>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska PLH / 17.01.2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Cracovia Kraków - TKH Toruń
Zawodnicy z Krakowa po ostatnim blamazu z Sosnowcem na pewno beda chcieli zrehabilitowac sie przed swoja publicznością. Cracovia praktycznie ma zapewnione pierwsze miejsce przed faza play-off, wiec trener Rohaczek moze testowac mlodych zawodnikow - tak bylo m.in. w spotkaniu z Sosnowcem. Ale chyba nikt nie spodziewa sie, ze Cracovia moze przegrac drugi mecz z rzedu. Ostatnia deska ratunku dla graczy TKH jest Tomek Wawrzkiewicz. Jesli nadal utrzyma swoja znakomita dyspozycje i bedzie bronil tak, jak w ostatnich meczach, to moze byc ciekawie. Sądze jednak, ze nawet z &quot;Wacha&quot; w bramce, Torun raczej przegra w Krakowie. Mój typ to 1.

GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk
Gracze z Gdanska ostatnio prezentuja bardzo slaba forme. Przegrali z dwoma najslabszymi druzynami w lidze - Sosnowcem i Sanokiem. Sa bardzo male szanse, aby jutro przelamali ta zla passe. GKS Tychy rozdrazniony porazka w Nowym targu na pewno bedzie chcial rozgromic rywali i pokazac, ze tytul mistrza Polski zobowiazuje. Po dobrym poczatku sezonu - Gdańszczanie graja co raz gorzej. Juz chyba tylko cud moglby sprawic, ze na koniec rundy zasadniczej zajma inne miejsce niz 6. Tak wiec w jutrzejszym meczu praktycznie o nic nie walcza. Natomiast Tyszanie, wciaz maja bardzo duze szanse na zajecie drugiego miejsca. Dlatego tez zrobia wszystko, aby zdobyc jutro 3 punkty. Mój typ - 1.

Zagłebie Sosnowiec - KH Sanok
Ten mecz ma kluczowe znaczenie w walce o 7 miejsce w tabeli. W przypadku zwyciestwa Sanoczan, maja oni wciaz szanse na zajecie 7 miejsca. Zwyciestwo gospodarzy praktycznie przesadza sprawe na ich korzysc. Obie druzyny wygraly swoje ostatnie spotkania. Szczegolnie zwyciestwo Sosnowca w Krakowie robi wrazenie. W tym meczu kazdy wynik jest mozliwy. To spotkanie z gatunku &quot; no bet&quot; - ale ja zarzyzykuje i wytypuje 2. W Sosnowcu istnieje realne zagrozenie, ze nie zagra 4 podstawowych zawodnikow narzekajacych na kontuzje, natomiast KH wystapi w najmocniejszym skladzie. Dla hokeistow z Sanoka jest to mecz ostatniej szansy jesli chca zajac 7 miejsce. Musza go wygrac - a stac ich na to. Moj typ to 2 i over.

Unia Oświęcim - Podhale Nowy Targ
Gracze z Oswiecimia przegrali dwa spotkania z rzedu co tej druzynie zdarza sie niezwykle rzadko. Co gorsza, w ciagu 120 minut strzelili tylko 1 bramke. Wszyscy zastanawiaja sie czy to poczatek jakiegos wiekszego kryzysu?? Podhale natomiast rozgromiło w ostatniej kolejce mistrza Polski 5:0. Dzieki temu zwyciestwu szanse na zajecie 2 miejsca staly sie bardzo duze. Jutrzejsze zwyciestwo na pewno bardzo by pomogło. Mysle ze Nowotarzan stac na wywiezienie z Oświecimia kompletu punktów. W swietnej formie znajduje sie atak: Różański - Kolusz - Kacir. Ta trójka na pewno bedzie jutro najwiekszym zagrozeniem dla defensywy Unii. Czy Oswiecim jutro sie przełamie i wygra mecz?? Wątpie. Mój typ - 2.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Postawię dwa pierwsze typy, wydają mi się pewniejsze, krucho u mnie z kasą więc dzisiaj liczę na Twoją fachowość. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom