHL JKH GKS GKS Tychy 2 : 1
08.01.17 PHL GKS Tychy JKH GKS 4 : 1
09.12.16 PHL JKH GKS GKS Tychy 0 : 3

Jak widać na 10 meczy aż 9 razy under czy Historia się powtórzy ? ;) ja liczę że tak
Powodzenia ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Automatyka Gdańsk vs Polonia typ: Automatyka i over 5,5 kurs 2,37 (efortuna) ⛔
To z efortuna bo tam mają takie opcje, forbet też takie coś oferuje. Kursy na Etoto już poleciały w dół, więc idę w trochę bardziej ryzykowną opcje. Polonia jak już nieraz pisałem, z mocnymi problemami finansowo kadrowymi. Ostatnio im zabrakło sił z Toruniem u siebie, dostali ostatnią tercje 1:4 i w meczu 3:6. Teraz jadą na daleki wyjazd do Gdańska, który ma serie 4 porażek z rzędu i idealn okazja się nadarza do przełamania. Ja liczę na sporo bramek i zwycięstwo gospodarzy, myślę że ten mecz po prostu już muszą wygrać.
Torun vs Orlik typ: Torun i over 5,5 kurs: 2,19 (efortuna) ⛔
Tutaj podobny typ. Toruń znowu w gazie, 3 zwycięstwa z rzędu z drużynami podobnymi do Orlika albo nawet lepszymi. Wygrywali dosyć pewnie, w dwóch meczach overek spokojnie pokryty. Teraz przyjeżdża do nich rozbity Orlik 6 porażek z rzędu, w 5 meczach pokryty over 5,5. Widzę tutaj spore szanse na te typy.
Dorzucam jeszcze Unie Oświęcim, grają na wyjeździe z Sosnowcem, kurs w efortunie 2,25 ⛔
Unia gra ostatnio dobrze, chociaż czegoś brakuje. To jest bardzo ważny mecz w konteksćie walki o 8. Zagłębie ich wyprzedza o 4 punkty. Według mnie Unia ma dużo lepszy skład i to tylko kwestia czasu zanim będą się pieli w górę tabeli. Sosnowiec dziwna porażka ostatnio z Smsa dosyć podejrzana...pewnie będą chcieli się odkuć. Ja po takim kursie liczę na gości że w końcu staną na wysokości zadania i pewnie wygrają.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ładnie szedł ten polski hokej ale do dzisiejszej kolejki...wyniki zupełnie nieprzewidywalne. No cóż w końcu to hokej i nawet Polonia oraz Orlik mogą powalczyć na dalekim wyjeździe. Chociaż myślałem, że jest to po prostu niemożliwe. Gdańsk jest strasznie dziwny, jednak te ostatnie porażki to nie był przypadek. Skoro nie przełamali się z Polonią to nie wiem z kim to zrobią. Toruń wygrywa w Bytomiu 3:6 żeby teraz u siebie przegrać z Opolem 2:4 ehhh. Unia dalej to samo, ważny mecz dla nich i nie potrafią ogarnąć sprawy w regulaminowym czasie gry.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom