>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska i Ukraina gospodarzem EURO 2012!

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
To było pewne ;) dobijali mnie ludzie co mowili: my nie mamy na to warunkow... a wlasnie o to chodzi! jaki sens mialoby dac wlochom te me... oni mają juz stadiony i wszystko, a pilka powinna byc na calym swiecie poteznie rozbudowana. czytalem gdzies kiedys ze Portugalia przed EURO 2004 miala fatalną infrastrukture i wszystko, stadiony tez poza nielicznymi lipne, a po EURO... wypasik... i tak moze byc z Polska! oby bylo jak najlepiej i zeby szlo kupic bilety ;D WYPAS!!!! ;d Poza tym jakby nie bylo- mamy pierwszy w historii awans do ME! GRATY DLA LEO BENHAKERA ???? pierwszy trener :p

Poza tym to Polska ostatnio ma duzo tych imprez... final LS w siate, w kosza ME chyba tez, z tego co wiem to mozliwosc jest MS w skokach... pieknie i oby tak daleJ!

PS. BRAVO DLA TOMASZ LIPCA! RESPECT!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Suuuper :grin: :grin: :grin:
Ja osobiście bałem sie kandydatóry Węgrów i Chorwatów ale Oni nie otrzymali żadnego głosu a My aż 8.Co do Włochów byłem pewnien że w tym kraju Euro 2012 się nie odbedzie.Nas polaków czeka 5 lat cięzkiej pracy nad budową stadionów,autostrad itp.Ale damyy rade i te Mistrzostwa Europy w 2012 każdy bedzie dobrze wspominał

PS.To już za 5 lat :mrgreen:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Rewelacja!!! Mam nadzieję, że fundusze, które uzyskamy z prawa przysługującego nam jako organizatorom zostaną odpowiednio wykorzystane. Przede wszystkim budowa dróg, sieci komunikacyjnych miastowych i między miastowych, a także nowe porty lotnicze, a przynajmniej przebudowa lub rozbudowa tych starych. Niesie to ze sobą wiele korzyści... oprócz wyżej wymienionych przeze mnie są to przede wszystkim stadiony, które według mnie są budowane w odpowiednich miastach, gdzie na mecze ligowe oczywiście przy odpowiednio niższych cenach niż te obecne, mogłoby przychodzić po kilkadziesiat tysięcy widzów. Podsumowując ME przyczynią się nie tylko do rozwoju sportowego, ale także gospodarczego.
 
G 0

goku

Użytkownik
Brawo! Mamy duza szanse na rozwoj w wielu dziedzinach, ktorego nie dokonalibysmy raczej bez dopalacza jakim jest organizacja takiej imprezy. Sa glosy, ze mozemy sie skompromitowac. Na pewno nie jest to niemozliwe ale bez przesady. Damy rade!! ????
 
piotrek16225 0

piotrek16225

Użytkownik
BRAWO :!: W koncu dostalismy szanse na zorganizowanie jakies duzej imprezy. Byc moze to spowoduje ze w Polsce w koncu zacznie sie rozwijac sport a w szczegolnosci pilka nozna :mrgreen: no i w koncu powstana jakies porządne stadiony :jupi:. Jednak najbardziej denerwujące są osoby ktore twierdza ze zle sie stalo ze to własnie my wygralismy. Ja jestem dobrej mysli i wierze ze Polska pokaze ze takze potrafi organizowac duze imprezy.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Po pierwsze nie mieszajcie w ten sukces polityków . Oni nie spowodowali , że ten pomysł się pojawił ani nie odpowiadali za niego . Teraz Pisowcy się do niego będą podczepali . A prawda jest taka , że w ogóle po raz pierwszy zaczęto myśleć o organiazacji takich imprez za czasów poprzedniego ministra .

Po drugie to nieprawda , że Portugalia nie miała infrastruktury . Oni i tak już byli przed nominacją nawet w trakcie projektu modernizacji infrastruktury ( i tak była o niebo lepsza niż nasza ) . Nie mieli tylko stadionów , co nie jest żadnym problemem .

Po trzecie . Włosi też nie mają nowoczesnych i funkcjonalnych stadionów . Poza San Siro Giuseppe Meazza i kilkoma innymi mniejszymi to jest tam tragedia. Stadiony z lat 80 , z bieżnią itd . Nie ma tam typowo piłkarskich i nowoczesnych obiektów .

Po czwarte nie sztuką jest zoorganizować Euro , sztuką jest z tego wyciągnąć jak najwięcej. Stadiony to pikuś , zobaczymy jak będzie z infrastukturą i czy tych nowych dróg nie trzeba będzie potem remontować co rok , a inne inwestycje nie będą przynosić strat . Tak chwalona Portugalia do dziś niestety musi ponosić konsekwencję w postaci dopłacania do obiektów sportowych itd. Trzeba to solidnie wszystko zaplanować i nie może być żadnych politycznych zagrań pod publiczkę , czego niestety po tym rządzie ( choć nie tylko) można się spodziewać .

Po piąte warto się jeszcze zastanowić kto będzie budował to wszystko ? Czy Polacy z Wysp wrócą czy nie ? Jeśli nie to kto ? Bo Wschód będzie pracował na Ukrainie . To jest co prawda mniejszy problem bo zawsze jacyś imigranci się znajdą, ale oby nie okazało się potem że brakuje rąk do pracy i będą opóźnienia . Ba już ich brakuje ...

Mam nadzieję jednak , że będzie dobrze . Mimo , że za Kaczorami nie jestem to dziś LK wygłosił bardzo trafne przemówienie z którym się niemal w 100 % zgadzam . Polska to nie zaścianek , by się wstydzić i martwić że zabraknie pieniędzy czy sobie nie poradzimy . Minęło już od takiego stanu rzeczy sporo lat . Euro nie będzie katastrofą samą w sobie . Jestem o tym przekonany . Ale trzeba tą szansę wykorzystać na maxa a nie na minimum. I niech rząd w końcu od jutra zacznie działać a nie pieprzyć się z lustracją , giertychowsko-lprowskimi pomysłami , &quot;obroną&quot; życia itd.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja powiem krótko ...
Plany to my mamy zawsze wyśmienite ... jednak jak to u Nas bywa gorzej z wykończeniem ???? Zobaczymy jak zaczną się schody jak służby odpowiedzialne za organizację sobie poradzą ... Impreza może być średnia nawet najgorsza jaka była tylko nie chce jednego BLAMAŻU i kompletnej kompromitacji na oczach całego ŚWIATA :!: Nie mam zamiaru po raz któryś wstydzić się za błędy innych :-? A Organizatorom to życzę wszystkiego najlepszego bo będą mieli niesamowicie trudne zadanie ... I jeszcze coś ode mnie do wszystkich organizatorów tych mistrzostw :]
Proszę nie zbłaźnijcie Polski na arenie światowej :!:
 
W 2

wislak

Forum VIP
kurde nie przesadzają co nie ktorzy? m.in. patrol... przeciez kurde co bylo ze skokami czy ligą swiatową... co bylo w niemczech na MŚ... nasze sportowe kibicowskie osiągniecia sa uznawane za najlepsze z swiecie, organizacja PS w zakopcu tez, wiec nei patrzcie pod katem polityki i innych ciemnych polskich stron. Widomo ze ME sa wiekszą imprezą ale damy rade!!
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
A ja się nie zgadzam z Jaques&#39;em w kilku kwestiach. Zaznaczam, że nie kieruje się jakąkolwiek sympatią/antypatią polityczną. Tylko nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że w przyznanie nam ME nie wolno mieszać polityków... Gdyby nie popracie projektu przez rządy, Sejmy, parlamenty i inne (zarówno u nas jak i na Ukrainie) Polska odpadłaby z rywalizacji o gospodarza już w przedbiegach. Tylko i wyłącznie poparcie polityków umożliwi nam zorganizowanie tej imprezy.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Dobrze, w pewnym stopniu politycy przyczynili się do tego że w Polsce będzie Euro 2012. Ja tylko nie moge ścierpieć czemu na czele komitetu organizacyjnego został premier Kaczyński. Mało on ma spraw?? Niech się lepiej zajmie Polskim rządem, a nie organizacją EURO. Jak dla mnie tym szefem powinien zostać Michał Listkiewicz, mimo że różnie z nim bywało na stanowisku prezesa PZPN. Tym bardziej że przyczynił się on w dużym stopniu do organizacji tych Mistrzostw.


Jeżeli chodzi o sam fakt, to oczywiście EKSTRA. Jest to wielka szansa dla naszego kraju. Nie chodzi mi to ogólnie o stadiony, ale o całą turystyke i gospodarkę. Powstanie wiele autostrad, hoteli i wiele innych bardzo przydatnych naszemu kraju rzeczy. Miejmy nadzieje że wszystko pójdzie po naszej myśli i w 2012 będziemy oglądać wspaniałe mistrzostwa.
 
judy92 11

judy92

Użytkownik
Bardzo dobrze, że Polska z Ukrainą będą organizować Euro 1012. Jeszcze nigdy dla żadnego państwa nie wyszło to na złe i Polsce i Ukrainie pewnie też nie wyjdzie. Największym problemem organizacji Euro będą stadiony i autostrady ale miejmy nadzieje, że sobie poradzimy z tym i odbędzie się trzecia co do wielkości imprez sportowych na świcie EURO 1012!

Pozdrawiam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom