>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Polska TBLK Kobiety

Status
Zamknięty.
mg_08 3,4K

mg_08

Znawca - Tenis
Zabiorę głos i ja w takim razie,
Sam jestem delikatnie mówiąc zawiedziony tym co pokazały gospodynie w tym meczu,
zabrakło na prawdę niewiele by to -1 przerodziło się w +1 i wtedy wszyscy bylibyśmy zadowoleni, ale tak się nie stało.
To jest bukmacherka, nigdzie nie napisałem, że jest to &#39;&#39;bankier&#39;&#39; bo takich niestety nie ma, kurs wyjściowo był nieadekwatny do tego co mogło się wydarzyć, czyli tzw. &#39;&#39;valuebet&#39;&#39;.
Ogólnie totalną amatorką jest to, że od początku drugiej kwarty nie dział zegar odmierzający czas na akcję, sędziowie biegali ze stoperem w ręce! (nie wiem czy do końca meczu bo nie oglądałem drugiej połowy)
Tak, jeśli dzisiaj ten mecz miałby odbyć się jeszcze raz to znów grałbym po takim kursie &#39;1&#39;
Zresztą wczoraj komuś napisałem, że kiedyś częściej wpadały takie mecz po takim kursie, teraz bukmacherzy pozwalają na to coraz mniej, chociażby zobaczmy co się dzieje z kursami w ostatnich kolejkach w piłkę nożną, np. we Włoszech, kiedyś na wielce prawdopodobny remis płacili od 2,50 w górę, dzisiaj nawet po 1,40 co jest całkowicie nieopłacalne.
Dlatego właśnie te kurs na Widzew po 3,00 był tak atrakcyjny i sytuacja w tabeli obu drużyn pokazywała, że to wcale nie jest tak mało prawdopodobne jak początkowo uważali bukmacherzy.
Oczywiście później kursy spadły ale to my im w tym pomogliśmy grając masowo na Widzew.
Nie udało się...
Dzięki za dobre słowa, do następnego!​
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Polkowice - Lublin godz. 19.00
Lublin poniżej 67,5 pkt / 1.82 ✅ 1xbet
Drugi mecz ćwierćfinałowy pomiędzy drużyną CCC Polkowice a ekipą AZSu Lublin. Wczorajszy, pierwszy mecz zakończony pewnym zwycięstwem polkowiczanek 100-66. Lublinianki raczej nic nie ugrają w tym ćwierćfinale przeciwko drużynie z tak mocną i szeroką kadrą. W Lublinie brakuję Marty Witkowskiej i Martyny Cebulskiej, co było bardzo widoczne w tym spotkaniu. Fitzgerald grała prawie cały mecz, niewiele mniej Ugoka, Butulija czy Dorogobuzowa czyli zawodniczki odpowiadające za całą grę ekipy. Różnicę miedzy zespołami świetnie obrazują punkty z ławki z wczorajszego meczu - 52 do 4 na korzyść Polkowic. Ten poprzedni mecz to było chyba trochę więcej niż maksimum na co obecnie stać Lublin, bo zagrały na nawet dobrej skuteczności, dużo rzucały i na ile sił wystarczyło, na tyle się postawiły faworyzowanym rywalkom. W ogóle to był bardzo otwarty mecz z dobrą skutecznością z obu stron, co nie zawsze musi się przełożyć na kolejny mecz, bo to jednak play offy i granie dzień po dniu. Trener polkowiczanek Kovacik mocno rotował składem, więc tutaj te siły na pewno będą większe przed dzisiejszym meczem i powinny po raz kolejny potwierdzić swoją dużą przewagę nad rywalkami.
72-59
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Z pozostałych gier ćwierćfinałowych spróbuję jeszcze tak:
Artego Bydgoszcz - Basket Gdynia godz. 18.00
Bydgoszcz powyżej 79,5 pkt / 1.84✅
W pierwszym meczu niespodzianka i porażka mocnych faworytek (67-72), więc tutaj na pewno będzie mocna chęć zrehabilitowania się rywalkom. Bydgoszczanki to obok Polkowic najmocniejszy atak ligi, czego kompletnie nie pokazały w poprzedniej grze. Tutaj jest jeszcze ogromny potencjał pod dużo lepszą i przede wszystkim skuteczniejszą grę, bo tak naprawdę poza Stallworth pozostałe zawodniczki nie zagrały na swoim poziomie. McBride, O&#39;Neill, Szott, Międzik, Stankovic czy Żurowska od takich zawodniczek można wymagać zdecydowanie więcej.
91-86 po dogr.

Toruń - Ślęza Wrocław godz. 19.00
1 / 1.65✅
Torunianki na pewno zdają sobie sprawę, że w przypadku 0-2 we Wrocławiu będzie bardzo ciężko cokolwiek ugrać. Całkowicie zawiodła skuteczność, która na poziomie 30% (m.in. tylko jedna &quot;trójka&quot;) nie zdarza im się często, oczywiście to w dużej mierze zasługa dobrej obrony wrocławianek, ale wydaje się, że drugi tak słaby mecz torunianki nie zagrają.
65-49
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom