>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Najlepsze jest to że i Gdańsk i Toruń prowadziły dwukrotnie po 1-0 i później po 2-1 i obie wchodziły w 3 tercję mając wynik po swojej stronie, co w założeniu że u tamtych przy braku pełnego składu i całej masie problemów powinna być dętka i lincz od gospodarzy a tu Opole 3 pod rząd i Bytom w ciągu 5 minut dwie bramki.
Jedyne co się obroniło to podstawowe overy.
W Gdańsku na pewno mają problem na pozycji bramkarza. Witkowski rozwiązał kontrakt i teraz broni jakiś śmieszny ręcznik z Rosji. Termin rezerwowego bramkarza na tą chwilę w Gdańsku nie istnieje.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No Gdańsk to jest ciekawa sprawa. Tam są spore problemy ze skutecznością, ale też fakt z pozycją bramkarza. Brakuje klasowych zawodników, zresztą podobnie jest w Toruniu. Być może z nowym sponsorem coś ruszy jeżeli chodzi o wzmocnienia, ale to też różnie może być. W Opolu też skakali z radości jak niby PGE z nimi podpisało kontrakt, a tak naprawdę to zostali teraz praktycznie z niczym, bo wszyscy najlepsi od nich poodchodzili. Zresztą w Bytomiu to też chyba te pieniądze rozkradają bo miało być lepiej z Węglokoksem a wychodzi jak zawsze. Brawo dla Polonii, tak w ogóle, mam nadzieję że uda im się przebrnąć przez te problemy. W polskim hokeju i tak coraz mniej klubów, więc miejmy nadzieję że jakoś to będzie.
 
D 24

daro7781

Użytkownik
4.11.2018 godz. 17.00
Oświęcim - Toruń
typ 1
kurs: 2,49
Buk: STS
Wygląda na to, że druzyna z Torunia w koncu przestaje zaskakiwac i wraca na swoj poziom grania. Wszyscy bedący w temacie wiedzą, że ten kurs to promocja.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
W Etoto również kurs 2,5 na Unie, myślałem że to jakaś pomyłka. Okej już ostatnio mieli wygrać w Sosnowcu, podobnie jak Toruń i Gdańsk u siebie, ale moim zdaniem kursy powinny być odwrotnie wystawione. Trzeba brać póki gorące i zobaczymy co z tego wyjdzie, w końcu to jest hokej.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Podbijam typ na Unie, bo gra coraz lepiej, rewanż za porażke w Toruniu wskazany i osiągalny tym bardziej ze rywal zwalnia
typ Unia win ml , kurs 1,74 fortuna
Dorzucam jeszcze do tripla typy
Jastrzębie 60&#39; kurs 1,5
Orlik z x kurs 1,54
Ako kurs 4,12
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No tak Unia rozpędzona i rozgrywa fatalny mecz u siebie z teoretycznie słabszym rywalem, ale chyba jednak to ich miejsce w tabeli dobrze odzwierciedla ich grę w tym sezonie. Jakieś tam przebłyski są, ale to chyba na tyle ich stać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 18 polski hokej:
Jastrzebie vs Gdansk typ: under 5,5 kurs: 1,83 (Etoto) ✅
Wracamy z rozgrywkami ligowymi po przerwie na reprezentacje. Z Jastrzębia aż 8 zawodników było w kadrze do tego 3 było w kadrze u20 na Ukrainie. Teraz krótki odpoczynek i pojedynek z teoretycznie słabym rywalem. Nie wiem jak zmęczenie wpłynie na ich grę, ale generalnie Jastrzębie to underowa drużyna. Gdansk gra bardzo słabo ostatnio, ale nie wiem czy tutaj Jastrzębie tak spokojnie sobie z nimi poradzi. Wydaje się, że tutaj nie powinniśmy zobaczyć wielu bramek. W pierwszym meczu na wyjeździe Jastrzębie wygrało 1:2. Zmęczenie może dać o sobie znać.
Unia vs SMS typ: Unia -3,5 kurs: 1,55 (Etoto) ✅
Oświęcim też w kratkę ostatnio i ta forma mocno faluje. Kadra PZHLu z Unią wcześniej przegrała 0:4. Myślę, że po ostatniej napiętej atmosferze Unia powinna to spotkanie mocno rozpocząć i spokojnie kontrolować przebieg meczu. Umówmy się że wygranie 4 bramkami z tymi młodzikami to nie jest jakiś szczególny wyczyn. Ja to w dublu pograłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Ja dzisiaj znów spróbuje zagrać coś z naszej PLH. Wielkiego wyboru nie ma, ale spróbuje sobie dorzucić do AKO GKS Tychy(-2,5) z Sosnowcem. Tychy póki co nie zachwycają, ale liczę, że po przerwie na mecze reprezentacji tyszanie znajdą w sobie tyle motywacji aby spróbować rozbić ekipę z Sosnowca. Ostatni mecz Sosnowiec przegrał w Jastrzębiu w stosunku 3:0. Sosnowiczanie prezentowali straszliwą niemoc w ofensywie, a Jastrzębie grające tak naprawdę na 60 % swoich możliwości spokojnie wygrało ten mecz. Ostatni mecz Tychów z Sosnowcem zakończył się wynikiem 6:5 dla tych pierwszych na tafli w Sosnowcu. Jednak 4 wcześniejsze mecze między tymi drużynami to wysokie zwycięstwa drużyny Tych(6:1, 7:0, 3:0, 12:1). Wiem, że mecze sprzed paru lat, ale po prostu liczę na motywację drużyny gospodarzy.
Kurs 1.61 - fortuna. Jak gram sobie to w dublu z RN Lowen.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
16.11.2018 godz. 18.00
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ
Typ 1 Reg
kurs: 1,7

Fortuna
Wynik 4:1
Po przerwie na reprezentacje hokeiści GKS-u wygrali u Siebie z Zagłębiem 6:1 pewne zwycięstwo i chyba Tychy już nie będą Świętym Mikołajem jak do tej pory jak mówił o Nich sam trener Husau ???? W piątek rywal z którym się ciężko gra ale jeśli spojrzymy na h2h meczy w Tychach to wychodzi że nie takie straszne Podhale ???? Ostatnie 10 meczy to 9 zwycięstw GKS-u i 1 porażka po dogrywce a zatem w tym meczu wydaje mi się że Gospodarze którzy już dużo pkt potracili nie mogą sobie pozwolić na porażkę i po ciężkim meczu wygrają po 60min gry ;) Kurs fajny także warto spróbować


18.03.18 PHL GKS Tychy Podhale 6 : 4
11.03.18 PHL GKS Tychy Podhale 3 : 1
10.03.18 PHL GKS Tychy Podhale 4 : 0
30.01.18 PHL GKS Tychy Podhale 6 : 1
31.10.17 PHL GKS Tychy Podhale 1 : 0
05.02.17 PHL GKS Tychy Podhale 4 : 3
03.01.17 PHL GKS Tychy Podhale 8 : 5
23.09.16 PHL GKS Tychy Podhale 2 : 3
(2 : 2)
01.03.16 PHL GKS Tychy Podhale 7 : 1
29.02.16 PHL GKS Tychy Podhale 5 : 1

Powodzenia ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Próbujemy PLH dzisiaj:
Unia vs Polonia typ: Unia win i over 5,5 kurs: 1,85 ( efortuna) ✅
Unia u siebie zmierzy się z Polonią. Bytom to już wiadomo, opisywałem wcześniej. Drużyna dalej walczy i chwała im za to chociaż problemy jak były tak są nadal. W piątek dostali od Opola 5:1 chociaż tam walczyli, taki wynik to też zasługa bramkarza z Opola. Myślę, że Polonia coś tam trafi, ale takie mecze Unia powinna wygrywać. Ostatnio wygrali w Gdańsku, więc nie widzę innego rezultatu jak zwycięstwo gospodarzy i sporą ilość bramek.
Cracovia vs Torun typ: Cracovia win kurs: 1,9 (efortuna) ⛔
Cracovia po przerwie na kadrę rozniosła w pył drużynę z Sosnowca 0:9. Toruń wiadomo jest silniejszy, wygrali z Jastrzębiem u siebie po dogrywce. Dobrze bronią, mają solidny skład i potrafią napsuć krwi. Taktyka pewnie bardziej defensywna na to spotkanie i będę chcieli zagrać z kontry i czekać na swoje okazje. Według mnie Cracovia jest faworytem i gospodarze powinni teraz łapać trochę lepszy rytm. Skład może nie imponuje, ale to dalej czołówka naszej ligi.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
. Według mnie Cracovia jest faworytem i gospodarze powinni teraz łapać trochę lepszy rytm.
Tak samo do tego podchodzę. Jeśli komuś była potrzebna chwila przerwy to na pewno Cracovii. Grałem ich po 2,10 co było w ogóle dziwnym kursem. Toruń słaby nie jest a powiedziałbym że bardzo dobry jak na beniaminka, ale też nie można popadać w skrajności. Wygrali po dogrywce z Jastrzębiem, które później dostaje od Gdańska..0-3. Gdańska, który przewalał ze wszystkimi. Cracovia fakt, dwie piątki pozostałe nie robią szału, choć wraca Kapica i to jest plus, ale dwoma pierwszymi zjadają Toruń i dzięki przerwie reprezentacyjnej biorą to u siebie. W końcu w Sosnowcu mecz skończony w połowie meczu przy prowadzeniu 6-0, później dożynki. Zobaczymy jak to się skończy, ale taki kurs na Cracovię trzeba było zagrać i tak i tak.
Mam jeszcze Unię i Podhale u siebie to muszą i będą formalności. Jak Unia ma wygrywać w Gdańsku w końcu po pewnej wygranej na wyjeździe i za chwilę dostać od Bytomia to niech już dzisiaj lepiej skończą sezon. Szarotki dostają wyprute z sił Zagłębie i tu można by było jeszcze zabawić się w handicapy. Wszystko wszystkim, ale po tym jak Sosnowiec przegrał z u23 jako jedyny to ja nie wiem czy im zależy na jakimś miejscu lepszym w tym sezonie. Ostatnie dni to od Cracovii 9 od Tychów 6, czyli 15 straconych w dwóch meczach. A Podhale to coś pomiędzy tymi ekipami i w dodatku grające u siebie.
Cracovia 2,1 + Unia 1,55 + Podhale 1,40 i bez podatku w iforbecie wczoraj rano @4,57
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Hokej na lodzie, Polska Hokej Liga godz 18
Spotkanie: Unia vs Orlik, Cracovia vs Gdańsk, Sosnowiec vs Katowice
Typ: Unia, Cracovia i Katowice wygrają swoje mecze (wliczając dogrywkę)
Etoto


To jest zakład w Etoto Plus gdzie są podwyższone kursy. Normalnie na te spotkania, wliczając dogrywkę, byłby kurs 1,83. Generalnie można też pokusić się o granie bez dogrywki, bo tak naprawdę te ekipy są zdecydowanym faworytem. O 18 zaczyna się mecz Unii. To jest rewanż za wtorkowe spotkanie. Oświęcim rozgromił Orlik 2:8, wygrywając po ponad 3 latach w Opolu. Wcześniej nie mogli się przełamać. Unia teraz złapała chyba równy rytm. To już 4 wygrany mecz z rzędu. Opole z dużymi problemami kadrowymi, właściwie to zagrali na 4 obrońców we wtorek i to się musiało tak skończyć. Także Unia tutaj zdecydowanym faworytem. O 18:30 zagra Cracovia z Gdańskiem. We wtorek Cracovia ich odprawiła 1:5, chociaż to wcale nie był łatwy mecz. Gdańsk miał sporą przewagę w strzałach 40:23, ale dobrze w bramce Cracovii spisywał się Łuba. Teraz czas na rewanż. Cracovia u siebie nie spisuje się jakoś specjalnie dobrze. Ostatnie 4 mecze to 3 porażki. No ale Gdańsk wszystkie wyjazdy przegrywa. 7 ostatnich spotkań wyjazdowych i 7 porażek. Pasy muszą zdobywać punkty, bo w tabeli nie jest wcale tak wesoło. Ta kadra też trochę ograniczona, ale Gdańsk ma problemy z pozycją bramkarza co Cracovia powinna wykorzystać. Ostatni mecz Sosnowiec vs Katowice zaczyna się o 19. Gieksa w dobrych nastrojach po wyjeździe do Irlandii, gdzie udało się wywalczyć awans do turnieju finałowego. Mieli trochę przerwy, chociaż pewnie są zmęczenie. Od piątku do niedzieli grali 3 trudne spotkania. No ale w takim meczu są zdecydowanym faworytem. Sosnowiec ostatnie 3 spotkania to solidne lanie. 6:1 od Tychów, 0:9 od Cracovii czy 4:0 od Podhala. Nie wiem co by się musiało wydarzyć żeby Katowice tu nie wygrały. Mają przecież teraz serie w lidze 15 wygranych z rzędu! Ja tutaj widzę duże szanse na powodzenia. Pozdrawiam!
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Co myślcie o tym żeby zagrać na faworytów dziś handi -1?
JKH GKS - Polonia Bytom Handi -1
Unia Oświęcim - Orlik Opole Handi -1
Cracovia - MH Automatyka Handi -1

Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice Handi -1
Na forBET kurs w ako na te spotkania wynosi 5.79, patrząc na forme faworytów tych spotkan uwazam ze nie powinno tu byc żadnej niespodzianki. Jak uważacie warte gry?
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Co myślcie o tym żeby zagrać na faworytów dziś handi -1?
JKH GKS - Polonia Bytom Handi -1
Unia Oświęcim - Orlik Opole Handi -1
Cracovia - MH Automatyka Handi -1
Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice Handi -1

Na forBET kurs w ako na te spotkania wynosi 5.79, patrząc na forme faworytów tych spotkan uwazam ze nie powinno tu byc żadnej niespodzianki. Jak uważacie warte gry?
JKH i Unia jak najbardziej do grania. Cracovie bym odpuścił mnie osobiscie nie zachwycaja w tym sezonie i graja w kratkę. Katowice w nd graja mecz derbowy z Tychami a to sa mecze nie tylko o pkt. i obawiam się że będą chcieli wygrać jak najmniejszym nakladem sił tym bardziej ze GKS dzisiaj nie gra.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Bez przesady. 5 dni od ostatniego meczu nie ma mowy więc o zmęczeniu, mały nakład sił? Sosnowiec jest w takim dołku że na stojąco powinni handi pokryć. Poza tym zapominacie o animozjach na linii nawet nie Katowice - Sosnowiec a Śląsk - Sosnowiec więc jeśli mówimy o derbach to są one właśnie dziś. Z Tychami to tylko mecz na szczycie. Albo aż. Katowice pewnie mają świadomość jak ciężki czeka ich mecz więc takich łatwych przeciwników jak dziś muszą koniecznie odprawić by mieć te punkty w zapasie w razie potknięcia. W Sosnowcu dziś dwa debiuty - obrońca Denis Akimoto (Japończyk) i Czech Filip Stoklasa z Bytomia. Katowice bez Strzyzowskiego i Tomasika. Przy odrobinie zaangażowania to Katowice mogą dwucyfrówkę wywieźć.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dokładnie Katowice są mocne, a ze słabym Sosnowcem powinni sobie spokojnie poradzić. Zapomniałem dodać że w Gdańsku też pare ruchów kadrowych. Pozyskali nowego bramkarza, który dzisiaj zadebiutuje. Amerykanin Evan Cowley 23 letni golkeaper. W sumie to mało o nim wiadomo, więc to wcale nie musi być silny punkt drużyny. A do tego z zespołem rozstali się obrońca Krzysztof Kantor i napastnik Marek Wróbel. Cracovia gra dosyć niepewnie, ale tym razem powinni sobie poradzić. Chociaż to jest wiadomo najbardziej ryzykowny bet, ale z racji tego że taką dali promocje to skorzystałem ;)
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
27.11. 2018 godz. 18.00
Polonia Bytom - Orlik Opole
Typ 2 Reg
Kurs 2.35
Buk Forbet
Wynik 3:6

Ciężko to się pisze ale w Bytomiu jest gorzej niż źle po odejściu Salomona Stoklosy dziś odszedł lider Obrony Ciunik ... Sytuacja finsowa w klubie nie jest dobra a wiadomo jak nie ma sianka to nie ma granka ???? kurs bardzo dobry i wart zarzykowania walka z pewnością będzie ale na sam koniec będzie jak to w ostatnim czasie bywa mecz przegrany...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No jeżeli taki kurs wyhaczyłeś na ten mecz to szacunek. Ja teraz widzę w forbet 1,65 ;O Etoto ma 1,8 eFortuna ma 1,9. Pewnie te kursy będą jeszcze spadać. Właśnie zauważyłem że na polski hokej warto stawiać na kilka dni przed meczem najlepiej bo dają dziwnie zawyżone kursy. Chociaż niektórzy późno wystawiają to do oferty, Unibet tylko w dniu meczu daje kursy. Pewnie for bet ma najwcześniej czy fortuna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom