>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Irlandia Północna [niedziela 12 czerwca, godz 18:00]

deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Polska - Irlandia Północna
Typ: będzie zmiana w 1. połowie meczu - TAK⛔
Kurs: 4.15 (STS)

Irlandczycy potrafią grać twardo a nasi też na pewno nieźle nakręcą się na to spotkanie. Na boisku nikt nie będzie się ze sobą patyczkował wiec spodziewam się dużej ilości pojedynków &quot;bark w bark&quot;. Polacy są oczywiście lepiej wyszkoleni technicznie co może zmuszać Irlandczyków do sięgania po &quot;nielegalne&quot; środki zatrzymywania naszych zawodników. Mam nadzieję, że nasi nie odpuszczą Irlandczykom ale zamiast pojawienia się jakiejś spektakularnej kontuzji liczę na to, że ktoś się w pierwszej połowie po prostu &quot;wypompuje&quot;.

Tak czy inaczej myślę, że to ciekawy bet za małą stawkę.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Polska - Irlandia Północna
Miałem dwa pomysły na to spotkanie. Absolutnie nie widzę tu gradu bramek. Dwie czy trzy bramki to myślę maksymalna ilość goli w tym spotkaniu. Przedmówcy wiele napisali o tym spotkaniu, więc ja tylko wspomnę o tym że jest to niezwykle ważne spotkanie dla obu ekip. Nikt nie będzie chciał przegrać tego spotkania, co może sprawić że obie mecz będzie oscylował wokół remisu. Moje dwa pomysły na to spotkanie to zwycięstwo Polski jedną bramką bądź też remis, który sprawi że wszystko rozstrzygnie się w kolejnych spotkaniach. Ostatecznie zdecydowałem się na remis...
X - kurs 3,50 STS
wynik 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Po pierwszej połowie powinno być 1:0. Milik 100% okazja, niestety widac, że głowa gorąca. Druga sprawa to ręka w polu karnym - to chyba był 100% karny, prawda?
Irlandia autobus, nasi w takim tłumie rzadko decydują się na grę ziemią. Niestety, wrzutki, czy to z akcji czy to ze stałych kończą się na niczym.
 
Do góry Bottom