>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

Polska - Rumunia, el. MŚ 2018 [sobota, 10.06.2017, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Rumunia

Kursy Totolotek:

Reprezentacja Polski podtrzymuje dobrą dyspozycję z ME i jak do tej pory nie znalazła pogromcy podczas gier kwalifikacyjnych do mundialu. Na dzień dzisiejszy Polacy mają przewagę w grupie i świetną pozycję, by we wrześniu studzić szampany. Dwa najbliższe mecze mogą okazać się decydujące. Pierwszy z nich już na początku czerwca w Warszawie. Przeciwnikiem Rumunia z którą wygraliśmy w Bukareszcie 3-0. Piłkarze z Bałkanów w ostatnim czasie złapali zadyszkę zdobywając tylko dwa punkty w ostatnich trzech spotkaniach. Mimo słabszej gry nadal mają duże szanse na grę w Rosji.
Czy Polacy znów przekonywająco pokonają piłkarzy trenera Christopha Dauma? A może tym razem goście postawią poprzeczkę wyżej?
Zachęcam do wyrażania opinii i podawania typów.
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Hej widzę że jestem jednym z pierwszych co do podania typu. Zacznę może od tego iż piłkarze reprezentacji Polski zagrają przed własną publicznością co już jest dużą korzyścią dla naszej Reprezentacji. Nie chcę rozpisywać się o meczach, które zostały już rozegrane. Sądzę jednak iż Polacy wyjdą na to spotkanie 100% zmotywowani, natomiast Rumunia nie jest zespołem mogącym nam na tą chwilę zagrozić. Spodziewam się tutaj wielkiej fety na stadionie Narodowym. Zagra chociażby Robert Lewandowski, który jest moim idolem i mam nadzieje na dobry występ tego zawodnika. Co do zdobycia bramki przez danego piłkarza nie jestem w stanie napisać, konkretnej analizy jednak Milik jest moim faworytem i spodziewam się wysokiej wygranej naszej reprezentacji i wystawienie kursów w okolicach 2.70 AH (-1.5) jest dla mnie sporym Value jednak ja postanowiłem skromnie pograć na zwycięstwo Biało-Czerwonych.
Typ: Polska
Ako: 1.60
Buk: Iforbet
Stawka: 4/10
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem trochę niespodzianka jeśli wyjdzie Szczęsny. Wojtek miał dobry sezon, szykuje się transfer, no ale jeśli jego przejście do Juve jest prawdą to skazuje się na rok grzania ławy. Co więcej ważny rok, bo przed MŚ. Fabiański choć sezonu nie zakończył najlepiej w kadrze nie można mu nic zarzucić. Spisywał się bardzo dobrze i zmiana bramkarza na tą chwile nie powinna mieć miejsca.
Liczyłem, że w środku obrony zagra Lewczuk. We Francji na niego nie narzekali i zagrał ponad 40 meczy w sezonie. Z Pazdanem by się dogadywał.
W ataku brak Milika. Sądzicie, że jego kontuzja jest odczuwalna po dziś dzień? Czy raczej spowodowała ona, że Milikowi ciężko się przebić po tak długiej przerwie?
Sam liczę na nieco inne zestawienie niż w linku. Jeśli Polacy jednak zagrają w przedstawionym zestawieniu spodziewać się można, że zagrają z kontry, czyli to co wychodzi im od lat najlepiej.
Ludzie szanujmy się i nie wstawiajmy linków z takich portali.
Trzeba patrzeć kto pisze artykuł, a nie skąd pochodzi news. Akurat Staszewski z reprezentacją jest blisko od czasów el. ME2016. Ostatnio jeszcze pracował w Polsat Sport, a nie trzeba chyba mówić co ich reporterzy potrafił wyciągnąć przed meczami reprezentacji (np. Romek Kołtoń) ???? .
To, że skład opisany przez niego różni się z Twoim nie znaczy, że jest nierealny.
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Nigdy nie gram na Polskę ale jutro kusi zagrać w dubelku z Danią.
Co do składu podanego w tym linku. Ciekawe skąd taki redaktorzyna może to wiedzieć. Pewnie sam Nawała nie wie jeszcze komu dać szansę na kilku pozycjach (bramkarz, defensywny pomocnik) Przecież w składzie powinien być zawodnik który będzie rozbijał ataki rywali taki jak Krychowiak (chociaż on to moim zdaniem nie powinien być w ogóle powołany) czy Góralski .
Ludzie szanujmy się i nie wstawiajmy linków z takich portali.
 
lobot 644

lobot

Użytkownik
Polska-Rumunia
TYP: BTTS 2.50 1xbet (wysoki rowniez w marathonie, dafabet, bet365) ✅✅✅

Po pierwsze skład Polaków: gramy bez GLIKA, filar obrony i całej drużyny, na środku obrony prawdopodobnie pazdan z cionkiem - umówmy się to nie jest duet Bonucci z Chiellinim, spokojnie mogą się im przytrafić błędy, które poskutkują golem dla przeciwnika. Na środku pomocy prawdopodobnie maczynski, linetty, zielinski - jeden solidny defensywno - destrukcyjny gracz i 2 mlodych chlopakow grajacych glownie do przodu, o slabych warunkach fizycznych jesli chodzi o granie defensywne i destrukcje.
Po drugie Rumuni mają w składzie dobrze wyszkolonych technicznie zawodników takich jak: stanciu i chipciu ktorzy moga indywidualna akcja zdobyc gola lub stworzyc grozna sytuacje, druzyna rumuni moze ostatnio nie zachwyca ale potencjal jest, gol spokojnie w ich zasiegu
Po trzecie dostali w rumuni 0 do 3 co na pewno wyzwala cheć rewanżu, dostali szybka bramke potem atakowali ale nic z tego i 2 bramy pod koniec
Po czwarte nasza sytuacja w tabeli jest dosc dobra, natomiast przeciwnik musi gryzc trawe zeby miec szanse na awans.

Do tego bez analizy:
Finlandia - Ukraina
TYP: 1X lub azjan + 0.5 gola dla Finów 2.04 dafabet
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nigdy nie gram na Polskę ale jutro kusi zagrać w dubelku z Danią.
Dania zespół kompletnie bez formy zupełnie nie przypominający drużynę sprzed kilku lat zmierzy się na wyjeździe z zespołem, który urwał już pkt u siebie w tych eliminacjach Polsce i Rumunii. Kursy w okolicach 1.40 na Danie to kpina i zupełnie nie do gry
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽Piłka Nożna - eMS ⚽
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Rumunia
Typ: Rumunia over 0,5 gola
Kurs: 2.06
Bukmacher: unibet
Analiza:

Zapraszam wszystkich na interesujący mecz do Warszawy.
Dziś Polska,zdecydowany lider gra z Rumunią.
Tutaj nie ma zbytnio co analizować mojego typu. Rumunia z &quot;nożem na gardle&quot; gra ten mecz. Oni musza wygrać aby się jeszcze liczyć w walce. Kompletnie nie rozumiem kursów na Polske. Rumunia tego meczu nie odpuści,Polska osłabiona brakiem Glika w obronie. Pierwszy mecz,delikatne rozluźnienie na moment i bramke można łatwo stracić. Ten mecz będzie mega cięzki,Piłka nożna uczy pokory,każdy stawia na Polaków,kursy niskie, dają widze z handi.
Bardzo chce wygranej naszej reprezentacji , ale łatwo nie będzie. Rumunia zdecydowanie jest w stanie strzelić gola ,taki kurs biore w ciemno!

Powodzenia!
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Kurs na Polskę w granicach 1.55-1.65 kompletnie nie do grania. Rumunia to nie są ogórki a Polakom mecz z nim na wyjeździe po prostu wyszedł. Środek pola u nas nie wygląda różowo. Przereklamowany Linneti, nijaki Mączyński i Zieliński, który od czasu do czasu odpali dobrym meczem. Dla mnie najlepszym typem na ten mecz, w obliczu osłabienia naszej obrony, jest gol dla Rumunów po kursie około 2 (u prawie wszystkich dostępnych buków).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Rumunia
Typy
Polska @ 1.52 ✅
Polska do przerwy/koniec meczu @ 2.35 ✅
Lewandowski gol @ 1.74 ✅

Grosicki gol @ 4.20 ⛔ szkoda bo okazja była.
buk: unibet
Jest to spotkanie dla nas, które musimy wygrać aby przybliżyć się do bezpośredniego awansu na MŚ. Wygrana w dzisiejszym spotkaniu nie dość, że przybliży nas do awansu to jeszcze da nam komfort psychiczny przed ciężkimi wyjazdowymi meczami z Czarnogórą i Danią. Na dzień dzisiejszy Polska prezentuje o wiele wyższy poziom piłkarski od swoich rywali, ale jest to spowodowane dobrą grą naszych graczy w ligach zagranicznych/polskiej oraz dzieki trenerowi Nawałce, który zbudował świetną drużynę. Skład naszej drużyny na to spotkanie raczej wiele się nie zmieni od poprzedniego. Sporym osłabieniem naszego zespołu będzie nieobecność Kamila Glika. W jego miejsce wskoczy zapewne Cionek. Na ławce ten mecz powinien zacząć również Krychowiak. Szkoda, że facet przejściem do PSG zepsół sobie rok gry, a lata uciekają. Reszta bez większych zmian w naszym składzie. Teraz coś o rywalach. Reprezentacja Rumunii na pewno jest naprzeciwległym biegunie niż nasi piłkarze. Goście nie wygrali żadnego z ostatnich czterech spotkań i ani razu w tych meczach nie trafili do siatki rywala. Kogo powinniśmy się obawiać?. Na pewno Alexandru Chipciu gracza Anderlechtu, który jest jednym z wyróżniających się zawodników. Oprócz tego pana uważać trzeba na Stancu, Stanciu czy Popa. Ta czwórka jest niezwykle groźna. Dzisiejszy mecz na pewno nie będzie należał łatwy dla naszych graczy. Nie sugerujcie się tu pierwszym spotkaniem gdzie wygraliśmy gładko 3:0, ale to Rumunii w tamtym spotkaniu razili swoją nieskutecznością. Idę w naszą stronę ponieważ na Narodowym spisujemy się bardzo dobrze, do tego piłkarsko jesteśmy drużyną lepszą, a każdy inny wynik niż wygrana Polski będą uważał za porażkę. Zdecydowałem się też pograć, że będziemy prowadzić do przerwy i wygramy to spotkanie. Rumunii grają z kontry, lecz jeśli mają jakiekolwiek nadzieje na awans to będą musieli się otworzyć, a wtedy będzie to dobra okazja dla naszych graczy ofensywnych do strzelenia gola.
Polecam też pograć bramki Lewandowskiego i Grosika. Robert jest najlepszym strzelcem tych eliminacji. Od piłki już odpoczywał kilka tygodni, a więc głód strzelenia bramek jest. Co do Grosika, to Kamil miał dwa dni temu urodziny, dziś rozegra 50. mecz w kadrze, a na narodowy zaprosił całą swoją rodzinę. Myślę, że jego gol jest również prawdopodobny w tym spotkaniu.
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
20:45 Polska - Rumunia
Typy
Polska @ 1.52
Polska do przerwy/koniec meczu @ 2.35
Lewandowski gol @ 1.74
Grosicki gol @ 4.20
buk: unibet



Polecam też pograć bramki Lewandowskiego i Grosika. Robert jest najlepszym strzelcem tych eliminacji. Od piłki już odpoczywał kilka tygodni, a więc głód strzelenia bramek jest. Co do Grosika, to Kamil miał dwa dni temu urodziny, dziś rozegra 50. mecz w kadrze, a na narodowy zaprosił całą swoją rodzinę. Myślę, że jego gol jest również prawdopodobny w tym spotkaniu.

Lewandowski nie jest najlepszym strzelcem tych eliminacji. Chyba, że masz na myśli naszą drużynę.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lewandowski nie jest najlepszym strzelcem tych eliminacji. Chyba, że masz na myśli naszą drużynę.
No tak jest przed nim Ronaldo, który wczoraj dołożył dwa trafienia. Jednak jeśli chodzi o naszą reprezentację to ma najwięcej strzelonych goli w naszej grupie;).
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Nie jestem tak hura optymistycznie nastawiony co do łatwego zwycięstwa. Za to od dłuższego czasu jestem tak nastawiony co do rozwoju kariery Piotra Zielińskiego. Od 2013 roku nie strzelił bramki w reprezentacji i mecze w koszulce z orzełkiem nie wychodzą mu zazwyczaj najlepiej. Panie Piotrze Sebastianie Zieliński pora się przełamać ????
Zieliński gol 5.25
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Polska vs. Rumunia

Znalazłem dosyć ciekawy i &quot;bezpieczny&quot; typ na owe spotkanie, o ile w bukmacherce można mówić o &quot;bezpiecznych typach&quot; ???? . Mianowicie Betclic oferuje zakład typu podwójna szansa: Poland Win/Draw &amp; Over 1,5 ✅ ; @1,50. Kurs nie powala, ale do przyjemnego trebla, jak najbardziej do grania. Nie widzę tutaj porażki naszej reprezentacji w żadnym ze scenariuszy. O minimum dwóch bramkach w spotkaniu, też jestem niemalże przekonany. Powodzenia.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Kwalifikacje do Mistrzostw Świata, Europa
Spotkanie: Polska - Rumunia
Godzina: 20:45
Typ: 1/powyżej 2,5
Kurs: 2,62
Bukmacher: eFortuna


Czas zacząć odliczanie przed mecze reprezentacji Polski w Warszawie na Narodowym. Polacy spotkają się z Rumunią, którą ograli na wyjeździe aż 3:0. Dzisiaj również idę w stronę wygranej Polaków i również z minimum 3 golami w meczu.
Dziś Rumunia nie ma już nic do stracenia, jej remis nic nie daje muszą grać o pełną pulę a że są po prostu za słabi na to to już inna bajka. Polacy potrafią wykorzystać słabą dyspozycję przeciwników o czym już Rumuni się przekonali.
Dzisiaj na bramce stanie W. Szczęsny co jest doskonałą wiadomością ponieważ bardziej uważam, że zasługuje swoją grą i dyspozycją na grę. Jedyny problem to brak Glika i za pewne to będą chcieli wykorzystać Rumuni. Wcale nie przekreślam Rumunów a nawet więcej myślę, że w tym meczu strzelą bramkę ale to bedzie bramka na pocieszenie.
Polacy wyraźnie 3:1.

Powodzenia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ELO ZIPy!
Jak dzisiaj obstawiacie meczyk Polaków? Galante peFFka Biało Czerwoni? ;) Z okazji tego meczu niektórzy bukmacherzy oferują ciekawe promocje:

1. Totolotek - klasycznie GramGrubo, czyli 12% większa wygrana przy becie 2.0 ze min stówkę zielonych złociszy. ----&gt; https://forum.bukmacherskie.com/totolotek
2. LV BET - dodają 25% więcej do wygranej, jeśli Lewy strzeli min. 2 brameczki (wiadomo, że ustrzeli hatriczka ;) Więcej info na stronie bukmachera: https://ads.lvbetpartners.com/redirect.aspx?pid=2796&amp;amp;bid=2184
3. forBET - klasycznie wygrana powyżej 6% lub 12% jeśli na kuponik zagramy z 3 zdarzeniami ---&gt; https://www.iforbet.pl/rejestracja/jvzzpnswdy
4. Unibet - jeśli zagramy w Uni zdarzenie z meczu Polska - Rumunia, a Polska wygra to otrzymamy do 50PLN darmowy zakład. Postawiony zakład musi być z kursem min. 1.40 i stawkę 50 złotówek. Freebety: 10zł - 1 bramka różnicy, 2-3 - 25zł, 4 bramki i więcej np. 4-0, 5-1 : 50zł darmowy zakład ---&gt; Unibet
Powodzenia! Pamiętajcie, tylko GRAM GRUBO! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom