>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Irlandia Północna [niedziela 12 czerwca, godz 18:00]

C 0

cycinho9292

Użytkownik
Adam Nawałka jest dobry w swoim trenerskim fachu więc jeśli myśli o wyjściu z grupy (raczej on podchodzi do tego turnieju poważnie i nie mówi od razu o wyjściu z grupy tylko koncentruje się na każdym następnym meczu- teraz najważniejszy jest dla niego mecz z Irlandią Północną) powinien wystawić na ten mecz wszystko co ma najlepszego w ofensywie. Myślę że interesuje go tylko wygrana w tym meczu.
Tę ofensywę już zaczynając od obrony mieli stanowić Piszczek i Rybus. Teraz się trochę sprawa komplikuje bo ani Wawrzyniak a Jędrzejczyk tyle nie dadzą ofensywnie co Rybus. To pierwszy minus.
Drugi to jeżeli coś będzie nie szło to kto wejdzie na zmianę np na skrzydła?
Grosik i Błaszczu dają jakość ale zmiennicy? hmm Peszko? Nie wydaje mi się żeby mógł dużo wnieść do gry trochę lepiej zapowiadał się Wszołek ale jest kontuzjowany.
Młody Kapustka na skrzydło? Nie wiem trochę brak doświadczenia.
Mój skład na Irlandię:
Fabiański
Piszczek Pazdan Glik Wawrzyniak
Krychowiak Zieliński
Błaszczykowski Grosicki
Milik Lewandowski
Piszczek ofensywnie nastawiony
Zieliński ofensywnie nastawiony
Wawrzyniak też czasami lubi iść do przodu
Szkoda bardzo Rybusa i Wszołka
Stać nas na wygraną lecz remis też jest możliwy
Przegrana to byłaby kompromitacja
Powiem tak mamy bardzo nieprzewidywalną drużynę
Możemy skończyć w grupie na ostatnim miejscu ale możemy też osiągnąć nawet 1/8
Ostatnie miejsce w grupie to normalnie szok
Nie wyjście z grupy przy tym systemie że cztery drużyny z trzeciego miejsca przechodzą dalej to dla mnie byłoby frajerstwem i największą kompromitacją polskiej piłki.
A może zawsze naszym największym celem powinien być sam awans na finały euro a nie wyjście z grupy?
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
A może zawsze naszym największym celem powinien być sam awans na finały euro a nie wyjście z grupy?
Przy 24 drużynach to nie powinien być cel a obowiązek. Poza tym to są sportowcy w dodatku profesjonaliści ale zarówno amatorzy też mieliby ambicje by osiągnąć jak najlepszy wynik. I każda z tych 24 ekip nie jedzie tam z myślą że po 3 meczach wyjazd na chatę.

Ale teraz do sedna Irlandia Płn miała beznadziejną grupę gdzie równorzędną drużyną była ekipa Rumunii. Do tego przeciętni Węgrzy beznadziejni Grecy i Finowie no i ogórki z Wysp Owczych. Nie ma co porównywać wogole grup eliminacyjnych tych ekip.

Myśle ze to nie Polska a Irlandia Płn ma się nas &quot;bać&quot;, jakby nie patrzeć mamy te doświadczenie na imprezach rangi mistrzowskiej, a buńczuczne zapowiedzi że oni nie boją się nikogo są jedynie grą psychologiczną. Mam nadzieję, że nie popełnią błędu z meczu z Grecją i po objęciu prowadzenia dobiją by mieć komfort psychiczny. Myślę że początkowo faza meczu to gra błędów i myślę że Polacy bedą cisnąc by jak najszybciej strzelić.

Typ: Polska do przerwy 2.30 Bet365

Ewentualnie kartki ale to potem.
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Witam.
Chciałbym trochę ostudzić nasz napompowany balonik odnośnie naszego pierwszego meczu.
Irlandia Płn. będzie chciała zremisować ten mecz i będzie robiła wszystko aby tego dokonać.Obawiam się,że nasza drużyna będzie biła głową w mur i może mieć problem ze zdobyciem bramki. Twardo grający wyspiarze będą &quot;kosić&quot; naszych równo z ziemią.
Atak pozycyjny nasze drużyny zawsze był pietą achillesową, no i ciężko grało się nam z wyspiarzami.
Mój typ under 2,5.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Witam.
Chciałbym trochę ostudzić nasz napompowany balonik odnośnie naszego pierwszego meczu.
Irlandia Płn. będzie chciała zremisować ten mecz i będzie robiła wszystko aby tego dokonać.Obawiam się,że nasza drużyna będzie biła głową w mur i może mieć problem ze zdobyciem bramki. Twardo grający wyspiarze będą &quot;kosić&quot; naszych równo z ziemią.
Atak pozycyjny nasze drużyny zawsze był pietą achillesową, no i ciężko grało się nam z wyspiarzami.
Mój typ under 2,5.
o tym samym pisałem jakiś czas temu, atak pozycyjny i męczenie buły vs kontry które nas mogą załatwić + waleczność
dla mnie X2, kurs spada na Polskę, dla mnie lepiej. Ja jestem pesymistą w sprawie naszej repry, ale mam podstawy ku temu
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Bardzo obawiam sie tego meczu. Paradoksalnie ten mecz moze byc dla nas trudniejszy niz dwa pozostale. Irlandia gra naprawde solidna pilke. Bylem wielkim optymista jeszcze jakis czas temu. Sparing z Holandia ostudzil moje emocje.
Pozycja bramkarza jest u nas na bardzo wysokim poziomie.
Linia obrony to bedzie nasz najslabszy punkt.Bardzo szkoda Rybusa, bo na tej pozycji jest dlugo, dlugo nic a pozniej wcale. Pazdan na srodku wogole mnie nie przekonuje. Piszczek w reprezentacji jest duzo slabszy niz w klubie. Glik to nasz najlepszy obronca, ale on nie potrafi wyprowadzac pilki z obrony, podobnie jak reszta.
Trzeba sie modlic o zdrowie Krychowiaka. Jego brak byl bardzo widoczny. Pytanie kto obok niego Zielinski? Maczynski? Felipe? W naszym systemie gry Zielinski nie wyglada dobrze, choc talentu mu nie odmawiam. Maczynski po kontuzji i raczej nie wybiegnie w s11.
Bardzo duzo zalezec bedzie od Milika. Lewy bedzie pieczolowicie kryty przez obroncow.
Nasi rywale zagraja bardzo twardo w obronie i bardzo szybko z kontry. Moze to nas zabolec
 
kubaks 12

kubaks

Użytkownik
Z naszego punktu widzenia powinniśmy się cieszyć z tego meczu z Litwinami, kursy na Polskę mogą drastycznie podrosnąć. Irlandia to strasznie niewygodny przeciwnik, będzie ciężko, ale nie popadajmy w paranoje po tych dwóch meczach, w obu spotkaniach nie graliśmy w optymalnym składzie, a to brakowało Krychowiaka, a to oszczędzano Lewego. Nawałka na pewno nie chciał pokazać wszystkiego co ćwiczyli na zgrupowaniach, stałe fragmenty itp. W dodatku jest jeszcze coś takiego jak klasyfikacja drużyn z 3-go miejsca, ale mecz z Irlandią będzie kluczowy, powinniśmy dać radę.
 
A 0

anczos53

Użytkownik
Nie ma co porównywać meczy towarzyskich z tymi turniejowymi. Zupełnie inna otoczka, presja i ranga spotkań. Wszystko wyjdzie w praniu, wiec jesli naszym głowy sie nie zagotują to powinni wygrać inauguracyjne spotkanie i pokazać to co grali w eliminacjach. Spokojnie do grania zwycięstwo
 
K 13

kamilos24

Użytkownik
Też jestem tu za naszą drużyną, wczorajszy mecz był całkowicie testowy a sam trener chciał ostudzić emocje - sezonowcy płaczą, że już przegraliśmy euro ale nikt nie patrzy na rangę spotkania. Wszystko okaże się już niedługo mam nadzieję, że na + dla Polski.
 
szelech 120

szelech

Użytkownik
Ten płacz to jest dosyć słaba rzecz. Moim zdaniem polska publiczność jako 12 zawodnik sprawdza się dosyć kiepsko (już pomijam fakt skandowania &quot;WYPIER****J&quot; do Litwina, który kuśtykał do linii bocznej- jak na towarzyski to ten mecz był twardy, no ale bójcie się Boga, krakowianie, kultura).
Najpierw pompowanie balonika (tu akurat razem z zachodnimi mediami, które dają nam spore szanse na wyjście jak i ew. dalszą drogę w drabince, zresztą trzeba przyznać- dosyć nie najgorzej trafionej w 1/8-ćwierćfinałach, ewentualnych). To akurat nie jest cecha wyłącznie polska- siedzę właśnie w Londynie i ang. publiczność też nie głaszcze. Może są nawet gorsi.

Zgadzam się z przedmówcą z góry o stanie obrony. W meczu z Holandią krycie było złe, w zamieszaniu obrona totalnie statyczna. Widzę poważne zagrożenie przy ew. akcjach górą ze strony Irlandczyków. Obrona reprezentacji, zachowaniem a nie personaliami, przypomina mi Liverpool. Pewnym można być chyba tylko tego, że coś wpadnie.

Wyprowadzanie piłki od obrony do konstruktywnego ataku wygląda niepewnie. Wrażenie pochodzi ze sparingów, więc nie ma co płakać. Może faktycznie Nawałka kryje wszystko na turniej, a na razie dał chłopakom okazje do nawiązania/odnowienia uczucia bycia drużyną. Jeśli radzenie sobie razem z ciśnieniem i rozczarowaniem spaja, to może to jest krok do przodu.

Kapustce nie wyszedł początek jako obrońca, przesunięty do przodu pokazuje więcej. Mam nadzieję, że to była jednorazowa próba.

Martwią mnie pojedynki Grosickiego z młodym Tete w meczu z Holandią. 20latek z Ajaxu radził sobie z naszym, poradzą sobie pewnie i inni. Polacy grali z Oranje tak na zdrowe 68% możliwości, co jest zrozumiałe, ale mimo wszystko- martwi mnie to.

Pomoc nie kontroluje gry, trzymając posiadanie. Będziemy mieli dwa mecze, z Ukrainą i Irlandią, w których powinniśmy być w stanie narzucić własny styl. Jeśli wybranie Litwy na sparingpartnera miało mieć jakikolwiek sens, to chyba właśnie jako próba gry dominacyjnej. A tu albo wymienianie podań obrona-pomoc wszerz, albo jakieś otwierające do napastników, którzy nie pokazali wiele w żadnym z dwóch meczów. Milik, mam nadzieję, na razie ukrywa faktyczny sposób strzałów z daleka, bo ten zaprezentowany nie imponuje.

Oglądałem tak ze 3/4 spotkania Słowacji z Irl. Pn i studio ich pomeczowe w BBC. Oni są zadowoleni ze stanu własnej obrony, bo mecz ze Słowacją miał na celu przetrenowanie meczu z Polską. Wyszło im nie najgorzej. W ogóle spektakl z tego był żaden, do tego towarzyski, ale obrona ich prezentuje się na względnie zwartą. Nie dadzą rady np. Belgom, ale kto wie jak to będzie wyglądało z nami.
Problem z Irlandią Pn. jest taki, że od nich nikt nic nie oczekuje. Wg specjalistów angielskich są już na 4 miejscu na bank, tak jak my na 2.
Oni już osiągnęli ile się dało- zakwalifikowali się. Zobaczą co się da wycisnąć. Mają trenera, który prowadzi ten wózek od 5 lat. O&#39;Neill to jest też ciekawa historia, bo na początku wieszano na nim psy, że debiut przegrany, że Holendrzy im tęgo złoili kurtę 6:0, że dalej przegrywał w cholerę. Że katolik.. A potem zaczęło im się układać i to dalej trwa.

Byłbym ostrożny w typowaniu na Polskę. Kursy spadają na naszych, więc po typersku to rozsądny byłby jakiś handi w stronę Iroli, zwłaszcza za dzień-dwa. Potem rynek swoje wyrówna, ale pewnie będzie jakieś +2 za 1,4 i to już jest niegłupie. Tyle, że początkowych spotkań obstawiać się nie powinno. Przeciw Polakom też nie ????
Pozdrawiam i zapały polecam studzić.
 
M 0

marcinsonlbn

Użytkownik
Również jestem zawiedziony postawą naszych kibiców, która wcale się dobrze nie prezentuje. Nasi kibice niestety za dużo wymagają,a mało dając od siebie zaufania naszej kadrze.
Przecież przed dwoma ostatnimi sparingami, uważaliśmy naszą drużynę za faworytów, natomiast po ostatnich dwóch meczach (1:2) i (0:0) sytuacja diametralnie się zmieniła i Polska kadra jest już uznawana za spadkowicza, pomimo że Euro się jeszcze nie zaczęło.
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
przystopujmy trochę z tego typu rozkminami w tym temacie, ew przenieście je tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f520/grupa-c-niemcy-ukraina-polska-irlandia-pln-terminarz-prognozy-dyskusje-127829-4.html
na dwa mecze przed wyjazdem zaprezentowali się fatalnie pod każdym względem, nie każdy musi uważać że to zasłona Nawałki w zamachu na puchar, nie każdy musi ich klepać po plecach.na daną chwile ich dyspozycja to wróżenie z fusów, a kto w którą stronę pójdzie profity da tylko ta słuszna.
tutaj proszę się już odnosić centralnie do niedzielnego meczu.
 
P 5

porucznik

Użytkownik
Ja może odniosę się do składu podanego przez cycinho9292, Fabiański - ok. Gdybym był trenerem to wystawiłbym ultraofensywny skład na ten mecz, bo tu nie ma co grać w szachy, Słowacy pokazali, że jak przycisnąć Irlandię, to nie ogarniają, co się dzieje. Dałoby by to szansę na wpakowanie im kilku bramek. Do rzeczy: Obrona - Pazdan wylatuje z powodu tego, że często nie wie co zrobić z piłką jak się ustawić, jak przycisnąć rywala, widać że to nie jest teraz mocny punkt zespołu. W jego miejsce oczywiście Salamon z racji wzrostu, wspaniałych podań no i nie oszukujmy się Cagliari pewni z palcem w nosie ograłoby Legię, mimo tego, że dopiero co awansowało do Serie A, taki poziom ekstraklapy. A Salamon jest tam podstawowym zawodnikiem, więc ogrania mu nie brakuje, jak dla mnie same atuty. Teraz feralna lewa strona - Cionek to tona drewna, więc nie wiem jakim sposobem jest w kadrze. Wawrzyniak co prawda posiada lewą nogę, ale czy wie do czego ona służy? Jest wolny, stary i pasywny.
Dlatego moja propozycja to Kuba Błaszczykowski, ma charakter, szybkość, ambicję no i świetnie mógłby podłączać się do akcji ofensywnych, dając dam sporo jakości. Jego miejsce w pomocy zastąpiłbym Kapustką, trochę cherlawy, czasem niewidoczny, ale udowodnił nie raz, że w piłkę grać potrafi, miewa przebłyski dobrej gry. Myślę, że takie ustawienie kompletnie zaskoczyłoby Irlandię, a z tego powodu, że każdy z tych piłkarzy potrafi grać ofensywnie i co najważniejsze każdy z nich bramki zdobywać potrafi.
Swoją drogą przydałby się jeszcze ktoś taki jak Jacek Krzynówek ehh... nie trafił w dobre czasy, jeszcze Rybus i stawiałbym 100% na naszych w kontekście zwycięstwa na Euro . Chyba powinna powstać jakaś specjalna szkółka dla lewonożnych...
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Oglądałem obydwa mecze kontrolne Polaków, w tym jeden na żywo w Gdańsku i to co pokazali Polacy to był dramat. Owszem, widać, że ciężkie treningi zrobiły swoje, nasi nie byli tak wybiegani jak na przykład Holendrzy, ale to nie usprawiedliwia takich baboli w obronie. Martwią mnie te roszady w tyłach, wolałbym, żeby Nawałka dokonał już wyboru bloku defensywnego, a nie bawił się w eksperymenty z Kapustkami na boku obrony. Przewiduję, że Polacy zgubią kilka razy krycie w niedzielę i Irlandczycy będą mieli swoje szanse. Jeśli dodatkowo na bramce będzie stał Szczęsny, to prawdopodobieństwo, że na chwilę straci koncentrację też jest duże. Stąd w pierwszym meczu Polaków będę wypatrywał gola dla drwali.
Typ: Czyste konto - Polska - NIE @1,83 Bet365
 
P 8

polak_ep

Użytkownik
Widzę 2 skrajnie różne scenariusze meczu z Irlandią Północną, ale od początku.

Nikogo, kto miał okazję oglądać ostatnie mecze Irlandczyków z Białorusią i Słowacją nie trzeba specjalnie przekonywać, że to zespół bez wdawania się w szczegóły, zwyczajnie słaby. Chłopcy są w stanie wymienić maksymalnie 4-6 podań do przodu i przy heroicznym wysiłku najczęściej lewego skrzydła dośrodkować na kocioł na 8-16 m. Dodatkowo podczas wymiany owych podań liczą, że któryś z nich będzie faulowany i będzie okazja dośrodkować na kocioł na 8-16 m, tam piłka ma szansę odbić się od pleców napastnika, nogi obrońcy, sędziego, słupka i wpaść do siatki i tak dookoła Wojtek. W taki sposób Białorusini wrzucili sobie 2 piłki do własnej siatki.

Michael O&#39;Neill z pewnością zarządzi plan AUTOBUS, mając pełną świadomość, że Nawałka od miesięcy rozmyśla jak ten autobus objechać. Warto zauważyć, że w większości naszych meczów z wyspiarzami, bramki strzelaliśmy szybko lub bardzo szybko:

Polska - Szkocja (2:2) K. Mączyński 12&#39;
Szkocja - Polska (2:2) R. Lewandowski 3&#39;
Irlandia - Polska (1:1) S. Peszko 26&#39;
Polska - Irlandia (2:1) G. Krychowiak 13&#39;


Przy odrobinie szczęścia do szybko strzelonej bramki oraz wobec faktu, że Irlandia Północna w przeciwieństwie do Irlandii z południa oraz Szkocji nie potrafi prowadzić gry, będzie zmuszona porzucić plan autobus, opuść gardę i rozluźnić szyki obronne dając Polakom więcej przestrzeni i powietrza w środku pola. W takim scenariuszu możemy zobaczyć naprawdę wysoką wygraną Polaków.

Istnieje oczywiście scenariusz alternatywny zakładający, że nie uda nam się strzelić szybko bramki, a pierwsza połowa zakończy się wynikiem 0:0. W takiej sytuacji każda minuta napędza wyspiarzy zbliżających się do korzystnego wyniku, a dołuje Polaków. Dodatkowo Łukasz Piszczek ma notoryczną tendencję do ospałego wracania na pozycję po ofensywnej akcji prawą stroną, a to tylko okazja do kontry na którą będą nastawieni Irlandczycy. Analogicznie po 70&#39; Słowacja zaczęła sięgać po strzały z dystansu, bo nic innego nie działało, zaczęła się powolna śmierć i czekanie na koniec meczu. W takim scenariuszu możemy się spodziewać bezbramkowego remisu lub wygranej Irlandii 0:1 po jednej z kilku kontr.

Co zrobić, żeby wygrać z Irlandią? DAĆ IM GRAĆ PIŁKĄ!!!

...i chroń nas Panie Boże od pomysłu, żeby próbować prowadzić grę z Ukrainą i jak to mówią komentatorzy w TV narzuć im swój styl gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 85

dominiknd

Użytkownik
under 2,5 ze wzgledu na mizerny kurs wydaje sie byc slabym pomyslem, od siebie proponuje brak gola przed 34 minuta na b365 po kursie 1,83, polska nie hiszpania i w ataku pozycyjnym bedzie meczarnia, wynik 0:0 mnie nie zdziwi, skrzydlowi owszem potrafia przejsc, ale dosrodkowania maja beznadziejne, jedynie prostopadle pilki od zielinskiego moga cos zdzialac, jezeli ten nie bedzie gral tego co w serie a, a w kadrze gra o wiele gorzej, to ten mecz bedzie meczarnia
 
P 0

pyskaty8

Użytkownik
Osobiscie smiesza mnie komentarze gdy ktos pisze o meczach towarzyskich i tym sie sugeruja ;D ????
Kto z nich bedzie gral na 100 % tydzien przed euro ? Ostatnio Grosicki gral dosyc odwaznie z Litwa to bylo widac ze nie odpuszczal i nie oszczedzal sie to tera kazdy widzi jak sie to skonczylo, nie wiadomo czy zagra w 1 meczu z Irlandia...
Swoje zagrali w kwalifikacjach i swoje maja zagrac na euro a nie w meczach towarzyskich przed euro, takze szkoda mi tych Januszy co ich wygwizdali ostatnio... paranoja.
Mecze Hiszpanow,Niemcow to samo pokazaly ostatnio , takze jestem jakos spokojny o nasza reprezentacje na euro.
Osobiscie stawiam to tak :
1 mecz Polska - Irlandia Polnocna : 1
2 mecz Polska - Niemcy : 1x
3 mecz Polska - Ukraina : 1
Pewno zaraz dostane odpowiedzi ze ponioslo mnie ale wierze w ta reprezentacje jak w zadna inna w ostatnich latach ???? wkoncu widac ze jest dobra atmosfera w druzynie, zadnych glupich sytuacji i do tego Adam Nawalka to widac ze gosc z podejsciem do ludzi i z pomyslem na gre.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
POLSKA - Irlandia Płn. Typ: 1
Euro 2016,
Data: 12.06.16,
Godzina: 18.00,
Allianz Riviera, Nicea

Odrazu piszę, ze typ ma podloze patryiotyczne - nie ukrywam. Przed Euro bardzo blisko przygladalem sie kadrze narodowej i dostrzeglem mega wazny element w grach zespolowych - zgranie personalne. Kadra posiada gwiazdy jak rowniez, srednich grajkow i najlepsze jest to ze nie pilkarze nie dziela sie na obozy. Widac po nich ze naprawde chca, wiedza ze musza ale tego nie daja po sobie poznac.
Co do Iroli z ostatnich 18 meczy w 1 polowce stracili tylko 1 gola..swiadczy to tylko i wylacznie o grze defensywnej, tego zespolu.
Nawalka doskonale o tym wie i kluczowa opcja na tego typu zespoly-autobusy sa stale fragmenty rzuty rozne oraz wolne w tych stalych fragmentach trzeba bedzie szukac zwyciestwa
 
N 0

nakon

Użytkownik
Wydaje mi się, że powinniśmy wyjść podobnym składem jak na mecze ze Szkocją i Irlandią. Potrafiliśmy pograć piłką, jednak dalekie przerzuty, wykopy też zdawały egzamin. Nie musimy przesuwać gry pod pole karne Irlandii cały czas, myślę, że najważniejsza w tym meczu będzie zmiana tempa gry. Skoro potrafiliśmy poklepać przy Szkocji, a nawet przy Niemcach to tutaj jestem o ofensywę spokojny, o ile zagramy 4-4-2. Gorzej z kolei z obroną. Postawiłbym jednak na Wawrzyna, który w takich meczach już grał, a i w Lechii pod koniec sezonu prezentował się dość solidnie mimo większego zakresu zadać. Obok Glika widzę Pazdana. Nie będziemy siedzieć cały czas pod naszym polem, więc Krycha, Glik, Piszczu czy Krycha powinni w górze wystarczyć, a nasza pirania idealnie nadaje się do bezpardonowej gry i prostych zagrań mających na celu jedynie powstrzymanie gry. Ważniejszym elementem będzie asekuracja, aniżeli doskonale zabezpieczone przedpole, więc stawiam również na Mączyńskiego, który po cichu swoją robotę w tej reprezentacji do tej pory robił.
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Również jestem zawiedziony postawą naszych kibiców, która wcale się dobrze nie prezentuje. Nasi kibice niestety za dużo wymagają,a mało dając od siebie zaufania naszej kadrze.

Przecież przed dwoma ostatnimi sparingami, uważaliśmy naszą drużynę za faworytów, natomiast po ostatnich dwóch meczach (1:2) i (0:0) sytuacja diametralnie się zmieniła i Polska kadra jest już uznawana za spadkowicza, pomimo że Euro się jeszcze nie zaczęło.
Nie wrzucaj wszystkich kibiców do jednego wora! To że janusze i kibice sukcesu krytykują po tych sparingach nie znaczy że wszyscy tak myślą. Ja jestem spokojny o to że klepniemy listonoszy z Irlandii :cool: Naszym kopaczom może wyjść to tylko na dobre, krytyka tych wszystkich pajaców co mają się za prawdziwych kibiców, a jak nie idzie to noże w plecy.
Co do kibiców jeszcze dodam że Ci prawdziwi to czołówka w europie (jak nie najlepsi) . Cała europa może sobie pomarzyć o takim dopingu jaki Polska miała na meczach wyjazdowych podczas eliminacji. Powodzenia w niedziele dla wszystkich prawdziwych fanatyków. TYLKO WIELKA POLSKA!
 
Do góry Bottom