>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Urugwaj, mecz towarzyski [piątek, 10.11.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Urugwaj over 1.5 gola - @3.05 - 1xbet
Jeśli mamy testować 3-5-2 przeciwko ofensywnie grającej, technicznej drużynie z takim asem jak Cavani na czele, to dwa gole strzelone przez gości są wielce prawdopodobnym scenariuszem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polacy bez Lewandowskiego w obu meczach towarzyskich i Pazdana w meczu z Urugwajem.
Lekarz reprezentacji Polski Jacek Jaroszewski zadecydował o konieczności całkowitego wyleczenia kontuzji Roberta Lewandowskiego. Oznacza to, że kapitan drużyny narodowej nie wystąpi również w meczu przeciwko Meksykowi.
Uraz stawu skokowego Michała Pazdana, odniesiony w ostatnim meczu ligowym Legii Warszawa, nie pozwala również na jego udział w spotkaniu z Urugwajem na PGE Narodowym. Działania podejmowane przez sztab medyczny kadry dają duże szanse na to, że obrońca reprezentacji będzie do dyspozycji selekcjonera Adama Nawałki w meczu z Meksykiem. Występ Pazdana w tym spotkaniu będzie jednak możliwy jedynie w przypadku pełnego wyleczenia urazu.
https://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/robert-lewandowski-i-michal-pazdan-nie-zagraja-w-meczu-z-urugwajem1
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Eksperymentalne ustawienie Polaków, brak Piszczka, Pazdana (który w reprezentacji gra na całkiem innym poziomie niż w Legii) i w bramce kończący reprezentacyjną karierę Artur Boruc, który w obecnym sezonie ma na koncie aż 3 mecze w Pucharze Carabao na Wyspach, w których puścił 2 gole przeciwko ogórkowym napastnikom. Dzisiaj przez całe 44 minuty przyjdzie mu stanąć oko w oko przeciwko Cavaniemu, który jest w super formie kolejny sezon z rzędu, ale także przeciwko młodemu napastnikowi Celty Vigo Maximiliano, który w La Liga po 10 rozegranych spotkaniach ma 5 goli na koncie. Obrona Urugwaju wygląda znacznie lepiej - Godin + Gimenez, którzy grają na co dzień w Atletico Madryt. W kadrze Nawałki z przodu braknie Lewandowskiego, oraz nadal Milika, a więc kto ma dla nas strzelać? Grosicki? Wilczek? Oczywiście życzę im tego z całego serca, ale to nie ten poziom przeciwnika. Zieliński na pewno stworzy parę sytuacji dla naszych napastników, ale śmiem wątpić, że oni coś wykorzystają.
Urugwaj @2,75 Totolotek ⛔
Urugwaj powyżej 1,5 gola w meczu @2,50 Totolotek ⛔
Urugwaj wygra przynajmniej jedną połowę @1,95 Totolotek ⛔
Urugwaj wygra obie połowy @9,28 Totolotek ⛔


Niestety, ale nasza obrona dzisiaj będzie jaka będzie, a Cavani nie ma litości dla nikogo.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Wszyscy piszą o eksperymentalnym ustawieniu a Nawałka wcale nie powiedział że tak zagra. Jedynie co słyszałem to że chciałby przetestować nowe warianty i możliwe że tak zagrają ale gdyby coś nie szło to jedno zmianą można wrócić do dotychczasowej taktyki.
Może nasi zawodnicy poza Lewym to tylko średniacy światowej piłki ale czy Urusi są dużo lepsi? Nie ten poziom przeciwnika jak pisze kolega wyżej? Tam poza Cavanm i Godinem nie ma klasowych zawodników. Pozostali to zwykli wyrobnicy .
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jednak wszystkie znaki wskazują, że Polska zagra w nowym ustawieniu. Jest wiele bodźców, które skłoniły Pana Nawałkę aby zdecydował się na owe ustawienie. Mamy zawodników, którzy mieli styczność z owym ustawieniem. Kamil Glik przez większość pobytu w Torino wychodził w trójce obrońców. Krychowiak zdarza się, że gra tak w WBA czy Błaszczu w Wolfsburgu. Warto zwrócić uwagę, że ostatni raz ustawieniem 3-5-2 graliśmy w 2009 roku i od tamtej pory ślad zaginął.
Na pewno nowe ustawienie będzie widoczne na grze naszych kopaczy. Dlatego tutaj również upatruję szansę dla Urugwaju, ale kiedy testować nowe formacje i nowych zawodników, jak nie w meczu towarzyskim.
Może w skład reprezentacji Urugwaju wchodzą, jak to napisał user wyżej &quot;zwykli wyrobnicy&quot;, ale przynajmniej prezentują solidną piłkę. Zajęli drugie miejsce za Brazylią, a eliminacje w ich strefie do najłatwiejszych nie należą.
Urugwaj lub remis @1.50
Urugwaj over 1.5 gola @2.85
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Dla mnie over jak w pysk strzelił dzisiaj. Polacy nawet w pełnym składzie tracili gole, więc spodziewam się, że i dzisiaj też coś stracą. Natomiast Urugwaj zdecydowanie lepiej czuje się u siebie w domu. Przeanalizowałem sobie ich mecze od zeszłego roku to jednak sporo porażek w ich meczach wyjazdowych. Ostatnio w towarzyskich dwóch spotkaniach kolejno z Irlandią, następnie z Włochami dostali w pupę 6 goli. Po 3 w każdym.
Kurs taki, że trzeba zaryzykować bo pewnie do meczu spadnie.
Over 2.5 gola @2.03
Fortuna
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dla mnie over jak w pysk strzelił dzisiaj. Polacy nawet w pełnym składzie tracili gole, więc spodziewam się, że i dzisiaj też coś stracą. Natomiast Urugwaj zdecydowanie lepiej czuje się u siebie w domu. Przeanalizowałem sobie ich mecze od zeszłego roku to jednak sporo porażek w ich meczach wyjazdowych. Ostatnio w towarzyskich dwóch spotkaniach kolejno z Irlandią, następnie z Włochami dostali w pupę 6 goli. Po 3 w każdym.
Kurs taki, że trzeba zaryzykować bo pewnie do meczu spadnie.
Over 2.5 gola @2.03
Fortuna
Generalnie Urugwaj to na towarzyskie ma wyje...e. Miałem coś pograć na Urugwaj, ale się wstrzymałem. Niby te overy jak piszecie są do gry, ale może też być tak, że nikomu specjalnie nie będzie się chciało... No bet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
To już są mecze towarzyskie przygotowujące do Mistrzostw wiec watpie aby im sie nie chciało . Kazdy zawodnik chce pokazac sie z jak najlepszyej strony w kazdym meczu .
Trafna uwaga. Tym bardziej, że są to sparingi przed największą piłkarską imprezą na świecie i wątpię, aby zawodnicy mieli między pośladkami takie mecze. Mogę się założyć, że kadra Urugwaju nie jest już zamknięta.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Przegląd Sportowy wypuścił składy na dzisiejszy mecz. Nawałka nastawia się na grę skrzydłami bo w środku brakuje nam zawodnika, który mógłby rozgrywać piłkę.
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
Wszystko zostało napisane może się wydawać.
Tak jak napisałem gran w tym meczu ze Urugwaj wygra bez straty gola ,kurs teraz wyższy bo 4.90
Do tego gram single:
Urugwaj powyżej 1,5 gola @ 2.75 Unibet
Urugwaj powyżej 3,5 roznych @1.63 unibet
Krychowiak otrzyma kartkę a jego drużyna przegra @ 17 Unibet
Nie lubię grać przeciw naszym no ale myślę że dziś jest szansa zarobić.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Urugwaj więcej rożnych @2.55 unibet

Jakiś czas temu stawiałem na rożne na Polaków w meczach z Armenią i Czarnogórą. Oba mecze wygrane, a rożnych mniej. Myślę, że Urugwaj może być stroną przeważającą i będzie miał więcej rożnych.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Może nasi zawodnicy poza Lewym to tylko średniacy światowej piłki ale czy Urusi są dużo lepsi? Nie ten poziom przeciwnika jak pisze kolega wyżej? Tam poza Cavanm i Godinem nie ma klasowych zawodników. Pozostali to zwykli wyrobnicy .
Może nie są to zawodnicy jak w Brazylii, ale powiedz mi kto dzisiaj w kadrze meczowej poza Glikiem jest na tak wysokim poziomie jak przeciwnicy? Jach? Cionek? Góralski? Rybus? A może &quot;armata&quot; Wilczek? Itd.. Może piłkarze Urugwaju nie grają w topowych klubach świata, ale odgrywają ważne role w swoich klubach głównie w Ameryce, gdzie gra się całkiem inaczej, a poziom jest na pewno wyższy niż nasza śmieszna Ekstraklasa. Kuba już ma też swoje lata, a metryki nie oszuka, Grosicki ostatnio nie ma formy, Krychowiak w tym sezonie to wielka niewiadoma - raz chwalony, raz wyzywany.. Tyle dobrze, że nie ma dzisiaj Suareza bo na takich ogórków w naszej obronie nawet w tak kiepskiej formie by strzelił pewnie ze dwie brameczki. Do tego dochodzi nieobycie w grze przeciwko takim zawodnikom, którzy technicznie są zawsze dobrze wyszkoleni, a do tego wybiegani. Nie lubię grać przeciwko naszym, ale dzisiaj nie mamy argumentów do tego, żeby ten mecz wygrać. Publiczność na Narodowym nie wpakuje piłki do siatki Urugwaju.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Jedynym sensownym typem na ten mecz jest bramka Cavaniego. Przy tym zestawieniu naszej obrony mocno się zdziwię jak nie wejdzie. Kurs coś koło 2.5 całkiem sensowny do grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom