>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - PHL, 2016/2017

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
beny4
W tym dziale podajemy typy z uzasadnieniem, jeśli czasu nie masz bądź weny zapraszam do działu z kuponami tam można takie dzienniki z suchymi typami prowadzić ????
Zachęcam do aktywności w obu działach.
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
12.03.2017 godz. 18.00
Polonia Bytom - GKS Tychy
Typ 1 ML
kurs: 2,60
Buk: Bet365
4 mecz półfinałowy rozegrany zostanie dziś w Bytomiu po pierwszy 3 meczach mamy w rywalizacji do 4 zwycięstw 3:0 dla zespołu z Tych. Po kolei Polonia przegrała pierwszy mecz 0:3 drugi 2:3 trzeci wczoraj w stodole 2:3 ale po dogrywce widać zatem że z meczu na mecz jest coraz lepiej to przydało by się dziś wygrać i zachować jakieś iluzoryczne szanse na walkę o finał :p. Mecz będzie pokazywany LIVE w TVP Sport co jest jak dla Mnie dziwne bo przez ostatnie lata nie można było pokazywać meczy z Bytomia bo telewizja mówiła że jest za ciemno na hali dziś będzie LIVE i jestem ciekawy jak im to wyjdzie ???? . Dziś urodziny obchodzi obrońca Polonii Jakub Wanacki i fajnie by było zrobić Sobie taki prezent ???? to tylko hokej do tego PHL tak więc nie raz zdarzały się niespodzianki. Polonia w sezonie zasadniczym wygrał z Tychami 2 razy dziś czas na 3 win :p Hej Heja Heja POLONIA Mistrzem Hokeja !!! Powodzenia ????
Grzecho//@Fortuna95 używaj opcji &quot;edycja&quot; do rozliczenia typu.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - Polska, Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przed nami 5 mecz w finale Polskiej Ligi Hokeja czy mecz ostatni? Przekonamy się już około 20:30 lecz moim zdaniem to właśnie dziś Tychy będą świętować mistrzostwo Polski, a gdzie najlepiej świętować jak nie u siebie w Tychach?
GKS Tychy prowadzą w finale już 3:1 (3:2, 4:2 - pierwsze 2 mecze u siebie Tychy wygrały, następnie w Cracovii polegli 4:7 by wygrać 3:1 drugi mecz na wyjeździe).
W półfinale Tychy rozbili 4:0 szybko łatwo i przyjemnie Polonię Bytom natomiast Cracovia ograła Podhale Nowy Targ również łatwo i przyjemnie 4:0.
Nie od dziś wiadomo, że w naszej lidze pada sporo bramek, w końcu obie ekipy mają kim straszyć rywali dlatego również polecam grać na gole w tym meczu.
Ogólnie wydaje mi się, że to Tychy trafili z lepsza formą w tym finale, co pokazują to w każdym z tych meczów i wydaje mi się, że dziś postawią przysłowiową &quot;kropkę nad i&quot; ...
Polecam zwycięstwo gospodarzy.
Powodzenia.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Polska, Play Offy
Godzina: 18:30
Spotkanie: GKS Tychy - Cracovia
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: efortuna
Ciężki, mecz do wytypowania. Cracovia pokazała w pierwszym meczu u siebie, ze potrafi. Tylko na ile ich Tyszanie &quot;zlekceważyli&quot;? Może gorszy dzień? Ale w tym dniu to Cracovia była szybsza i tworzyli mnóstwo sytuacji. Dzis przyjdzie na hokeistów Cracovii ogromna presja, ale jest taki gość rudolf rohacek na ławce i myśle ze to jakoś poukłada. Tychy już dawno u siebie nie przegrały, może czas na przełamanie? Ja liczę, na bardzo dobry dzień Radziszewskiego. Finały skończyłyby sie tak szybko? Zobaczymy.
Nie wiem czy tu w temacie mogę kursy z fortuny?
W każdym bądź razie gram ten typ, dla lepszego oglądania meczu. Może jeszcze większych emocji handicap -1,5. Wysokich wygranych!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom