>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Irlandia Północna [niedziela 12 czerwca, godz 18:00]

jacio 456

jacio

Użytkownik
Polska - Irlandia Północna

Myślę, że obie drużyny ostrożnie zaczną turniej. Nie spodziewam się abyśmy od początku byli świadkami emocjonującego widowiska. Argumentem za tym jest nie tylko fakt, że to pierwszy mecz w turnieju, ale także postawa Irlandczyków z północy. Przez ostatnie 20 meczy w pierwszej połowie stracili tylko jednego gola! Warto dodać, że to gol stracony przeciwko Wyspom Owczym, który mógł wynikać z pewnego lekceważenia rywala. Chociaż wiemy, że ekipa Wysp Owczych robi postępy, co udowodnili w dwóch meczach przeciwko Grecji. Na tak ważnym turnieju nie będzie mowy o lekceważeniu z którejkolwiek ze stron. Jedni i drudzy wyjdą na to spotkanie maksymalnie skupieni. Polacy pokazali w eliminacjach dużą siłę, ale tutaj wchodzimy na inny poziom stresu. Ciężko będzie od razu zaskoczyć rywali szybką bramką. W towarzyskim starciu z Litwą w pierwszej połowie nie było żadnego celnego strzału z naszej strony, choć Nawałka deklarował, że nie będzie tam żadnego odstawiania nogi i odpuszczania. I nie było. Na pewno chcieliśmy aby ten mecz potoczył się inaczej, ale nie wyszło. Nie wyszło też z Robertem w składzie podczas meczu z Holandią. Niby to tylko sparingi, ale dają lekko zaciemniony obraz formy naszego zespołu. Liczę, że w trakcie trwania turnieju się rozkręcimy, ale myślę, że początek będzie ciężki. Dodatkowo może zabraknąć Grosika, który według mnie z Litwą zaprezentował się z bardzo dobrej strony i był najlepszym zawodnikiem na boisku. Wyprzedzał obrońców z dużą łatwością. Teraz, nawet jeżeli zagra, to pewnie będzie odczuwał skutki tego skręcenia i już nie będzie tak łatwo z twardo grającymi zawodnikami Irlandii Północnej.

Moje typy:
HT 0-0 @ 2,55 Unibet ✅


Dla lubiący minimalizować ryzyko:
HT X @ 2,10 otobet ✅
HT Under 1 @ 1.68 marathonbet ✅
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Ciekawy zaklad na mecz Polakow wydaje mi sie ze moze byc taki:

Polska powyzej 1.5 kartki po kursie @2.00 w Bet365

Co myslicie ? Prog 2 kartek to nie jest nic trudnego , Polska wyjdzie zdeterminowana na wygrana i w razie straty gola moga puscic nerwy.
Z drugiej strony zas zlapanie zoltej kartki juz w pierwszym meczu glownie przez Glika lub kogos innego z obrony moze byc nieciekawe jesli chodzi o nastepne mecze.

Typ troche moze i ryzykowny ale grajac z wyspiarzami gra bedzie wymagala twardego podesjcia.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Dla mnie to ciezki mecz do typowania.
Chcialbym aby nasi wygrali ten mecz to chyba oczywiste.
Sproboje podejsc z chlodniejsza glowa.
Wg mnie celowalbym w tym meczu w under 1.5.
Beda to szachy , wyczekiwanie , gra silowa.
Czuje maksymalnie jedna bramke tylko nie wiem w ktora strone.
Oby dla naszych orłow ;)
- Jesli jest gdzies zaklad na to ile Lewandowski bedzie faulowany albo cos w tym stylu to warto sie nad tym zastanowic.
 
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Polska over 2,5 gola @ 4.20
Co tu dużo gadać, jesteśmy po prostu dużo lepsza drużyną i nie ma żadnego powodu dla którego nie mielibyśmy jutro tego dosadnie pokazać. Na początek może o Irlandii Północnej, myślę że z dużym szacunkiem podejdą jutro do naszej reprezentacji i zagrają bardzo zachowawczo, powinniśmy od początku zdominować jutrzejsze spotkanie i szybko strzelić bramkę jeśli tylko nie zabraknie koncentracji, no bo kim niby są wyspiarze? Czyż to nie drużyna opierająca się na faktycznie solidnych, ale jednym z wielu obrońców z ligi angielskiej i całkiem znanego napastnika przy naszych orłach nawałki? Napastnik który strzela 5 bramek w jednym meczu za zawodowym poziomie, król strzelców Bundesligi nie podoła takiemu wyzwaniu? A może któryś z pomocników zasilających i odgrywające kluczowe role w europejskich klubach, zdobywających lige europejską dwa razy? Pewność tych chłopaków musi być maksymalna, zdobywają trofea, świetnie im się to układa, a już w eliminacjach widzieliśmy grę z polotem, zresztą liczba strzelonych bramek sama o tym świadczy. Piętą Achillesa może być któreś ze skrzydeł w linii obrony, bo w grę wchodzi słaba gra Piszczka co pokazywał na ostatnich imprezach, ale typ dotyczy tylko bramek naszych zawodników, liczę się ewentualnie z jakąś straconą bramką, chociaż nie powinno się to przydarzyć. Generalnie jesteśmy na prawdę dobrą ekipą i idziemy po swoje, a już na pewno nie drużyna pokroju Irlandii Północnej nie stanie nam na drodze, tym bardziej że dobrze nam ostatnio idzie z wyspiarzami, głowy do góry takiej kadry nie mieliśmy dawno i pokażemy co potrafimy, do boju!

Jeśli chodzi o fakt małej ilości traconych bramek przez Irlandie Północną, warto spojrzeć na potencjał ofensywny ich przeciwników, kompletnie inna półka, bo chyba nikt nie zestawia ataku reprezentacji Polski z siłą ognia Węgrów, Rumunów, czy też Finlandii. Rozkładamy rywali na łopatki i na Niemców jedziemy w szampańskim nastroju, a to co się tam wydarzy ciągle jeszcze pozostaje tajemnicą mundialu...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Irlandia Północna: Piotr Zieliński zagra w całym meczu: NIE 2,40 Unibet ▶ zwrot
Jak dla mnie perełka. Wczoraj Kołtoń zrobił podkop do pokoju Nawałki i zdobył wyjściowy skład Polski na pierwszy mecz. W środku pola ma grać Krychowiak z Mączyńskim, za Grosickiego Kapustka. Zieliński nie jest w tym składzie wymieniony. Ja do końca Romkowi nie wierzę i może być inaczej. Gdyby tak było to Zieliński jest pierwszym do wejścia zawodnikiem w środku pola. Gdyby wyszedł w pierwszym składzie to również ciężko, żeby całe spotkanie rozegrał, bo Krychowiak w środku jest nienaruszalny, a często Nawałka robi zmiany w środku. Kurs moim zdaniem kosmicznie wysoki i warto zagrać.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Widzę spory hurraoptymizm u większości z Was. Nic dziwnego, jeśli spojrzymy na ostatnie lata to po Korei, Ekwadorze czy Grecji to Irlandia Płn. to kolejne leszczyki z którymi nasza repka ma zdecydowanie wygrać na inaugurację. Tak, tak wiem, to jest inna reprezentacja, ale kibice bez zmian, dalej napalają się tak samo.
Moje typy:
under 2,5 @ 1,60 bet365
Irlandia +1,5 @ 1,38 bet365
Irlandia X2 @ 2,15 bet365

To będzie brzydki mecz, a po tym co zobaczyłem w meczu z Holandią i Litwą to wielkim optymistą nie będę. Ja rozumiem że to sparingi ale żeby Litwie nie zdołać strzelić bramki? A mecz z Holendrami pokazał jak dziurawą mamy obronę. To będzie mecz walki. Technicznie rzeczywiście jesteśmy lepsi, ale uważam że swoją brutalnością mogą nam sporo namieszać szyki. Lewandowski w ataku to nasz wielki atut, ale zobaczcie taki mecz ze Szkocją na Narodowym. Ostry atak na Lewego na początku meczu i Lewy niewidoczny przez cały mecz. Krychowiak i Grosik, walczą z urazami i czasem, jeśli nie zagrają to mamy problem, a jeśli zagrają to nie będą oszczędzani przez naszych rywali. DO tego brak Rybusa, mega osłabienie, bo chłop robił świetną robotę. Eliminacje mieliśmy świetne ale teraz to jest inna drużyna. Jak dla mnie skończy się tutaj 0:0, 1:1, 1:0, 0:1. Obyśmy tego meczu nie przegrali. Naprawdę podziwiam Wasz hurraoptymizm, ja po tym co zobaczyłem chociażby na meczu z Litwinami to nie postawię na naszą repkę złamanego grosza.
 
micik 0

micik

Użytkownik
Zgadzam się z wpisem xpiccolox, będzie to mega ciężki mecz dla Polaków, nie ma sensu ładować w Polaków nawet pomimo tego że jesteśmy lepiej wyszkoleni niż Irlandczycy.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
W bet365 jest zakład bez ryzyka na live. Czy to znaczy, że mogę postawić X2 przed meczem a na live zagram 1 i jestem zarobiony bez względu na wynik spotkania?
Czy ktoś kompetentny mógłby się wypowiedzieć? Dzięki.
Z regulaminu:
Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów, zakładów bez ryzyka lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady i zakłady bez ryzyka lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu, zakładu bez ryzyka lub ofert na ich konto.
Tak więc raczej może być lipa z tym.
Ja jeszcze od siebie dodam, że przed skorzystaniem z promocji u Bet365 dowiedzcie się czy ten bonus Wam przysługuje (nawet jak wyskoczy po zalogowaniu) np. poprzez czat. Ja już niestety miałem taką sytuację też w jakimś zakładzie bez ryzyka, a gdy nie zwrócono mi pieniędzy to na czacie poinformowano mnie, że on mi nie przysługuje (bo jestem już długo u nich) i powinienem się upewnić wcześniej.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
⚽ Polska - Irlandia Północna ⚽
over 3,5 kartki @1,83 całoroczny.
Moim zdaniem bardzo niska linia. Wyspiarze jak to wyspiarze- nogi nie odstawią i zapewne od pierwszych minut będą chcieli pokazać kto rządzi pod względem fizycznym. U nas również &#39;walczaków&#39;, którzy łatwo łapią kartki nie brakuje- przykładowo Glik czy Krychowiak. Dodatkowo, arbitrem spotkania jest Rumun Hategan. Jego osoba przemawia za typem z dwóch powodów- po pierwsze jest to debiutant, który może nie udźwignąć presji i sypać kartkami na lewo i prawo. Po drugie, przyglądając się jego statystykom z tego sezonu- na 29 spotkań tylko 5-krotnie nie pokrył tej linii.
O typowanie wyniku się nie pokuszę, jednak jestem niemal pewien, że jutrzejszy mecz będzie twardy i pełen fauli co bardzo sprzyja temu typowi.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
⚽ Polska - Irlandia Północna ⚽
over 3,5 kartki @1,83 całoroczny.

Moim zdaniem bardzo niska linia. Wyspiarze jak to wyspiarze- nogi nie odstawią i zapewne od pierwszych minut będą chcieli pokazać kto rządzi pod względem fizycznym. U nas również &#39;walczaków&#39;, którzy łatwo łapią kartki nie brakuje- przykładowo Glik czy Krychowiak. Dodatkowo, arbitrem spotkania jest Rumun Hategan. Jego osoba przemawia za typem z dwóch powodów- po pierwsze jest to debiutant, który może nie udźwignąć presji i sypać kartkami na lewo i prawo. Po drugie, przyglądając się jego statystykom z tego sezonu- na 29 spotkań tylko 5-krotnie nie pokrył tej linii.
O typowanie wyniku się nie pokuszę, jednak jestem niemal pewien, że jutrzejszy mecz będzie twardy i pełen fauli co bardzo sprzyja temu typowi.

Nie wiem dlaczego wszyscy twierdzą że wyspiarze = ostra gra ;o To jest jakiś powielany, nawet przez &#39;ekspertów&#39; mit.

Spojrzałem na mecze zarówno Irlandii Płn., jak i Polski i lekko się zdziwiłem ale przynajmniej 2 kartki każda z tych drużyn zdobywała bardzo rzadko (!).

W ostatnich 5 meczach el. ME 2016 Irlandia Płn. dostała przynajmniej 2 kartki tylko w 2 meczach. W 2 ostatnich meczach el. nie otrzymali ŻADNEJ kartki.
Nie twierdzę, że typ nie wejdzie, ale po tym kursie moim zdaniem lepiej znaleźć coś innego.

Wracając do wyspiarzy - dzisiejszy mecz Walijczyków i zero kartek dla wyspiarzy. Także argument, że wyspy = kartki dla mnie jest kaleką.
 
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Zastanawiam się nad takimi oto:
ponad 3,5 RR Irlandia Płn. @ 1,66 ⛔ w ostatnich kilku spotkaniach linia pokryta spokojnie, nawet w ostatnim sparingu ze Słowakami ugrali 5 rożnych bedac zepchnieci do defensywy kompletnie
Polska wiecej ŻK @ 3,25 ✅... myśle że jak długo nie strzelimy nic to zrobi sie nerwowo w naszej druzynie a goscie dobrze o tym wiedza i potrafia prowokować stąd taki typ. Jak juz ktos pisał wyzej, Wyspiarze wcale tak duzo nie łapią kartek jak sie sądzi.
Polska wygra i under 2,5 @ 3,25 ✅ Irlandczycy ustawia autobus a nasze chlopy nie potrafia wtedy grac i bedzie meczarnia ... to nie bedzie piekny mecz ????
i juz zupelnie za drobne G. McAuley strzeli bramke @ 15,00 ⛔
Srodkowy obronca gosci, 3 bramki w eliminacjach, a ze Irlandia bedzie upatrywala swoich szansach jesli nie w kontrach to przede wszystkim w stalych fragmentach gry.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Polska:Irlandia Płn typ:x2,Kurs:2,20 :bet365:
Dwa mecze towarzyskie pokazały że w naszej drużynie coś się zacieło o ile z Holandią mogliśmy przegrać to nie trafienie bramki z Litwą chluby nam nie przynosi .Do tego kilku piłkarzy zmaga się z kontuzjami co nam z pewnością nie sprzyja .Chciałbym żeby Polacy mecz wygrali ale po tym co widzę szczeże w to wątpię.
Polska nie strzeli Bramki ,typ:Tak-&gt;Kurs:4,40 :fortuna:
Edit:Zawsze jak gram przeciwko Polaką to oni robią mi na złość i wygrywają .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 93

ateo87

Użytkownik
Irlandia over 1,5 bramki @5.3 bet
Polacy jak to Polacy formy braknie stres zeżre itp...
brak lewej strony kompletnie Rybus/Grosik - zmiennicy to dno
nie pewny wystep Pazdania wiec gramy Glikiem i pionkiem ...
na bramce pewnie Wojtuś - kartofel
Zieliński pewnie ławka bo trener go nie lubi
kolejny blamanż przed nami kursy warte gry z Laffertym zasłona dymna zapewne
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@ateo87, Zielińskiego trener nie lubi? Od kiedy? Przecież to jego jeden z największych pupili w obecnej kadrze.. Co do zmienników Rybusa i Grosika to akurat się zgadzam.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
@ateo87, Zielińskiego trener nie lubi? Od kiedy? Przecież to jego jeden z największych pupili w obecnej kadrze.. Co do zmienników Rybusa i Grosika to akurat się zgadzam.
może źle ujęte chodzi o to że to on powinien grac w wyjsciowym składzie a nie piczkowaty Mączyński

Irlandia swoją dość twardą grą zniszczy Nas na samym początku już a potem to będzie już tylko gorzej
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Irlandia over 1,5 bramki @5.3 bet
Polacy jak to Polacy formy braknie stres zeżre itp...
brak lewej strony kompletnie Rybus/Grosik - zmiennicy to dno
nie pewny wystep Pazdania wiec gramy Glikiem i pionkiem ...
na bramce pewnie Wojtuś - kartofel
Zieliński pewnie ławka bo trener go nie lubi
kolejny blamanż przed nami kursy warte gry z Laffertym zasłona dymna zapewne
Takie posty powinny lecieć z hukiem razem z ostrzeżeniem dla autora !
Sam nie jestem zwolennikiem grania w stronę Polaków dzisiaj, ale odpowiedź kto ma tam te dwie bramki strzelić dla Irlandczyków ? Nie wiem czy jest słabiej grająca drużyna z przodu na mistrzostwach jak Irlandia Północna. Postawią autobus od początku i będą liczyli na kontry, nie trzeba być Nostradamusem, żeby na to wpaść. W meczu z Słowacją oddali jakieś dwa śmieszne strzały i to wszystko a jak widzieliśmy wczoraj Słowacja nie powaliła na kolanach swoją formą. Nie róbmy z Nich nie wiadomo jakich gladiatorów bo wyszli z słabej grupy i trzeba to napisać otwarcie, Grecy, którzy się kopali po czołach, słabi Węgrzy. Jedyne czego się obawiam to jak zawsze nie poradzenie sobie z ciężarem meczu przez Polaków. Gdyby na Naszym miejscu byli np. Czesi, odprawiają z kwitkiem Iroli bez jakiegokolwiek ale.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
trochę temat musiałem wyczyścić i taka prośba żeby podpierać typy argumentami.nie chodzi o pisanie analiz na kilkanaście linijek, lecz nawet w skrócie podawać co to skłoniło w stronę takiego zakładu.to nie jest temat na zamieszczanie suchych typów, tak samo dyskusji na temat promocji u bukmacherów i innych rzeczy mało związanych z samym spotkaniem.podczas trwania/po meczu proszę się powstrzymywać ze zbędnymi komentarzami, oczywiście dyskutować nikt wam nie broni, ale róbcie to z głową.pzdr
 
S 26,6K

sobolekk

Użytkownik
Takie posty powinny lecieć z hukiem razem z ostrzeżeniem dla autora !
Sam nie jestem zwolennikiem grania w stronę Polaków dzisiaj, ale odpowiedź kto ma tam te dwie bramki strzelić dla Irlandczyków ? Nie wiem czy jest słabiej grająca drużyna z przodu na mistrzostwach jak Irlandia Północna. Postawią autobus od początku i będą liczyli na kontry, nie trzeba być Nostradamusem, żeby na to wpaść. W meczu z Słowacją oddali jakieś dwa śmieszne strzały i to wszystko a jak widzieliśmy wczoraj Słowacja nie powaliła na kolanach swoją formą. Nie róbmy z Nich nie wiadomo jakich gladiatorów bo wyszli z słabej grupy i trzeba to napisać otwarcie, Grecy, którzy się kopali po czołach, słabi Węgrzy. Jedyne czego się obawiam to jak zawsze nie poradzenie sobie z ciężarem meczu przez Polaków. Gdyby na Naszym miejscu byli np. Czesi, odprawiają z kwitkiem Iroli bez jakiegokolwiek ale.
Przy negowaniu typu zwroc uwage na kurs, zgadzam sie nie jest wysoce prawdopodobne ze Irlandia strzeli 2 gole, jednak to jest bardzo wysoki kurs, nie liczac ostatniego meczu ze Slowacją Irlandia w KAZDYM meczu strzela przynajmniej jednego gola. Dwie bramki to serio nie jest jakis wysoki prog, szczegolnie po takim kursie, przychylam sie do tego typu
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
G.Krychowiak strzeli gola @@ 9.00 Bet365
Bardzo wysoka linia na to że Grzesiek zdobędzie gola, strzał z dystansu ma bardzo dobry. Uważam że przy doskonale zorganizowanej linii defensywnej rywala to może być kluczem do sukcesu. Dobrze wygląda również typ na Milika, ponieważ Lewandowski na pewno będzie miał podwójne krycie. Jednak dużo więcej szans daje Krychowiakowi. Za parę złotych warto spróbować.
⛔ Szkoda tego strzału w końcówce....
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@ateo87, Zielińskiego trener nie lubi? Od kiedy? Przecież to jego jeden z największych pupili w obecnej kadrze.. Co do zmienników Rybusa i Grosika to akurat się zgadzam.
może źle ujęte chodzi o to że to on powinien grac w wyjsciowym składzie a nie piczkowaty Mączyński
Irlandia swoją dość twardą grą zniszczy Nas na samym początku już a potem to będzie już tylko gorzej
To akurat racja, a druga sprawa, to taka, że Zieliński po prostu bije na głowę umiejętnościami Mączyńskiego.

Nie rozumiem typów z waszej strony na gola dla Irlandii czy też nawet dwa gole. Kto tam niby ma strzelić? Lafferty (Premier League 15/16, 1 mecz, 0 goli), Grigg (3. liga angielska 15/16, 40 meczy, 24 gole), Conor (2. liga angielska, 15 meczy, 0 bramek) czy może Magennis (1. liga szkocka, 35 meczy, 10 bramke)?? Ta reprezentacja nie ma minimum siły ognia! Co prawda nasza obrona też nie jest super na dzień dzisiejszy przez kontuzje, ale myślę, że doświadczenie Glika jak i Piszczka pozwoli na zachowanie czystego konta. Do tego dochodzi grający przed nimi Krychowiak, który zapewnia spokój w środku jak i z tyłu. Jak dla mnie mecz z szansami 70/30 w stronę Polaków, ale równie dobrze może paść tutaj bezbramkowy remis jeżeli Milik i Lewy zagrają tak jak z Holandią, a później sam Milik z Litwą. Nie mniej jednak Polacy mają kim straszyć z przodu - wcześniej wspomnieni napastnicy, z boku Kuba, i oby Kamil zagrał na lewej w tym meczu.
Obrona Irlandii to postawienie autobusu. Co prawda wychodzi im to dobrze, bo mało tracą, ale jeżeli patrzyć po indywidualnościach to nasi ofensywni gracze co tydzień grają przeciwko solidniejszym przeciwnikom.
Na pewno będzie to ciężki i twardy mecz. Irlandia lubi faule, a jak ewentualnie straci gola już w 1. połowie meczu to zacznie się nerwówka, i będą jeździć na wślizgach. Myślę, że w tym meczu warto iść w stronę żółtych kartek po ich stronie, ale Polacy też są w stanie dołożyć jeden, dwa żółte kartoniki, np. Krycha czy Glik, którzy grają twardo i nogi nie odstawiają.

Irlandia powyżej 1,5 żółtej kartki w meczu @1,65 Fortuna ⛔
Obie drużyny nie strzelą gola @1,80 Fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom