>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Polska - Słowacja, MME U-21 [piątek, 16.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Lipski bodajże przez ponad miesiąc nie grał w ogóle, Kownacki ostatnio był bardzo słaby lidze(trener Lecha stawiał na niego tylko po to, żeby wypromować jego transfer), ale i tak przecież ze Słowacją nie zagra, Stępiński nie gra od bardzo dawna, Niezgoda również miał raczej słabą wiosnę. Dla mnie ten zespół to tylko napompowany balonik(ich dwa ostatnie sprawdziany przez ME były fatalne), z którego Słowacy spuszczą powietrze już w pierwszym meczu.
Też mi tak wychodzi. Stare dobre powiedzenie &quot;Pokaż mi swoją ławkę rezerwowych a powiem Ci jaki masz zespół&quot;
A w naszym przypadku chodzi nawet nie o ławkę co o pierwszy skład.
Łasicki z powołaniem na główną imprezę? Przecież to jest nawet nie żart a kpina po prostu. (Na początku myślałem, że chodzi o tą grupę Łasica od Canal + jako dobrą rozkminę przeciwników)
Jach cała runda zmarnowana przez kontuzje, zagrał w ostatniej kolejce i zrobił Arce utrzymanie przy okazji.
Bielik w swojej gwiazdorskiej przygodzie z piłką zagrał na razie 8 spotkań w Championship, która ma wręcz prymitywny poziom samej gry.
Piątek jako awizowany do gry za Kownackiego ostatnie miesiące to problemy z kontuzjami podobnie jak Jaroszyński.
Dawidowicz ostatni mecz na początku Kwietnia, 7 kolejek przed końcem sezonu.
Buksa, Moneta to w ogólnie nie ten poziom na finał międzynarodowej imprezy.
Jakbym miał wybrać z tej kadry ludzi co mogą coś zaradzić to widzę 3 plusy. Bednarek+Kędziora, Linetty i Stępiński. Stępiński mimo braku gry we Francji jest lepszy od pozostałej trójki napastników. Smutne lecz prawdziwe. A i zapomniałbym o Frankowskim, który robi fajny progres i miał za sobą jak cała Jaga super sezon.
Tacy Włosi,Hiszpanie, Niemcy to są zawodnicy po pełnych sezonach w najlepszych ligach.
Co do pierwszego meczu. Gdyby to było starcie z Czechami to poszłaby naprawdę solidna stawka na DNB na Czechów. Ale że mówimy w tym przypadku o Słowakach to jednak wstrzymuje się z jakimkolwiek graniem. Mogę tylko powiedzieć, że widziałem kilka minut meczu Słowaków z Holendrami i naprawdę grali fajną piłkę. Jutro wyjdą ze zdecydowanie mniejszą o presją o ile w ogóle ją będą mieć i tylko na co będą czekać to zabicie z konterki.
Szwedów i przede wszystkim Anglików na pewno nie wypuszczę z gry. Zwłaszcza tych drugich stojących z bardzo dobrym kursem na tą chwilę.
Polska ma wielki atut w postaci Linnetego który potrafi zrobić różnicę
Coś jak to, że Kapustka jest Mistrzem Anglii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
guernica 584

guernica

Użytkownik
Scenariusz powtarza się jak przed każdą imprezą na której uda się Polakom zagrać.
Czyli:
-pompowanie balonika, pierdzielenie jakie to mamy szanse, że nas się powinni bać i takie tam pierdy,
- następnie mecz inauguracyjny
- potem mecz o wszystko
- i na koniec mecz o honor.
Nic nie ugramy niestety na tych mistrzostwach ponieważ mamy słabych zawodników.
Linetty mianowany zbawcą tej drużyny. Wolne żarty. Zawodnicy w wieku 21 lat to,w,dzisiejszych czasach grajki niejednokrotnie decydujący o wynikach swoich drużyn ligowych. A u nas? W kadrze są goście, którzy ledwo coś pogrywają w naszej śmiesznej lidze. Słabo to wygląda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bielik w swojej gwiazdorskiej przygodzie z piłką zagrał na razie 8 spotkań w Championship, która ma wręcz prymitywny poziom samej gry.

Jakbym miał wybrać z tej kadry ludzi co mogą coś zaradzić to widzę 3 plusy. Bednarek+Kędziora, Linetty i Stępiński. Stępiński mimo braku gry we Francji jest lepszy od pozostałej trójki napastników. Smutne lecz prawdziwe. A i zapomniałbym o Frankowskim, który robi fajny progres i miał za sobą jak cała Jaga super sezon.

Tacy Włosi,Hiszpanie, Niemcy to są zawodnicy po pełnych sezonach w najlepszych ligach.
Ogólnie zgadzam się co do puenty, która mówi, że nasz zespół może się umywać do tego jakie mają Portugalczycy, Hiszpanie czy Włosi.
Ale odnośnie kilku graczy się nie zgodzę. Bielik może i kariery wielkiej jeszcze nie zrobił, ale Bielik ma dopiero 19 lat więc jest w tej kadrze niejako jako awansowany z niższego rocznika. Wiesz u Wengera coś tam już pograł, w młodym Arsenalu kapitan, w młodzieżowej LM grał. Puchar Ligi Angielskiej jakiś mecz zagrał, a te 10 meczów w Championship mu dobrze zrobi. Bielika bym się nie czepiał, on może coś wnieść.
Ogólnie jednak ławka jak mówisz nie porywa. Pierwszy skład na papierze jeszcze jakoś da się wybronić bo są gracze z potencjałem, którzy już coś znaczą.

Na papierze nazwiska Stępiński, Kapustka, Lipski czy Kownacki wyglądają fajnie. Pytanie o ich dyspozycję?

Jednak ogólnie jestem zdania, że nie ma co się napalać na tą reprezentację i oczekiwać nie wiadomo jakiego wyniku. Grupa na papierze teoretycznie łatwa, ale trzymajmy głowę na karku, każdy błąd może być bolesny w skutkach, nie ma kiedy odrabiać potknięć, bo takie są zasady kwalifikacji do półfinałów, a nie inne.

Słowacja w teorii wydaje się słaba, ale kilku graczy maja, są też kolektywem. Pokonali w eliminacjach Holandię 4:2, wygrali z Turcją 5:0. Rusnak czy Skriniar, ich potencjał i umiejętności znam.
Ja nastaiwam się na ciężki mecz, Słowacja może powalczyć. Będę kibicował, ale ogólne pompowanie balonika oby się nie skończyły szybkim pęknięciem, bo jednak mecze kontrolne z Czechami czy Italią to był obraz bezradności w niektórych momentach...

Nic nie ugramy niestety na tych mistrzostwach ponieważ mamy słabych zawodników.
Linetty mianowany zbawcą tej drużyny. Wolne żarty.
Akurat co jak co, ale Karol Linetty ma za sobą naprawdę bardzo dobry sezon w lidze włoskiej. Tam grał niemal zawsze, sporo pokazał swoich atutów i był jednym z najlepszych graczy na przestrzeni całego sezonu w Sampdorii. Jak ktoś ma być liderem tej kadry to Linetty pasuje do tego.


A może zamiast szukania typów na zwycięzcę tego meczu jakieś opcje na gole? Coś komuś się widzi bardziej?
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Polska na wygra ze Słowakami na 100%. A najprawdopodobniej przegra. Kim mamy grać? Reca , Bednarek, Frankowski i Linetty. A reszta? Bez napastnika trudno o punkty. Niezgoda rezerwa w Ruchu. Stępiński nawet się na ławkę nie łapał. Kownacki nie zagra. Nadzieja w Piątku jeśli go wystawi. Kontra nich Benes, Bero, Skriniar, Haraslin. To są naprawdę konkretni goście. Nie widzę absolutnie żadnych argumentów za Polską. Nawet atut bycia gospodarzem niewiele da. Jesteśmy dużo słabsi niż rok czy pół wstecz. Jak dla mnie pewne X2, lub sama 2 dla odważniejszych.
Co do samego typu to mogę nawet się zgodzić. Obawiam się że nasz występ w tym turnieju może wyglądać podobnie do występu dorosłej kadry na EURO 2012 w Polsce .
Jednak pisanie że nie mamy kim grać i wymienianie Bednarka Frankowskiego czy Linettego, a z drugiej strony pisanie że Haraslin Benes czy Skriniar to konkretni goście to jest jakieś nieporozumienie. W czym oni są lepsi od wyżej wymienionych Polaków? Proste porównanie zawodników grających na podobnych pozycjach Frankowski i Haraslin. Dużo lepszy Polak bo nie dość że statystyki lepsze to i bardziej uniwersalny zawodnik mogący grać na każdej pozycji z prawej strony boiska.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Najpierw poleciała masówka na Polaków, zaraz potem fala antyreprezentacyjna ;) Spokojnie panowie, w kadrach młodzieżowych często nie nazwiska decydują i ogranie a dyscyplina taktyczna, której często brak z powodu małego doświadczenia. Podobnie jest z reprezentacjami z Afryki. Niby mają w składach dobrych grajków a na mistrzostwach świata rzadko coś osiągają. Bądźmy dobrej myśli, w Lublinie brakuje podobno biletów, cały młyn Motoru będzie dopingował Polaków, może się uda. PoZdrawiam.
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Co do samego typu to mogę nawet się zgodzić. Obawiam się że nasz występ w tym turnieju może wyglądać podobnie do występu dorosłej kadry na EURO 2012 w Polsce .
Jednak pisanie że nie mamy kim grać i wymienianie Bednarka Frankowskiego czy Linettego, a z drugiej strony pisanie że Haraslin Benes czy Skriniar to konkretni goście to jest jakieś nieporozumienie. W czym oni są lepsi od wyżej wymienionych Polaków? Proste porównanie zawodników grających na podobnych pozycjach Frankowski i Haraslin. Dużo lepszy Polak bo nie dość że statystyki lepsze to i bardziej uniwersalny zawodnik mogący grać na każdej pozycji z prawej strony boiska.
Primo - gdzie Ty widzisz, żebym porównywał ze sobą wyżej wymienionych zawodników? Wymieniłem kilku wyróżniających się, nic więcej. I trochę dziwne , że taki Frankowski jest wyceniany na 800 tyś euro, a Benes 2x więcej, nie wspominając o Bero (3 melony). Pisałem tylko, że nie widzę żadnych argumentów w faworyzowaniu Polaków, podkreślając że Słowacy to nie ogórki.
 
F 0

frankdrebin

Użytkownik
Ja też byłbym ostrożny w graniu na reprezentacje Polski...
Moje zdanie o naszej lidze jest jak najgorsze, przeciez większości meczy to momentami nie da się oglądać na trzeźwo :p a jednak duża część naszej reprezentacji to zawodnicy naszych klubików ...
Linetty zbawcą ? śmiem wątpić ... nawet nie będę porównywał kto biega wokół niego w Sampdori czy reprezentacji A ...
A czy nasi kopacze poradzą sobie z oczekiwaniami i presją ? Też mam wątpliwości ...
Obym się mylił
No BET
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Primo - gdzie Ty widzisz, żebym porównywał ze sobą wyżej wymienionych zawodników? Wymieniłem kilku wyróżniających się, nic więcej. I trochę dziwne , że taki Frankowski jest wyceniany na 800 tyś euro, a Benes 2x więcej, nie wspominając o Bero (3 melony). Pisałem tylko, że nie widzę żadnych argumentów w faworyzowaniu Polaków, podkreślając że Słowacy to nie ogórki.
Po pierwsze jakie 800 tysięcy Euro? Zimą oferty na poziomie miliona Euro były odrzucane. W tej chwili to poniżej 1,5 mln klub go nie puści.
Po drugie w jakiej lidze gra Benes a w jakiej Frankowski
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Słowacja
Typy:
Polska @ 2.05
powyżej 2.5 gola @ 1.85
buk: unibet


Polacy jako gospodarz turnieju nie grali w eliminacjach do Euro 2017 tym samym zakwalifikowali się do tej imprezy po raz pierwszy w historii. Pierwszy mecz jest na tyle ważny, że dzięki wygranej daje lepszy komfort psychiczny przed kolejnymi spotkaniami, a na dodatek pozwala dobrze rozpocząć ten turniej. Dziś celuję w naszą wygraną, ponieważ nasza młodzież będzie chciała dorównać naszej seniorskiej reprezentacji, która pod wodzą Nawałki jest w gazie. Mając w składzie Lipskiego, Stępińskiego, Kapustkę czy też Dawidowicza z Linettym jesteśmy w stanie na tym turnieju sprawić niespodziankę. Dziś podobno gramy z najsłabszą drużyną w naszej grupie, jak mawia klasyk &#39;&#39;niema już słabych drużyn&#39;&#39;. Dziś trzeba zagrać na 200% tak jak w każdym pozostałym spotkaniu i liczyć tylko na siebie. Wielką stratą jest na pewno brak Milika i Zielińskiego. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie również Kownackiego. Potyczka ze Słowacją da odpowiedź na pytanie w jakiej formie znajdują się nasi piłkarze. Kolejnym typem są bramki. Obie ekipy strzelają gole co jest najważniejszy, ale też dużo ich tracą. Dziś oprócz wyrównanego spotkania spodziewam się kilku bramek. Mecz z pewnością od początku nie będzie miał szalonego tempa, bowiem obie ekipy przystąpią do niego ostrożnie. Jako gospodarz tego turnieju liczę na dobre wejście naszych graczy i wygraną, która wprowadzi spokój przed kolejnymi spotkaniami.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
roznice to moze robic zielinski a nie linetty, w polsce nie ma ani jednego zawodnika ktory w pojedynke moze mecz roztrzygnac, sklad z polskiej ligi + ci ktorzy nie graja w swoich klubach za granica, co ma przyniesc sukces? polski stadion? przerabialismy to juz na euro 2012, ostatnie mecze przed turniejem pokazaly jaka przepasc dzieli ta druzyne od chociazby wlochow, ktorzy dodatkowo przyjezdzaja jezscze mocniejsi
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Polska U21 - Słowacja U21
Typ: 1/powyżej 1,5
Kurs:
2,50
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W końcu zaczynamy długo wyczekiwany turniej w Polsce U21. Balonik napompowany przed turniejem jest a co z tego wyjdzie? Przekonamy się...
Polacy zainaugurują turniej meczem w Lublinie ze Słowacją, niby najsłabsza drużyną w naszej grupie.
Oczywiste jest, że jeżeli marzymy o grze w półfinale to ten mecz po prostu musimy wygrać, gdyż pewny awansu jest zespół tylko z 1 miejsca, najlepszy z 2 miejsca awansuje również do półfinału ale tu już trzeba mieć minimum 4/5 punktów moim zdaniem aby awansować z 2 miejsca.
Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów jesteśmy faworytem w tym meczu i nie ma się co oszukiwać. Mamy zdolną młodzież, która powalczy tutaj o 3 punkty.
Jedynym osłabieniem jest brak Kownackiego w tym meczu z powodu kartek w ... U19.. Zastąpi go zapewne P. Frankowski z Jagiellonii.
W bramce wystąpi zapewne J. Wrąbel chociaż ja osobiście uważam, że Drągowski byłby pewniejszym punktem mimo, że nie gral zbyt długo, chociaż wole się mylić niech Wrąbel broni jak najlepiej.
Boki obrony to oczywiście kapitan Kędziora i Jaroszyński nie mają zbytnio konkurentów na swoich pozycjach, w środku pewny punkt to Bednarek a obok niego moim zdaniem zagra Jach bądź Bielik chociaż ja stawiam, że zagra Jach.
Defensywni pomocnicy to bezkonkurencyjny Linetty i obok niego Dawidowicz.
Boki pomocy to Kapustka i Frankowski, w środku zagra Piątek a w ataku Stępiński.
Moim zdaniem jest to dobry skład który wygra ze Słowacją.

Powodzenia.
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
pierwsze mecze gospodarzy w ostatnich ME u-21
2015, Czechy przegrywają z Danią 1:2 (mimo prowadzenia po 1 poł. , kursy faworyzujące Czechy)
2013, Izrael remisuje z Norwegią 2:2 (grając całą II poł. z przewagą 1 zawodnika, kursy faworyzujące Izrael)
2011, Dania przegrywa ze Szwajcarią 0:1 (kursy wyrównane)
wnioski każdy wyciągnie sobie sam jakieś
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
pierwsze mecze gospodarzy w ostatnich ME u-21

2015, Czechy przegrywają z Danią 1:2 (mimo prowadzenia po 1 poł. , kursy faworyzujące Czechy)
2013, Izrael remisuje z Norwegią 2:2 (grając całą II poł. z przewagą 1 zawodnika, kursy faworyzujące Izrael)
2011, Dania przegrywa ze Szwajcarią 0:1 (kursy wyrównane)

wnioski każdy wyciągnie sobie sam jakieś
Uwielbiam takie teorie hue hue. Nie ma to nic wspolnego z dzisoejszym meczem ale lesne dziadki z stsa zawsze otrafia dorobic teorie do typu.
A moze przerwanie serii i wygrana gospodarza ?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Europy U21
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Polska U21 - Słowacja U21
Typ: 1/powyżej 1,5
Kurs:
2,50
Bukmacher: eFortuna
Analiza:

W końcu zaczynamy długo wyczekiwany turniej w Polsce U21. Balonik napompowany przed turniejem jest a co z tego wyjdzie? Przekonamy się...
Polacy zainaugurują turniej meczem w Lublinie ze Słowacją, niby najsłabsza drużyną w naszej grupie.
Oczywiste jest, że jeżeli marzymy o grze w półfinale to ten mecz po prostu musimy wygrać, gdyż pewny awansu jest zespół tylko z 1 miejsca, najlepszy z 2 miejsca awansuje również do półfinału ale tu już trzeba mieć minimum 4/5 punktów moim zdaniem aby awansować z 2 miejsca.
Moim zdaniem jak i zdaniem bukmacherów jesteśmy faworytem w tym meczu i nie ma się co oszukiwać. Mamy zdolną młodzież, która powalczy tutaj o 3 punkty.
Jedynym osłabieniem jest brak Kownackiego w tym meczu z powodu kartek w ... U19.. Zastąpi go zapewne P. Frankowski z Jagiellonii.
W bramce wystąpi zapewne J. Wrąbel chociaż ja osobiście uważam, że Drągowski byłby pewniejszym punktem mimo, że nie gral zbyt długo, chociaż wole się mylić niech Wrąbel broni jak najlepiej.
Boki obrony to oczywiście kapitan Kędziora i Jaroszyński nie mają zbytnio konkurentów na swoich pozycjach, w środku pewny punkt to Bednarek a obok niego moim zdaniem zagra Jach bądź Bielik chociaż ja stawiam, że zagra Jach.
Defensywni pomocnicy to bezkonkurencyjny Linetty i obok niego Dawidowicz.
Boki pomocy to Kapustka i Frankowski, w środku zagra Piątek a w ataku Stępiński.
Moim zdaniem jest to dobry skład który wygra ze Słowacją.

Powodzenia.
Formy Drągowskiego nie znamy, Wrąbel bronił w I lidze, gra przynajmniej cały czas, oby bez błędów, ważne są 3 punkty.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Kapustka nie gra w tym sezonie i nie powinien wyjść w pierwszej 11,
nie wiem co w nim ludzie widzą a zwłaszcza Leicester, dla mnie w lidze był przeciętny.
Dawidowicz kolejna gwiazda, nie potrafi strzelić w bramkę sprzed pola karnego, wycina gościa
i jakieś dziwne gesty, że było czysto.
Linetty miał okazję to też w bramkę nie potrafił strzelić.
Słowacja była lepsza i wygrała zasłużenie, do przerwy remis niesprawiedliwy.
Tyle na temat tego spotkania.
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Uwielbiam takie teorie hue hue. Nie ma to nic wspolnego z dzisoejszym meczem ale lesne dziadki z stsa zawsze otrafia dorobic teorie do typu.
A moze przerwanie serii i wygrana gospodarza ?
Chyba niezbyt znasz znaczenie słowa &quot;teoria&quot; , bo ja żadnej w swym wpisie nie przedstawiłem. Raczej ukazałem na przykład, że gospodarze młodzieżowych ME często się palą psychicznie, albo że drużyny na tym poziomie są niezwykle wyrównane i kursy nie mają żadnego przełożenia, no i kilka innych rzeczy, które można było wywnioskować. Następnym razem napiszę dokładnie wnioski w punktach, bo kiedy napisałem aby każdy sobie wyciągnął sam, to musiał się znaleźć jakiś ciężko myślący gość z 4000 postów, który nie zrozumiał wpisu i coś zaczął się produkować nie na temat ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Wiele osób emocjonowało się tym spotkaniem przed pierwszym gwizdkiem sędziego, więc z ciekawości postanowiłem, je obejrzeć. Polacy szybko zaskoczyli rywala, ale zamiast iść do przodu i próbować strzelić kolejną bramkę - nie wiedzieć czemu - wycofali się. Słowacy pokazali, że mimo szybkiej straty gola potrafią zachować chłodny umysł. Technicznie przeważali nad Polakami w każdym calu. Z łatwością wyprowadzali akcje i rozgrywali piłkę między sobą. Polacy wyglądali jak zbieranina przypadkowych osób z ulicy, która pierwszy raz spotyka się na boisku. Prawdziwy dramat. Ewidentnie doskwiera brak lidera, bo próżno szukać gracza, który mógłby pociągnąć grę zespołu w trudnych momentach. Kolejny raz balonik nie wytrzymał ciśnienia. Ja rozumiem, że jako organizator imprezy pzpn, kibice, komentatorzy i dziennikarze mogą mieć spore oczekiwania, ale prawda jest taka, że nie ważne w jak bardzo znanym klubie masz podpisany kontrakt, a to czy grasz regularnie. Kolejna impreza, kolejny raz brak wyciągniętych wniosków. To smuci. Nie widać szansy na poprawę.
Kapustka powinien grać w lidze okręgowej, ale pewnie i z tym miałby spore problemy. Włodarze Cracovii zrobili interes życia sprzedając gwiazdkę jednego meczu za gruby hajs.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Z taką grą to my pozostaniemy tutaj bez punktu. Tragedia. Z drugiej strony Słowacja mnie zaskoczyła pozytywniej i ze Szwecją pójdę w stronę Słowacji bo bardziej mi się podobali niż Szwecja.
1x -1,70 kurs można brać
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Formy Drągowskiego nie znamy, Wrąbel bronił w I lidze, gra przynajmniej cały czas, oby bez błędów, ważne są 3 punkty.
Dramat... teraz raczej Drągowski zagra w 2 meczu wg. mnie. Strasznie elektryczny na przedpolu, pierwsza bramka wina Wrąbla, jak to ma być 1 bramkarz Śląska w lidze to ja dziękuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom