>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Polska - Portugalia] - 1/4 finału, 30.06.2016 r. godz 21:00

acetate 474

acetate

Użytkownik
Portugal vs Poland (Corners) - 1 (-2) @ 1.840 Pinek ✅
Polska grając z zespołami lepszymi na papierze, ma mniejszy procent posiadania piłki. Oni opierają się na szybkich kontrach i tutaj upatrują swoich szans, nie sądze żeby nasz Couch coś zmienił dzisiaj w tej kwestii. Dobrze to bylo widać z Niemcami, gdzie rożnymi zdominowali całkowicie spotkanie, podobnie Szwajcarzy. Przejrzyjcie sobie statystyki, tam wchodziło handi -5 i wiecej. Nawet Ukraincy nabili więcej rożnych.
Scenariusz jaki widzę to bronienie się Polski i kontry, a wiadomo że przy obronie rożne będą wskakiwać dla naszych przeciwników.
Linia śmiesznie niska, kurs piękny, IMO jeden z sensowniejszych betów na dziś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Unibet daje dzisiaj w swoich promocjach bramkę Lewandowskiego za 4.5. Genialny kurs, mimo, że Lewy nie strzelił jeszcze nic na tym turnieju. Póki co naszej reprezentacji szlo dość dobrze a prawdziwych liderów poznaje się w trudnych sytuacjach. Dzisiaj nie będzie łatwo i potrzeba nam właśnie Roberta. Szansę powinien jakąś mieć, więc może ukuje. Typ typowo na czuje ale kurs zachęca.
Lewy - gol - 4.5/unibet (promo) ✅ izzi
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 115

wrobel007

Użytkownik
Polska - Portugalia, kto z nas sie spodziewał, że dojdzie do tego spotkania, no ale cóż udało nam się, to dlaczego w tym spotkaniu ma się nie udać?
Oglądałem spotkania Portugalii oraz Polski i śmiało można mówić o pojedynku równy z równym. To, że Portugalia ma gwiazde typu Ronaldo nic nie zmienia, sami widzimy po naszej reprezentacji, ze Lewy sam nic nie zrobi. Na tym etapie rozgrywek liczy się drużyna, skończyła się gra indywidualnościami. Ciężko wskazać tutaj kto wygra, dlatego ide w remis do 90min, jest to najbardziej przemawiający za mna typ, ponieważ, Portugalia wyszła z grupy mając 3 remisy, my nie gramy zbytnio ofensywnej piłki, mamy za to dobrą ekipe w obronie, więc remis jest jak najbardziej realny - potem niech już nasi wygraja ????
Stawiam remis @ 2,90
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 29

belcio

Użytkownik
Polska - Portugalia
Portugalia powyżej 6.5 rożnych (1.9) betsafe 7/10

Portugalia w fazie grupowej notowała wysoką ilość rożnych 9,10,11 dopiero w 1/16 zagrała w inny sposób z Chorwacją blokując całkowicie drogę do bramki co przyłożyło się też na grę w ofensywie i tylko dwa rożne, w meczu z Polską dalej są faworytem i dalej ta ilość rożnych powinna być wysoka, przeciwko Polsce mocniejsze zespoły takie jak Niemcy czy Szwajcaria miały sporą ilość rożnych bo Niemcy 8 i Szwajcaria 13
 
S 0

spacedzem

Użytkownik
Nie przegladnalem calego tematu bo nie mam juz na to czasu, ale jakos kurs na under 2,5 w granicach 1,4 razi po oczach a patrzac na mecz Portugali z Węgrami to raczej tutaj na 0 nie bedzie, obie druzyny nastawione ofensywnie i bramki musza padac, ja po kursie 3,1 na bet365 wrzucam za 100zł na lepsze ogladanie i kibicowanie.
Podziękujecie po pierwszej połowie.
 
xyzz 462

xyzz

Użytkownik
Polska awans @2.20
tak na szybko bo nie chce mi sie rozpisywac
Portugalia nic nie gra na tym turnieju, wyszli z grupy z 3 remisami...
ostatni mecz na duzym farcie, nie zapominajmy ze to oni musieli gonic wynik z Węgrami. W mojej ocenie to Polska bedzie prowadzile gre a Portugalia skupi sie na grze z kontry. Wszystko zalezy jak zaprezentuje sie dzisiaj nasz blok defensywny, zarowno srodek jak i boki. Przykryc Kryske i Naniego z drugiej strony i to by bylo na tyle, nie zostawiac im miejsca i okazji do gry jeden na jeden. Pilnowac wrzutek, czyli zadanie dla zawodnika z Brazylijskimi korzeniami - Pazdinho. Mocno licze ze nasze napadziory w koncu sie przelamia.
W mojej ocenie Portugalia bardziej lezy polakom niz Szwajcaria i licze na awans po regulaminowym czasie... to tyle
Wojna!!!!!!!
Przegrana... boli jak drzazga we fiucie...
 
Do góry Bottom