>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Irlandia Północna [niedziela 12 czerwca, godz 18:00]

otobet 115

otobet

Użytkownik

Nastał długo wyczekiwany moment. Czas na spotkanie Biało-Czerwonych na EURO. Dziś wszystkie oczy polskich kibiców zwrócone będą na stadion w Nicei. Piłkarze Adama Nawałki zrobili furorę wygrywając w eliminacjach między innymi z Niemcami :!: Świetną dyspozycją i wygraną z Irlandią zapewnili sobie bezpośredni awans do EURO. Polscy piłkarze zmierzą się w grupie z Irlandią Płn, Ukrainą i Niemcami. Dziś pierwszy niezwykle ważny mecz, ponieważ strata punktów może skomplikować ich sytuację. Polska podczas przygotowań do EURO nie zachwyciła przegrywając z Holandią 2:1 i remisując z Litwą 0:0. Zupełnie w innych nastrojach do spotkania podchodzą piłkarze Irlandii, którzy nie przegrali od dwunastu spotkań. Jedyną wątpliwością w składzie gości jest występ Kyle Laffertego. Szczególną uwagę warto zwrócić na silną i rosłą linię defensywy oraz Stevena Davisa rozgrywającego Southampton. Spotkanie będzie można zagrać w naszych zakładach LIVE. Do Boju POLSKA ????
Prawdopodobne składy :
POLSKA
Szczesny – Wawrzyniak, Salamon, Glik, Piszczek – Grosicki, Zielinski, Krychowiak, Blaszczykowski – Milik, Lewandowski.
Irlandia Płn :
McGovern – McAuley, Cathcart, Evans – Dallas, Norwood, Baird, Davis, McLaughlin – Grigg, Washington.
Propozycja :
Zwycięstwo Polska
Kurs : 1.80 ✅
Otobet
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
To akurat racja, a druga sprawa, to taka, że Zieliński po prostu bije na głowę umiejętnościami Mączyńskiego.


Nie rozumiem typów z waszej strony na gola dla Irlandii czy też nawet dwa gole. Kto tam niby ma strzelić? Lafferty (Premier League 15/16, 1 mecz, 0 goli), Grigg (3. liga angielska 15/16, 40 meczy, 24 gole), Conor (2. liga angielska, 15 meczy, 0 bramek) czy może Magennis (1. liga szkocka, 35 meczy, 10 bramke)?? Ta reprezentacja nie ma minimum siły ognia! Co prawda nasza obrona też nie jest super na dzień dzisiejszy przez kontuzje, ale myślę, że doświadczenie Glika jak i Piszczka pozwoli na zachowanie czystego konta. Do tego dochodzi grający przed nimi Krychowiak, który zapewnia spokój w środku jak i z tyłu. Jak dla mnie mecz z szansami 70/30 w stronę Polaków, ale równie dobrze może paść tutaj bezbramkowy remis jeżeli Milik i Lewy zagrają tak jak z Holandią, a później sam Milik z Litwą. Nie mniej jednak Polacy mają kim straszyć z przodu - wcześniej wspomnieni napastnicy, z boku Kuba, i oby Kamil zagrał na lewej w tym meczu.

Obrona Irlandii to postawienie autobusu. Co prawda wychodzi im to dobrze, bo mało tracą, ale jeżeli patrzyć po indywidualnościach to nasi ofensywni gracze co tydzień grają przeciwko solidniejszym przeciwnikom.

Na pewno będzie to ciężki i twardy mecz. Irlandia lubi faule, a jak ewentualnie straci gola już w 1. połowie meczu to zacznie się nerwówka, i będą jeździć na wślizgach. Myślę, że w tym meczu warto iść w stronę żółtych kartek po ich stronie, ale Polacy też są w stanie dołożyć jeden, dwa żółte kartoniki, np. Krycha czy Glik, którzy grają twardo i nogi nie odstawiają.


Irlandia powyżej 1,5 żółtej kartki w meczu @1,65 Fortuna
Obie drużyny nie strzelą gola @1,80 Fortuna


Zdecydowanie się zgadzam. Jak można grać coś w stronę Irlandii która nie ma znaczących nazwisk w Europie? Irlandia over 1.5 gola? Jak to zrobią to z chęcią przeleje Ci podwójny zarobek jaki będziesz miał. Polska powinna to wziąć, mamy znacznie lepszych graczy, a kursy nie kłamią. Co do meczów z Holandia i Litwą to proszę Was, po co je uwzględnieniacie w analizę? Hiszpania przegrała z Gruzją to czekam na typy przeciwników Hiszpanów. Mecze towarzyskie i to na tydzień przed Euro mają na celu zgranie ekipy i wypróbowanie różnych wariacji gry, do tego Holandia i Litwa grała dość ostro, więc Polacy sobie odpuścili, no a z Litwą po prostu brakło szczęścia.

Polska wygra @1,73 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 67

prz3m4s

Użytkownik
Zdecydowanie się zgadzam. Jak można grać coś w stronę Irlandii która nie ma znaczących nazwisk w Europie? Irlandia over 1.5 gola? Jak to zrobią to z chęcią przeleje Ci podwójny zarobek jaki będziesz miał. Polska powinna to wziąć, mamy znacznie lepszych graczy, a kursy nie kłamią. Co do meczów z Holandia i Litwą to proszę Was, po co je uwzględnieniacie w analizę? Hiszpania przegrała z Gruzją to czekam na typy przeciwników Hiszpanów. Mecze towarzyskie i to na tydzień przed Euro mają na celu zgranie ekipy i wypróbowanie różnych wariacji gry, do tego Holandia i Litwa grała dość ostro, więc Polacy sobie odpuścili, no a z Litwą po prostu brakło szczęścia.
Polska wygra @1,73 Bet365

Biorąc jeszcze te mecze towarzyskie po uwagę, to Niemcy też przegrali 3-1 ze słowacją, a wczoraj walia pokonała pogromców Niemców na ME 2-1, jejku jak to możliwe, przecież słowacja wygrała z mistrzami świata??!! Ludzie nie bądźcie śmieszni, wiadomo że w obronie się nie popisaliśmy z holandią ale z litwą jakbyśmy musieli to byśmy wygrali i 4-0, a śmiem twierdzić że nasz dzisiejszy przeciwnik jest jakąś półkę wyżej niż litwa.

Kto chce niech gra w stronę Irlandii, buk tez musi coś zarobić, ale patrząc obiektywnie na sytuacje, wyłączając wszystkie patriotyczne pobudki, bijemy przeciwników na głowę, zarówno personalnie jak i preferowanym stylem gry, bylebyśmy wyszli skoncentrowani, i jeśli szybko udałoby się przełamać obronę rywali to jedziemy z nimi wysoko. Sam przypominam swój typ na powyżej 2,5 gola Polaków, wczoraj jeszcze złapałem po 4.20, teraz jest 3.90, ale kurs jak najbardziej adekwatny do ryzyka.

Powodzenia!
 
P 0

perfekcyjny

Użytkownik
Mówcie co chcecie, ale patrząc na to, jak nasi ostatnio grali to nie wydaje mi się, byśmy byli w stanie ten mecz wygrać. Irlandczycy może i nie wygrają, ale na remis bardziej stawiam.
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Typ na kartki zarówno pojedynczych druzyn jak i over interesujący, wie ktoś kto będzie rozjemcą tego meczu? Jak sie jedni albo drudzy podgotują to kartki mogą lecieć seryjnie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zdecydowanie się zgadzam. Jak można grać coś w stronę Irlandii która nie ma znaczących nazwisk w Europie? Irlandia over 1.5 gola? Jak to zrobią to z chęcią przeleje Ci podwójny zarobek jaki będziesz miał.
Trzymamy za slowo ????

Po pierwsze moze Irlandia Polnocna nie ma wielkich nazwiska ale ma solidny zespol i nie polozy sie na boisku przed Polakami.

Po drugie Irlandia Polnocna strzelila 16 goli w kwalifikacjach tracac 8. 9 z tych 16 goli strzelili po stalych fragmentach gry. Polacy w 4 meczach w kwalifikacjach do Euro ze Szkocja i Irlandia (zespolami grajacymi podobnie do Irlandii Polnocnej) stracili 6 goli z czego 3 po stalych fragmentach gry. My nie potrafimy bronic stalych fragmentow gry takich jak rozne czy wolne a Irlandczycy potrafia z nich strzelac gole.

Ostatni punkt prowadzi do kolejnej ciekawostki. Irlandia Polnocna w kwalifikacjach byla drugim najlepszym zespolem ktory strzelil najwiecej goli glowa - 6 na 16. Polska w tej klasyfikacji byla pierwsza strzelajac 8 goli glowa na 33.

Jesli myslisz, ze Polacy wyjda i przeprowadza szturm na bramke Irlandczykow to sie mylisz. Polacy traca duzo ze swojej jakosci grajac na wyjazdach, a we Francji graja wlasnie na wyjezdzie.

Moim zdaniem mecz bedzie bardziej wyrownany. Nie wykluczam ostatecznego zwyciestwa Polakow, ale nie bedzie to raczej spacerek.

Dodam jeszcze, ze Polacy rozegrali do tej pory 6 spotkan w swojej historii na Euro i nie wygrali zadnego z nich majac bilans 0-3-3...dodatkowo ani razu w tych 6 meczach nie utrzymali czystego konta. Moze dzisiaj bedzie inaczej ale staty za tym nie przemawiaja.

Moj typ:

Polska v Irlandia Polnocna / BTTS @ 2,2 unibet ⛔
Type of first goal: Header @ 5,5 ⛔
Type of last goal: Header @ 5,5 ⛔ oba Betsafe


I dla zabawy taki special z unibeta:
Krychowiak dostanie zolta kartke + Lafferty strzeli gola + over 11,5 kornera @ 36 ⛔
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Football. UEFA Euro. 2016. Final Tournament. France. Group Stage. Poland vs Northern Ireland. Total Yellow Cards (Poland) : Over 1.5. Odds: 1.80 marathon ✅
Zapowiada sie mecz walki, jakiegos nawalu zoltych bym sie nie spodziewal, ale 2 zolte naszych bardzo mozliwe, dla mnie bedzie to underowe spotkanie z 1, 2 bramkami, oby obie byly dla Polski, ale moze byc roznie, Irlandia to nie ogory, silny kolektyw, piszecie o autobusie, nie byl bym taki pewien, mysle, ze pojda z nami na walke, nie maja nic do stracenia. Glownie nastawiam sie na kartki w srodku pola i ewentualnie jakis obronca. Mysle, ze jest to bardziej wiarygodny typ niz wygrana naszych orłów ????
POLSKA!!
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Zdecydowanie się zgadzam. Jak można grać coś w stronę Irlandii która nie ma znaczących nazwisk w Europie?
Proponuje zobaczyć na skład Rumunów i zobaczyć na to, jak prezentowali się z Francją. Patrząc na nazwiska Rumunia w tym meczu powinna była zostać wgnieciona w murawę, a co się działo? Był bardzo wyrównany mecz. Kolejny przykład, wczoraj mecz Albanii ze Szwajcarią, znowu te same typy &#39;kto to jest Albania, nie mają nikogo znanego&#39; a jak wyglądał mecz? Bardzo wyrównany i mógł się zakończyć naprawdę różnie. Nie mówię, że Polska dzisiaj nie wygra, ale pisanie takich argumentów, że &#39;oni nie mają nikogo znanego w składzie&#39; są złudne, bardzo złudne.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Trzymamy za slowo ????

Po pierwsze moze Irlandia Polnocna nie ma wielkich nazwiska ale ma solidny zespol i nie polozy sie na boisku przed Polakami.

Po drugie Irlandia Polnocna strzelila 16 goli w kwalifikacjach tracac 8. 9 z tych 16 goli strzelili po stalych fragmentach gry. Polacy w 4 meczach w kwalifikacjach do Euro z Szkocja i Irlandia (zespolami grajacymi podobnie do Irlandii Polnocnej) stracili 6 goli z czego 3 po stalych fragmentach gry. My nie potrafimy bronic stalych fragmentow gry takich jak rozne czy wolne a Irlandczycy potrafia z nich strzelac gole.

Ostatni punkt prowadzi do kolejnej ciekawostki. Irlandia Polnocna w kwalifikacjach byla drugim najlepszym zespolem ktory strzelil najwiecej goli glowa - 6 na 16. Polska w tej klasyfikacji byla pierwsza strzelajac 8 goli glowa na 33.

Jesli myslisz, ze Polacy wyjda i przeprowadza szturm na bramke Irlandczykow to sie mylisz. Polacy traca duzo ze swojej jakosci grajac na wyjazdach, a we Francji graja wlasnie na wyjezdzie.

Moim zdaniem mecz bedzie bardziej wyrownany. Nie wykluczam ostatecznego zwyciestwa Polakow, ale nie bedzie to raczej spacerek.

Moj typ:

Polska v Irlandia Polnocna / BTTS @ 2,2 unibet
Type of first goal: Header @ 5,5
Type of last goal: Header @ 5,5 oba Betsafe

I dla zabawy taki special z unibeta:
Krychowiak dostanie zolta kartke + Lafferty strzeli gola + over 11,5 kornera @ 36
Zauważ jaką słabą grupę miała Irlandia w kwalifikacjach. Piszesz ze Polacy grają na wyjeździe, to prawda, ale Irlandia też i zobacz statystyki ich meczu ze Słowenią u siebie. Nawet na swoim boisku nie potrafią się utrzymać przy piłce, wygrali po meczarniach, ale Polacy są lepsi od Słowaków przecież. Polacy będą mieli przewagę i tyle, nie wykluczam remisu, bo pewnie Irlandia postawi autobus, ale ich zwycięstwo będzie po prostu sensacją.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Football. UEFA Euro. 2016. Final Tournament. France. Group Stage. Poland vs Northern Ireland. Total Yellow Cards (Poland) : Over 1.5. Odds: 1.80 marathon
Zapowiada sie mecz walki, jakiegos nawalu zoltych bym sie nie spodziewal, ale 2 zolte naszych bardzo mozliwe, dla mnie bedzie to underowe spotkanie z 1, 2 bramkami, oby obie byly dla Polski, ale moze byc roznie, Irlandia to nie ogory, silny kolektyw, piszecie o autobusie, nie byl bym taki pewien, mysle, ze pojda z nami na walke, nie maja nic do stracenia. Glownie nastawiam sie na kartki w srodku pola i ewentualnie jakis obronca. Mysle, ze jest to bardziej wiarygodny typ niz wygrana naszych orłów ????
POLSKA!!
Ja osobiście gram i polecam over 3,5 kartek w meczu po takim samym kursie. Zapowiada się zacięty mecz. Dużo walki i pewnie sporo fauli ze strony Irlandczyków. Zapewne większość kontaktów Lewandowskiego z piłka będzie przerywana przez Irlandczyków faulami. Szanse na 4 kartki w tym meczu są duże.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja osobiście gram i polecam over 3,5 kartek w meczu po takim samym kursie. Zapowiada się zacięty mecz. Dużo walki i pewnie sporo fauli ze strony Irlandczyków. Zapewne większość kontaktów Lewandowskiego z piłka będzie przerywana przez Irlandczyków faulami. Szanse na 4 kartki w tym meczu są duże.

A te duże szanse to podpierasz czym? Szklaną kulą? Kilka postów wcześniej pisałem na ten temat i podpierając się statystykami oceniłbym szanse 50/50, ale pisanie &quot;Szanse na 4 kartki w tym meczu są duże.&quot; to trochę nadużycie :&gt;

Jedyna nadzieja w sędziowaniu.

Ovidiu Alin Hategan, rumuński sędzia poprowadzi pierwszy mecz Polaków na Euro 2016 we Francji. Będzie to dla niego debiut w wielkim turnieju.
Dla 36-letniego arbitra, mecz Polska - Irlandia Północna będzie debiutem na tak wielkiej imprezie. Jego obecność wśród sędziów Euro 2016, to wielkie zaskoczenie. Hategan dołączył do elitarnego grona najlepszych sędziów w Europie dopiero w lipcu 2015 roku, ale UEFA postanowiła szybko zaufać Rumunowi. Wcześniej prowadził m.in. młodzieżowe mistrzostwa Europy w 2013 roku i mistrzostwa świata U-20 w 2015.

Rumun prowadził również mecze eliminacyjne do Euro 2016 we Francji, w tym mecz w &quot;polskiej&quot; grupie: Gruzja - Szkocja (1:0). Ovidiu Alin Hategan ma również sędziować mecze podczas zbliżających się IO w Rio de Janeiro.

Niespełna 36-letni sędzia często pokazuje piłkarzom żółte kartki. W międzynarodowych meczach pokazuje średnio 4,32 żółtej kartki na mecz, to drugi wynik wśród wszystkich sędziów na Euro.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
A te duże szanse to podpierasz czym? Szklaną kulą? Kilka postów wcześniej pisałem na ten temat i podpierając się statystykami oceniłbym szanse 50/50, ale pisanie &quot;Szanse na 4 kartki w tym meczu są duże.&quot; to trochę nadużycie :&gt;
Jedyna nadzieja w sędziowaniu.
Statystyka jest jak kostiumbikini pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.
ja napisałem na czym opieram swój typ ale u Ciebie kuleje chyba interpretacja jak nie potrafisz tego odczytać
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Statystyka jest jak kostiumbikini pokazuje wiele, ale nie pokazuje najważniejszego.
ja napisałem na czym opieram swój typ ale u Ciebie kuleje chyba interpretacja jak nie potrafisz tego odczytać
Teksty w stylu &quot;dużo walki&quot; &quot;zacięty mecz&quot; czy &quot;najlepszy zawodnik będzie pilnowany&quot; to można dopasować praktycznie do każdego meczu. To są ME i nikt nie przyjechał się położyć i opalać.
Co do ostrej gry wyspiarzy mieliśmy już okazję zobaczyć jak ścinają swoich przeciwników.
Walia 0 kartek.
Anglia 1 kartka.
Nie mówię, że ten zakład nie wejdzie, ale nie powtarzajcie ciągle tych samych bzdur ????
 
D 2

darczas

Użytkownik
Z mojej strony zaproponuje typ Faul na Lewandowskim wiecej niz 1.5 kurs:1.35 Unibet Co prawda kurs niewielki ale za grubsza kase albo do dubla jak najbardziej ???? . Sadze, ze jest to pewny typ gdyz po 1 Jak wiadomo Irlandczycy nie sa wirtuozami footballu wiec gdy nie beda mogli poradzic sobie technika z naszym napastnikiem to bedzie trzeba w inny sposob mianowicie faulem. Kolejnym argumentem przemawiajacym na korzysc typu jest fakt, ze Irlandczycy po prostu maja ostry styl gry i na pewno nie beda odstawiac nogi w tym meczu. Jedyna mozliwoscia moim zdaniem by ten typ nie wszedl jest powazny pierwszy faul wymuszajacy zmiane zawodnika. Ale tak raczej nie bedzie. Podsumowujac, zdecydowanie polecam
 
nightbuk 3K

nightbuk

Użytkownik
Poszła masówka w stronę Polskich piłkarzy ;) Ja w tym meczu spodziewam się twardej gry ze strony Irlandczyków i walenie Polskich piłkarzy w mur. Polska reprezentacja po dwóch komprimitujących meczach towarzyskich 1-2 z Holandią i 0-0 z Litwą medialnie starają się zachować spokój ja jednak uważam iż Polska ekipa nie jest tak zgranym kolektywem aby kursy na takie wydarzenie wynosiły w okolicach 1.70 :S
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ja osobiście zagram, wydaję mi się całkiem dobry typ - mianowicie o5.5 rzutów rożnych naszej reprezentacji. Polska ze średnią 4.8 rożnego na mecz, dziś powinna spokojnie nabić 6 rożnych ze względów na sposób gry obu drużyn. Najprawdopodobniej zobaczymy walenie głową w mur ze strony Polaków. Często będą znajdować się w okolicy 25-30 metra, oraz w narożnikach boiska, gra będzie głównie ciągnięta przez Grosickiego i myślę że to głównie za jego sprawą linia zostanie pokryta. Irlandia Północna jest teoretycznie najłatwiejszym grupowym przeciwnikiem, i tylko z nimi będziemy prowadzić grę i mieć posiadanie zapewne około 60%, co powinno skutkować również ilością sytuacji.
Polska o5.5 rr 1.81 Unibet ✅✅
 
F 1

fabcos

Użytkownik
Skomplikowane do typowania spotkania - według mnie za dużo rozpraszaczy-statystyk tutaj mamy.
Jest wiele suchych statystyk, które jednoznacznie by wskazywały na to, że mecz zakończy się bezbramkowym remisem. Wskazują na to przede wszystkim:
-kłopoty w ofensywnie Polski (bazując na dwóch ostatnich spotkaniach i problemach zdrowotnych kadry)
-imponujące statystyki defensywy Irlandczyków z Północy (18 spotkań = 1 stracony gol w pierwszej połowie, brak porażki od 12 spotkań i tylko 6 straconych bramek)
-wyżej po jednym mocnym argumencie z każdego obozu, ale nawet w tym temacie dorzucono do listy wiele innych (np. wygranie grupy eliminacyjnej przez IP).
Jednak mało kto zwrócił uwagę na fakt, z kim Irlandczycy mierzyli się w tych 12 spotkaniach. Słowacja, Białoruś, Słowenia, Walia, Łotwa, Finlandiax2, Grecja, Węgry, Wyspy Owcze, Rumunia, Katar? I naprawdę kogoś dziwi fakt, że Irlandczykom udało się (przy kupie szczęścia) uciułać passę 12 spotkań bez porażki? Że od 1.5 roku nie przegrali spotkania?
Spojrzałbym na to inaczej. Że od 12 spotkań (1.5 roku) Irlandczycy z Północy nie grali z żadnym mocnym przeciwnikiem. A nawet uszczegóławiając - nie grali z żadnym zespołem, o którym moglibyśmy powiedzieć, że byłby faworytem w spotkaniu z Polakami. Ostatni zespół, z którym się mierzyli, a z którym Polacy większych szans (w mojej opinii) by nie mieli to Chile. Mecz ten odbył się, uwaga, ponad dwa lata temu - 5.06.2014 r. Oczywiście Chile wygrało 2:0.
Dalej w przeszłość nie ma sensu patrzeć, ale z tej najbliższej wynikają pewne wnioski:
-obecny skład Irlandii Północnej nie pamięta spotkania z silnym rywalem
-w tym pokoleniu debiutuje na imprezie międzynarodowej.
Jeżeli ktoś pragnie bardziej bezpośrednich statystyk (ale, szczerze, mających taki sam sens jak te wszystkie passe i niepasse), to proszę bardzo:
-na przestrzeni kilku miesięcy i Polska, i Irlandia Północna grały z Finlandią. Wyniki chyba każdy zna: Polska 5:0 Finlandia, Irlandia Północna 1:1 Finlandia.
Rozumiem ostrożność Polaków w kontekście ostatnich sparingów i poczynań Polaków na takich imprezach, ale dzisiaj absolutnie nic nie wskazuje na to, że Polska miałaby tego spotkania nie wygrać.
Ponadto, Irlandia nie ma żadnej siły w napadzie. Totalne zero, prawdopodobnie najsłabszy atak na tym Euro i jest to dobry kandydat na zero z przodu po fazie grupowej.

Moje typy:

Do przerwy/koniec meczu: Polska/Polska @ 2,75 Bet365
Polska v Irlandia Polnocna: Polska @ 1,75 Bet365
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Poszła masówka w stronę Polskich piłkarzy ;) Ja w tym meczu spodziewam się twardej gry ze strony Irlandczyków i walenie Polskich piłkarzy w mur. Polska reprezentacja po dwóch komprimitujących meczach towarzyskich 1-2 z Holandią i 0-0 z Litwą medialnie starają się zachować spokój ja jednak uważam iż Polska ekipa nie jest tak zgranym kolektywem aby kursy na takie wydarzenie wynosiły w okolicach 1.70 :S
Gdzie ty tą masówkę widzisz? Zawsze mnie rozwalają takie stwierdzenie. W tym temacie większość idzie w stronę Irlandii, bądź pisze, że mecz na pewno nie będzie łatwy, kursy też pokazują, że żadnego hurraoptymizmu na Polskę nie ma wśród typerów, ale ty widzisz masówkę...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Polska - Irlandia Północna
1X2
Typ: Polska
@1.75

ORAZ
Polska - Irlandia Północna
Czy drużyna 2 strzeli bramkę?
Typ: Nie
1.95
Bwin

Jak nie teraz to kiedy? Tym bardziej, że gramy z Irlandią Północną, która nie ma tak dobrych zawodników jak nasza reprezentacja. W ataku nie mają kim straszyć. Z pewnością postawią autosan z tyłu i będą starać się ukuć naszych jakąś kontrą. Chyba, że nasi pod presją cofną się sami do obrony. Pfuu, pfuu wypluć to, to Polska musi prowadzić grę. Jeśli zagramy tak jak w el. do ME to 3 punkty spokojnie będą nasze. W obronie Glik i Piszczek powinni trzymać pieczę, a reszta z defensywy powinna ich wspierać i odciążać. Krychowiak będzie rządził na środku. Mimo osłabienia w postaci braku Rybusa i Grosika, nie wygląda to źle, dalej jesteśmy lepsi. Z przodu mamy w końcu króla strzelców Bundesligi i czołowego strzelca ligi Holenderskiej.
Damy radę, to będzie nasz mecz! Irole z Północy nie maja na nas odpowiednich argumentów.
Wiem, że Irlandia Północna wygrała swoją grupę, ale należy spojrzeć z kim się mierzyli... Gdyby nam przyszło grać w takiej grupie też zajęlibyśmy pierwsze miejsce.
 
Do góry Bottom